Opinie o Navigator Logistic Sp. z o.o. w Wiedeń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Navigator Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Navigator Logistic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Navigator Logistic Sp. z o.o. w Wiedeń

Dorian Nowy wpis

Niedawno mieli ofertę pracy dla dyspozytora ds. transportu ponadnormatywnego. Chciałbym dostać się do spedycji tylko przydałaby mi się info jaki język jest preferowany. Angielski komunikatywny będzie ok czy wymagania dla kandydatów są wyższe?

ooo Nowy wpis

Firma ma profil na LinkedIn. Przypisali sobie takie dziedziny, jak transport, logistyka, łańcuch dostaw i składowanie. I z tego, co widzę International forwarder jest im potrzebny. Ciekawe jednak, jak na co dzień w pracy odnoszą się do siebie zatrudnione w firmie osoby? W samym ogłoszeniu napisano o wydarzeniach, mających na celu integrację zespołu. Kto więc napisze, czy to działa?

Krzysztof Nowy wpis

Zalecam unikania tej firmy. Dziwne podejście do współpracy, złe podejście do pracownika, obiecywane złote góry premia w euro, jak przychodzi co do czego to podstawa i śmieszna premia . Jest się pozostawionym samym sobie bez szkoleń i pomocy. Masa stresu, frustracji i niezadowolenia - Nie polecam

Jak wygląda sprawa grafiku w Navigator Logistic Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Navigator Logistic Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Thyssen Krupp

Pracownicy bardzo dobrze poinformowani na temat przebiegu procedur celnych na Bliskim Wschodzie. Bardzo dobrze zorganizowany network na terenie Turcji. Szybka, bezinteresowna pomoc w zalatwieniu spraw celnych - dziekuje Pani Agacie. Z pewnoscia znowu u nich zamowie

Gestame
@Thyssen Krupp

mam to samo zdanie. pracuje z tą firmą na kierunku eksportowym do Holandii. Jeszcze nigdy nie pozostałem bez auta.

Agata
@Thyssen Krupp

Skoro byłam taka wspaniała, dlaczego wywaliliście mnie z pracy jak (usunięte przez administratora), praktycznie z dnia na dzień!!!! bez słowa, ostrzeżenia . (usunięte przez administratora) totalne!!!!! Nikomu nie polecam. Uciekajcie

Damian
@Agata

Widzę że tutaj kogoś mocno pieczę po odejściu z firmy i wylewa swoje żale podszywając się pod innych byłych pracowników ????. Polecam nie sugerować się tymi opiniami, tylko przyjść i samemu zobaczyć ????. Pracuję w tej firmie już ponad 9 miesięcy i mało jest prawdy w tych negatywnych opiniach ????

Spedytor

Przestrzegam przed ta firma. Prezes firmy uwielbia manipulowac i sam sie gubi co komu powiedzial. Znika na caly tydzien w delegacje by szukac klientow lub przewoznikow po czym wraca z niczym i ma pretensje do wszystkich pracownikow, ze nic nie robia. Szczyci sie, ze siedzi w transporcie od 20 lat i ma wszystko w malym paluszku, a nie ma ani klientow ani przewoznikow. Co najlepsze jak dzwonisz do niektorych klientow to nie mozesz podawac imienia i nazwiska prezesa wiec chyba nie najlepiej to o nim swiadczy. Wydaje mi sie, ze z takim manipulacyjnym podejsciem jest spalony w wielu miejscach. Firma od 6 miesiecy ma wystawione oferty na pracuj.pl bo co chwile ludzie przychodza i zaraz odchodza. Prezes ma 6 pracownikow i codziennie straszy dzialem controlingu! Sam nie potrafi ogarnac 6 ludzi?! Pracujac tam zastanawiasz sie gdzie jest ukryta kamera bo takich akcji nawet Bareja by nie wymyslil. Nie marnuj swojego czasu jest tyle dobrych i zorganizowanych firm na rynku. Szkoda twoich nerwow.

