Opinie o Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz w Stróża

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz w Stróża

DS

Szukałem informacji od nośnie firmy ol-car bo ktoś powiedział że pisze się źle w imieniu sąsiada. Żeby nie było napiszę też to tu, nie mam nic do firmy Ol-Car, z Adamem znam się od dziecka razem graliśmy w piłkę czy tam na rowerach jeździli, cieszę się że firma się prężnie rozwija mam nadzieję że pokażesz tym ludziom że jesteś wartościowym człowiekiem, nie przejmuj się opiniami ludźmi, dodam że mi wiele razy dupę ktoś obrabiał w tej zepsutej wsi, do dziś obrabiają, ale to są głupcy nie ludzie. Ja znam właściciela ale nie znam firmy polecam ze względu na znajomość. Jesteśmy niedalekimi sąsiadami i widzę że firma się rozwija więc mogę pełną piersią powiedzieć że Polecam.

BemisCom Nowy wpis
@DS

Prawda jest inna, A zastrasza po tym jak ktoś napisze negatywna opinię, zastrasza wielokrotnie na różne sposoby. Pozytywne opinie można pisać każdy jeden może napisać negatywne się ludzie obawiają to co może zrobić A.

Wiktor

Super się pracuje ekstra wynagrodzenie super szef

@Wiktor

A co na wynagrodzenie się składa, doprecyzujesz je? ;p

Pracownik Nowy wpis
@Karolina

2350 na rękę za 280 godzin jest super

Zofia Nowy wpis

Ale co jest słabe? Wynagrodzenie, atmosfera, czy jeszcze coś innego?

Kinga

Pracuje od lat z Adamem super firma polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zosia

Rewelacja, wszystko z godnie z terminem. Firma ta zajmuje się oprócz handlowo transport. To też buduje domy, remontuje, mega ładnie robią w środku remonty. Zgodnie z oczekiwaniami. Polecam

Pracuje u niego , nie mamy ubrań, wody, pracujemy po 10 godzin możemy pić alkohol w czasie pracy zarabiamy najniższą krajową. Adam to ciul jest.

Ds

Nie Obrabiaj tyłka ani mi ani Adamowi wsioku

Wodę macie każdy ją ma, ubrania też są, praca powyżej 8 to norma w Polsce, pić alkohol raczej nikt z was nie pije, najniższą krajowa no cóż miliardy ludzi tak pracuje i jakoś muszą żyć. Ale masz pracę, ubezpieczenie, ciesz się tym co masz bo życie jest krótkie i kruche. Ja pracuje u Adama i dobrze mi się pracuje, BHP ponad wszystko, praca jest lekka, w porządku ludzi mnie otaczają. Polecam

Serdecznie polecam firmę

J.j

Ludzie nie korzystaliscie z usług tej firmy A piperzycie głupoty, ja mogę z czystym sumieniem polecić ta firme. Właściciel doradzi we wszystkim. Pracownicy z dokładnością wszystko robią. Nie ma z niczym problemu. POLECAM!

IOP
@J.j

tu nie chodzi o komentarze, żyjemy w wsi w którym jest więcej toksycznych ludzi niż dobrych ludzi, każdy każdego obgaduje i robi mu koło tyłka tylko dlatego że albo ma lepiej albo czuje się szczęśliwy. Nie wiadomo komu ufać w Stróży a komu nie, ktoś może być dla ciebie fajną osobą a wystarczy moment i ci obrobi tyłek. Znam oboje tych ludzi i Pana D i Pana A, to są w porządku Panowie, tylko od dzieciaka mieli przekichane w tej chorej wsi. Pamiętajcie na GoWork i innych stronach to nie są opinie prawdziwe, chcesz opinii zapytaj ludzi.

Adam Hajdas

Uwaga na tą firmę tą firma to też Krzysztof gracz to ta sama firma co Adam gracz, zakładają też ogrody i gotują obiady uwaga przestrzegam, szkoda zdrowia i szkoda pieniędzy i nerwów na tych pajacy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz - Stróża

• Jak się pracuje w Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz?

Zobacz opinie na temat firmy Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz?

Ol-Car Firma Handlowo-Transportowa Adam Gracz