Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Bp

Ludzie ogarnijcie się to forum odnośnie pracy a nie życie prywatne pracowników jeżeli macie coś do powiedzenia mów cie wprost a nie robicie ploty pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora) który żyje sensacjami z zakładu ogarnij się człowieku !!

Michał Winnicki

Ja jestem szczery tak jestem chory alkochalizm to ciężka choroba nie życzę nikomu tej choroby ale nie. Pozwolę żeby ktoś mnie oszcernial .

natu

Czy ktoś mi odpowie czy macie tu opieke medyczną?

Myk

Tak mamy

Ff
@natu

Mamy TuZdrowie, podstawowy pakiet za darmo lub jak ktoś sobie życzy rozszerzony za dodatkową opłatą.

Sknerus
@natu

po okresie próbnym jest taka możliwość

Emilia
@Myk

A oprócz opieki co jeszcze w razie czego jest?

Myk
@Emilia

Grusza premie roczne bony na święta. Wejdź na stronę zakładu. Pozdrawiam

Stefka
@Sknerus

A okres próbny ile? 3 miesiące?

Sknerus

tak standardowo trzy

Stefka
@Sknerus

Dzięki piękne

@Stefka

Oj wybacz, miało być w osobnym wątku ale coś źle kliknęłam

Liszaj
@Stefka

No tak. Ale pracodawca ma 33 miesiące na wykorzystanie i w tym trzy umowy na czas określony i tu pracownik jest sprawdzany właśnie w tym czasie.

Maja

Zapytam jeszcze raz: Jak duże trzeba mieć doświadczenie na Młodszą Księgową? Niedawno obroniłam mgr i chciałabym gdzieś zacząć pracę w finansach

@Maja

A masz jakieś doświadczenie wgl już?

@Maja

dużo zależy od tego co już robiłaś wcześniej, a jak masz tytuł mgr finansów to Ci powinno sporo dać tak myślę

@Maja

chociaż ja nie pracuję w finansach więc nie wiem dokładnie

Zii
@Maja

Nie jest określone ile konkretnie doświadczenia musisz posiadać. Grunt, żeby mieć jakiekolwiek. Jak masz niewielkie, ale spełniasz pozostałe wymagania, tj. angielski na poziomie C1, to aplikuj śmiało

@Zii

ok, dzięki za odpowiedź. Jeszcze nie pracowałam nigdzie na pełny etat, tylko miałam jeden staż na studiach.

@Zii

ale mimo to spróbuję aplikować, dzięki jeszcze raz za odpowiedź!

Leszek
@Zii

Sprawdzają to jakimś testem na początku?

Zii
@Leszek

No pewnie jakoś zweryfikują, jak nie testem, to konwersacja

ying

Długo trwa taka rozmowa?

ying
@Zii

Bo nie wiem na co się nastawić

Jejciu
@Maja

No to jak skończyłaś studia, to się nadajesz idealnie, bo jesteś młodsza xD

sunny
@ying

Wszystko zależy od rerkutera. Nie da się powiedzieć prosto i jednoznacznie co i jak. Musisz się sama przekonać

Czy ktoś wie na temat tych sobot i godzin co pracowaliśmy. Kiedy nam zaczną to oddawać? Bo narazie niema zbytnio dużo pracy więc można by było te odbiory nam dawać. A dają urlopy, oczywiście tylko kto chce.

olek

a to chyba pytanie do kierownika, a nie na forum, co?

poma
@olek

Też bym zapytała kogoś w firmie a nie na forum

Klara

Dziewczynki Powiedzcie mi skąd wy bierzecie siłę na pracę po 8 i pół godziny dziennie jeszcze każdą sobotę? Ja już ledwo chodzę

nika
@Klara

No normalnie, do jakiejkolwiek pracy byś nie poszła to pracujesz 8 godzin, a te pół godziny, to już bez przesady, aż takiej różnicy nie robi

Zuzka12
@Klara

Pracowałam i po 12, więc 8,5 to dla mnie pikuś.

