ALKAZ Plastics

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALKAZ Plastics

Ryba

To ciekawa firma. Rozwija się prężnie, więc dużo się tu dzieje, dużo projektów, dużo wszystkiego więc czasem bywa ciężko ale ogólnie jest OK

Gosc

Jak atmosfera i wynagrodzenie w dziale księgowości?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ALKAZ Plastics?

Zazwyczaj po okresie próbnym tj. po 3 m-cach

Sasza
@Ewa

Ale nie dłużej niż 33 miesiące. Pozniej przenoszenie do innej spółki. Tylko nieliczni mieli umowe na czas nieokreślony. Przynajmniej tak było za moich czasów.

@Sasza

Pojedyncze przesunięcia mogły mieć kiedyś miejsce z uzasadnionych powodów. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i kontynuacji pracy to zależą one od różnych czynników np. rodzaju stanowiska, kwalifikacji, zaangażowania itp. i są indywidualnie uzgadniane.

Kaczor

Najniższa placa w Olsztynie porażka a wymogi jakby płacili ze 3 tys

@Kaczor

Taka opinia świadczy o złośliwości i całkowitym braku wiedzy na ten temat. Mam nadzieję, że nie wprowadzi w błąd osoby, które naprawdę szukają i potrzebują pracy.

Specjalista ds. HR

Rozmowa miała się odbyć o 17. Jakaś Pani poprosiła o chwilę cierpliwości, która zamieniła się w godzinę!!! Cóż. Czekałem cierpliwie. W końcu nadszedł mój czas. Rozmowa trwała kolejną godzinę a na jej koniec dostałem zadanie domowe. Przygotować prezentację w PowerPoincie: Jak widzę swoje zadania, co miałbym robić w pracy, co wprowadzę nowego po miesiącu, po 3 po pół roku, roku... Ucieszyłem się i zapałem zasiadłem przed komputer. I wiecie co? ... Nikt sie nie odezwał. Nie polecam!!!

o historię zatrudnienia

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ALKAZ Plastics?

Odpowiedź

Nie

Wanda
@Odpowiedź

To zbyt lakoniczna odpowiedź. W żadnym razie nie mówi mi ona nic o pracodawcy, jakim jest firma ALKAZ Plastics. Dlaczego masz o niej złe zdanie? Jesteś może niezadowolony z zarobków, czy na przykład o niewłaściwe traktowanie pracowników? Powiedz coś więcej.

Lucek

Czyli jest to dobre miejsce do pracy po studiach tak?

Pracę w ALKAZ oceniam w swojej karierze zawodowej na duży plus. Po studiach jest to idealne miejsce na "złapanie" doświadczenia zawodowego (ale nic więcej, nie jest to dobre miejsce na dłuższy okres pracy). Przez cały okres zatrudnienia miałam dużo obowiązków, które z każdym dniem rosły, przez magiczny dopisek na umowie - wykonywanie poleceń przełożonych. Wtedy wydawało mi się, że nie jest to dobre, jednak z biegiem czasu inni pracodawcy zaczęli to doceniać. Do plusów pracy mogę zaliczyć: miłą atmosferę w biurze, podanie ręki przez Pana Kazimierza na przywitanie dla każdego pracownika, terminowe wypłaty, możliwość popisu na wielu stanowiskach oraz bardzo mili współpracownicy. Natomiast minusami są: niskie zarobki w porównaniu z innymi firmami w mieście i kraju, brak jakichkolwiek dodatków (np. karta multisport), brak (zwykłego) doceniania przez pracodawcę oraz nerwowa atmosfera (która moim zdaniem na dłuższą metę wykańcza).

(usunięte przez administratora) Człowiek nie ma żadnej wartości dla właścicieli.(usunięte przez administratora)Jest co raz gorzej. Każdy na stresie co przekłada się na atmosferę i kiepskie relacje między pracownikami.

Grzesiek

@Leon Nie przesadzajmy z takim osądem. Dobry fachowiec ma szanse na awans.

Czy często w firmie ALKAZ Plastics zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Leon

Tam co chwilę sie pracownicy zmieniają ,jak jestes bardziej kumaty to cie wygryzą ,nie popracujesz za długo

pytanie
@Leon

A czy jeszcze z Ukrainy pracuja po 12 godzin ?

