Opinie o MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne w Kalisz

Klientka Nowy wpis

Bardzo polecam. Jeszcze nigdy tak profesjonalnie nie poprowadził mnie przez zabieg. Efekty przepiękny i cała reszta tak samo!!! Wszystko wytłumaczone od początku do końca. Zero pośpiechu, piękny gabinet, mam nawet materiały pozabiegowe - książeczka zabiegowa i Certyfikat. Nigdy wcześniej tego nie dostałam. Na pewno wrócę! <3

Sandra L. Nowy wpis

Polecam. Kompetentnie, miło i rzeczowo. Będę wracać.

Nikola eR. Nowy wpis

Polecam! Ogromna wiedza, wszystko dokładnie wytłumaczone, przemiła atmosfera. Efekty zabiegu rewelacja. Dziękuję! :) Nikola, Kłodzko

Agata J. Nowy wpis

Jestem zadowolona. Dziwię się skąd te opinie bo jestem klientką od kilku lat i zawsze jest wszystko ok, zarówno u mnie jak i u moich znajomych. Co prawda trudno się czasami umówić bo wiadomości odczytywane są z opóźnieniem ale usługa zawsze na najwyższym poziomie. Tak samo opieka pozabiegowa. Ja osobiście polecam bardzo. Pozdrawiam z Jarocina :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Elektromonter Urządzeń Energetycznych
Nestle Polska S.A.
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG
Marcela

Zdecydowanie nie polecam, od miesiąca próbowałam umówić się na zabieg, wielokrotnie dzwoniłam i pisałam bez rezultatu. W tym samym czasie moja znajoma po jednej wiadomości dostała odpowiedz i została zapisana. Pani Marta jednych klientów szanuje a innych lekceważy

Klientka

Pani Marta na początku naszych spotkań wydawała się osoba bardzo kompetentną. Jednak po usunięciu startego kwasu i wstrzyknięciu nowego, miałam kilka poprawek bo nadal jednak strona nie wyglądała za dobrze. Aktualnie czekam na usunięcie starego kwasu, który pani Marta zaproponowała że go sama usunie. I o to też mi chodzi bo zepsuła usta więc zależy mi na usunięciu kwasu. Mam bon do wykorzystania jednak chcę odzyskać pieniądze z racji tego że z panią Martą nie mam kontaktu od 18 kwietnia 2023. Dzwonię pisze jednak brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

Klientka

Niestety nie polecam. Po kazdym dolozeniu kwasu musialo byc kilka poprawek. Z czego usta i tak krzywe.

Klientka

Zdecydowanie nie polecam. Dla pani nie liczy się klient tylko pieniądze. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Sprawa przekazana na policję i do rzecznika praw konsumenta.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne w mieście Kalisz? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Hej

Hej, mogłabym się z tobą skontaktować ?

Nie polecam

Niestety muszę wystawić negatyw. Absolutnie nie jestem zadowolona i więcej z usług nie skorzystam.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne - Kalisz

• Jak się pracuje w MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne?

Zobacz opinie na temat firmy MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne?

MM Royal Look Marta Manikowska Usługi Mobilne
  • Łódzka 17A lok. 26