ASM GROUP S.A.

Opinie o ASM GROUP S.A.

ewelina

UWAGA! 08.05.2015 na portalu gumtree zostało wrzucone ogłoszenie "Tajemniczy klient-Warszawa" treść ogłoszenia:Wymagania: - dyspozycyjność - komunikatywność - wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania - doświadczenie w pracy tajemniczego klienta będzie dodatkowym atutem Obowiązki: - przeprowadzanie audytów dla klientów indywidualnych jak i korporacyjnych - kontrole w SPA, salonach fryzjerskich, zakładach mechanicznych, ale również w bankach i większych instytucjach Oferujemy: - umowę o dzieło przy każdym zleceniu - wysokie wynagrodzenie w stosunku do nakładu pracy - dla najaktywniejszych tajemniczych klientów umowę o pracę Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W dniu dzisiejszym otrzymała maila: Witam, Audyt polegałby na odwiedzeniu placówki ICB Meritum Bank S.A. i ocenie pracy doradcy klienta indywidualnego. Audyt można przeprowadzić w dowolnej placówce odpowiadającej miejscu zamieszkania. W opisie przebiegu rozmowy z doradcą klienta musi zostać zawarta informacja o tym, która była to placówka i przy jakiej ulicy się mieści i jak nazywał się doradca. Głównym zadaniem jest zadawanie pytań na temat zawarcia umowy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego pod nazwą "Konto z Gwarancją". Proszę zanotować sobie wszelkie szczegóły na temat przeprowadzanego audytu. Ostateczna ocena pracy doradcy klienta indywidualnego powinna się opierać na podstawie kompletności informacji udzielonych przez doradcę, Kwota wynagrodzenia za przeprowadzany audyt to 344,60 zł netto. Przed przystąpieniem do realizacji audytu należy wykonać przelew zgłoszeniowy w kwocie 1zł, w celu nadania numeru audytora. Oczywiście ta kwota wraca na rachunek nadawcy, a w tytule będzie zawierać wymagany numer, konieczny do finalizacji audytu. Jest to zabezpieczenie banku przed wielokrotną realizacją audytu przez jednego audytora, dzięki temu przelewowi zostanie potwierdzona również zgodność danych adresowych z tymi z umowy jak i imię i nazwisko audytora.. Numer rachunku do przelewu zgłoszeniowego wraz z wszelkimi danymi zostanie podany po odesłaniu podpisanej umowy. Pozdrawiam, Karolina Skarżyńska ASM GROUP SA W załączniku została dołączona umowa. Wszystko wygląda BARDZO WIARYGODNIE!!! Dobrze, że trafiłam na to forum, skontaktowałam się z sekretariatem i nie wpadłam w pułapkę oszustów. Dlatego przestrzegam kolejnych poszukujących pracy!

merch

osobiście pracuję dla ASM jako merchandiser od roku w Łodzi i nie mam żadnych problemów z wynagrodzeniami. Na wszystkie pytania mailowe otrzymuje odpowiedź jeszcze tego samego dnia. Moj koordynator tez bez problemu odbiera telefony. Czesto udaje mi sie tez brac dodatkowe akcje ktore sa niezle platne. Oczywiscie polecam prace dla tej firmy(nie wiem jak w innych czesciach Poslki)

prawdawoczykole

prawda, pelno jest ogloszen z ofertami rzekomej pracy, sprawdzcie sobie lepiej ogloszenie w sremie, nowy tomysl, pleszew, jedna i ta sama osoba wstawia te ogloszenia, ludzie sie nabieraja ale nie ja bo kak widze ogloszenie gdzie nie ma nr.telefonu to jest podejrzane, patrzcie dobrze na ogloszenia, wyszukujcie ewentualne nr. moze cos znajdziecie

nikiciki

Chaos i dezinformacja.. tak w skrócie określę współpracę z agencją ASM Group. Koordynatorzy nie interesują się tym co się dzieje na hali, z ważnymi kwestiami zostaje się samemu. Możesz pisać maile, dzwonić a odpowiedzi na zadawane pytania i tak nie dostaniesz. Teraz od kwietnia wszedł nowy system wynagrodzenia ale oczywiście zero informacji od kogokolwiek.