Zuzka12
@Klara

Oczywiście rozumiem, że to jest ciężkie i nie mówię, że jest łatwo, ale pracy, w której możesz pracować krócej niż 8 godzin to ze świecą szukać

jejciu
@Klara

A to pol godziny to do odbioru czy platne?

Soneczka
@Klara

dlaczego 8,5? to na jakimś konkretnym dziale?

Soneczka
@Klara

chociaż nie wydaje mi się to jakoś przesadne, 8h z reguły pracowałam te pół nie robi różnicy

jejciu
@Soneczka

no w obliczu 8 godzin, to pół godizny to niby nie jest dużo, ale Wy to tak za darmo pracujecie to 30 minut? Serio?????? A co na to prawo pracy????

Marymo

Jak długie należy mieć doświadczenie na stanowisko konstruktora/technooga?

Marymo

Proszę o poważną odpowiedź, a nie wykorzystywanie mojego pytania do obrażania kogoś. Mi się takie coś nie podoba, a nawet nie znam ludzi, więc taka odpowiedź nie wnosi mi absolutnie NIC.

@Marymo

jak nie ma w ogłoszeniu informacji o wymaganym doświadczeniu, to chyba nie ma dla nich większego znaczenia w takim razie

@Marymo

chociaż wiadomo, że jak będą mieć do wyboru kandydata z większym doświadczeniem, to raczej ma większe szanse

@Marymo

a pytasz, bo chcesz aplikować? jak duże masz doświadczenie?

Rubin

Ile mniej więcej trwa rozpatrywanie zwrotu?

Lena

Do dwóch tygodni

@Lena

I po tym czasie otrzymam odrazu zwrot pieniędzy?

@Lena

Może proste pytania, ale nie mogę się dokopać do polityki zwrotów...

Lena
@Rubin

Ja miałam szybko zwrot na konto, więc myślę że nic się nie zmieniło

Emilia
@Rubin

Aktualnie czekasz, że pytasz?

Nikt

Nawet sprzątacz ma płacone za sobotę. Agencja ma dniówkę . A my robimy 42.5 godz od pon do piątku w sobotę 6 godzin do odbioru nikt nie wie kiedy , coraz mniej motywacji do pracy. ...

Oo
@Nikt

nie narzekaj, dostaliśmy soczki, podobno za 50000 przerobionych sztuk ma być kostka cukru :D

@Nikt

Brawo soczki były wyśmienite tyle jesteśmy warci za naszą ciężką pracę .Kiedyś można było pracownika zachęcić do pracy, a teraz zero motywacji .Pracuję w tej firmie 13 lat różnie bywało ale teraz to masakra. Zamiast zarabiać coraz więcej to cofamy się do tyłu Taką pensję jak mam teraz to miałam 2 lata temu

Irena

Nie ma żadnej podwyżki, nawet inflacyjnej? :/ Albo za staz pracy, skoro 13 lat tam pracujesz?

ABC
@Nikt

No to w końcu powinniśmy się zjednoczyć i postawić bo to co się dzieje to kpina pisanie na go woorku raczej nam nic nie da...

Pracownik mag.A
@Nikt

Temperatura na zewnątrz, powyżej 30 stopni. klimatyzacja działa tylko w kanciepie brygadzistów. Na hali przekracza zdecydowanie 30 stopni, dodatkowo brak wiatraków na stanowiskach. Współczuje zmianie na popołudnie, a wszególności panom, którzy muszą używać zasypki dla dzieci, żeby tyłków sobie nie zacierać. Na rozładunku w kontenerze, w tym słońcu temperatura musi być ogromna! W innych firmach, przy takich temperaturach, robią dodatkowe przerwy, na uzupełnenie płynów, odpoczynek lub skracają dzień pracy. W bonprix, wydłużają dzień pracy, za który nie płacą. Będzie teraz dodatkow, darmowa obowiązkowa sobota piąta z rzędu. W okresie wakacyjnym. Czy kierownictwo, rzeczywiście uważa, że takie poświęcenie dla firmy, nie powinno być odpowiednio wynagrodzone?

