Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Na początku, wydaje się wszystko ok, ale im dłużej tam robisz tym gorzej, notoryczne kłamstwa koordynatorów to norma, to ze Ci obiecują, ze naprawia Ci coś w domku to może trwać rok, robactwo na lokacji i nieszczelne okna, niezgodności w solarisach rzecz normalna dla tej agencji na projekcie Vomar, traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) odwoływanie ich z parkingu, brak godzin, zatrudniają więcej ludzi niz potrzeba, stad brakuje godzin, mówią ze Planing codziennie do 18, często przychodzi przed 20. Brak jakiego kolwiek wsparcia jesli zachorujesz, informacji, czy pomocy w kontakcie z lekarzem, ciagle mydlenie oczu i mówienie, ze nie maja na nic wpływu, ciagle zrzucanie winny na biuro. Kordynatorzy nie maja szacunku do pracowników, nie respektują zwolnien i mimo tego, ze jesteś chory wpisują Ci dni wolne. Są różne materiały video na telefonach ludzi, oraz zdjęcia z warunkow i sytuacji jakie tam się dzieją. Ogolnie tylko projekt Vomar jest owiany zła sławą, bo jesli chodzi o resztę podobno jest okej. Osobiscie uważam, ze ktoś powinien wziąć sie za ten projekt i sprawdzić, czy jest wszystko ok :)

początek

jaka tutaj występuje umowa zatrudnienia?

początek
@początek

licze na jakąś umowe o pracę.. obawiam się zleceniówek

jadwi
@początek

umowa o prace tymczasową albo zleceniówka albo o prace

Ewelina
@jadwi

I tą umowę o pracę można dostać od razu? Na jaki okres?

Kaktus
@Ewelina

a to nie zależy od tego na ile jedziesz?

@Ewelina

Witam, Nasz dział rekrutacji przedstawi wszystkie informację, na temat dokumentów oraz umów. Tel. kontaktowy : +48 504 181 439

kaktus
@Aldiver Flexcraft

dziękuje za pozostawienie kontaktu, skorzystam

Aneta
@Kaktus

Ludzie zazwyczaj na jaki okres jeżdżą? Firma jakieś konkretne po prostu proponuje czy ma się dowolność?

miraż
@Aneta

masz na ich stronie internetowej oferty pracy więc aplikujesz na konkretną ofere i tam jedziesz

eric
@Aneta

raczej cięzko tak powiedzieć, myślę, że to pewnie od konkretnego projektu zależy na ile się jedzie itd.

E.R

Agencja? Chyba raczej (usunięte przez administratora). Z całej agencji dwóch koordynatorów spoko, reszta to osoby które wyżej (usunięte przez administratora) niz (usunięte przez administratora) mają. Brak jakiej kolwiek komunikacji idąc na zwolnienie z powodu choroby musisz podać przyczynę choroby. Brak mozliwosci wzięcia urlopu kiedy potrzebujesz bo wiecznie nie ma dla Ciebie urlopu, a gdy już Ci go przyznaja to pytanie po co dlaczego na ile a może trochę krócej sie da. Mieszkania dramat jak na melinach zapewniają internet tak na klatce schodowej a w mieszkaniu Brak, bez własnego internetu ani rusz a jeszcze wymagają od Ciebie sprawdzania jakich ludzi masz zabrać so pracy( jesli jesteś kierowca) Brak jakiej kolwiek reakcji na to że w Niemczech zaległy się insekty i zamiast zrobic deratyzacje nie widzą żadnego problemu. Dobrych pracowitych ludzi karaja a (usunięte przez administratora) która przyjezdza beż jakiego kolwiek szwanku wychodzi. Idąc na prywatne? Spoko ale wtedy nie mamy dla Ciebie pracy. Pracuje tu ponad półtora roku i naszczescie dluzej juz nie mam zamiaru. Najgorsza agencja ever

Okropną agencja! Warunki mieszkaniowe koszmar.Nie wypłacili wypłatę za dwa tygodnie.Same problemy od samego początku.

