Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.

Aktualność
INDIGOOD - przyszłość to piana!
Wrangler angażuje się w ekologiczne metody farbowania denimu!
Skąd się bierze niebieski denim?
Niebieski denim powstaje w trakcie tkania, gdy włókna w kolorze indygo przeplata się z białymi, tworząc w ten sposób charakterystyczny splot o niebieskim kolorze. Tradycyjne metody barwienia zużywają znaczną ilość wody i energii, a produktem ubocznym są ścieki poprodukcyjne o niebieskim zabarwieniu.

Technologia Indigood™
Zmiany klimatyczne i rosnąca potrzeba ograniczenia zużycia wody i energii nie są obojętne marce Wrangler. Naszą odpowiedzią jest Indigood – zrównoważona pod względem ekologicznym technologia barwienia denimu, która znalazła zastosowanie w naszym łańcuchu dostaw. Łączymy długoletnie doświadczenie z przełomowymi innowacjami, by móc zaoferować produkty, do których produkcji zużywa się mniej wody i energii.

Denim barwiony pianą
Indigood™ to najnowsza innowacyjna technologia wykorzystująca pianę w procesie barwienia denimu. Dostrzegając rewolucyjny potencjał tej metody, zapewniliśmy Tech University w Texasie dofinansowanie na wczesnych etapach rozwoju oraz techniczne wsparcie. Wykorzystaliśmy również naszą pozycję jako lidera w branży denimowej, by wprowadzić tę technologię na rynek. Farbowanie za pomocą piany diametralnie zmienia sposób, w jaki barwnik jest nakładany na włókna podczas produkcji denimu. Pigment przenoszony jest w pianie, dzięki czemu udało się wyeliminować tradycyjne wodne kadzie oraz kąpiele chemiczne wykorzystywane podczas tradycyjnego barwienia indygo. Barwienie za pomocą piany jest obecnie najbardziej ekologicznym sposobem farbowania denimu.

Główne zalety:
• Innowacyjny proces farbowania pianą, który nie wykorzystuje wody. 100% redukcji zużycia wody*
• Brak ścieków poprodukcyjnych
• Obniżenie zużycia energii o 60% w porównaniu z tradycyjnymi metodami barwienia
• Obniżenie odpadów o 60%

*nieznaczna ilość wody jest wykorzystywana do czyszczenia urządzeń i sporządzania roztworów

@Antek

Dbamy o to, aby każdy pracownik miał szansę rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej, pełnej szacunku i wyrozumiałej atmosferze. Szkolenie nowych osób odbywa się pod okiem kierownika, który udziela wskazówek i motywuje do uzyskania jak najlepszych rezultatów - tak, aby praca była satysfakcjonująca i pracownik mógł się swobodnie rozwijać.

Anita

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy zarobki i ewentualne dodatki socjalne są w miarę ok?

Kate
@Anita

Atmosfera między pracownikami zazwyczaj jest ok. Taka jaką stworzy zespół. Jednak Szefowie i Kierownicy Regionalni tragedia! Warto wspomnieć, że w PPH ELWIX było kilka sytuacji, że zespół pracowników zwolnił się cały, więc musi to ewidentnie świadczyć od Właścicielach.

@Anita

Wynagrodzenie jest oparte o bardzo atrakcyjny system premii + podstawę godzinową. Dbamy o to, aby atmosfera w pracy była przyjemna, opierała się na duchu wzajemnej współpracy. Pragniemy, by każdy pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z zatrudnienia, a nasza firma wciąż się rozwijała.

julia Nowy wpis

Praca w Lee Wrangler to dla mnie niezwykle pozytywne doświadczenie. Firma ta oferuje świetne warunki pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego. Jako pracownik mam dostęp do wysokiej jakości produktów, co ułatwia zadowolenie klientów. Środowisko pracy jest przyjazne i dynamiczne, a współpraca z kolegami i kierownictwem układa się znakomicie. Dodatkowo, firma Lee Wrangler dba o swoich pracowników, oferując elastyczny czas pracy oraz benefity. Jestem dumna, że mogę być częścią tej marki i polecam pracę w Lee Wrangler wszystkim, którzy szukają satysfakcjonującej pracy w branży modowej.

Dorian Nowy wpis
@julia

Pisząc o dostępie do wysokiej jakości produktów masz na myśli ubrania? Pracownicy mają zniżkę na towar jeśli chcą kupić coś dla siebie? Jak tak to ile procent?

