Opinie o Adam Kamizelich Software w Smolec

4.5/5
Na podstawie 12 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adam Kamizelich Software. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adam Kamizelich Software o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Kamizelich Software w Smolec

Krystek

Nie polecam kursu. Jest naprawdę słaby. Jeśli komuś zależy na praktycznej wiedzy polecam kursy na udemy. są tańsze, lepiej opracowane, bardziej merytoryczne. Szczególnie dobre kursy można znaleźć w języku angielskim.

Programista
@Tadeusz

Kolega który pracował jako kierowca skusił się na ten kurs. Po fakcie zapytał mnie co o tym sądzę i niestety kurs jest bardzo słaby. Pieniądze jakie wydał są nieadekwatne do poziomu i jakości kursu. Cały proces nauczania zakończył się porażką bo oczywiście nikt go nie zatrudnił.

Programista (nie cwaniak)

To jeden z tzw. naganiaczy którzy wyłapują frajerów, mamią ich zarobkami na poziomie 20 tyś, wyciągają z nich kasę i wrzucają na rynek na którym jest obecnie więcej kandydatów niż ofert. Panie Kamizela weź się Pan do uczciwej pracy, jeśli jesteś dobrym programistom to też zarobisz nie oszukując nikogo. Ale jeśli jesteś Pan cieniasem to tylko robienie bezwartościowych kursów przyniesie łatwy zysk, taka prawda :)

@Programista (nie cwaniak)

Brałem udział w kursie. Znalazłem pracę jako programista jeszcze w trakcie jego realizacji. Super ludzie i społeczność. Polecam.

Mateusz

Dzień dobry nie jestem zadowolony z kursu i nauki P. Adama Kamizelicha. PROBOWAŁEM W 14 DNI ROZWIAZAĆ USLUGI CYFROWE . Mam ot firmy GOTOIT takie PISMO Powtarzam kolejny raz. Nie ma takiej możliwości. W związku z brakiem współpracy z Twojej strony wszczynam proces windykacyjny. (usunięte przez administratora)

Lolek
@Anna

Tu kurs nie jest wart 300 zł a wydajesz o wiele więcej. To że ktoś przymila się nie oznacza że prowadzi dobre zajęcia. Ja za darmo się nie wybieram :)

Szkoła programowania GOTOIT to miejsce, gdzie pasja spotyka profesjonalizm, a nowoczesne podejście do edukacji owocuje wyjątkowymi rezultatami. Kadra składająca się z doświadczonych specjalistów z branży IT gwarantuje, że każdy uczestnik kursu zdobywa nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy. Program nauczania w GOTOIT jest starannie dopracowany i stale aktualizowany, co zapewnia dostęp do najnowszych technologii i trendów w programowaniu. Kursy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, od podstawowych po zaawansowane, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Atmosfera w GOTOIT sprzyja nauce i rozwojowi. Indywidualne podejście do każdego ucznia oraz liczne projekty umożliwiają nie tylko zdobywanie wiedzy, ale również rozwijanie umiejętności interpersonalnych. Dzięki temu absolwenci są świetnie przygotowani do pracy w dynamicznych zespołach projektowych. Z pełnym przekonaniem polecam GOTOIT każdemu, kto chce rozwijać swoją karierę w IT. To inwestycja, która z pewnością przyniesie wymierne korzyści.

Rzeczoznawca
@Monika

Hehehehe, Kamizela tu jest miejsce na opinie a nie na bezczelne lansowanie się. Wszyscy wiedzą że jesteś cienias a Twoje kursy to jakieś buble. Proponuje zakasać rękawy i zabrać się do uczciwej pracy !!!

Karolina Nowy wpis

Nadal wiele osób twierdzi, że wejście do branży IT bez wcześniejszego doświadczenia to wyzwanie, ale po ukończeniu tego kursu mogę stwierdzić, że to nieprawda! Program został opracowany w taki sposób, że nawet osoby zaczynające od zera z łatwością przyswajają wiedzę, a instruktorzy potrafią wszystko doskonale wytłumaczyć. Dzięki praktycznym ćwiczeniom oraz nieustannemu wsparciu, szybko nabyłam niezbędne umiejętności i pewność siebie, które umożliwiły mi bezproblemowy start w IT. Gorąco polecam ten kurs każdemu, kto marzy o pracy w tej branży – to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam!

zbigniew Nowy wpis

Kurs C# okazał się dla mnie bardzo wartościowym doświadczeniem. Materiały dostępne online są klarowne i dobrze zorganizowane, co ułatwia naukę i pozwala na systematyczne przyswajanie wiedzy. Szczególnie doceniam dostęp do platformy Discord, gdzie można liczyć na szybkie i profesjonalne wsparcie mentorów. Ich pomoc jest nieoceniona, zwłaszcza gdy napotykam trudniejsze zagadnienia. Polecam ten kurs każdemu, kto chce solidnie zbudować lub poszerzyć swoje kompetencje programistyczne w języku C#.