pracownik@
@Irena

Pani Ireno nikomu absolutnie źle nie życzę, ale to co w życiu robimy wraca jak bumerang.Pozdrawiam

Abc
@Pracownik mag.A

Może jak ktoś zemdleje i uderzy głową o stół, albo spiesząc się do ostatniego autobusu złamie nogę, albo stojąc w kolejce do wyjścia, która nie ma końca dojdzie do rękoczynów, albo wchodząc po schodach (196 jeżeli się nie mylę), na 3 piętro, czyli we wieżowcu na 6 piętro zaslabnie. Może wtedy kierownik się opamięta. Teraz dla nic jest ważniejsze, czy wylogowalam się wcześniej, czy wbiegłam na to 3 piętro minutę wcześniej, czy mam kolczyka w nosie, czy rozmawiam z koleżanką lub kolegą, jak długo jestem w ubikacji i czemu idziemy parami. Za to Ci premie obetną, ale dodatkowej za to tyranię nie uświadczysz. Tak wygląda praca w Bonprix. Także zastanówcie się Panie, czy chcecie podejmować tą pracę, bo co nowy dzień, to nowe pomysły, jak tu kogoś z premii objechać

Kandydatka
@Abc

Ładnie się dzieje. Głęboko się zastanawiam, czy aplikować. Ale powiem Wam jeszcze coś. ednym z obowiązków pracodawcy jest zapewnienie pracownikom wody pitnej, co regulują przepisy BHP i to bez względu na temperaturę panującą na dworze. Może to być również zdatna do picia woda z kranu, a miejsce jej czerpania powinno się znajdować nie dalej niż 75 m od stanowisk pracy. Co ważne, szczególnie trudnych warunkach pracy, czyli podczas pracy na zewnątrz przy ponad 25 st. C lub w pomieszczeniach zamkniętych przy ponad 28 st. C, pracodawca ma obowiązek dostarczyć pracownikom również napoje zimne, które są wzbogacone o sole mineralne i witaminy

Wiwiora

Idealnie trafiony w sedno opis

Bu

A czemu nie możesz ściągnąć ?

@Pracownik mag.A

Na magazynie B jeszcze gorzej upaly straszne przy rozladunku i jeszcze nadzór jak kapo.

HanPol

Przecież dostają mailem informacje,co mogli źle zrozumieć? To zwykle zrzucanie odpowiedzialności na innych.

@Dr.Nikt

Pod pewnym sensem, też go lubię. No i przystojny jest, chociaż wzrostu brakuje. W ogóle panowie są fajni u nas, ci pracujacy na modułach i przełożeni.

NN

Podpinam się

Wiwiora

Ciekawe czy mają świadomość zarządzający że jeżeli nie mam grafiku ba cały miesiąc to za sobotę nie mają prawa wsrae żadnej NN ani UWŻ . Niech trosxke pomyślałem kadry czy czasem na swój tylek nie Bora zbyt dużej odpowiedzialności. To co teraz się dzieje to rażące pogwałcenie praw pracownika. Wiem co pisze bo taka informacja dotarła do mnie z samej PIP

NN
@Wiwiora

Tylko, że rządzący nic sobie z tego nie robią. Najlepiej ukarać pracowników za nieprzyjście w sobotę, za urlop zaplanowany w grudniu zeszłego roku, za pracę w godzinach nadliczbowych bez jakiegokolwiek grafiku, mówienie, że pracujemy w sobotę najlepiej w piątek. Powiem tylko tyle, że czuje się (usunięte przez administratora) gdyż pracuję i wyrabiam normę, nie chodzę na zwolnienia, jedyne co pójdę na urlop, który zaplanowałam w grudniu i premii nie dostanę, bo jest on w lipcu. I tyle w temacie.

