Dental Dialog Gabriela Kamińska

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dental Dialog Gabriela Kamińska

Aga Nowy wpis

Czy istnieje płatność ratami?

Nowy wpis

@Aga

Tak oczywiście, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z recepcją. Opis znajduje się również na stronie internetowej. Pozdrawiamy zespół Dental Dialog.

Pacjentka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych w placówce Dental Dialog w Tarnowskich Górach. Uważam, że jest to miejsce w którym można odzyskać siebie. Wiecie jak ciężko chować się przed ludźmi, którzy notorycznie się z Was śmieją i hejtują? Wiecie jakie myśli się ma będąc poniżanym i wyśmiewanym bo się nie ma ładnego uśmiechu? Ja wiem. Dzięki Pani Gabrysi odzyskałam Siebie, wiarę w lepsze jutro wiarę w siebie . Odzyskałam spokój i dziś jestem szczęśliwą spełnioną mamą, która z uśmiechem i radością wita każdy dzień. Nikt już nie mówi obrzydliwych słów i nie krytykuję mnie teraz mi zazdroszczą. Taka jest właśnie ludzka natura. Zazdrość i zawieść ludzka. Dziękuję Pani Gabrieli i całej placówce za wasze dobre ciepła słowa wsparcia, każdy uśmiech, którym mnie obdarowaliście. Dziękuję za mój uśmiech i nową mnie.

Boonie Nowy wpis

Trafiłam z Ząbkami o dużej próchnicy , Ze straszną nadwrażliwością zębów. Moim zdaniem byłem bardzo zaniedbane i bardzo zniszczone ale jestem po szlifie i mogę powiedzieć że zostałam bardzo ciepło przyjęta pan doktor bardzo dbał o moje samopoczucie w Dental Dialog otoczyli mnie opieką oraz ciepłem którego u żadnego z dentysty nigdy nie dostałam nawet empatii. Jestem Wdzięczna że poznałam tą kliniką i że tam trafiłam do pani Gabrysię mam bardzo duże zaufanie i to jest myślę że najważniejsze bo dajemy swoje zęby w czyjeś ręce a oprócz pięknych zębów dostajemy najlepszą opiekę

Krzysztof Górnik

Traflismy przypadkowo z dzieckiem do pani Gabrysi i nie zostawiła nas bez pomocy, jak inni lekarze we Wrocławiu. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło i miło młody po rozmowie z personelem i p. Gabrysią przestał sie bać. Mogę stwierdzić tylko jedno Klinika Aniołów i polecam z całego Serca

Jolanta
@Krzysztof Górnik

Dowiedzialam się o Dental Dialog przez aplikację tt .Bardzo się bałam, ponieważ zle wspomnienia z dzieciństwa .Bardzo dziękuję Pani Gabrysi kobieta Aniol ❤️całemu personelowi kliniki za piękny uśmiech ❤️❤️❤️

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dental Dialog Gabriela Kamińska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy firma Dental Dialog Gabriela Kamińska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ewaestera

Aaaa czyli chcesz powiedzieć, że czekanie tak cię zniesmaczyło? A wziąłeś pod uwagę sytuacje losowe? Indywidualność każdego człowieka? Komplikacje?

Pawel

Co Ty jesteś pompek świata że nie możesz poczekać. Liczy się efekt końcowy, poznałem wile osób które tam robiły żeby i każdy zszedł z fotela bardzo zadowolony. Chyba że wolisz szybko i bylejak to nie w DENTALDIALOG Pozdrawiam

Marzena Świerkot

Bardzo jestem zadowolona...malo powiedziane...jestem zachwycona nowymi zębami. Podejście lekarza profesjonalizm na najwyższym poziomie, informacje udzielane przez Panie w recepcji rzeczowe, przekazywane w przyjazny i zrozumiały sposób. Telefon z Dental Dialog po każdej wizycie. Osobiście nie odczuwałam żadnego bólu nawet po zejściu znieczulenia. Polecam w stu procentach.

Sebastiano

Witam Jestem byłym pacjentem @Pracodawca a prywatnie przyjacielem Gabrysi. Nie wiem co kieruje ludźmi pisząc takie niedorzeczne komentarze. Nie mające nic wspólnego z prawdą. Mogę jedynie się domyślać ( zazdrość to bardzo zła cecha) Nie znam drugiej takiej osoby , profesjonalistki, życzliwiej osoby o wielkiem serduchu i empatii do drugiego człowieka. Wszystko co robi, płynie z potrzeby serca i nie oczekuję poklasku. Cały personel zatrudniony w klinice dokłada wszelkich starań , aby od momentu przekroczenia progu czuć się wyjątkowo i bezpiecznie. W związku z powyższym, proszę zachować powściągliwość w komentarzach - gdyż słowa potrafią bardziej zranić niż czyny. Powinniśmy wszyscy uczyć się od Gabrysi empatii , a wówczas świat byłby piękniejszy . Pozdrawiam

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dental Dialog Gabriela Kamińska? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jak najbardziej polecam klinikę. Zawsze znajdzie się osoba której coś nie pasuje. Dla mnie osobiście najgorsze było oczekiwanie bo przez paniczny strach chciałam żeby jak najszybciej było po wszystkim. Wszystko jest dopracowywane do perfekcji i niestety to musi potrwac, ale pacjent jest informowany jak przebiega cały proces więc hejt na czekanie na wizytę jest bezzasadny. Będąc już w gabinecie okazywało się ze nie ma się czego bać. Super profesjonalna opieka, lekarze bardzo dbają o komfort pacjenta no i cudowne panie w recepcji dzieki ktorym czas czekania jest znacznie mniej stresujacy. Serdeczne pozdrowienia zwłaszcza dla pani która była 22.09 na popołudniowej zmianie (nie znam niestety imienia). Tak naprawdę wystarczy spojrzeć na pracę wykonane w dental dialog, zadowolone uśmiechy pacjentów mówią same za siebie. ????????????????.

Zadowolona

A to dziwne, bo z tego co wiem to w Dental Dialog pacjent wybiera sobie kolor zębów sam. Pani Gabrysia zawsze proponuje jaki byłby wg niej optymalny, ale zawsze realizuje to co chcemy. Jak schodzi znieczulenie to musi trochę boleć. Uprzedzają o tym przed wykonaniem szlifu. Tabletki przeciwbólowe pomagają. Po zabezpieczeniu kikutów zębami tymczasowymi lub stałymi koronami ból ustępuje. To o czym piszesz nie jest spowodowane błędem lekarskim a nadwrażliwością zębów. Wszystko do przeżycia, ale jak ktoś szuka dziury w całym to taki jest właśnie wpis jak Twój. Ja gdybym miała zęby takie jak miałam poprzednio, czyli bez koron poddałabym się w ręce Zespołu Pani Gabrysi. Wszystko przeszło tak jak mnie uprzedzano. Efekt ich pracy cudowny. Teraz mam piękne zęby w kolorze jakim sama wybrałam.

Katarzyna Lech

Witam! Jestem zadowolona pacjentka tej kliniki, bardzo mila i ciepla enegia. I zrozumienie dla pacjenta…. Pozdrawiam caly zespol!

Paweł Kłubowicz

Sądzę jednak, że przemawia przez panią jakiś inny powód otóż czytając komentarze nie zauważyłem kompletnie wspomnianego przez panią podobieństwa, chyba, że chodzi o podobieństwo dobrego wrażenia jakie pozostało po pobycie w tej klinice. Ponadto czytając komentarze rozpoznaję wiele osób, które znam i które tak jak ja są zachwyceni efektami pracy personelu, lekarzy i techników oraz właścicielki Pani Gabrysi. Nie jestem ani pracownikiem ani fikcyjną osobą podpisuję się nazwiskiem i można sprawdzić mnie i moje wrażenia po zakończeniu pracy nad moim uśmiechem.

Pacjentka Małgosia Siejak

Dziwne rzeczy wypisujesz. Bylam w Dental i osobiście mogę Cię zapewnić, że wszystko opisane w pozytywach jest w 100% jak nie w 101%. Nie wiem dlaczego chcesz ich skrzywdzić, ale nie jest fajne to, co wypisujesz. Mimo wszystko, Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej fajnych ludzi wokół Ciebie

Piotr Kaminski

Nie prawda, chcesz zapraszam prywatnie czy tiktok czy Instagram, każdy pacjent indywidualnie. Przestań oczerniać.

Iwona Albert Kajor

Naprawdę jesteś zabawna i mądra ????byłam w Dental Dialog z synem który specjalnie do Nich przyleciał z Londynu w dniach 11,15 i 18 września tego roku. Mogliśmy wybrać każda klinikę w Krakowie bo tam mieszkam, syn wybrał Gabi z tiktoka i nie mógł lepiej trafić. Prace na jego paszczy możesz zobaczyć u Gabi a finał będzie za 2 miesiące, możesz też zobaczyc na mojej tablicy na fb. Tak więc nim obrazisz i przypiszesz ludziom niecne zamiary włącz myślenie, to naprawdę nie boli.

Beata Olesek

Żenadą jest pisanie takich opinii na podstawie swoich wniosków, jeśli się nie miało do czynienia z tą kliniką. Moja opinia wystawiona w Google po zakończeniu leczenia (kilka miesięcy temu) jest dokładnie taka sama, jak opinie pisane tutaj, przez zadowolonych pacjentów!!!!

Dominika

Nie jest to prawda. Jest wiele zachwyconych klientów w tym również ja. A przyjeżdżam do kliniki aż z Niemiec

Sebastian Gdeczyk

Witam. Nie znam powodów , ani przesłanek jakie Panią kierowały - niemniej mogę się tylko domyślać ( zazdrość to bardzo zła cecha) Jestem nie tylko pacjentem Kliniki @Pracodawca ale również przyjacielem Gabrysi. Nie znam drugiej takiej osoby, pasjonatki, profesjonalistki o tak wielkim serduchu. Nie oczekującej poklasku przez pryzmat tego co robi. Cały personel dokłada wszelkich starań od momentu przekroczenia progu, aby czuć się wyjątkowo i bezpiecznie. W związku z powyższym proszę o zachowanie powściągliwości w nieobiektywnej ocenie, bowiem jest to bardzo krzywdzące. Migalibyśmy Wszyscy uczyć sie od Gabrysi wrażliwości i empatii- wówczas świat byłby zdecydowanie lepszy. Pozdrawiam

Anna Strzelczyk

Najlepsza klinika Dziękuję Pani Gabrysi I całemu zespołowi za piękne zęby I życzliwość dla mojej osoby. Minęło już prawie 10 miesięcy od ich wykonania. Nadal piękne, równe, nie zmieniają swojego koloru. Wreszcie nie krępuje się uśmiechać. Polecam z czystym sumieniem

Barbara Chrobak

Czytając negatywne opinie zastanawiam się co kieruje tymi osobami, zazdrość, nienawiść, że opluwają drugiego człowieka ? Pani Gabriela Kamińska to osoba, która bezinteresownie pomogła i pomaga wielu ludziom. Powinny być tu same dobre komentarze, bo jest wspaniałą osobą o wielkim sercu i dobrym fachowcem z doświadczoną kadrą. Polecam Denatal Dialog jako usługę, bo naprawdę warto. Ponadto jest to miejsce przyjazne ludziom, miła atmosfera i opieka. Zapraszam pacjentów do odwiedzania Dental Dialog Gabriela Kamińska. Podpisuję się z imienia i nazwiska, gdyż nie wstydzę się napisać opinii ukrywając się pod nickiem. Barbara Chrobak

@Gabriela Kamińska

Pani Gabriela to anioł nie człowiek ❤️ Wraz z zespołem tworzy niesamowite metamorfozy uśmiechu ❤️❤️❤️.Moim marzeniem jest zostać jej pacjentem ❤️❤️❤️

Dominika SB

W Dental Dialog miałam robiony górny łuk.korony. Nie mam pojęcia skąd bierze się u was ten uraz do pracowników z Ukrainy. To cudowni ludzie. Przykładają się bardzo do swojej pracy. Pytają 100 razy zanim wyjdzie się z gabinetu czy na pewno wszystko dobrze , dopieszczają każdy mm. Wszyscy pracownicy Mimo pracy do późnych godzin , dbają o komfort pacjenta i są bardzo pozytywnie nastawieni . Szczerze mimo długiego dnia spędzonego u nich wyszłam bardzo zadowolona i serdecznie wszystkich pozdrawiam ❤️ i cieszę się ,że będę miała niedługo okazję osobiście jeszcze raz podziękować

Piontek Bernadeta

Witam wszystkich.Jestem pacjentką P.Gabrysi Kamińskiej Dental dialog ❤️ Nigdy ale to nigdy nie spotkałam lepszej kliniki..Profesjonalne podejście do każdego pacjenta cudowna atmosfera, Specjaliści tam pracujący bardzo uczuciowo i z uśmiechem podchodzą do każdego pacjenta.Jestem bardzo zadowolona z pracy P.Gabrysi i całego zespołu .W ogóle to cudowna profesjonalna i na najwyższym poziomie klinika..Polecam z serducha każdemu skorzystać z ich usług ❤️ POLECAM

Ewelina Kurzanowska

Dental Dialog najlepsza klinika ♥️ robiłam tam ząbki rok temu. Atmosfera jak bym była rodzina, opieka mega. Chodzili koło mnie ciagle, Pani Gabrysia jak i lekarze mają bardzo duże serducho. Ja POLECAM Z CAŁEGO SERCA!! Złe opinie to piszą zawistni ludzie. Jeśli ktoś chce dowód, proszę napisać ???? taka sama nazwa na fb. Pani GABRYSIU JEST PANI ANIOŁEM, NIE DAM POWIEDZIEĆ ZŁEGO SŁOWA!

Agnieszka Wachowska

DENTAL DIALOG to najlepsza klinika jestem zachwycona moje ząbki to po prostu milion dolarów z całego serca polecam.Caly zespół to wspaniałe osoby dzięki ktorym nie czułam strachu.Jeszcxe raz dziękuję całemu zespołowi moje ukochane Dental Dialog ❤️❤️❤️❤️

@Agnieszka Wachowska

Czy ktoś brał ząbki na raty? Jak to wygląda? Splacam jeszcze przez rok komornika po ojcu

Zostaw merytoryczną opinię o Dental Dialog Gabriela Kamińska - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Dental Dialog Gabriela Kamińska?

Zobacz opinie na temat firmy Dental Dialog Gabriela Kamińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dental Dialog Gabriela Kamińska?

Dental Dialog Gabriela Kamińska