Hjk

Firma coraz gorsza co pojde do lekarza to dostaje informacje ze skladki mam nie oplacone jaja sobie robia

xxx
@Hjk

kłamstwo, najpierw się sprawdza w firmie, bo przyczyny muszą być inne

Jan
@xxx

Masz rację, takie sytuacje należy wyjaśnić w dziale księgowości, bo mogło nastąpić jakieś przekłamanie. Czy jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś dodać jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia, bo niewiele jest takich informacji. Konkretnie interesują mnie umowy. Pracownicy są przyjmowani na czas określony, czy zlecenie?

Ciekawy
@Hjk

A możesz to potwierdzić w sposób formalny? Bo przecież powinnaś/eś to od razu zgłosić do działu kadr. Ja osobiście pracuje w tej firmie już jakiś czas i nie słyszałam od pracowników aby takie sytuacje miały miejsce

Ciekawa

Witam, czy ktoś może napisać jak wygląda obecnie sytuacja pracownika biurowego w tej firmie? Jak atmosfera, obowiązki i wynagrodzenie? Z góry dziękuję ;)

Balvi
@Ciekawa

Atmosfera jest bardzo miła , pracy jest sporo natomiast jest bardzo ciekawa. Z perspektywy czasu żałuje ze nie popracowałem dłużej . Wypłaty ustalane są indywidualnie. Polecam!

weron

2300 zł netto na rękę. Obecnie zagranicą i zarobki 15tys netto. Wyjeźdżajcie, nie traćcie czasu.

Ciekawy
@weron

A na jakim stanowisku ?

Jan
@Ciekawy

Interesuje Cię praca w firmie? Na stronie http://alkaz.pl/o-firmie/#about4 jest sporo ofert pracy. Zajrzyj tam, może znajdziesz coś dla siebie.

Ja :)

Każdy potrafi narzekać, każdy ma jakieś wymagania, ale czy ktoś chce dać coś od siebie? Zrobić coś więcej, postarać się by problemów było mniej? Bywa nerwowo, ale czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć dlaczego? Jeśli każdy zrobiłby to co do niego należy, problemy spadły by do minimum, a atmosfera jak i relacje między wszystkimi pracownikami byłyby na naprawdę wysokim poziomie. Pamiętajcie, że ten pracodawca jest otwarty na rozwiązania, które poprawią jakość, jak i ułatwią pracę. Nie narzekajcie, tym nic nie zdziałacie :) Tylko uczciwą pracą możecie coś zdziałać. Fakt, iż nie ma bonusów dla naprawdę dobrych pracowników, może kiedyś się to zmieni. To może by zmotywowało do lepszego działania nie jedną osobę.

NN
@Ja :)

Podpisuje się pod tym postem ???? zwłaszcza pod ostatnim zdaniem ????

Pracujący ludź

A wystarczyłyby chęci do pracy i byłoby bardzo dobrze!!

Szczery

Z racji że sugerowalem się opiniami z tej strony przed rozpoczęciem tam pracy to teraz z własnego doświadczenia dodam coś od siebie, mianowicie od nowego roku duże zmiany, niestety na Duży minus dla pracowników o szacunku dla człowieka nie ma tam mowy. Jeszcze kilka Msc temu polecałbym każdemu, a teraz odradzam z całych sił (usunięte przez administratora)

alkazek
@Szczery

Tam ciągle są jakieś zmiany, miejmy nadzieję , że w końcu na jakiś plus. Smutne jest to ,że np dyrekcja nie szczędzi chamskich żartów na temat firmy i swoich pracodawców. Jak ma się w tym odnaleźć szeregowy pracownik kiedy słucha tego. Tumiwisizm i spychologia to norma w tej firmie. Wszyscy chcą rządzić tylko pracować nie ma komu. Pan Paweł bywa bardzo nieprzyjemny, i arogancki może jest to powodem że naprawdę ma dużo do ogarnięcia ale nie daje to powodu by do innych być nieprzyjemnym i lekceważyć inne osoby. Miła atmosfera zastanawiam się gdzie ona jest bo podkładanie świń to niestety norma i Pan Rafał nic z tym nie robi choć o tym wie. Brak jest w tej firmie osób lojalnych w stosunku do pracodawcy z głową na karku ale i szacunkiem do ludzi a przede wszystkim mających wiedzę i predyspozycje w zarządzaniu ludźmi. Wypłata jest na czas + tajemnicza kopertka.