Spedytor

@Stefan zapomnij już znowu cała ekipa odeszła. Najlepiej wejdz na Transa i zobacz na datę rozpoczęcia wśród pracowników. Tam wszyscy są po tydzień maksimum 2 tygodnie. Wynagrodzenie praktycznie minimum krajowe a o wdrożeniu lub szkoleniach zapomnij. Zresztą jeśli chcesz to możesz iść na 2 niezobowiązujące dni próbne i sam się przekonasz. Nie są płatne ale w 2 dni spokojnie zobaczysz jak firma pracuje i jakie ma standardy. Zagadasz do pracowników i się dowiesz ile każdy pracuje.

Bareja
@Spedytor

To prawda komedie Pana Barei są często świetnym zobrazowaniem ludzkich poczynań i wyciąganiem wniosków na podstawie absurdalnych sytuacji życiowych z którymi my również często musimy się konfrontować dając szanse współpracy osobom które okazują się zupełnie nie kompetentne. W dzisiejszych czasach okazuje się to codziennością,aczkolwiek trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie oceniać wszystkich jedna miarą. Owszem mamy oferty pracy i na pracuj.pl i na olx ponieważ firma jest w trakcie rozwoju i rozbudowujemy ją o kolejne działy.....więc oferty pracy będę jeszcze długo bo szukamy około 20 ambitnych osób:) Więc zapraszamy. Nasi dyrektorzy po zatrudnieniu kilku rewelacyjnych pracowników mają teraz czas żeby planować rozwój firmy, uruchamiać nowe projekty a nie skupiać się na pilnowaniu codziennych obowiązków pracowników. Powiem otwarcie w naszej firmie nie ma miejsce dla przeklejaczy, krętaczy i leni a branża jest wymagająca.

@Spedytor

Zapraszamy,każdy dzień pracy jest płatny a nikogo nie trzymamy na siłę. Nasi pracownicy chętnie porozmawiają i odpowiedzą na pytania. Powiedzą również z jakich wielkich spedycji do nas przyszli i ile nauczyli się u nas a ile w poprzednich firmach. Pozdrawiamy

Vova
@Bareja

Skoro firma tak świetnie prosperuje to chyba powinna bez problemu przyciągać i zatrudniać tylko najlepszych na rynku a nie "dawać szansę" niekompetentnym. Niezbyt dobrze to świadczy o procesie rekrutacji w którym kompetencje kandydatów powinny być sprawdzone.

Tarantino
@Bareja

20 pracowników.... widać że prezio fantasta-gawędziarz nadal żyje w swoim świecie ... Przecież ta firma od początku istnienia rotuje 6 pracownikami co można latwo sprawdzić wchodząc na ich stonkę.... Każdy kto chce szybko prześwietli firmę i pozna prawdę. Omijać szerokim łukiem!!!

Kora
@Spedytor

Święta prawda,na szczęście nie straciłam tam więcej czasu tylko kilka dni, ale to co tam się dzieje mogłoby być tematem kabaretu. Wypłata brzmi kusząco,ale nie warto.

Klaudia
@Bareja

z tego co mi wiadomo, to Ci rewelacyjni pracownicy już też uciekli......... życzę szybkiego płynięcia w dół.

Student WSB
@Klaudia

Jak wygląda aktualnie nabór? Czy firma nadal prężnie się rozwija i poszukuje 20 pracowników? Czy można liczyć na wypłatę w euro i warunki pracy austriackie? Kończę w tym roku studia i chciałem apelować.

Vlad

Unikajcie,zero profesjonalizmu dramat. Dobre jeśli ktoś chce parę miesięcy przetrzymać na podstawie i szukać czegoś innego. Dajcie sobie spokój,nie ma tam nikogo kto ma pojęcie o dobrej pracy w spedycji.

Justyna
@Vlad

Te podstawy o których wspominasz to chociaz wysokie są? I jaka jest forma zatrudnienia tutaj? W sumie to ciekawe czemu uważasz, że jest mało profesjonalnie? Chodzi o jakis brak organizacji czy o co?