@Gość

Dzień dobry, prosimy o przesłanie szczegółowych przedstawionych sytuacji na adres email: support@flexcraft.eu

Magazynier

Ok

Ok

Gabriela

Cześć, mam pytanie do ogłoszenia Zbieranie zamówień w magazynie spożywczym, czy chodzi o tak zwany order picking? I czy dużo trzeba się nachodzić? Dajcie znać, czy jest ciężko bardzo.

@Gabriela

Dzień dobry, tak zbieranie zamówień to inaczej order picker. Na wszystkie pytania odpowie nasz dział rekrutacji. Tel. kontaktowy : +48 504 181 439

Dociekliwy

A jakież to są "prowadzona bardzo poważne postępowania"? Trudno prawidłową polszczyzną napisać? I cóż to takiego się stało? Może jakieś konkrety? Bo agencja jak agencja - bez rewelacji, ale takie są wszystkie agencje rekrutujące w Polsce i sprowadzające ludzi do pracy - to jedno. (usunięte przez administratora) Po trzecie - przerobiłem kilka "polskich" agencji i zawsze jest ten sam problem - (usunięte przez administratora) Jakie możliwości ma agencja, by w Polsce sprawdzić, czy dany człowiek sprząta po sobie, czy nie ma problemów psychicznych, czy nie jedzie tutaj by się pobawić? Nie to, że bronię tej, czy innej agencji, ale problemem są głównie (usunięte przez administratora), które przede wszystkim przyjeżdżają tu by (usunięte przez administratora)opinię o Nas - Polakach, Za to nie odpowiada agencja, a w momencie rekrutacji to przecież same aniołki. I te brednie, że pozytywy to pewno "biuro" wypisuje. Goooowno prawda! Są ludzie zadowoleni, czy to z tej, czy innej agencji i piszą jak jest. (usunięte przez administratora)

Lopez

A jak jest z papierem o niekaralność ?

JackD
@Lopez

trzeba tutaj coś takiego mieć?

JackD
@Lopez

i czy do każdej pracy jeśli tak?

mirek
@JackD

tutaj to nie wiem ale ja mam ogarnięte za 30 zł na wszelki wypadek

kuśka
@mirek

przezorny i niekarany... niebezpieczne polaczenie

Unicorni

Witam ktoś pracował może w ah w utrechcie? Jakieś opinie ? Jak z godzinami i wypłatą?

Unicorni

Witam pracował ktoś w utreht w ah? Jakieś opinie ? Jak z wypłatami i godzinami?

kost

dobra jeszcze jedno pytanie, sorki że aż tyle ale stoje właśnie przed wyborem dwóch agencji i chce sie jak najwięcej dowiedzieć. jakieś inne kierunki niż holandia tu mają czy nie?

werrt
@kost

jak przeglądam ogłoszenia od jakiegoś czasu to chyba tylko Holandia

werrt
@kost

a masz już upatrzoną jakąś konkretną ofertę? jakie stanowisko cię interesuje?

@werrt

no właśnie tutaj nie mam jeszcze upatrzonej oferty, ale ogólnie na stanowisko jakieś prostsze, na produkcji albo coś takiego szukam

miazga
@kost

a jaki kraj cie interesuje? obawiam sie ze tylko holandia jest

opos
@kost

Na forum wyczytalem ze: oddziały w Elblągu, Opolu i Częstochowie. W Holandii główne biuro znajduje się w Gorinchem.

Jezeli zagranica to tylko Holandia

gołąb

gdzie z lokalizowana jest centrala/ biura?

@gołąb

Dzień dobry, w Polsce mamy oddziały w Elblągu, Opolu i Częstochowie. W Holandii główne biuro znajduje się w Gorinchem.

@Aldiver Flexcraft

i w tym biurze w holandii są pracownicy mówiący po polsku? można tam aplikować?

@gołąb

a po angielsku nie dajesz rady?

Nikt
@gołąb

Tak, gadają po polsku. Ale dobrze jest znać cokolwiek angielskiego. Ułatwi Ci to funkcjonowanie - czy to w pracy, czy poza nią - w sklepie, autobusie itd.