Klops

Jest źle i będzie jeszcze gorzej. (usunięte przez administratora) Dlatego są wprowadzane te wszystkie absurdalne i irracjonalne pomysły, żeby zniechęcić ludzi do pracy, żeby się sami w końcu pozwalniali i problem z głowy. Oszczędność dla firmy ogromna. Koniec płacenia za urlopy, chorobowe, macierzyńskie, grusze itd. Zwolnienie pracownika na czas nieokreślony przez pracodawcę nie jest takie proste. Łatwiej go tak (usunięte przez administratora) sponiewierać i zrównać z (usunięte przez administratora) że sam zrezygnuje. I chyba o to właśnie chodzi, bo jak innaczej można to wszystko, co się dzieje wytłumaczyć racjonalnie. Raczej już nie wrócą czasy jak kierowniczką była (usunięte przez administratora). Ona tworzyła ten dział od początku, wiedziała z czym to się je, natomiast obecne kierownictwo w (usunięte przez administratora)widziało, a pracownicy ich interesują tyle co zeszłoroczny śnieg. Dla nich jesteśmy bandą robali bez żadnych praw i tyle. Bardzo to wszystko smutne niestety

@Tytula

"Chłopaków to łatwo zastąpić, oni nie mają skomplikowanej pracy." No nie wiem. Właśnie dziś się dowiedziałam, że jeden z obrotniejszych chłopaków przechodzi na inny dział. Nie jestem ani zadowolona, ani szczęśliwa, bo chyba jako jedyny wiedział po co tam jest. No ale trudno, wcześniej się pracowało, to teraz też. Może trochę trudniej, ale jak zwykle da się radę. A godziny od czerwca jak wam policzyły? Mi się nic nie zgadza. Jak ja popełnie błąd, to mi zabierają50 zł z premii, jak w (usunięte przez administratora) poraz kolejny z rzędu, ktoś nie wykonuje swojej pracy, lub robi ją źle, to nic się nie dzieje. To jest sprawiedliwość! Trudno zatrudnić kogoś, kto potrafi czytać i pisać, plus korzysta z kalkulatora. Co jest skomplikowanego w dodaniu 6 + 5 * 0,5h raz w tygodniu?

Jjj mmm

Kto odszedł?

Szymon
@@Tytula

Nie możesz iść (usunięte przez administratora) żeby wytłumaczyli ci jak są policzone godziny skoro coś ci nie pasuje? Czy nie udzielają takich informacji? Bo wydaje mi się że wypłata powinna być przejrzysta żeby nie było nieporozumień.

@Szymon

No właśnie. Nie rozumiesz. Są godziny do odbioru, są godziny zaległe jeszcze z poprzedniego okresu rozliczeniowego, są godziny zaległe z obecnego okresu rozliczeniowego, są soboty do odbioru, były soboty, którymi można było odrobić zaległe godziny, są godziny nocne, w zasadzie pół godziny... no i na pasku o tym wszystkim nie masz informacji, (usunięte przez administratora) a poza tym, paski otrzymujesz zazwyczaj 3 do 7 dni po wypłacie. Także przejrzystość przepisów jest tu jak widać na "wysokim poziomie" Regulamin pracy możesz przeczytać, ale po godzinach, nie mozesz go skserować, ani zabrać do domu. Przeczytanie regulaminu zajmuje przy dobrych wiatrach 2 do 3 godzin. Tak tu sie traktuje pracownika, jak chce się dowiedzieć czegoś o swoich prawach i obowiązkach, lub uzyskać informacje (usunięte przez administratora) Coś jeszcze Pan by chciał wiedzieć na temat organizacji pracy w BonPrix?

@Klops

Święte słowa

@Jjj mmm

(usunięte przez administratora) Na poli. Nie wiem jak na werze, ale tutaj już czuć różnicę. Może to tylko początek i będzie ok? Nie ma co panikować. Tylko zastanawiam się, jak mają osobę, która wykonuje swoje obowiązki, to czemu ja zamieniają? Tylko stwarzają problemy. Coś dobrze idzie, to nie, trzeba zmienić.

xD
@@Tytula

Z tej strony pan koło 25 lat. Możemy porozmawiać o tym problemie przy najbliższej okazji. :)

były
@Szymon

Nie tak łatwo to wytłumaczyć.

Oo

Czy tam pracują jeszcze Polacy przez agencje pracy czy sama Mołdawia z solano?

Robak

Czy Was równie kąsa robactwo przy stanowiskach pracy? To przestaje być znośne!

ABC
@Robak

Niestety tak tam jakąś dezynfekcję powinni zrobić..

:-o
@ABC

pluskwy ? tego jeszcze w tym "cyrku" brakowało.

Ta
@ABC

Witam. Rzeczy oddawane w różnym stanie czystości to co się dziwić... A druga sprawa to ekipa sprzątająca. Sprzątają byle jak i byle gdzie. Myjka przejedzie środkiem i tyle a reszta? Czyli pod stołami pod linią po bokach tam podłoga dwno nie widziała mopa...W łazienkach ciągle brakuje mydła. Pozdrawiam

Ona
@Ta

Ekipa sprzątająca czyli Panowie .. przychodzą dla rozrywki pochodzić pogadać aby zleciały godzinki pracy. Kiedyś jak poprosiłam o wydarcie pod stałem mopem usłyszałam że Pan z firmy sprzątającej nie jest od tego. Zdziwiłam się bo przecież każdy ma za coś płacone.

Normalna
@Robak

Będzie czyszczenie, spokojnie. Ale może warto zastanowić się nad lampami UV?

Obserwator

A są jakieś prysznice ???

Dyspozytor - pytanie o angielski. Kojarzy ktoś czy będę miał na rozmowie (jeżeli ona będzie) jakąś część po angielsku skoro jest w wymaganiach angielski podstawowy? Po co to wymagają, będę musiał z kimś gadać po angielsku? Angielski trochę znam, powiedziałbym właśnie, że na takim podstawowym poziomie ale z mówieniem to mi zawsze jakoś ciężko bo się zacinam i stresuję od razu. Dzięki za pomoc w każdym razie.

hmm

no to jak nie mówisz w miarę i się nie komunikujesz to co to za znajomość języka???

@hmm

Eh... no coś tam powiem ale się zacinam, zwłaszcza jak się zestresuję... Dlatego pytam zwłaszcza o tą rozmowę, jak przebiega i tak dalej, żeby się ewentualnie jakoś nastawić.

hmm

jeśli w wymaganich masz podany a nie jesteś go pewny to ja bym się na twoim miejscu nastawiała na każdą ewentualność

astor

Jak jest w wymaganiach, to raczej zweryfikują. Ale skoro podstawowy, to raczej taka luźna gadka szmatka, na zasadzie wyczucia kompetencji językowych, tak myślę.

@astor

Dobra dzięki, i tak nic już nie wymyślę, muszę czekać póki co. Jesteście może z tego działu?

hmm

ja nie a co potrzebujesz konkretnie wiedzieć?? może się ktoś przywoła

@hmm

To jak ktoś się zgłosi, to już go wypytam, póki co dzięki wielkie

Igork

I jak wyglądała rozmowa? Z iloma osobami rozwiałeś? Sprawdzili angielski? Jakie pytania dostałeś? Udało się zdobyć prace?

Dispo
@Igork

praca jak marzenie, nie wiem co lepsze, wynagrodzenie czy nasz koordynator. Jak nie jesteś pewien swojego angielskiego na poziomie podstawowym to go nawet nie wpisuj do CV. Jako dyspozytor wystarczy, że będziesz komunikatywny, mamy do czynienia z różnymi kierowcami.

Konrad
@Dispo

czyli po prostu chodzi o to żeby w razie czego się porozumieć?

sark
@Konrad

Tak zasadniczo o to chodzi w słowie komunikatywny

sark
@Konrad

A masz w ogóle doświadczenie potrzebne? Bo z tego co wiem to to jest bardziej ważne żebyś ogarniał stanowisko

Konrad
@sark

wyobraź sobie, że mam. w innym przypadku bym się nie zabierał za składanie cv. ale dzięki za troskę.