Józef

Dlaczego podszywacie się pod fałszywą nazwą? Skoro opinie są pod Cnts Cargo-navigator????????????

Damian
@Józef

Przecież to nie firma której dotyczą opinie zakłada profil na gowork.pl. Ktoś kto zakładał źle wprowadził nazwę.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Navigator Logistic Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Transport menager

Dzień dobry, jeśli chodzi o nagodziny to w biurze nie zdarza się to. Jeśli chodzi o dni wolne w Polsce od pracy,gdzie reszta Europy pracuje normalnie jest osoba na dyżurze pod telefonem które ten dzień może mieć wypłacony lub do wybrania.

Aleksandra
@Transport menager

tylko jedna? i tak statystycznie faktycznie jest dość potrzebna wtedy? na jakiej zasadzie losuje się tu dyżury żeby jakoś w miarę fair było? i dużo więcej są one płatne czy jak normalne nadgodziny po prostu?

Zaciekawiony

Dlaczego firma z Austrii z Wiednia ma biuro w Polsce w Katowicach ? Po co ?

Transport Manger

Firma ma tylko swój oficjalny adres w Austrii, jednak nikt tam nie pracuje, wszystko odbywa się w Polsce i działa pod nazwa CN Logistic sp. z o.o. i biuro jest na ulicy Dąbrówki w Katowicach. Praca od poniedziałku do piątku, głownie od 8:00-16:30 z przerwa 45 minut. Wiadomo jak coś się wysypie w transporcie to trzeba zostać dłużej lub zabrać komputer do domu ale nie jest to nagminne i zależy jak ktoś jest zorganizowany. Praca zdalna możliwa kilka razy w miesiącu ale raczej nie jest mile widziana. Umowa o prace, raczej krajowe minimum, plus premia jeśli uda się osiągnąć targety. Na ten moment premie w granicach 100zl-500zl/miesiąc w zależności od rentowności działu. Myślę, ze to dobra praca dla studentów lub kogoś zaraz po szkole żeby zdobyć jakiekolwiek doświadczenie.

Bożena
@Transport Manger

No to dziwne. A czemu adres jest na Austrie? Trochę nie rozumiem skoro znajduje się w Polsce.

@Bożena

Bo to jest taka ściema że niby firma ma swoje korzenie w Austrii i jest częścią jakiegoś dużego holdingu ale to jest zupełnie nieprawda... Chcą lepiej wyglądać w oczach klientów szczególnie z Niemiec bo jak pokażą że są z Austrii to wzbudza więcej zaufania. Ale to jest tylko i wyłącznie na papierze, wszystko odbywa się w Polsce.

Aleksandra
@Spedytor

Czyli to tylko zabieg zwiększający ich reprezentatywność? Ogólnie to to nic więcej nie wnosi, zwłaszcza w warunki pracy?

@Transport Manger

Firma ma główną siedzibę w Austrii i owszem są tam pracownicy :) jesteśmy na etapie wprowadzania tam ISO w oddziale w Polsce również. Praca zdalna na ten moment jest wykluczona lecz w przyszłości nie niemożliwa,przy odpowiednim przeszkoleniu,zaangażowaniu i wynikach. Wynagrodzenia są uzależnione i dopasowywane do tego co przyszły pracownik jest w stanie zaoferować ze swojej strony (doświadczenie, znajomość języków obcych, zaangażowanie....) i podwyższane w miarę wykazywanych chęci,odpowiedzialności i kreatywności. Jeśli w czasach Pana pracy premie wynosiły między 100 a 500 zł oznacza to że w tamtym czasie pracownicy wykazywali bardzo marny obrót dla firmy bo premie są uzależnione od wyników. Zapewniam że w tym momencie firma prosperuje wyśmienicie między innymi z powodu zatrudnienia odpowiednich osób i premie są bliskie wysokości podstawy wynagrodzenia. Zaangażowanie i wysiłek są równoznaczne z dobrymi zarobkami. Zapraszamy ambitne osoby w nasze szeregi.