@nikiciki

Witamy, dziękujemy za wiadomość. Postaramy się pomóc i wyjaśnić sprawę. Prosimy o kontakt telefoniczny: 22 829 94 61 lub mailowy: sekretariat@asmgroup.pl. Pozdrawiamy.

A ja tam wysłałem swoje CV. Sprawdziłem duża firma, robią fajne rzeczy. Mam nadzieję ze zaproszą mnie na rozmowę i dostanę robotę.

MzT
@ja

fajne rzeczy robią ??? a jakie :)??? Zrobią Ci z głowa fajne rzeczy jak sie dowiesz ze masz obciętą wypłatę albo nie dostaniesz nic bo "karta pracy nie dotarła do biura" ..... No chyba, ze Ty na Koordynatora startujesz - to też powodzenia :) rotacja taka jak w żadnej innej tego typu agencji świadczy o tym jak tam jest dobrze.

ciekawe czy moja opinia zostanie usunięta, bo po wpisach widzę że ktoś te negatywne usuwa.. domyślam się kto. fatalna firma. w ogóle nie szanują ludzi.. dużo obiecują, nic w zamian nie dając. haha .. haha żenada. 0 po prostu ZERO.

LOLKA 2505

U NAS NA OLX CO PARE DNI SĄ JAKIEŚ OGŁOSZENIA (praca leżajsk ) ŻE GRUPA ASM SZUKA DO PRACY ALE NIE MA ŻADNEGO EMEJLA TYLKO KINGA JAKAŚ PRAKTYCZNIE WYSYŁA SIĘ DO NIEJ CO PRAWDA NIGDY NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ ODPOWIEDZI CZY TO NIE JEST JAKIEŚ OSZUSTWO ?!!!a poza tym skąd w leżajsku tyle ofert pracy ? i cały czas podobnych

Zachęcamy także do przeczytania artykułu, gdzie opisany jest mechanizm działania oszustów: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,138764,17484823,Chwyt_z_jedna_zlotowka__Uwaga_na_nowy_sposob_oszustow.html?lokale=local#BoxNewsLink

pytająca zuza

można wiedzieć co aktualnie zrobiliście z ludźmi którzy się podawali jako asm group (a to byli oszuści), co dalej z ta sprawą?

@pytająca zuza

ASM GROUP S.A. podjęła niezbędne działania prawne, w tym złożyła do organów ścigania zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na szkodę Spółki oraz osób, które zgłosiły taki proceder, w celu zablokowania dalszego podszywania się pod naszą firmę, bezprawnego wykorzystywania zastrzeżonego znaku towarowego ASM GROUP i prowadzenia nieuczciwej korespondencji.

verifier
@ASM GROUP S.A.

poproszę kopię zawiadomienia do prokuratury

@verifier

Witamy. Wniosek o ściganie został złożony ustnie do protokołu sporządzonego przez osobę prowadzącą postępowanie.

śmiechu warte

Wystawiają na całą Polskę i nabijają sobie bazę, dopiero jak ktoś złoży wypowiedzenie, albo go zwolnią, wracają do kandydatów nawet po pół roku od złożenia cv.

paula

maja mnstwo ogłoszeń.....czy ktoś był na rekrutacji??? jak to wygląda....szukają merchy, przedstawicieli , regionalnych i to wszędzie......az tylu ludzi potrzebują???

oczywiście

negatywne opinie są usuwane przez dyrektorów tego przybytku, którzy nie mają życia prywatnego, tylko siedzą z nosami przyklejonymi do ekranu komputera. odpowiedziami na komentarze chcą pokazać że są profesjonalni, co jest niestety fikcją. nie zdziwię się, jeśli ten komentarz również zniknie...

T

Na jakiej podstawie uwazasz, że opinie są usuwane? Czyżbyś pisał pod różnymi nickami?? ha, ha

OSTRZEŻENIE W związku z pojawieniem się w internecie fałszywych ogłoszeń rekrutacyjnych, w których ktoś bezprawnie posługuje się logo i znakiem towarowym ASM GROUP S.A, nasza Spółka ostrzega przed ewentualną możliwością oszukańczych działań. W treści tych ogłoszeń wskazany jest kontakt w postaci adresu email: kontakt@asm-group.pl. ASM GROUP S.A. oświadcza, iż nie jest autorem przedmiotowych ogłoszeń. ASM GROUP S.A, informuje, iż jedynym i oficjalnym adresami mailowym naszej Spółki są adresy @asmgroup.pl (bez spacji). Osoby, które posługują się mailem kontakt@asm-group.pl.wyłudzają od osób szukających zatrudnienia dane osobowe, dokumenty i informacje o rachunkach bankowych najprawdopodobniej w celu dokonanie innych nieuczciwych czynności. Podkreślamy, iż ASM GROUP S.A. nie pobiera i nigdy nie pobierała żadnych opłat z tytułu zatrudnienia w naszej Spółce, nie wymagamy żadnych przedpłat od osób które chciałyby świadczyć usługi na rzecz naszej Spółki, a przesyłana korespondencja przez osoby z adresu email: kontakt@asm-group.pl, jest podpisywana przez człowieka, który zgodnie z naszymi oficjalnymi danymi rejestrowymi znajdującymi się w Krajowym Rejestrze Sądowym nigdy nie był członkiem Zarządu naszej Spółki. ASM GROUP S.A. informuje, iż podjęła niezbędne działania prawne, w tym złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na szkodę Spółki i osób które zgłosiły do Spółki taki proceder, w celu zablokowania dalszego podszywania się pod naszą firmę i prowadzenia nieuczciwej korespondencji. W przypadku wątpliwości, czy ogłoszenie lub otrzymana korespondencja zawierająca w adresie nadawcy nazwę ASM GROUP S.A. pochodzi od naszej Spółki, czy jest też tylko próbą podszycia się pod naszą firmę, prosimy o kontakt na adres sekretariat@asmgroup.pl bądź pod numerem telefonu 22 829 94 61. Uprzejmie prosimy wszystkie osoby, które skorzystały z rekrutacji prowadzonej pod adresem email: kontakt@asm-group.pl., o niezwłoczny kontakt z sekretariatem Spółki bądź pracownikami działu prawnego ASM GROUP S.A. pod numerem tel. 22 829 94 61.

Aga
@ASM GROUP S.A.

Na OLX nadal pełno jest ogłoszeń z nazwa ASM GROUP, dużo osób się nabiera, bo ogłoszenia naprawde są napisane w atrakcyjny sposób, szczególnie dla osób bardzo potrzebujących pracy...

p.

zlecenie lub własna działalność, o umowie o pracę możesz pomarzyć.

heniek

pytanie do pracujących u asm group- pracujecie na umowę o pracę czy pracujecie na zlecenie albo dzieło?

liliana

jak w tej firmie jest podpisywana umowa, przez internet bo siedziba jest w warszawie więc nie wiem jak to jest

kiki

a jak podpisuje sie umowę? bo firma rekrutująca jest w warszawie ta ASM a pracuja dla firmy ze śląska. dozwolone jest zawieranie umów przez internet?

@kiki

Umowy podpisywane są przez przez regionalnych przedstawicieli odpowiedzialnych za tego typu działania. Pozdrawiamy

ciekawy

Jak to jest że ta agencja prowadzi rekrutacje na różne stanowiska dla niby swoich klientów a nikt nie dostaje nawet telefonu na rozmowe kwalifikacyjną.Zbierają dane osobowe i handlują nimi czy co?

Dla jakiego producenta jest nowy projekt - merchandiser mobilny ?

@Andrzej

Merchandiser mobilny to projekt, który prowadzimy dla wielu firm w całej Polsce. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o ASM GROUP S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASM GROUP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASM GROUP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASM GROUP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASM GROUP S.A.?

Kandydaci do pracy w ASM GROUP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASM GROUP S.A.