Fifek
@alkazek

:) widzę, że nadal nic się nie zmienia w kwestii "podkładania świń" i obrażania, ha, ha, równego jechania po braciach W i o dziwo robią to Ci co w oczy najgłębiej braciom zaglądają. Cóz im można, wzięli to miejsce przez zasiedzenie he he.

BURY
@Fifek

to szkoda tam pracowac

Wyrozumialy
@alkazek

"szczery" chciałbym abyś umiał w życiu być taki szczery jak umiesz chować twarz za kurtyna portalu. Jak masz jaja i pomyśl na zmiany, to najnormalniej w świecie przyjdź i oświeć ludzi jak należy to robić, ludzi z wykształceniem i dużym doświadczeniem. Zapewne firma doceni pomysłowość i zaangażowanie w rozwój firmy, a Twoją osoba nie pozostanie bez cienia. Nie zgodzę się z Tobą, z twierdzenie, że firma się nie rozwija,.. Jakbys poświęcił kilka minut na przesledzenie historii firmy, zauważył byś postem i rozwój. Inwestycje, nowe hale, najmowsze wtryskarki i stałe ładowanie kasy w firmę. Wskaż firmę teraz z palca, Która ładuje takie pieniądze w rozwój, wydaje mi się, że nie zmieszą się Tobie w pokoju. Zapewne wszyscy mają świadomość tego, że to pracownik fizyczny w kazdej firmie jest Najważniejszy! Nie Dyrektor, Właściciel, Kierownik czy inne komórki.. Operator przy Wtryskarce jest Najważniejszy, to on/ona utrzymuje ta firme, a cała reszta to tylko otoczka, która dopina terminy, problemy i szereg zdarzeń codziennych na produkcji. Reasumując.. Firma się zmienia i rozwija na dobre.. Taki jest Cel, Target, Nie ma Fabryk na świecie bez problemów, tak zbudowany jest nasz Świat.. Przez duże "Ś"

Xxx
@Wyrozumialy

W tej firmie akurat operator wtryskarki jest najmniej szanowany.

Dan69
@Xxx

Do mnie wydzwaniaja w sprawie pracy u nich ale po wpisach i z doświadczenia wiem że będzie to praca w stylu stoisz w miejscu 8 godz jest gorąco bo to maszyna wtryskarka :) ja tam wolę pracę w ruchu niż stać jak palant ..

Rolo

Lubię atmosferę w ALKAZ Plastics za: Ogólnie fajna firma, polecam

Julita

@anonymous Wszystkie te oraz inne informacje dotyczące m.in. treści jakie mogą być publikowane na forum zawarte są w regulaminie. Odsyłam do zapoznania się z nim w celu rozwiania wszelkich wątpliwości: https://www.gowork.pl/regulamin

Julita

@anonymous, GoWork.pl nie realizuje tego typu usług. Na forum GoWork.pl publikowane są wpisy pozytywne oraz negatywne. Ważne, żeby opinie były uargumentowane i zgodne z prawdą. Wpisy powinny dotyczyć głównego tematu forum, czyli warunków pracy w firmie ALKAZ Plastics. Forum nie jest miejscem na opisywanie prywatnych spraw pracowników.

@Julita

A skad wiesz?

click

Też bym chciał wiedzieć, może boją się...kto wie...

@click

Pewnie, że się boją !

@click

Ludzie piszą tylko wpisy są usuwane ! nawet gdy nie zawierają wulgaryzmów a opis tego co się tam dzieje. Jeden Rudy lis odszedł to mamy innego .

Zostaw merytoryczną opinię o ALKAZ Plastics - Olsztyn

• Jak się pracuje w ALKAZ Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy ALKAZ Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALKAZ Plastics?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALKAZ Plastics?

Kandydaci do pracy w ALKAZ Plastics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALKAZ Plastics