Enzo Bacabayashi
@Transport menager

Pracownicy w Austrii?!? Przecież naczelny firmy sam sobie dał 5 gwiazdek na google reviews hahahaha I to jeszcze w Polsce i w Austrii to chyba o czymś świadczy ;-)

XXX
@Transport menager

Obawiam się, że niestety nie wszystko tutaj jest zgodne z prawdą. Jeśli ktoś chwali swoich pracowników, którzy wyrabiają obrót i premie, a później jej nie dostają, bo przecież 'premia jest uznaniowa' i zależy od decyzji szefostwa, to słabo to wygląda. Niestety nic dziwnego, że w przeciągu zaledwie roku firma straciła 3/4 swoich pracowników i musiała zatrudnić nowe osoby. Firma zapowiadała się naprawdę dobrze, ale niestety w pozostałych opiniach jest dużo prawdy. Można zauważyć, że w pozostałych opiniach osób nie ma pozytywnych wspomnień. Jedyna pozytywna opinia wypływa z strony szefostwa CNTS / CARGO NAVIGATOR , co raczej nie jest obiektywne.

@XXX

Naprawdę nie można oskarżać bezpodstawnie szczególnie kiedy tyczy się to wypłat i rzeczy,które pracownikom się należą. Nie będe tu wrzucac mojej umowy o pracę, karty multisport i umowy dotyczącej premii bo cenię sobie swoja prywatność, jednak wszystko tak jak jest w umowie jest spełniane w 100% a nawet rzeczy ponad umowę.....jak imprezy firmowe,urodziny każdego pracownika, śniadania organizowane przez szefów i piątkowe dni pizzy....... Naprawdę albo szefowiem,zmienili się aż tak,albo piszemy o dwóch zupełnie różnych firmach!!!! Nie mam interesu w tym,żeby ich bronić,ale nie mogę spokojnie czytać kiedy oczerniacie firmę i ludzi z którymi współpracuję.

Stała współpraca

Z ciekawości zajrzałem na opinię i to co czytam po prostu się nie mieści w mojej głowie. Współpracuję z Firmą o której tak zagorzała jest tu dyskusja od kilku dobry miesięcy regularnie i życiu do głowy by mi nie wpadło napisanie czegokolwiek w ten deseń jak wypisywane powyżej opinie!!! Na szczęście nie trafiłem tu wcześniej,bo zapewne zdrowy rozsądek nie pozwoliłby mi na rozpoczęcie współpracy z firmą o której mowa. A teraz konkrety, bo pomimo braku czasu nie mogę zostawić tego bez słowa, bo to tak jakbym się z tym zgadzał. Jeździmy regularnie na różnych trasach,ale głównie DE,Benelux czasem AT, na początku współpracy płatność 45 dni po skanach dokumentów, po kilku wspólnie odbytych trasach płatność skrócona na 30 dni po skanach wysyłanych na adres mailowy i zaznaczam, że zawsze w terminie. NIGDY A TO PRZENIGDY nie zostałem ani ja ani żaden z moich kierowców pozostawionych samym sobie,czy to na załadunku,rozładunku czy podczas problemów na trasie. Głównie współpracujemy z Panią Anią i mogę z ręka na sercu napisać,że jeśli jest potrzeba mogę zadzwonic nawet o 2 w nocy i wiem,że zawsze odbierze i zawsze uzyskam pomoc. Nie mam pojęcie na co Wy wszyscy tak narzekacie bo u nich zazwyczaj sa od 1,3-1,4eu/km a często wyższe, a jeśli jakaś stawka jest za niska to po prostu nie podejmuję się tego ładunku zamiast wylewać puiblicznie jakieś śmieszne żale. Wstyd i szkoda mi was dorośli ludzie, biznesmeni od 7 boleści. Pozdrawiam i polecam współpracę

Za każdym razem zle obliczali mi kilometry i później beszczelnie kłamali, ze to wina systemu… sytuacja powtarzała się co miesiąc.

Sergiusz Bursy

Witam, poproszę o Państwa dane, chętnie podzielę się wszystkimi rozliczeniami online. Powtarzam za każdym razem, Anonimowo tylko Tchórze się wpisują i obsmarowują Firmy wyciągniętymi z palca sytuacjami. Ja jako przedstawiciel Firmy Cargo-Navigator nie mam nic do ukrycia, skoro Pan/Pani vel anonim jest czymkolwiek poszkodowany lub nie sprawiedliwie rozliczony, to po pierwsze sugeruje aby oficjalnie zgłosić się do mnie, celem weryfikacji rachunków ( nie miałem nigdy od nikogo takowego zgłoszenia ) po drugie , skoro ma odwagę pisać o tym w sieci, niech ma również odwagę przedstawić się, ja chętnie udostępnię każde rozliczenie do wglądu.

Sergiusz Bursy

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych opiniami na temat firmy Cargo-Navigator. Zauważyłem ostatnio spory ruch w tym temacie. Czytam opinie rzekomo byłych pracowników, jak i obecnych, jest również kilka opinii naszych klientów. Niestety ze smutkiem muszę stwierdzić, iż zrobiliście sobie drodzy 'wystawiacze" ze strony GOWork spust swoich żali i nie osiągniętych celi życiowych, na domiar złego, żaden negatywny wpis, nie jest nawet podpisany swoim imieniem i nazwiskiem. To jest po prostu żenujące, aby jechać sobie po danej Firmie, lub co gorsze po danej osobie i nawet się nie przedstawić. Co do samej firmy, to owszem jak to w spedycji I TO BEZ WYJĄTKÓW każdej bywa, wszędzie zdarzają się bardziej lub mniej wygodne dla pracownika zasady. Ja osobiście uważam, iż w dzisiejszych czasach, nikt nikogo nie trzyma na siłę, każdy może sobie przyjść, spróbować i zdecydować czy mu się podoba czy nie. Jestem już w temacie Transportu prawie 20 lat i naprawdę w moim życiu widziałem wiele złego jak i dobrego traktowania pracownika, ale zawsze, nawet w najgorszych firmach, można było oficjalnie i osobiście wyrazić swoja opinie, nie ukrywając się jak jakiś tchórz pod wymyślonym linkiem. Zawsze każdą sytuacje czy opinie trzeba wysłuchać lub poznać z każdej strony aby móc sobie stworzyć prawidłowy obraz danej firmy, wyciąganie pojedynczych wniosków i dodatkowo wypisywanie, swoich opinii na publicznych forach, jest po prostu SŁABE !!!

Transport Manager

Łatwo jest oczernić firmę, która jest nowa i o której nie ma się pojęcia. Uważam, że każdy powinien sam się przekonać czy poniższe opinie mają cokolwiek wspólnego z prawdą. Pracuję tam już jakiś czas i uważam, że nigdzie nie spotkałam się z lepszą atmosferą wśród pracowników niż gdzie indziej. Nigdy nikt nie przeklejał zleceń z giełdy na giełdę, jak to jest w 80% innych spedycji. Firma ma swoich klientów i przewoźników. Trzeba tez spojrzeć prawdzie w oczy - jeśli się nie nadajesz do pracy, a wymagasz Bóg wie czego, to w każdej firmie za długo nie popracujesz... Za darmo umarło. A jeśli transport Cię przerasta, to może pora się przebranżowić?

Rene
@Transport Manager

Hej to ile tam pracujesz skoro ostatnia ekipa w całości odeszła w czerwcu.... Czyli jesteś max 3-4 miesiące. Piszesz, że to nowa firma a jednocześnie ma swoich klientów i przewoźników?!? Jak to możliwe na tak konkurencyjnym rynku? Budowa marki trwa latami. Zresztą wejdziesz sobie na transa i zobaczysz kopiuj/wklej. Każdy z branży łatwo sobie sprawdzi a niedoświadczeni ludzie dadzą się nabrać....