@UPUP

no daje ale nie jakoś mega płynnie, dlatego pytam

@Nikt

no po angielsku to spoko jeszcze, ważne że niderlandzkiego sie nie trzeba na cito uczyć

@gołąb

widać ze nie robiles za granica... glowa do gory i bedzie dobrze

Ciekawy

Czy ktoś wie ile średnio można na rękę tygodniowo zarobić?

a to tygodniówki tu są?

tracz
@Ciekawy

to raczej zależy od stanowiska, ilości godzin i wgl

benek
@voli

ja akurat miałem tygodniówki w euro, ale znajomy był i u nich normalnie co miesiąc kasa w zł, zależy od miejsca

benek
@Ciekawy

no to różnie, zależy ile godzin przede wszystkim i przy czym robisz, cieżko to uśrednić

@benek

czyli to od miejsca zależy czy jak sie z nimi umówisz tak dostajesz?

@benek

no i ogólnie możesz jeszcze dopowiedzieć jak ci się ten system tygodniówek sprawdził? lepiej tak czy co miesiąc?

rozrzutny
@kost

no raczej to, co jemu się sprawdziło, niekoniecznie może pasować tobie, ale w sumie ja bym wolał chyba co miesiąc mieć kasę, też się chętnie dowiem czy można sobie wybrać jak często jest wypłata czy jak ustalą?

kolegee
@kost

znajomy był niedawno, miał tygodniówki w euro i mówił, że w sumie to nawet tak woli, więc chyba ten system się sprawdza

kolegee
@rozrzutny

zresztą jak patrzyłem na oferty teraz to też znalazłem info, że wypłaty w systemie tygodniowym

Nikt
@Ciekawy

Domysły i gdybologia, a wystarczy do nich zadzwonić i zapytać. Są dwie opcje - normalna umowa holenderska(wypłaty w euro co tydzień) albo umowa o oddelegowanie(często stosowana np. w Niemczech) - wówczas wypłata co miesiąc z tygodniowymi zaliczkami. Pierwsza daje korzyści w postaci "kosztów eksterytorialnych"(tak, wiem - zaraz jakiś jełop wyskoczy, że to (usunięte przez administratora) i co ja piszę, ale niech sobie przeliczy salaris(nie solaris!) to zobaczy, że realnie za zakwaterowanie nie płaci 107E, a jakieś 70-75E) oraz "zwrot ubezpieczenia" jak to ludzie często piszą, a jest to dofinansowanie do ubezpieczenia wypłacane przez państwo w kwocie 111 euro miesięcznie na ten rok. Druga daje przede wszystkim odkładanie składek emerytalnych w Polsce, więc jest dobra dla osób w wieku przedemerytalnym i pozwala osobom poniżej 21 rż na pominięcie tzw. "wiekówki". Daje też ona tzw. "diety", ale z tym trzeba uważać, bo już niejeden się na to naciął. Każdy musi sobie sam policzyć co jest dla niego korzystniejsze.

mirek
@Nikt

a ogólnie polecasz taki wyjazd? gdzie pracowałeś?

Vladomir

Czy jest praca w zakładzie Vomar?

zacet
@Vladomir

jest, wystarczy wejść na ich strone i popatrzeć, że wisi taka oferta

morris
@Vladomir

nie wiem czy nadal cie interesuje, ale widzialem oferte jakis czas temu

Robert Szczęsny

Nie polecam, no chyba że jeste(usunięte przez administratora) miałem lokacje bez wifi przez miesiąc(w umowie było wifi) + akurat po tym podnieśli czynsz, później okazało się że ubezpieczenie tej śmiesznej agencji też jest nic nie warte kolega dzwonił do lekarza No i wszystko od siebie musiałby wyłożyć. Planing w tym (usunięte przez administratora)to też abstrakcja dostajesz plan o godzinie 19 że następnego dnia idziesz na 5 ???? No generalnie omijałbym szerokim łukiem agencje przynajmniej ten (usunięte przez administratora) pozdro ✊

Marian
@Robert Szczęsny

Do którego lekarza chciał się dostać? Jeżeli do jakiegoś specjalisty to w NL jest coś takiego jak wkład własny. Jeżeli do dentysty to tutaj ogólnie jest płatny przy najniższej składce. Reszta w sumie się zgadza.

Zygmunt
@Robert Szczęsny

Bo to prawda

Jakub
@Zygmunt

Też wcześniej nie znałeś grafiku i robota była planowana z dnia na dzień? Nie można było czegoś ustalić przynajmniej na tydzień do przodu? Wszyscy pracownicy tak mieli czy tylko Polacy?

kost

mógłby ktoś napisać czy jakieś premie do surowej wypłaty się tu dostaje albo coś?

@kost

i w ogóle to zależą od nich te sprawy czy już od tego pracodawcy gdzie się jedzie?

@kost

ja dostałam akurat premie od pracodawcy, nie jakoś szaleńczo dużo, ale zawsze coś

@kost

no od tego, gdzie byłam, w sumie to nie wiem od kogo to zależy, moja szefowa już na miejscu na zakończenie po prostu w taki sposób podziękowała dodatkowo, ale roboty było nie mało, więc się należało

@kost

ale to wszystko zależy gdzie jedziesz, jak pracujesz i wgl, więc trudno powiedzieć jak to działa generalnie

@luna

aa okej, czyli sama agencja nie gwarantuje jakiś dodatków? a takie niefinansowe dodatki są może?

oono
@kost

w sensie? o co dokładnie pytasz?

oono
@kost

z niefinansowych to kwatery i ubezpieczenie masz od nich, ale nie wiem czy o to ci chodzi czy o coś innego

Kinia

Jak wygląda sytuacja na Vomar Vers Alkmar?

Nie polecam agencji tragiczne mieszkania zero szacunków ze strony koordynatorów do tego nie(usunięte przez administratora)

voli

macie jakieś sprawdzone kierunki ze spoko kwaterami i wporzo pracą?

@voli

a masz już ogólnie jakiś mniej więcej zarys gdzie byś chciał?

@voli

bo ja w sumie też aktualnie szukam to może szłoby się jakoś dogadać z tym

Maciek

Jak z mieszkaniem dla par ?

@Maciek

gdzieś czytałem, że jest taka możliwość, ale sam nie korzystałem akurat

@Maciek

o widzę właśnie, że nawet tutaj na forum flexcraft napisało, że można razem wyjeżdżać

@Maciek

spoko opcja w sumie, szkoda że wcześniej nie wiedziałem, to bym zabrał kogoś

@Maciek

tak z 5 około by nas jechało, da rade?

WM
@voli

Jest możliwość mieszkania parami nie tylko kobieta i mężczyzna, ale to już jest niezależne od agencji tylko od akceptacji wspolmieszkancow. Mamy swój pokoik, jedno łóżko przez to mamy dużo miejsca.

ktosik
@WM

czyli wy jesteście jako para czy większa ekipa i się tak wewnętrznie dogadaliście? mogę zapytać gdzie pracujecie konkretnie i czy polecacie? szukam czegoś sprawdzonego

flexi

jak wymagają w ofercie angielskiego do porozumiewania się to będą sprawdzać czy mam jakiś certyfikat czy nie?

@flexi

angielski ogólnie znam ale certyfikatu żadnego nie mam, tylko matura, będą to sprawdzać?

@flexi

Dzień dobry, nie wymagamy żadnego certyfikatu ani dokumentów poświadczających kurs językowy itp. Znajomość języka jest sprawdzana podczas procesu rekrutacji, konsultant zada kilka pytań, na podstawie których będzie w stanie przedstawić odpowiednie oferty pracy. Nasz dział rekrutacji dobierze ofertę, która spełni Pani/Pana oczekiwania i jest dopasowana do Pani/Pana umiejętności oraz doświadczenia zawodowego. Tel. kontaktowy : +48 504 181 439

@Aldiver Flexcraft

okej, dziękuję za odpowiedź, czyli mam rozumieć, że w niektórych ofertach trzeba mieć lepszy angielski a w innych nie trzeba i na tej podstawie przydzielacie ludzi?

As
@Aldiver Flexcraft

Zaświadczenie z sądu poczebne czy był karany

katar
@As

to pytanie czy stwierdzenie faktu?

@katar

no właśnie, bo ja też bym chciał wiedzieć

@voli

Stwierdzenie faktu, w Holandii u większości pracodawców wymagane jest zaświadczenie o niekaralności, ma to na celu próbę eliminacji osób które mogą dokonywać kradzieży w zakładach pracy, lub w hotelach pracowniczych. Patologię należy odsiewać na wszelkie sposoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft