brak logo

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

craket 2012-04-02 12:22
Pracowałem w tej firmie dwa lata, z tym że w oddziale w Łodzi. Ludzie tworzący firmę byli w porządku, za kilkoma wyjątkami. (usunięte przez administratora) zuka, sprzedawczyk nr.1, (usunięte przez administratora) - pseudo dyrektor, matoł z cyferkami w oczach, (usunięte przez administratora) pseudo kierownik oddz. Łódzkiego, dostał pracę po znajomości, bo tatuś zna prezesa vigo-belgia. Można by wymieniać tak w nieskoñczonosć, firma jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em podparta. Nie polecam ani usług ani pracy tam.
8
Don de louise 2012-07-10 16:03
Racja, firma nie ciekawa. Pozdrawiam tego co dokonał wpisu.
2
Były pracownik 2013-12-31 17:41
(usunięte przez administratora)Szkoda czasu na taką firmę.
2
Lea 2016-07-16 18:56
To jest nowo tworzone stanowisko więc nie wiem jaka kasę chcą przeznaczyć na pracownika którego wybiorą po 2-3 etapach rekrutacji , nie polecam pracy w tej firmie szefostwo ( pseudo Zarząd) robi wszystko aby nie umilić pracy, jednego dnia klepia cie po ramieniu a jak przychodzi co do czego to na ocenie rocznej mówią że nic nie robisz i ze wogole to kiepski z ciebie pracownik ale proponują pozostanie w szeregach firmy na marnych warunkach i umowę po okresie próbnym przedłużając ja tylko na pół roku pod pretekstem że dają ci szansę na poprawę . Ta firma nie jest warta zachodu bo z pewnością to tam można tylko nabawic się depresji tak jak nie jeden z pracowników tam pracujących.
3
Pracownik vigo 2016-10-15 11:35
Jako firma to jedna wielka porazka. Zmiana podejscia z pacjenta na klientka, żenując. Nie doscyc tego ida na masową produkcje, coraz tansze materialy z ktorych wykonany jest sprzet, co za tym idzie gorsza jakosc. Zwracajac na uwage w szczegolnosci na strone prawna rowniez. Ludzie tam pracujacy nie maja uprawnien do wykonywania tego rodzaju sprzetu. Poniewaz aby moc wykonywac taki sprzet trzeba miec tytul technika ortopedy, a w Vigo jest kilka takich osob. Reszt, a przepraszam wiekszosc tzn. ludzie na produkcji jak i osoby pracujace z pacjentem nie maja do tego uprawnien. Na dodatek wiecej ludzi rzadzacych niz pracujacych. Tylko patrzac na cyferki i non stop mowia, ze za malo robisz. Jeszcze pensja taka, ze plakac sie chce, a obiecuja zlote gory. Doslownie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
1
Rika 2016-10-24 10:13
też jestem już bylym pracownikiem tej firmy , ale nie zgodzę się z negatywnymi opiniam. Owszem byłem świadkiem, jak niektórym dziękowano za pracę, bo albo się nie starali albo uważali że są ważniejsci od pacjentów- a na to firma stawia przede wszytskim. Ja przepracowałam tam kilka lat i bardzo dobrze wspominam ten czas - dużo się nauczyłam, wartościowi ludzie. Ci co tu piszą to desperaci, którzy uważaja, że cały świat jest przecwko nim.
4
wełna 2017-05-05 20:57
Panuję tam straszny chaos, żeby nie mówić b.... i kolesiostwo. Zarząd tego nie ogarnia. Polecam omijać szerokim łukiem.
4
Zee 2017-07-25 08:04
Aaaa. No to dziwne ze szwagier kierownika regionu jeszcze pracuje. Nauczył się nawijać makaron na uszy od w/w, ale jakość protez jak i szacunek do pacjenta ma tragiczny.
Zee 2017-07-25 08:07
Rika :). Najpierw piszesz jako mężczyzna, a później jako kobieta. :) Ojjj. Trąca to konfabulacją.
Natalia 2017-07-31 14:13
Szukają Specjalisty ds. kadr i płac w Łodzi. Ktoś pracował na takim stanowisku? Opowiedzcie o tym jakie są wymagania i zadania na takiej posadzie. To ważne dla tych którzy chcą aplikować.
DCP 2017-08-07 23:57
Bardzo dobra Firma, polecam.
Ano 2017-09-01 08:54
Płace poniżej grubo średniej krajowej, ludzie zajechani pracą. Pacjent został klientem.
Natalia 2017-09-18 16:10
@DCP dlaczego polecasz pracę w firmie VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.? Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie? Co najbardziej Ci się podoba pracując tutaj? @Ano na jakiej umowie pracujesz? Czy jest szansa na podwyżkę?
Zostaw swoją opinię o VIGO-Ortho Polska sp. z o.o. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.