Opinie o KFC Kalisz Amrest w Kalisz Górnośląska 82

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KFC Kalisz Amrest. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KFC Kalisz Amrest o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC Kalisz Amrest w Kalisz Górnośląska 82

Julka Nowy wpis

Fajna praca, fajny zespół. Możliwe jest zdobycie premii i to właściwie w każdym miesiącu. Są dodatkowe konkursy, są różne zebrania, spotkania integracyjne. Dziewczyna, która jest kierowniczką jest naprawdę miła, wymagająca, ale z wielkim szacunkiem do drugiego człowieka. Wspiera ludzi, przynosi cukierki, ciastka, świętuje urodziny załogi. Polecam to miejsce dla osób, które boją się podjąć swojej pierwszej pracy. To miejsce pomaga przełamać bariery, bo tak było w moim przypadku.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w KFC Kalisz Amrest?

Kala

Tak, wszystkiego jesteś uczony lub uczona przez instruktora. Nie potrzebujesz doświadczenia.

Gabriela
@Kala

Dobrze wiedzieć! a duża bywa rotacja w tym akurat KFC, czy jest stała ekipa i można liczyć na stały grafik bez problemów?

Kala Nowy wpis
@Gabriela

Większość to osoby, które pracują już kilka lat. Rzadko ktoś odchodzi jak już zostanie zatrudniony, chyba że zmienia miejsce zamieszkania lub faktycznie znajdzie pracę w swoim zawodzie. Jest fajna atmosfera i kierownictwo ma szacunek do pracownika co wiem, że jest rzadko spotykane w moich poprzednich pracach. Najlepiej się samemu przekonać. Złóż CV na stronie, na pewno się odezwą:)

Jaki jest okres rozliczeniowy w KFC Kalisz Amrest? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Karol Nowy wpis

Wynagrodzenie zawsze wpływa do 10 dni każdego miesiąca. Zawsze na czas i zawsze się wszystko zgadza. To oceniam na duży plus.

Anita

Nie polecam zamówiłam stripsy dostalam sama panierke w longerach porozrywane wysuszone mięso jeśli można to nazwać miesem . Chyba lepiej isc do McDonalda obok.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KFC Kalisz Amrest? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery

Jakie godziny pracy obowiązują w KFC Kalisz Amrest?

On

Od 8-15, 15-22 lub 12/13-21, są też różne zmiany, że można się dogadać np 8-6, czy 17-22 zależy jak kto może pracować

Bożena
@On

Fajnie że można się dogadać, rozumiem że kierownik jest pomocnym człowiekiem? :) Czy grafik otrzymujecie z dużym wyprzedzeniem?

@Bożena

Tak, z całym kierownictwem można się dogadać. Normalni ludzie, mają w sobie człowieczeństwo, którego w dzisiejszych czasach wielu ludziom brakuje. Ale też zawsze pomogą i w pracy i nawet w życiu jeśli jest potrzeba. Grafik jest układany z dwutygodniowym wyprzedzeniem i czasami się zdarza, że ten drugi jest udostępniany w tygodniu, ale też przez to, że dyspozycyjność niektórych osób jest brana pod uwagę, jeśli chodzi o zajęcia w szkole, egzaminy, czy drugą pracę.

Marzena
@On

Ten drugi grafik jest udostępniany w tygodniu, w tym sensie, że można go jeszcze zmieniać, tak?

Katarzyna

Zapłaciłam dziś za zamówienie przeszło 60 zł...kotlet w zingerze na pół bułki i surowka Coleslaw z data do dziś czyli 06.03.2922!!!!

Katarzyna

Surówka do 06.03.2022

Hanna
@On

Mówisz, że ta firma pomaga nawet w życiu... jeśli trzeba... Czy w takim razie można liczyć na zaliczki jakieś? W sytuacjach kryzysowych? ;-) fajnie, że firma jest tak oddana pracownikom. To chyba raczej często się nie zdarza

On

Pracuje tu dość krótko, ale mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobre miejsce dla osób, które chcą sobie dorobić do studiów. Atmosfera jest fajna, zespół się wspiera. Dla mnie korzystny jest elastyczny grafik. Oprócz tego jest system premiowy, a tego nie miałem we wcześniejszej pracy. Wg mnie warto dołączyć do KFC.