Paweł Nowy wpis

Chciałbym serdecznie polecić kurs C#, który spełnił moje oczekiwania. Materiały dydaktyczne są przygotowane na najwyższym poziomie – jasne, zrozumiałe, a przede wszystkim praktyczne. Dodatkowym atutem jest dożywotni dostęp do treści, co pozwala wracać do nich w każdej chwili i uczyć się we własnym tempie. Regularne cotygodniowe spotkania LIVE to doskonała okazja, by zadawać pytania, rozwiązywać wątpliwości i poszerzać swoją wiedzę na bieżąco. Warto również wspomnieć o dostępie do grupy na Discordzie, gdzie można wymieniać się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz korzystać ze wsparcia społeczności. Gorąco polecam każdemu, kto chce solidnie nauczyć się programowania w C#!

Anna Nowy wpis

Jestem w tej społeczności od roku i przez ten czas zdobyłam masę przydatnej wiedzy, którą wykorzystuję w swojej pracy jako programistka. Ostatnio wzięłam udział w nowym kursie z AI i muszę przyznać, że jest po prostu genialny – dostarcza mnóstwo praktycznych informacji, a każde zajęcia to nowe inspiracje. Mentorzy są niesamowicie zaangażowani i zawsze gotowi pomóc, a atmosfera w społeczności jest super. Regularne sesje na żywo z prowadzącymi sprawiają, że wciąż uczę się czegoś nowego. Gorąco polecam! Anna

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Adam Kamizelich Software.

Poprosiliśmy naszych kursantów o opinie

Aneta

Jeśli szukacie kursu, który nie tylko wprowadzi Was w świat programowania w C#, ale też sprawi, że zaczniecie pisać własne aplikacje, to ten kurs to strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim – cotygodniowe spotkania LIVE z Zuzią to mega wartość dodana. Zuzia jest genialna w tłumaczeniu nawet tych trudniejszych zagadnień w sposób prosty i zrozumiały, a do tego atmosfera na spotkaniach jest bardzo luźna i przyjazna. Najlepsze jest to, że na koniec kursu można stworzyć własną aplikację do certyfikacji. To nie tylko teoria, ale też praktyka na najwyższym poziomie. Kurs jest dopracowany w każdym calu, polecam każdemu, kto chce nauczyć się C# od podstaw albo pogłębić swoją wiedzę.

kasia

Kurs Adama z C# zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. Od samego początku kurs jest prowadzony w sposób jasny i zrozumiały, co sprawia, że nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu mogą szybko zrozumieć podstawy. Adam ze swoim zespołem wyjaśnia wszystkie zagadnienia w sposób przystępny, a wiele praktycznych przykładów pomaga utrwalić zdobytą wiedzę. Materiały są dobrze przygotowane, a zadania domowe motywują do regularnej pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów. Dzięki temu kursowi nie tylko nauczyłam się podstaw języka C#, ale również zdobyłem pewność w tworzeniu własnych aplikacji. Platforma kursu jest intuicyjna, a dostęp do społeczności innych kursantów oraz pomocnych tutorów to dodatkowy atut.

kursant

Kurs z C# to była świetna decyzja. Adam ma niesamowite podejście do uczniów i potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe zagadnienia w przystępny sposób. Materiały były super przygotowane, z mnóstwem przykładów i ćwiczeń praktycznych, co pozwoliło mi na solidne zgłębienie języka. Poza tym, cała organizacja kursu była na wysokim poziomie, LIVE'y z Zuzią naprawdę były zbawieniem. Jeśli ktoś szuka efektywnego i przyjemnego sposobu na naukę C#, to ja mocno polecam. Po zakończeniu czułem się pewnie w programowaniu i gotowy do podjęcia nowych projektów, poza tym na Discordzie zawsze mogłem o wszystko dopytać, też po zakończeniu wsólnej nauki.

