ASM GROUP S.A.

Opinie o ASM GROUP S.A.

amelia

mam pytanie odnośnie rekrutacji na stanowiska biurowe jak one wyglądają zazwyczaj?

amelia
@amelia

ktoś może się tu rekrutował ostatnio? ile etapów należy się spodziewać?

leea
@amelia

no pewnie nie wszystkie wyglądają tak samo ;) chodzi ci o rekrutacje na jakieś konkretne stanowisko? może sprecyzuj to ktoś ci odpowie

Bella

Orientuje się ktoś jak teraz wygląda kwestia rekrutacji? Przyjmują? Gdzie umieszczają oferty pracy?

@Bella

Są oferty pracy na ich własnej stronie internetowej. Polecam tam przejrzeć.

Czy pracownicy ASM GROUP S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Oczywiście!

ona
@ASM GROUP S.A.

a można zapytać w jakich np.? jak często się zdarzają takie wspólne integracje?

Jacek Lipinski

Jako pracownik waszej agencji pracuje w sklepie Leclerc Warszawa Ursynów. Z kim mogę wyjaśnić sprawę umowy?

sokok

spk0 firma

@sokok

Miło nam to słyszeć :-)

Jacek74
@ASM GROUP S.A.

Jestem pracownikiem waszej agencji. Za waszym pośrednictwem pracuje jako kasjer w Leclerc Warszawa Ursynów. Dziś dostałem informacje meilem że moja kolejna umowa zlecenie została zablokowana. Co mam zrobić? Proszę o odpowiedź na adres jacek.li@onet.pl lub kontakt telefoniczny 513290495

Dominika

Firma nie wypłaca pieniędzy. Dodatkowo u jednej kordynatorki wlancza się poczta głosowa a druga cały czas ma niby zajęte. Wypłata miała być 17 a dziś jest 21. Dziękuję za pozostawienie mnie bez niczego w święta. Mam nadzieję że z tego (usunięte przez administratora) chociaż wy za tą moją kasę będziecie mieli co położyć na stół wigilijny. Jeszcze raz serdeczne dzięki.

Aneta
@Dominika

Czy ta sprawa ostatecznie została wyjaśniona? Wiadomo tak właściwie z czego mogłoby wynikać jakieś opóźnienie, firma ma coś z płynnością czy to po prostu błąd ludzki?

rekruter

Czy rekruter ma podstawę i premię z budżetu za znalezienie pracownika?

@rekruter

Dzień dobry. Prosimy o więcej informacji o jaką konkretnie rekrutację Pan/ Pani pyta?

Renata

Jak jest obecnie z możliwością zatrudnienia w ASM? Czy zwolniło się może jakieś stanowisko? Jest jakaś rekrutacja? Gdzie najczęściej pojawiają się oferty pracy firmy gdy otwierana jest rekrutacja? :)

@Renata

Szanowna Pani Renato, uprzejmie proszę o wysłanie swojego życiorysu na adres kontakt@asmgroup.com wraz z informacją jaką pracą jest Pani zainteresowana. Na forum nie prowadzimy rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie.

Danuta

Jak w firmie ASM GRUOP z elastycznością i uwzględnianiem indywidualnych potrzeb pracowników? Jeżeli jesteście obecnie zatrudnieni w firmie, bądź macie jakąś historię zawodową z nimi związaną - koniecznie wypowiedzcie się na forum!

KRZYŚ

Nie polecam pracy absolutnie nikomu kto nie chce się użerać z niekompetentnymi pracownikami, którzy mają na samym początku wdrożyć nowego kandydata do pracy natomiast są zostawiani sobie samopas. Dodatkowo z firmą jest bardzo słaby kontakt (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem!!

Czy jest możliwość pracy w ASM GROUP na część etatu?

ASM Group

Każda rekrutacja traktowana jest indywidualnie i zależy od stanowiska oraz doświadczenia kandydata. Zachęcam do przesłania zapytania na kontakt@asmgroup.com, a z pewnością otrzyma Pan/Pani odpowiedź na to pytanie. Powodzenia!

Deli

Pracowałam w 2018 roku.Faktycznie było słabo. Wróciłam do współpracy z tą firmą w Lutym 2020 i szczerze mówiąc nie mam do czego się przyczepić. Kontakt ok, kasa na czas. Wiadomo mogli by więcej płacić ale.. Na to nie ma już rady. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona chociaż wcześniej bywało z nimi różnie :) widać że zmiany kadrowe poskutkowały.

BabciaHela

Ja zaczełam prace w styczniu Umowa ok , wypłata też Miałam błędy w umowie , była szybka reakcja Pan z rekrutacji prosiły aby poprawić bo inaczej później będzie problem Praca jak praca , gzies trzeba pracować ale co do firmy ja uwag nie mam

Pedro

Trudno uwierzyć, że firma zleca pracę i nie płaci. Chyba, że nie tej pracy nie było, dobra opinia pracodawcy nie wzięła się znikąd.

Pablo

Może jest tak, że firma postawiła wysokie standardy swoim pracownikom i teraz nie wszystkim się to podoba? Ja nie narzekam!!!

Oszukana
@Pablo

Za wykonaną pracę należy się wynagrodzenie. Tu nie ma podoba się, nie podoba. Pracujemy po to, by zarabiać.

Przemysław

Nie napisałeś jak długo pracowałaś w firmie i czy była to praca dorywcza tylko jak dostałaś informacje z pracy, czy jednak grafik był ustalony już wcześniej i można było go dostosować do siebie?

Dorota

Czyli nie dostałeś pieniędzy za swoją pracę w ASM? Napisz, czy próbowałeś jakoś rozwiązać tę sprawę. Dzięki i powodzenia.

Dorota

Muszę powiedzieć, że trzy miesiące oczekiwania na wypłatę to już bardzo dużo. Poważnie zaniepokoiłeś mnie tym komentarzem. A powiedz mi, z czego w ASM GROUP wynikają aż takie opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia - czy firma ma jakieś problemy?

Edward

Czy niedogodności związane z wypłatą wynagrodzenia zostały rozwiązane? Takie sytuacje powoduje czasem chwilowy bark płynności finansowej, a za chwilę sytuacja wraca do normy. Jak obecnie wygląda kondycja firmy i czy nadal szuka pracowników? Te i inne informacje dotyczące firmy będą miały istotne znaczenie dla osób odwiedzających ten wątek. Zachęcam do merytorycznej dyskusji.

Omijam

dziękuję za Twoją opinię Była Pracownica! Korzystam z rady i omijam szerokim łukiem ASM. To na pewno nie jest firma drzewo - mająca perspektywę kilkudziesięcioletnią i dłuższą funkcjonowania. Takie firmy rozumieją potrzebę inwestowania w wieloletnią renomę przez budowanie zaufania wszystkich interesariuszy - klientów, dostawców, pracowników i społeczeństwa. Pokazałaś cząstkę warsztatu pracy ASM, konkurencja już zaciera ręce, a Klienci łapią się za głowę. Tu trzeba programu naprawczego, który zmieni mentalność i zasady, które nawet w Afryce są wyższe.

Zostaw merytoryczną opinię o ASM GROUP S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASM GROUP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASM GROUP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASM GROUP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASM GROUP S.A.?

Kandydaci do pracy w ASM GROUP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASM GROUP S.A.