Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Dzień dobry, oferty znajdzie Pani między innymi na naszej stronie internetowej https://flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland Wszystkich informacji dotyczących ofert pracy udzielą nasi rekruterzy tel. +48 504 181 439

Mr. Green
@Aldiver Flexcraft

Jeśli na stronie z linku, wynagrodzenie za godziny pracy podawane są brutto, to agencja ta łamie prawo.

rozczarowana
@Aldiver Flexcraft

ta agencja to taka pomylka ze naprawde najgorszemu wrogowi nie zycze ta trafic. Nie wciskajcie ludziom tych waszych ofert bo nasciagacie nie wiadomo po co a pozniej ci ludzie na domkach siedza po 2 tygodnie bez pracy i czekaja bog wie na co. a jak sie do was dzwoni z pytaniem od kiedy ta praca to warczycie zeby nie wydzwaniac. porazka ta agencja, takie biuro juz dawno nie powinno istniec.

@rozczarowana

Witam, prosimy o przesłanie szczegółów podanej sytuacji na adres: support@flexcraft.nl

Urszula
@rozczarowana

A jak wyglądała Twoja sytuacja? Wyjechałaś na własną rękę i zakwaterowanie czekało jak w umowie ,czy sama załatwiłaś na początek? Czy język angielski/niemiecki jest przydatny czy tylko ten holenderski do liczenia? Pierwszy raz planuje wyjechać za granicę do pracy dlatego ważne są dla mnie sprawy organizacyjne ,które oferuje Flexcraft.

@Urszula

zakwaterowanie jest zapewniane przez agencje- tak jak bylo w ogloszeniu

@pracownik

Tak, agencja zapewnia zakwaterowanie - przecież nie zostawią Cię pod chmurką.

@Mr. Green

Skąd pomysł, że pracodawca ma podawać zarobki netto? Kwota netto jest wynikową wielu czynników, szczególnie w Holandii, więc skąd taka teoria? :)

poważnie.

Proponuję słownik ortograficzny sobie zakupić, to raz. Dwa, nie wiem czy spodziewałeś się 5 gwiazdkowego hotelu ale każdy tutaj zdaje sobie sprawę że warunki będą normalne, do życia. Ja akurat miałem dobre warunki, nie było brudu, wystarczyło po sobie sprzątać :). Ja się zgodzę z Loczkiem bo nigdy nie miałem problemów jeśli chodzi o jakieś organizacyjne kwestie i pieniądze dobre. Tyle w temacie.

Nik

ja też uważam, ze nie ma sie co czepiac ani cudów oczekiwać, ludzie przecież jedziecie do pracy! czego wy sie spodziewacie? jak sie jedzie z. zamiarem, żeby zarobić i sie dobrze pracuje to nie wymyśla sie głupich problemów, bo nawet nie ma sie czasu tym głowy zaprzątać

Seba
@Nik

Jestem tego samego zdania jedzie się zarobić a nie patrzysz na komfort warzone by był dach nad głowa i było się gdzie umyć a reszta przyjdzie z czasem, powiedz mi jesteś dalej w Holandii? To będzie mój pierwszy wyjazd dobrze kogoś tam znać jesteś w stanie dać jakieś namiary na siebie Pozdrów Seba :)

Młody 86

Mieszkania zależy gdzie trafisz jeśli na hotel to w pl mieszkania socjalne lepiej wyglądają :)

Holland

Wypłacalni, ale (usunięte przez administratora) na wypłatach, a jak do nich napiszesz to zawsze się im wszystko zgadza i na wszystko mają wytłumaczenie. Ogólnie to nie polecam. (usunięte przez administratora) Polecam liczyć godziny, sprawdzać czy są dobrze procenty policzone i kontrolować po kolei za co zabierają.

@Holland

Witam, zawsze staramy się skorygować lub wytłumaczyć wypłaty pracownikom zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Jeśli jakaś sprawa nie została wyjaśniona, bardzo prosze o przesłanie wiadomości w tej sprawie na aplikacji lub na adres email infoeu@flexcraft.eu

Elll

Nie zgadzam się z tym co mówią o tej firmie to nie prawda, a agencja zatrudnia samych cyganów, bez narodowości warunki mieszkaniowe tragedia czymaj cie się jak najdalej od tej agencji.

Robert

Szkoda ze wszyscy koordynatorzy nie są tacy super i dlaczego nie można zmienić koordynatora?

Renata
@Robert

A co jest nie tak z twoim koordynatorem? :( Ja się cały czas zastanawiam czy warto wyjechać z nimi. Jeśli jakiś problem jest to powinni pozwolić ci zmienić, próbowałeś zagadać w ogóle w tym temacie? A jeśli tak to jaki powód odmowy jest?

Patrząc na poziom pisowni jestem w stanie uwierzyć że Ci się tam podoba.