Magda

Słyszałam, że wejście do IT bez doświadczenia to trudne zadanie, ale po tym kursie mogę powiedzieć, że to nieprawda! Program jest świetnie skonstruowany, a instruktorzy potrafią w prosty sposób przekazać wiedzę, nawet tym, którzy dopiero zaczynają. Dzięki praktycznym zajęciom i wsparciu na każdym kroku, szybko zyskałam pewność siebie i umiejętności, które pozwoliły mi bez problemu rozpocząć karierę w IT. Polecam ten kurs każdemu, kto chce wejść do tej branży – dla mnie to była doskonała inwestycja! Pozdrawiam, Magda

Wojtek

Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z kursem, który przeszedłem. W dzisiejszych czasach wiele osób mówi, że nie da się wejść do IT bez wcześniejszego doświadczenia czy studiów kierunkowych. Jednak ja jestem żywym przykładem, że to możliwe, o ile trafi się na odpowiedni kurs. Kurs, o którym mówię, jest wyjątkowo solidny pod względem merytorycznym. Wszystkie materiały są starannie opracowane, a zagadnienia omawiane są w sposób przystępny, ale jednocześnie dogłębny. Dodatkowo, kurs oferuje wsparcie mentorów, którzy pomagają zrozumieć trudniejsze zagadnienia i udzielają cennych wskazówek. Dzięki temu zdobyłem nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności, które okazały się kluczowe podczas rozmów kwalifikacyjnych. Po ukończeniu kursu nie miałem żadnych problemów ze znalezieniem pracy w IT. Jestem przekonany, że bez tego kursu nie osiągnąłbym tego samego wyniku. To szkolenie dało mi nie tylko wiedzę, ale także pewność siebie potrzebną do skutecznego startu w nowej branży. Z czystym sumieniem polecam ten kurs każdemu, kto chce zmienić swoją ścieżkę zawodową i wejść do świata IT. To inwestycja, która naprawdę się opłaca.

Tomasz

Podobno nie można dzisiaj wejść do IT od Zera. Ja po tym kursie nie miałem problemów. Pozdro, Tomek

Jacek

Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w IT! Jestem członkiem tej społeczności i muszę przyznać, że materiały, które tu zdobyłem, są nieocenione w mojej codziennej pracy programisty. Każdy produkt GOTOIT, z którego korzystałem, okazał się bogatym źródłem wiedzy. Mentorzy są niesamowicie zaangażowani i zawsze chętni do wsparcia. Atmosfera na Discordzie jest wyjątkowa, a regularne sesje na żywo z prowadzącymi to prawdziwa perełka. Dzięki tej społeczności nieustannie się rozwijam i jestem przekonany, że nie mogłem trafić lepiej. Gorąco polecam!

Michael_R

Kursy niskiej jakości. Mała wiedza, brak umiejętności przekazu treści i zainteresowania kursanta. Kurs stworzony pod chęć zarobienia na ambitnych osobach. Szkoda pieniędzy. Omijać szerokim łukiem.

Grzegorz

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w branży IT! Jestem częścią tej społeczności już od 3 lat i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że materiały, które tutaj zdobyłem, są nieocenione w mojej codziennej pracy jako programista. Korzystam z wielu produktów GOTOIT i każdy z nich okazał się skarbnicą wartościowej wiedzy. Mentorzy są niesamowicie zaangażowani, zawsze dostępni, aby pomóc i zmotywować do dalszego rozwoju. Atmosfera na Discordzie jest wyjątkowa, a regularne sesje na żywo z prowadzącymi to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dzięki tej społeczności cały czas się rozwijam i nie mogłem trafić lepiej. Z całego serca polecam!

Aleksander

Polecam każdemu, kto chce rozwijać się w IT! Jestem w tej społeczności już od 2 lat, a materiały, które tu zdobyłem, wciąż przydają mi się w pracy jako programista. Mam wszystkie produkty GOTOIT i muszę przyznać, że są genialne – każdy kurs, z którego korzystałem, dostarczał mi mnóstwo wartościowej wiedzy. Mentorzy to bardzo zaangażowani ludzie, zawsze gotowi, żeby pomóc i zmotywować do dalszego rozwoju. Na Discordzie panuje świetna atmosfera, a regularne sesje na żywo z prowadzącymi są strzałem w dziesiątkę. Cały czas uczę się czegoś nowego i serio, nie mógłbym być bardziej zadowolony. Gorąco polecam!

Mirosław

Z pełnym przekonaniem polecam to miejsce. Panuje tu wyjątkowa atmosfera, a na Discordzie można liczyć na profesjonalne wsparcie zespołu instruktorów oraz szerokie możliwości rozwoju. Oprócz dostępnych materiałów w formie nagrań, regularnie organizowane są sesje na żywo z prowadzącymi, co stanowi doskonałe uzupełnienie procesu nauki. Dzięki tym interaktywnym spotkaniom, nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać się w branży IT. Obecnie uczestniczę również w kursie z AI, który jest absolutnie fenomenalny. Każde zajęcia to nowe, inspirujące wyzwanie, które pozwala na jeszcze głębsze zrozumienie tej dynamicznej dziedziny.