Wioletta
@Rene

Drogi Rene jest duża różnica pomiędzy odeszła a została zwolniona za kłamstwa,przekrety,kombinowanie i przynoszenie ogromnych strat dla firmy i nie cała. Swoi klienci i przewoźnicy to ciężka praca, spotkania,rozmowy,telefony i jeszcze raz ciężka praca.

XXX
@Wioletta

3/4 osób odeszło przez działania firmy, a nie z powodów osobistych czy zwolnienia. Pod koniec swojej pracy okazywali się nagle 'najlepszymi pracownikami' według szefostwa. Problem polega na tym, że te 3/4 pracowników ma ze sobą kontakt i według mojej wiedzy żadna z tych osób nie wyraża pozytywnej opinii. Szkoda. Mimo wszystko, życzę firmie CNTS, aby z nowym podejściem osiągała sukcesy.

Zbyszek

Witam i zachęcam wszystkich zainteresowanych do zadawania merytorycznych pytań. Z pewnością obecni pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Ja również udzielę odpowiedzi i podzielę się informacjami, ponieważ jestem pracownikiem CARGO NAVIGATOR. Zajmujemy się organizacją drogowych transportów międzynarodowych. Praca jest dla ludzi ambitnych, odpowiedzialnych, mówiących w obcych językach. Niestety większość opinii jakie tutaj są pozostawione zostały stworzone prawdopodobnie przez byłych pracowników, którzy nie potrafili przeprowadzić merytorycznej rozmowy telefonicznej, nie potrafili napisać rzeczowego e-maila i nie miały zapału do pracy. Tak jak napisała koleżanka Anna Brachman: to nie jest praca dla każdego i trzeba umieć się wykazać. Jednakże pracodawca potrafi to docenić poprzez system motywacyjny jak i możliwości rozwoju zawodowego.

Pierre
@Zbyszek

Zbychu ale jeśli byli pracownicy nie potrafili napisać maila lub przeprowadzić merytorycznej rozmowy to na jakiej podstawie zostali zatrudnieni... Zbyniu każdy mierzy swoją miarą więc tutaj wychodzi niekompetencja szefostwa. No i jednocześnie prawda o firmie która nawet nie potrafi nauczyć kogoś napisać maila?!?

była pracownica
@Zbyszek

Tylko wielka szkoda, że w innych firmach jakoś radzą i pracują dłużej niż w cargo

Były Transport Menager

Firma CNTS Cargo Navigator to totalne dno!.. Szefostwo nie szanuje pracowników, jedyne co robią to wytykają ci twoje błędy. Zero szkoleń, zero pomocy, od razu jesteś pozostawiony sam sobie... Nawet jak wyrobiło się targety to i tak nie przyznawali premii, zawsze znalazł się jakiś powód żeby jej nie wypłacić. Atmosfera w pracy bardzo negatywnie wpływa na pracowników, jak jest R.. to jest w miarę okej ale jak przychodzi K.. to można nożem ciąć powietrze. Czytając opinie innych widać, że nie pisali tego sami pracownicy, patrząc na godziny i daty dodania. Napisała to jedna i ta sama osoba. ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE!!! Uważajcie na nich... szkoda waszego czasu!