Om

Jak wyglądają zakwaterowania tej firmy? Czy w przypadku hoteli jest łazienka i kuchnia na pokoju?

Hadam
@Om

są hotele czy domki jak z czystością?

Gonzales
@Om

lepiej niż w domu. a na powaznie, to z flexa mi sie same dobre miejscówki trafialy w przeciwienstwie do innych agencji wiec gites ale taki konkret jak pytasz to juz jak bedziesz sie dogadywal do lokalizacji to wtedy mozemy pogadac o konkretach. zreszta to na rozmowie tez podpytasz

wikol
@Gonzales

ja planuje z ekipą kumpli się wybrać i będziemy dzwonić po weekendzie czy coś ciekawego mają, myślisz że znajdzie się coś dla 3 osób w tym samym miejscu?

Nikodem

Oferta na na produkcje w Malabar (kawa) jest na dłuższy czas czyli na ile tak plus minus?

Hadam
@Nikodem

i czy są zjazdy i co ile?

Magazynier

Ok

Ok

Oskar

Dobra praca, super atmosfera i fajni ludzie

Witam, Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy

Opiniusz

Nie wiem gdzie hahah

qwerty
@Opiniusz

Serio, taki z ciebie archeolog, że wpisy sprzed 2 lat wykopujesz? chyba ci się nudzi w życiu

Opiniusz
@qwerty

Serio ja tu w nl robię przez Otto jako archeolog hahahaha xd na fazie a 9,65e

Superthief
@Oskar

Złodziejaszki co kręcą ludzi jak się da polecam eia tempo team Randstad reszta to banda jak ci tutaj, niewypłacalni roszczeniowi długo by wymieniać

@Superthief

A w czym te inne agencje są lepsze? Coś tak konkretnego :)

Jak jest z urlopem?

Lolo

Urlop normalnie przysługuje, ale... żeby nie było zaskoczenia - agencja wypłaca na bieżąco wszelkie "nadwyżki", które są powyżej minimalnej krajowej z "urlopowego" oraz co tydzień pełne "wakacyjne", które w Holandii przysługuje z urzędu. Do tego "pcha" wszystko co się da w koszty "eksterytorialne" by maksymalnie obniżyć stopę opodatkowania(ale i na tym też zarobić). Część agencji te środki kumuluje, a później wypłaca z podatkiem ok 38% tworząc sobie "kredyt" naszym kosztem, ta akurat tego nie robi. Jaki skutek? Ano z jednej strony taki, że trafia to w ulgę podatkową co jest ostatecznie korzystne dla nas - pracowników, ale ma też swoje minusy - nadwyżka urlopowa się rozkłada w czasie i tego się nie "czuje", a jedziesz na urlop i liczysz na wypłatę na poziomie swoich tygodniowych zarobków, a tu zonk! Jest duuużo mniej, bo dostaniesz minimalną krajową, ale coś za coś i o tym warto pamiętać. Sumarycznie - finansowo jest to korzystne dla pracowników jeżeli się zliczy poszczególne tygodnie, przynajmniej dla mnie. Warto też czytać "solarisy" jak to niektórzy mawiają, czyli "paski wynagrodzeń" ;)

1981@

Witam. Ostrzegam przed podjęciem pracy przez tą agencję. Ściągli mnie i narzeczonego do pracy 30 marca. Praca miała być zapewniona po czym siedzieliśmy do wczoraj na domku bez pracy. Dzwoniąc do koordynatorów słyszeliśmy że mamy odpoczywać i cierpliwie czekać na pracę której jednak nie było. Narazili nas na koszty przyjazdu nic więcej. Narazili nie tylko nas ale i inną Parę która też siedzi na domku i czeka .Nie zostawię tak tego. Ta agencja nie wywiązała się z podpisanej z nami umowy. Sprawa trafi do sądu. Ostrzegam wszystkich którzy chcą pracować przez agencję flexcraft.

@1981@

Witam, prosimy o wysłanie wiadomości ze szczegółami przedstawionej sytuacji na adres : support@flexcraft.nl

Lucky

Fajna opcja z tym słownikiem na blogu. Ostatnie wpisy są z końca 22 i się zastanawiam czy w tej przestrzeni też jest szansa się zakręcić wee Flexie?

rakieta
@Lucky

w sensie pytasz czy szukają kogoś do prowadzenia takiego bloga?

Lucky
@rakieta

Dokładnie tak. Etat albo jako zlecenie nie istotne ale dla firmy dobrze być aktywnym w sieci więc może to jest jakaś opcja tylko niewiem kompletnie jak podejść do tematu

pracownik elastyczny

co to za oferta na pracownika elastycznego?