@sark

A co, ty prowadzisz rekrutację, że tak wypytujesz?

@Dispo

A znajomość Excela to jakaś bardzo duża?

@Dispo

jakoś weryfikują to podczas rozmowy może? przyznam że coś tam umiem ale zdaje sobię sprawę że są różne poziomy zaawansowania w tym...

@kandydat

W sensie, że wymagana jaka jest?

@kandydat

coś tam umiem niewiele mówi o twoim zaawansowaniu, ale trzeba to na pewno dość dobrze ogarniać

@Fore

dobrze, to już jest sprawa osób, które będą mnie przyjmować ewentualnie. ale pytałem o coś innego, czy są jakieś zadania przy rozmowie np właśnie z Excela, bo wiem że są czasami takie.

Eveve
@kandydat

Ja się nastawiam, że może być coś takiego skoro napisali konkretnie w wymaganiach

@Eveve

no to ja też z tym że myślałem że ktoś może tutaj kojarzy

@Eveve

no nic, spróbuje jak się nie uda to szkoda no ale takie życie

loka
@kandydat

próbuj, próbuj. nie próbujesz to mija cię szansa

@loka

wiem ;)

muco
@Eveve

Jeżeli wymagają jakiejś specjalistycznej umiejętności, to są duże szanse, że zostanie ona zweryfikowana w jakiś sposób na rozmowie

muco
@kandydat

Także możesz się spodziewać jakiegoś testu, czy innej formy sprawdzenia

@muco

dzięki, właśnie potwierdzenia szukałem czy tak może być

@muco

przynajmniej pójdę z takim nastawieniem już, a nie będę zaskoczony

Profeska
@kandydat

Pamiętam jak w poprzedniej pracy zatrudnili speca, który wszystko potrafił, co to nie on, a jak przyszło co do czego to chłop nie mógł nawet znaleźć ikonki excela

Plum

Nie przychodź tu do pracy nie mają szacunku do nikogo

@Profeska

ale co to ma do rzeczy?

Troy

nie wiem czy nie jest to za mądrze napisane... Jak ktoś czegoś nie zrozumiał piszcie śmiało. Jesteśmy tu anonimowi, więc bez krępacji można pytać ;)

@Troy

Już nie przesadzajmy, wszystko zrozumiałem.

Nie należę do tej grupy osób. Goworka używam do uzyskiwania konkretnych odpowiedzi na pytania, a nie do wylewania frustracji, bo zdaję sobie sprawę z bezcelowości tegoż.

jota

Przynajmniej jeden co tak uważa tu zajrzał

nwm

Uważam, że wiele z was mocno przesadza. Ja rozumiem mieć negatywną opinię, złe zdanie, być rozgoryczonym - normalna rzecz, każdy może się wypowiedzieć w zgodzie ze sobą. Ale problem jest w tym, że mega często w tych waszych opiniach dostaje się innym osobom i wychodzi z tego jakieś obrzucanie się błotem....to nie jest okej, obrabianie pleców komuś na forum jest słabe...

garlic
@nwm

dokładnie!!! opinie są jak najbardziej w porządku, ale hejt już nie...

@garlic

aż przykro się to czyta

@garlic

ja dobrze wspominam stąd ludzi

o, to miło słyszeć

dawno tu pracowałeś?

@po

pracowałaś* :)

@po

1,5 roku temu odeszłam. uprzedzając pytania - "skoro było tak dobrze, to czemu się zwolniłaś" bo takie zawsze muszą się pojawić - ukończyłam kurs w zawodzie, który zawsze chciałam wykonywać i teraz pracuję w branży beauty. co nie zmienia faktu, że tu mi było dobrze i tak jak mówiłam, dobrze wspominam zarówno pracę, jak i ludzi

a przepraszam

literówka

@...

pewnie, trzeba się rozwijać w tym co się chce, ale bardzo fajnie jest móc dobrze wspominać byłą pracę

@nwm

szkoda na ten portal czasu, magnes na margines ;)

@Troy

Im więcej go czytam, tym bardziej widzę, że coś w tym jest...