Anna Brachman
@Były Transport Menager

Drogi Panie z imienia i nazwiska nie powiem skoro z jakiś powodów sam Pan nie ma odwagi się przedstawić. Widzę,że ma Pan ogromny namiar wolnego czasu wylewając na nas swoje żale wszędzie gdzie się tylko da. Wiemy doskonale kim Pan jest i o tyle o ile komentarze typu "dno","zła firma" i tego typu może Pan sobie wylewać w internecie,to już oskarżenia o niewypłacanie premii i inne tego typu są to oskarżenia podlegające pod paragraf i nie zostawimy tak tego. Każdy nasz pracownik ma umowę o pracę (nie zlecenie,nie BTB) tylko umowę o pracę. Premie są określane na jasnych zasadach i na piśmie a nie słownie i nie ma możliwości unikania ich wypłat,jak Pan to określił "z byle powodu" bo jest to niezgodne z prawem. Jeśli Pan wie co to jest adres IP to wie Pan również jak łatwo jest udowodnić bezpodstawne oskarżenia. Kolejne oszczerstwa proszę pisać podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem,a my odniesiemy się do każdej z nich. Swoje opinie podpisuje moim imieniem i nazwiskiem,gdyż nic nie mam do ukrycia. Inne pozytywne opinie lub neutralne nie wyszły spod mojej ręki. Skontaktujemy się z Panem w najbliższym czasie. Przykro mi,że muszę swój wolny czas poświęcać na odpowiadanie na tak absurdalne komentarze. Ciekawa jestem czy na takich szefów jak Pan R i Pan K kiedyś Pan jeszcze trafi.... bo mało życia Pan jeszcze przeżył i jeśli szefowie wymagają punktualności i odpowiedzialności to proszę mi uwierzyć,że to nic nadzwyczajnego. Życzę dobrej nocy i więcej pozytywnego myślenia i patrzenia w przyszłość a nie grzebania w przeszłości.

Michelle Rodriguez

Pracowałam w tej firmie 2 dni :-) Prezes na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadał ilu to ma klientów i kontakty w całej Europie. Na szczęście po dwóch dniach szybko się zorientowałam jaki to człowiek i firma bo siedzę w branży od lat. Prezes to typowy sprzedawca z lat 90tych który myśli że ktoś da się nabrać na jego tanie zagrywki. Może 20 lat temu to działało ale nie w dzisiejszych czasach! Szkoda ludzi bo pracownicy wyglądali na spoko ekipę i z niektórymi do dzisiaj mam kontakt!

@Michelle Rodriguez

Najwidoczniej ma Pan bardzo dużo czasu,żeby wymyślać te różne ciekawe opinię, bardzo podobne do siebie. Na dniach skontaktujemy się z Panem gdyż bezpodstawne oczernianie to nie to samo co obiektywna opinia. Wiemy kto pisze te opinie i proszę być tego świadomym.

Vladimir

Już po "pozytywnych" opiniach i odpowiedziach można wyczytać jak działa ta firma.... "My" jesteśmy super, to nie "My" to niekompetentni byli pracownicy, leniwi i roszczeniowi!!! "My" jesteśmy ah i oh i nie mamy sobie nic do zarzucenia. Zero autorefleksji i odniesienia do konkretnych zarzutów. Tylko zwalanie winy na byłych pracowników... Jak ja się zatrudniłem to wykonałem grubo ponad 500 telefonów w pierwszym tygodniu, nie znając stawek, zasad współpracy itd. Kazano mi mówić że mamy ładunki w całej Europie i kółka na różnych trasach. Ale za Chiny nie wiedziałem o co chodzi ale liczyło się że dzwonię. Miałem obiecywać dużo ładunków i kółka najważniejsze a jak już zdobyłem kierowcę to się okazało że musimy szukać ładunków na giełdach... Dajcie sobie spokój... Ekipa tam pracująca super ludzie z pasją ale totalnie zaszczuci przez prezesa który lubuje się w manipulacjach i gierkach.

Transport

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Prezes nie zrównoważony psychicznie. Nie nadający się do prowadzenia firmy. Brak szacunku dla innego czlowieka. Jedyne co potrafi to wyliczać koszty utrzymania firmy, oczywiście zakłamane... Uciekać jak najdalej. Zresztą rotacja pracowników mówi sama za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Navigator Logistic Sp. z o.o. - Wiedeń

• Jak się pracuje w Navigator Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Navigator Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Navigator Logistic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Navigator Logistic Sp. z o.o.
  • Pucka 17
    84-123 Wiedeń
  • NIP: 5882418080 REGON: 364566946 KRS: 0000620370

Navigator Logistic Sp. z o.o.