Adamorderpucker

Taka że będą Ci co tydzień ziejąc pracę j lokalizację

axee
@pracownik elastyczny

a gdzie ty widzisz taką ofertę właściwie??

axee
@pracownik elastyczny

jakoś nie umiem jej znaleźć, ale no jak jesteś zainteresowany to kontaktuj się z nimi i pytaj o szczegóły

Witam, orientuje się ktoś czy można wyjechać w 3 osoby?

boxer
@Adam

a czemu by nie?

boxer
@Adam

kwestia dogadania mi sie wydaje, i znalezienia takiej oferty, gdzie chcą więcej osób

Luiz
@boxer

Móc można tylko czy da się mieszkać i pracować razem

luidżi
@Luiz

a no też prawda, ale wydaje mi się że pewnie kwestia dogadania

fąfel
@Luiz

ale chodzi ci o to, żeby w tych samych godzinach pracować czy w tym samym miejscu?

ratel

elegancko pozałatwiane wszystko, kasa się zgadza, bez problemowy wyjazd

Locja
@ratel

Mozna prosic o wiecej szczegolow?

fąfel
@ratel

u mnie też dobrze było to zorganizowane

Tommy

A do marketu mieliście daleko z lokacji?W levelu autokary nas woziły do miasta bo wokół kilometry pól tylko były.

He
@Tommy

Na wszystkich lokalizacjach taka sama

Nie ładnie tak

Czemu dziewczyny z administracji sprawdzają nie swoje rzeczy? Jak nie wiecie jak wyglądają np. męskie bokserki to mogę Wam pokazać na sobie, wystarczy zapytać ????

Jak wyglądają obowiązki kierowcy w tej firmie kiedy udostępniają służbowy samochód?

Joanna
@Kasia

odradzam kierowca jest sie na początku potem okazuje sie że zabierają dodatek, auto i martw sie człowieku , zmiana zamieszkania praktycznie co 2 tyg dzis jestes tam potem gdzie idziej koszmar

@Kasia

Jako kierowca jedziesz po innych pracowników przed pracą i to tyle. Nigdzie więcej sie nim nie poruszasz.

@Joanna

Dzień dobry, dodatek dla kierowców jest uzależniony od wielu czynników, trasy do pracy, na jakim zakładzie się pracuje itp. Proszę przesłać wszystkie informacje dotyczące Pani opinii na adres support@flexcraft.eu

Michu44443

Nie polecam, wypłacili mi 25 euro wakacyjnego zamiast 350 euro. Nie mam jak ich ścigać bo wróciłem do Polski inaczej dawno by się zajęła tym UWV.

robert
@Michu44443

Omijać szerokim łukiem obiecują duzo nie masz nic. Warunki mieszkaniowe kiepskie dziurawa wanna poklejona czymś piszdzi w pokoju okna katastrofa do miasta daleko a za rower trzeba płacić 5 euro tygodniowo i kaucja 60 euro

@robert

Witam, prosimy przesłać wszystkie informację dotyczące opisanego zakwaterowania na adres: support@flexcraft.eu

Nowy Pracownik

Dzień dobry. Czy ktoś wyjechał jako "pracownik elastyczny"? Chciałbym się dowiedzieć jak długo czekał na pracę i czy poleca taką formę wyjazdu? Pozdrawiam

pytajnik
@Nowy Pracownik

czym jest pracownik elastyczny, na czym to polega?

robert
@Nowy Pracownik

tam jedziesz np na pieczarki a okazuje sie że trafiasz zupełnie gdzie indziej np do piekarni zmiana zakwaterowania robiona średnio co 2 tyg dają cie gdzie indziej

Mati

którą lokalizacje jeśli chodzi o warunki pracy, koordynatorów itd itd polecacie?

pytajnik
@Mati

a jakie prace cię interesują to będzie łatwiej podpowiedzieć innym

Roksana

Pytanie do Pań, polecacie jakąś konkretną pracę i lokalizację chodzi mi o pracę przy kwiatach. Myślę o Waterdrinker czy jakoś tak, na pracownika centrum dystrybucjnego z kwiatami, ale robota na produkcji też spoko. Jak ktoś tu był to proszę o opinie :)

rybka
@Roksana

no jakby nie patrzeć produkcja a centrum dystrybucji to według mnie dwa inne rodzaje roboty, więc chyba sama musisz zdecydować gdzie czujesz się na siłach i co wolisz

Luke

Czy ktoś może napisać coś o lokalizacjach?

szklarnie

Czy ktoś był na szklarniach z hortensjami? Podobno wysoka temperatura, zapewniają jakąś wodę dla pracowników i odpowiednie przerwy? Ogólnie jak wrażenia?

szklarnie
@szklarnie

Albo nie na hortensjach ale jakieś inne szklarnie w Holandii? Bo pewnie warunki podobne wszędzie. Ktoś ma jakieś opinie?

@szklarnie

na pieczarkach nie ma nic na akord

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft