Architekci Toagi

Białystok

Opinie o Architekci Toagi

nick 2010-08-03 14:25
negatywna, dla ludzi o mocnych nerwach
ludzik 2010-08-05 11:56
zatrudnia na próbę, najlepiej, żeby pracować za darmo po 12 godz dziennie Poza tym sama nie wie czego chce. Ciężka do współpracy
Inwestor 2010-08-19 19:55
Nikomu nie polecam tej firmy!!!!!
ktos 2010-10-04 14:32
Praca na czarno, szefowa z humorami, dla ludzi o bardzo mocnych nerwach i wlasnym ubezpieczeniu zdrowotnym i emerytalnym :)
anonim 2010-11-23 20:00
to jeszcze istnieje????
Tom 2010-12-07 16:24
Niestety istnieje !!!
bob 2011-05-08 01:17
jeśli ci nie zależy na wypłacie na czas, jeśli \"nie radzisz\" sobie jako architekt z technicznymi rysunkami, jeśli zawsze chciałeś żeby ktoś nadzieral na ciebie mo**e, a za chwile paradował z uśmiechem od ucha do ucha, jeśli umiesz nie pic cały dzień, nie korzystać z toalety, po prostu siedzieć cale 8h non stop przy kompie(i nie jesc bron boze nad klawiatura), to Architekci Toagi sa wymarzona firma dla CIEBIE :) polecam :) buhaha
Wiedza 2011-06-20 23:27
Bez rozwojowe coś co udaje biuro projektowe. Wieczne problemy z wyrabianiem się na czas właścicielki, projektowanie na[usunięte przez moderatora]i non stop pretensje o wszystko. Jeśli w tym biurze robisz projekt zgodnie z życzeniem inwestora i zgodnie z prawem budowlanym to pamiętaj robisz go źle bo właścicielka wie lepiej. Jeśli tam pracujesz UCIEKAJ, jeśli nie OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM!
człowiek 2016-04-24 11:04
Widać karma wraca. Pani z Toagi jest nieetyczna kłamała i nie płaciła a do pracy zaganiała. Niestety pracowałam tam i poznałam osoby które też miały styczność. I tak dziwne że tak długo się utrzymywała za takie zachowanie to powinien być sąd pracy!
studios 2016-05-17 13:00
Nie wypłaca wynagrodzeń, nie podpisuje umowy, czuje się bezkarna.Psychiczne znęca się na ludziach - ma pretensje o rzeczy których sama nie umie uzasadnić, zastrasza. Pracowałem i stanowczo nie polecam! Nie jest to osoba z którą można uczciwie pracować i zarabiać. Bierze pracowników z góry wiedząc, że za pracę nie będzie płacić.Tym powinien zająć się sąd pracy.
Dominika 2017-07-26 17:31
Niestety nowych ofert pracy nie ma jak narazie, trzeba przeglądać co jakiś czas. Może ktoś obecnie pracuje w Architekci Toagi?Podzielcie się informacjami na temat pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o Architekci Toagi - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Architekci Toagi