Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.

Aleksandra

Witam, Chciałabym wyrazić swoją negatywną opinie dotycząca sklepu Wrangler oraz Vans w Galerii Łódzkiej. Podczas wizyty w sklepie zostałam bardzo nieprofesjonalne obsłużona.(usunięte przez administratora)Brak profesjonalizmu, cała firma zdecydowanie na nie.

Nie mam dobrych doświadczeń dotyczących firmy. Myślę, że cały problem jest w tym jak traktują ludzi. Nie polecam ani kupującym i ani przyszłym zatrudnionym.

Ela

Witam, Chciałabym wyrazić swoją pozytywną opinię dotyczącą sklepu Wrangler w Galerii Łódzkiej. Podczas wizyty w sklepie w sprawie zwrotu towaru, zostałam profesjonalnie obsłużona, Pani kierownik błyskawicznie dokonała zwrotu towaru oraz pokazała asortyment i doradziła w zakupie. Bardzo profesjonalna firma oraz personel, obsługa i pomoc na piątkę! Dziękuję :))

kawu11

Jestem stałą klientką sklepów Wrangler oraz Vans w Galerii Łódzkiej. Panie ekspedientki bardzo dobrze wyszkolone, znają się na swojej pracy. Dodatkowo są pomocne i życzliwe. Robiąc zakupy nigdy nie byłam „zmuszana” do kupna danej rzeczy, jeśli nie byłam pewna wyboru Panie bardzo chętnie doradzały.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Jako były pracownik zdecydowanie polecam firmę. Bardzo miła atmosfera, zdyscyplinowany zespół i zorganizowany kierownik to podstawa sukcesu, a tutaj tak było! Zdecydowane polecam firmę i aż szkoda odchodzić.

Klient

Miałam przyjemność nie raz być klientką sklepu wrangler w galerii łódzkiej i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z obsługi i podejścia personelu.

Natalia

Jestem byłym pracownikiem wranglera w galerii łódzkiej i bardzo polecam zespół oraz firmę! Miałam okazje pracować z obecna panią kierownik, która była moim najlepszym kierownikiem z jakim dotychczas pracowałam. Bardzo sobie cenie doświadczenie zdobyte w jej zespole.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.?

W tej firmie nie istnieje coś takiego jak szczeble kariery. Może dlatego, że zwalniają pracowników już po 2 tygodniach bez żadnej informacji (z dnia na dzień zostajesz bez pracy) i robią rotacje pracownikami większą niż sama rotacja klientów w sklepie.

Prosimy o wstawianie merytorycznych opinii.

Anita

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy zarobki i ewentualne dodatki socjalne są w miarę ok?

@Anita

Wynagrodzenie jest oparte o bardzo atrakcyjny system premii + podstawę godzinową. Dbamy o to, aby atmosfera w pracy była przyjemna, opierała się na duchu wzajemnej współpracy. Pragniemy, by każdy pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z zatrudnienia, a nasza firma wciąż się rozwijała.

Kate
@Anita

Atmosfera między pracownikami zazwyczaj jest ok. Taka jaką stworzy zespół. Jednak Szefowie i Kierownicy Regionalni tragedia! Warto wspomnieć, że w PPH ELWIX było kilka sytuacji, że zespół pracowników zwolnił się cały, więc musi to ewidentnie świadczyć od Właścicielach.

Antek

Jaka macie atmosferę w pracy? Wprawdzie słyszałem sporo dobrego, ale chciałem sprawdzić na wątku ale tu taki spokój.

@Antek

Dbamy o to, aby każdy pracownik miał szansę rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej, pełnej szacunku i wyrozumiałej atmosferze. Szkolenie nowych osób odbywa się pod okiem kierownika, który udziela wskazówek i motywuje do uzyskania jak najlepszych rezultatów - tak, aby praca była satysfakcjonująca i pracownik mógł się swobodnie rozwijać.

Kate
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.