No

Przecież to on wynalazł polan i rad, a nie jakiś Skłodowska - Curie :)

ona

Szczerze? Wolę rozmowy o Marii Skłodowskiej i jej odkryciach, nich psioczenie na prawo i lewo. Także jak chętnię się włączę w dyskusję o tematyce okołochemicznej....możemy pogadać też o innych dziedzinach nauki, ja jestem otwarta

eh
@ona

właściwie... może to i racja patrząc na niektóre wpisy

@eh

temat bardzo do rzeczy, w końcu tutaj to same geniusze :)

Jak wygląda praca w dziale kadr? Jaka jest tam atmosfera?

@Kandydat

jak wygląda? Obowiązki powinny być w ofercie to będziesz wiedział jak wygląda, bo chyba o to chodzi... Atmosfere w firmie mamy dobrą, taką normalną

@Kandydat

przekliknęło mi się przypadkiem z pracownika na kandydata i nie zauważyłem

@dejw

ale pracujesz w tym dziale, czy piszesz tak o? bo w sumie niewiele można wyciągnąć z tej odpowiedzi

@132

nie w dziale, ale w biurze tak, a pytanie też nie było jakieś konkretne

@dejw

czy ja wiem czy pytanie o atmosferę w dziale kadr nie jest takie konkretne...

@Kandydat

a co chcesz wiedzieć o wyglądzie tej pracy?

LUNA
@lin

Przecież wyraźnie pyta o atmosferę w dziale Kadr...

LUNA
@lin

Bo póki co nikt nie odpowiedział, pewnie osoby z tego działu tu nie zaglądają w takim razie

@LUNA

dla mnie to jest druga część pytania, a ja dopytałem o pierwszą

@LUNA

bo nie wiem czy mogę coś podpowiedzieć tak

@lin

cokolwiek napiszesz będzie nie tak, jeśli nie jest na nie. o co mi chodzi, nie ważne, grunt żeby być na nie

ciekawa

Czy jak napisze, że mi się praca podoba to mnie zlinczujecie??

też nie narzekam właściwie

@ciekawa

Jest ryzyko, patrząc na tendencję

@ciekawa

Ale nie martw się, osób z takim podejściem jak ty jest więcej

@ciekawa

Niestety zazwyczaj takie osoby się nie wypowiadają, bo nie czują potrzeby...a szkoda.

@ciekawa

A nawet jeśli, to ich głos zostaje zdominowany niestety

@ciekawa

no proste, nawet za sok można cięgi dostać więc wiesz. Zryte banie, ni ma nawet co się zniżać do tego poziomu, szkoda nerwów

Dlaczego tak jest w kwestii telefonów, że co niektóre osoby noszą przy sobie telefony bez zgody. Albo jesteśmy traktowani wszyscy jednakowo albo niektóre osoby mają jakieś przywileje.

Masakra te klimatyzacje nie działają, tylko co chwile się psują. A my ledwo co dajemy radę pracować. Jest masakra na magazynie duchota.

Kyr

Dokładnie w nas siła. Zero szacunku do pracowników więc zero szacunku dla pracodawcy.

Bibi

Tu ludzie nie umieją się trzymać razem. Znajdą się takie co przyjdą w podskokach i powiedzą że to dla nich żaden problem. Tak samo było z rozpoczynaniem pracy o 5.45. Kiedy kierownik pytał czy nie bedzie problemu z dojazdem osoby, które jeżdżą samochodami stwierdziły wtedy że mogą być w pracy nawet na 5 rano. Teraz będzie to samo...

Kolka
@Bibi

Tu nie ma wystarczających miejsc parkingowych! Jak teraz ci co mają samochód a korzystają z MPK nie będą jak mieli wrócić do domu to wsiądą w samochody. Dąbrowa Przemysłowa pustoszeje po 23. Zero komunikacji. Pogratulować takiego rozwiązania sprawy!!