Analityk w banku

Moi drodzy, sam 2 lata temu zastanawiałem się nad przebranzowieniem. Pracowałem wcześniej w korpo, ale poza branża IT, nie wiodlo mi się źle, ale chciałem zarabiać szybko więcej niż w finansach (pracowałem jako ptp accountant). Dzięki dobrej znajomości angielskiego i NIEMIECKIEGO zostałem analitykiem biznesowym i faktycznie jako Junior zarabiam na starcie 3 tys na rękę więcej niż senior w finansach, więc udało mi się ALE... miałem już pewne doświadczenie w korporacji (5 lat), ogarniałem dobrze Excela i co w moim przypadku okazało się kluczowe to KOMUNIKATYWNY ANGIELSKI I NIEMIECKI. Jak nie znacie angielskiego to nie ma szans, żebyście dostali pracę w IT! A nawet jak znacie ang i zrobiliście jakiś kurs to jesteście jednymi z wielu i wasze szanse są minimalne, mnie przepustkę dał niemiecki, ale widziałem oferty z francuskim, niderlandzkim etc. Reasumując, trzeba mieć jakiś atut, czasy są ciężkie, a kandydatów multum, także radzę wam moi drodzy zastanówcie się... A praca w IT to nie tylko programowanie. Ja jestem analitykiem biznesowym i wydaje mi się to niezła opcja dla umysłu "umiarkowanie scislego". Takich kursów nie polecam, jak znacie angielski, możecie liczyć na najlepszy kontent za darmo na YouTube, ja nauczyłem się tak podstaw SQL'a.

Kursantka

Tragedia. Zakupiłam kurs łudzoną wizją zarobków na poziomie 20-40 tys zł miesięcznie. Pan Adam pięknie to opisał mówiąc, że każdy może, że nie trzeba znać angielskiego i nawet osoba, która ma problem z włączeniem drukarki da radę, bo ten kurs jest taki(usunięte przez administratora). Okazało się, że nie mogę pobrac programu do programowania, bo mam system ChromeOS, pisałam do Pana Adama, ale ten odesłał mnie do swoich pracowników na Discordzie, którzy jak już mają komuś pomoc, to robią to z wielką łaską i uśmieszkami nienawiści :) Nie dałam rady zainstalować programu na moim chromebooku (Pan Adam pisał, że da radę i że to nie wpłynie na jakość nauki), więc ożywiłam starego laptopa z Windowsem. Już na drugim zadaniu poległam. Osoby sprawdzające w ogóle nie były pomocne tylko dawały do zrozumienia, że jak mam problem i czegoś nie rozumiem, to powinnam obejrzeć jeszcze raz kilku minutowe nagranie, gdzie jest to wytłumaczone (nie pomogło). Teraz, kiedy minął rok, widzę reklamę tego człowieka, która zaczyna się od słów, że on by już nie uczył się programowania tylko AI, bo to jest przyszłość, wiec on osobiście by w programowanie nie szedł. Kurtyna. Zgadnijcie co Pan Adam mówił, jak na kursie ktoś pytał o to, czy jego zdaniem warto zaczynać naukę programowania. Wcale nie mówił, że warto i że to jest zawód, na który zawsze będzie popyt, co podparł ofertami pracy dla programistów, których wtedy było dużo ;) Strach pomyśleć, jak daleko by Pan Adam zabrnął, gdyby poszedł w handel a nie IT, bo do sprzedawania takich kitów trzeba się urodzić z prawdziwym talentem ????

Stefan

Gorąco polecam! Panuje tu niesamowita atmosfera, a na Discordzie można liczyć na pomocny zespół instruktorów i wiele możliwości rozwoju. Oprócz dostępnych materiałów w formie nagrań, regularnie odbywają się również live'y z prowadzącymi, co jest świetną sprawą. Dzięki tym regularnym spotkaniom na żywo, nieustannie uczę się czegoś nowego. Polecam każdemu, kto chce rozwijać się w IT. Podobno ten kurs z AI jest też mega dobry i chyba też się skuszę, bo nigdy się nie zawiodłem na GOTOIT.

Twoja AI
@Stefan

Hahaha widać, że nie ma już tylu głupich żeby nabierać się na te kursy. Ty robisz kurs bardzo wątpliwej jakości i zbierasz kasę a ci co się szkolą płacą słono za mgliste wizje wielkich zarobków których i tak nigdy nie będą mieli. Skoro taki jesteś mądry to rób kursy dla programistów (no tylko, że tam coś trzeba umieć i się wysilić a tu jest szybki i łatwy zarobek na świeżakach).

Fryderyk

Najlepszy możliwy kurs z nieocenionym wsparciem bardzo zaangażowanych osób. Serdecznie polecam! Fryderyk

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Kamizelich Software - Smolec