Jeśli za każdy sukces i dobry wynik w sprzedaży brak pochwały, docenienie dla Pracodawcy jest przyjazną atmosferą to gratuluję.

Olek

Szkoda, że zabrakło na forum informacji o atmosferze i zarobkach w firmie.

Aktualność
Tak świętowaliśmy 130 rocznicę istnienia marki LEE  w naszym sklepie w łódzkiej Manufakturze :)

Hej, czy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Elwix

tak, nadgodziny są płatne.

Wanda

@anonymous, w swoim wpisie użyłeś bardzo poważnego oskarżenia, którym niewątpliwie jest mobbing. Zgodnie z zapisem Kodeksu Pracy w jego kwestii, oznacza: działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy któreś z tych działań były bezpośrednio stosowane w Twoim przypadku w PPH ELWIX?

Magda
@Wanda

To nie oskarżenie tylko wyrażenie swojej opinii.

Wanda

Czy osoby zainteresowane zatrudnieniem w PPH ELWIX mogą próbować aplikować spontanicznie? Pytam, ponieważ nigdzie w sieci nie znalazłam żadnych ofert pracy w tym miejscu. Jak wygląda wynagrodzenie u tego pracodawcy i system zmianowy? Można w tym momencie starać się o jakieś premie? Jak to wygląda w praktyce?

Gośka
@Wanda

Szukają teraz do manufaktury i do portu. Wymagany jest status studenta i minimum 120h pracy w miesiacu. Marka lee wrangler, north face czy inne tego typu sklepy maja aktywna sprzedaz, więc jest prowizja od utargu dodatkowo oprócz stawki godzinowej

Witam. Mój syn kupił w Sklepie w Galerii Łódzkiej Vansy po 1 dniu podeszwa się rozkleiła , myślał że jest to normalny sklep i złożył reklamację w odpowiedzi otrzymał informacje iż wada jest niezauważalna i mało istotna. Jak to przeczytałem myślałem że to żart. Podeszwa w obuwiu się odkleiła - według producenta to mało istotna sprawa . Sami rozumiecie jaka jest moja opinia. Jak już syn zapłacił za buty to już stracił pieniądze.

@Andrzej

Reklamacje są rozpatrywane przez kierownika sklepu czy osobę, którą akurat do tego wyznaczyli i nie ma żadnego wykształcenia ani właściwie wiedzy na ten temat. zasada jest jedna, odrzucić i może sie ktoś odczepi. Lepiej sprawę kierować do rzecznika ;)

Uwaga ! Sprzedają wadliwy towar i nie chcą uwzględnić reklamacji Odradzam zakupy. Obsługa miła, ale co z tego

tik

Ta firma to śmiech na sali. Gdybym tam nie pracowała w życiu bym o niej nie usłyszała. Praca tam to była przyjemność tylko i wyłącznie z powodu towarzystwa innych dziewczyn (Factory Ursus). Gdyby nie dobre stosunki z pracownikami nie zostalabym tam ani chwili dłużej przede wszystkim dlatego że ciężko dogadać się z właścicielami. Co prawda nie można zarzucić im tego że wypłata była nie na czas ponieważ zawsze była wcześniej niż trzeba. Kiedy były jakiekolwiek problemy w sklepie ciężko było się doprosic o szybkie zalatwienie sprawy. Do tego wśród pracowników nie ma żadnego mężczyzny który przydałby się między innymi podczas dostaw. Za to ich nieorientacja dotycząca pracowników jest trochę zabawna. Ważne żeby pracownik się uczył i był dostępny. Na początku mojej pracy elastyczność grafiku istniała,natomiast z czasem robiło się tylko gorzej. Podsumowując jedyne czego nie mogę zarzucić to właśnie czasu wypłaty,a reszta... Dużo można by było opowiadać.

Pati

Witam, chciałbym podjąć pracę w PPH ELWIX Sp. z o.o, mam zatem pytanie jakie są obecnie u nich stawki, bo trochę się orientowałem w temacie, ale nie znam nikogo kto by pracował akurat u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.