Kolka

Nie ma miejsc parkingowych! Ci co jeżdżą MPK mogą przesiąść się w samochody, jak nie będą mogli wrócić do domu. Po 23 na Dąbrowie Przemysłowej robi się pustkowie. Nie ma komunikacji autobusowej!! Gratuluję wyobraźni i rozwiązania sprawy oczywiście kosztem pracowników.

@Bibi

Sobota od 6 do 12... Czyli -2 godziny. Ładnie to sobie wymyśliły. Dziewczyny, musimy stanąć razem, bo na głowę już nam weszli.

Dyku
@Kolka

Nie każdy może jeździć samochodem. Nie o to tu chodzi.

Dryga
@@Tytula

Jeżeli mam na minusie 3 godziny to w sobotę to odpracuje i nadal będę na minusie!! !?? To jakis brak logiki i kompletna bzdura.

@Dryga

To jeszcze nic. Jak weźmiesz na sobotę urlop, to masz jeszcze 2 h do opracowania.

Co?

Jak to do odpracowania?

@Co?

PIP powinien się tym zainteresowaać, ale nikt nie podpiszę zgłoszenia. 20 lub 30 0sób jest potrzebnych.

Cyk
@@Tytula

Nikt nie proponował ja się podpiszę tylko dajcie

Czarna dziura

Witam, pisze ponieważ nurtuje mnie kilka pytań, i wątków, nie zamierzam nikogo oceniać, oczerniać, natomiast posiadam kilka pytań. - Dlaczego wewnętrzny system motywacyjny pracownika oparty jest na zasadzie bicza? Myślę że większość z nas poszłaby za marchewką? - Dlaczego pozwala się pracownikom "szwędać" po rozkopanej łodzi, po nocach godzinami, zapominając o ich bezpieczeństwu? - Dlaczego nie weryfikuje się wniosków o zmianę godzin pracy ze względu na brak dojazdu od ludzi którzy stoją samochodami pod zakładem? - Co robią ludzie którzy mają przyzwolenie na nie robienie nic, jednocześnie dostając stała premię? - Jak mają poczuć docenienie, Ci których norma jest premiowana tak samo, jak dla mało aktywnych pracowników? - Dlaczego kobiety nie mają sekundy oddechu w Pogoni za wykonaniem swojej pracy, a większość panów tylko chodzi z koszem na śmieci lub z paleciakiem cały dzień? Jest to praca do której wystarczy mieć co najmniej 160 cm wzrostu, nie wymaga dźwigania i inteligencji. - Kiedy powstała Elita która ma przerwę 7,5h na pół godziny pracy? - Jaką satysfakcję daję 30 minut przychodzenia wcześniej, jeśli tą pracę możnaby zrobić w takiej samej ilości czasu, gdyby funkcjonowała jakakolwiek logistyka, oczekiwanie na narzędzia pracy trwają często więcej niż to 30 minut. - Na jakiej zasadzie działa urlop w sobotę. Jeśli Sobota jest dniem pracy należy się dzień wolny, jeśli biorę na sobotę urlop dalej powinien należeć się dzień wolny.. Gdzie on ginie? Proszę o odpowiedź ponieważ nie rozumiem tego systemu.

Kot
@Czarna dziura

Witam. Bardzo dobrze opisane. A jeżeli chodzi o panów to faktycznie mają luz. Pozdrwiam

@Kot

Możesz wskazać, gdzie mają ten luz? Bo ja, mogę wskazać kilku Panów, ale mają luz, bo są leniwymi osobnikami. Nie, mówię oczywiście o informatykach, panach z DURU, czy liderach, bo Ci to rzeczywiście są mało widoczni. No i są tak przemęczeni, że nie przychodzą na 5:30 i nie wychodzą o 22:30, tak jak inni. Z chęcią bym się zamieniła z jednym lub drugim na miesiąc lub dwa.

@@Tytula

To się zamień i przestań pisać farmazony zawistna osóbko ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 338.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 226, z czego 42 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.