Bożena
@On

Bo to tak jest że wszystko zależy od tego do jakiej ekipy się trafi. Ludzie robią robotę. Pracujesz jako kasjer? Na jakiej jesteś umowie? I co z tymi premiami - duże?

@Bożena

Jestem na umowie zlecenie, bo jako student taka najbardziej mi odpowiada. W każdym momencie można przejść na umowę o pracę. Premie są różne... Ale mogę powiedzieć, że kilka stówek dodatkowo można zyskać.Wszystko zależy też od wyników. Dodatkowe premie są też za polecenie przyjaciela do pracy. Dołącz do nas to się sama przekonasz.

Teraz jest najgorszy moment na dołączenie (październik 2021). Dużo kwasów i spin w załodze. Bardzo dziwna atmosfera się zrobiła, na prawdę, nie chce się tutaj pracować. Nie pakujcie się teraz w okres przedświąteczny bo będzie tragedia.

@Anonim

Haha, a ja dołączyłem miesiąc temu i uważam, że lepszej ekipy trafić nie mogłem. Każdy pomocny i otwarty. Jestem tu 5 dni w tygodniu i nie widziałem jeszcze "owych spin". Pozdro kolego :)

Czy firma KFC Kalisz Amrest w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jula

Tak, KFC zapewnia cały system szkoleń. Każda godzina szkoleniowa jest przez amrest płatna. Szkolenia są szczegółowe, a atmosfera świetna, polecam :)

dlkonczyna

Omijajcie KFC i cały AmRest szerokim łukiem. Po dość długim okresie pracy właśnie w KFC w Kaliszu, mogę powiedzieć, że jest coraz gorzej, nie dbają o pracownika tak jak kiedyś. Oprócz dużych rotacji na zwykłych stanowiskach ostatni rok przyniósł wiele odejść kierowników restauracji, jak i kierowników zmian, co pokazuje aktualny stan moralny wśród załogi. Duży nacisk stawiany jest na znajomość i przestrzeganie standardów obsługi, przygotowywania produktów i bezpieczeństwa żywności, ale tylko wtedy kiedy wisi widmo kontroli/audytu. W taki zwykły dzień wiele zasad jest łamanych, nawet przez menadżerów i instruktorów, a przykład powinien iść z góry. Upieczony kurczak sprzedawany długo po jego terminie ważności, przygotowana kanapka leży 1,5 godziny zamiast 10 min, frytki często sflaczałe. Wszystko to jest spowodowane presją czasu i wyników. Praca często jest ciężka, na każdym stanowisku.

Iglo
@dlkonczyna

Chyba od dawna tam nie pracujesz, nie wiele wiesz o tym co obecnie się dzieje wewnątrz. A oceniać z zewnątrz każdy może inaczej. Ja polecam to miejsce pracy. Faktycznie słyszałam że wiele się zmieniło z opowiadań jednak trzeba pracować tak jak wszędzie a chcąc osiągnąć coś więcej trzeba się angażować a nie czekać aż coś się komuś poda na tacy lub uważać że "mi się należy" bo mam długi staż pracy. Zaangażowanie!

Jan
@dlkonczyna

Nie dbają o pracowników nie ma efektów czeka się na zamówienie długo bo nie ma ludzi poszanowania myślą że są siecią ale bez ludzi i po sznowania będą niikim Naj pierw menadrzer później kierownik i null upadłość

Jan

Maskra czas dostawy miałbyd 30minut po co djecie na pyszne ze 25minut (usunięte przez administratora) ciekawe czy będę miał zwrot kasy za oszutwo waższe ponad 30zl zlikwidować ten punkt

odradzam!

Zabieranie kasy pracownikom za byle co. Oferowane posiłki pracownicze, za które sam musisz zapłacić. Grafik pracowniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Haha! Chyba tylko i wyłącznie potrzeb szefostwa. Własny samochód, bo za służbowy zabierali kasę z wypłaty za użytkowanie. Zwalnianie dobrych pracowników, bo kierowniczka miała taki kaprys. Odradzam to miejsce jeśli nie chcecie nabawić się nerwicy.

Ptyś
@odradzam!

Z tego co wiem, to kierowcy są zatrudniani z firmy zewnętrznej, więc jak możesz się wypowiadać na temat pracy i warunków pracy ludzi zatrudnianych przez KFC. Mi się pracuje tu dobrze, bo atmosfera jest dobra. Jak się idzie do pracy leżeć to się nie dziw, że takich ludzi trzymać nie będą, bo nikt nie chce pracować podwójnie, a jest to demotywujące dla tych co chcą pracować i zarobić, a nie tylko zarobić.

Driver
@odradzam!

Haha zwalnianie dobrych pracowników? Chyba mowa o tych, którzy co weekend szukają wymówek chorobowych żeby przyjść do pracy i za których trzeba podwójnie pracować. Już nawet wiem do kogo należy ta opinia. Człowieku musieliśmy za Ciebie całe weekendy zasuwać, przez Twoje rzekome choroby i tak jak napisał ptyś pisanie opinie o KFC gdy jesteś zatrudniony w firmie zewnętrznej chyba jest bez sensu.

Czy rozmowa rekrutacyjna w KFC Kalisz Amrest odbywa się również w języku angielskim?

Ptyś

W języku polskim, chyba, że nie mówisz po polsku to w języku angielskim się dogadacie.

Zupełnie inaczej wygląda praca w większym mieście, tam zawsze stanowiska są dobrze obsadzone. Chodzi cały czas o kasę, mniej pracowników na zmianie tym lepiej. Jak się zatrudniasz to wybieraj pracę na kasie , kuchniè omijaj. Non stop praca za dwóch.

Gutek

Mamy dobrą atmosferę w pracy bo i pracodawca jest dobry a komu nie odpowiada to zawsze może zmienić pracę.

M

Atmosfera do bani. Brak zaangażowania u menadżerów jak i pracowników. Przekłada się to wszystko na jakość produktu i obsługę.

Jak się pracuje z ludźmi z KFC Kalisz Amrest?

Pozytywna

Są spoko

Pozytywna

Powiem tak miło zostałem przyjęty fajna atmosfera .. praca jak praca trzeba się wykazać chęcią i zaangażowaniem oraz poznawanie standardów są kluczem w rozwoju ....

Judyta

Czy Kfc ma system premiowania dla swoich pracowników?

Iglo

Pracuje tu wiele fajnych osób, atmosfery nigdzie lepszej nie spotkałem. Jest szacunek dla drugiego człowieka. Z każdym można się dogadać

NIE POLECAM!! RODZINNY INTERES CAŁA RODZINA TAM ROBI OD [usunięte przez moderatora]POPRZEZ INNYCH LUDZI KTORZY TAM PRACUJA PO DRUGIE UMOWA O PRACE ALE TYLKO NA POL ETATU CO NAJSMIEJSZE ZAROBKI TO JAKIES 600ZL NA MIESIAC

Istne kłamstwa wypłaty sa bardzo dobre od 1300 nawet do 2500 A etat nawet do 9/10 więc takie śmieszne historyjki zatrzymajcie dla siebie

Pjoter

Nie żaden rodzinny interes trzeba tam popracować A nie od razu jakieś fermenty siać bo to jest gruba przesada. Ja jako pracownik nie przypominam sobie żebym był spokrewniony z kim kolwiek z Amrest'u A wypłatę mam dobra na czas etat 9/10 i na dodatek widzę że WSZYSCY pracownicy są docenieni na tyle ile się starają

Zostaw merytoryczną opinię o KFC Kalisz Amrest - Kalisz

• Jak się pracuje w KFC Kalisz Amrest?

Zobacz opinie na temat firmy KFC Kalisz Amrest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFC Kalisz Amrest?

KFC Kalisz Amrest