Ola Nowy wpis

Praca w sklepie Lee Wrangler to nie tylko zatrudnienie, to prawdziwe doświadczenie, które przynosi wiele satysfakcji i radości. Jako pracownik, codziennie cieszę się możliwością reprezentowania tej renomowanej marki i budowania relacji z klientami w jednym z najbardziej znanych sklepów odzieżowych. Jednym z niewątpliwych atutów pracy w Lee Wrangler jest atmosfera, która panuje wśród zespołu. Zarząd i współpracownicy tworzą zgraną, przyjazną ekipę, co sprawia, że każdy dzień w pracy jest pełen pozytywnej energii. Lee Wrangler to firma, która nie tylko ceni swoich klientów, ale również docenia swoich pracowników. Dostajemy nie tylko konkurencyjne wynagrodzenie, ale także różnego rodzaju bonusy i korzyści, które motywują do jeszcze lepszej pracy. Programy szkoleniowe i rozwijające umiejętności są standardem, co sprawia, że zawsze czuję wsparcie w rozwoju zawodowym. Jako pracownik Lee Wrangler, mam również przyjemność pracować z produktami najwyższej jakości. Zawsze jestem dumna, kiedy mogę rekomendować nasze dżinsy, koszule czy kurtki klientom, wiedząc, że oferujemy im coś naprawdę wyjątkowego. Marka ta ma długą tradycję i dbałość o detale, co sprawia, że każdy produkt jest nie tylko modny, ale także trwały i komfortowy. Obsługa klienta w Lee Wrangler to dla mnie nie tylko obowiązek, ale również przyjemność. Pomaganie klientom w znalezieniu idealnych ubrań, udzielanie porad dotyczących stylizacji czy dopasowania rozmiaru sprawia, że każdy dzień jest pełen pozytywnych interakcji. Klienci doceniają naszą wiedzę i zaangażowanie, co przekłada się na ich lojalność wobec marki. Dodatkowym atutem pracy w Lee Wrangler jest zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój i społeczną odpowiedzialność. Firma podejmuje działania mające na celu minimalizację wpływu na środowisko, co daje nam dodatkowy powód do dumy z tego, że reprezentujemy tę markę. Podsumowując, praca w sklepie Lee Wrangler to nie tylko zajęcie, to pasja i zaangażowanie. Każdy dzień jest pełen wyzwań, ale również satysfakcji z pracy dla jednej z najlepszych marek odzieżowych na rynku. Polecam każdemu, kto szuka nie tylko pracy, ale także możliwości rozwoju i pełnienia roli w zgranym, pozytywnym zespole.

Mariam Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia w firmie Elwix. Praca tutaj jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także bardzo korzystna pod względem finansowym. Zarobki są naprawdę dobre i uczciwe, co stanowi istotny czynnik motywacyjny dla wszystkich. Jedną z najbardziej pozytywnych cech naszej firmy jest atmosfera otwartości i współpracy. Niewątpliwie, jak w każdej firmie, napotykamy na wyzwania i trudne dni. Jednakże, to, co wyróżnia to sposób, w jaki zespołowo radzimy sobie z problemami i staramy się znaleźć konstruktywne rozwiązania. Polecam pracę w tej firmie każdemu, kto szuka stabilnego zatrudnienia w dynamicznym i przyjaznym środowisku. Doceniam fakt, że tutaj praca jest nie tylko doceniana, ale również daje możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

była pracownica

Pracowałam kilka miesięcy w tej firmie i ten czas oceniam jako bardzo owocny. Jestem osobą otwartą i komunikatywną, dlatego praca z klientem była przyjemnością. Praca polegała na codziennym wypełnianiu bieżących obowiązków oraz obsłudze klienta, za wszystkie zrealizowane transakcje jest premia sprzedażowa, co uważam za bardzo atrakcyjne, gdyż sami mamy na to wpływ i jesteśmy nagradzani za zaangażowanie. Z tego co zauważyłam, nie każdy pracownik radzi sobie swobodnie z obsługą czy wykonywaniem poleceń, zdecydowanie jest to praca dla osób lubiących kontakt z innymi, wtedy praca staje się przyjemnością. Jak w większości firm trzeba realizować plany sprzedażowe, ale tutaj każdy na tym zyskuje, przede wszystkim pracownik. Grafik jest układany tak, aby nie kolidował z zajęciami na studiach. Polecam!

jk
@była pracownica

To czemu się zwolniłas? Skoro czas był taki owocny i praca była taka super. Brzmi ta odpowiedz jak komentarz osoby z działu marketingu :) mało rzetelna

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Nie polecam nikomu, tragedia. Grożenie zwolnieniem z pracy jest na porządku dziennym, gdy jest gorszy miesiąc sprzedażowy. Kierownik regionalny jest miły tylko wtedy jak jest dobry miesiąc, to każdy jest super traktowany i ma duży potencjał. Nagle jak ci nie idzie to jest wypominanie, grożenie zwolnieniem. Atmosfere w pracy kreują współpracownicy, ale jeśli traficie na złego kierownika, który nie ma za grosz empatii i zrozumienia to jest ciężko. Nie można zachorować bo zmuszają do przychodzenia do pracy i siedzenia na magazynie, a jak nie wyrobisz targetu tego dnia to nagle jest o to problem. Odradzam każdemu, często problem ze zgadzającą się premia, trzeba się upominać o swoje non stop. A jak oni popełnią błąd to trzeba im oddawać kasę. Cały czas patrzenie na ręce. Zakaz siadania, oparcia, kucnięcia, chwili odpoczynku przez 12 h jest chory i nieludzki. Ciągłe ocenianie przez kierownika i kierownika regionalnego. Myślą że jak sklep jest w stolicy to ludzie są milionerami, którzy z każdą wizytą wydadzą w tym sklepie 1000 zł. Jak klient wyjdzie z jedną rzeczą to jest czepianie o multi paragon, a jak kupi 2 rzeczy to problem, że mógł kupić 3. Jak tylko i wyłącznie przymierzy i nic nie kupi to problem, że obsługa była nieprawidłowa i niezgodna ze standardami. Oczywiście praca dzieli się na pracowników lepszych i gorszych, jak nie jesteś osobą kasową to tylko chodzisz i sprzątasz po innych. Kierownik podejście tragedia. Ogólne niezrozumienie i ciągłe ciśnięcie o wyniki i premię. Mają straszne parcie na szkło, co jest chore (usunięte przez administratora) @pracodawca

A co jeżeli pójdzie się na L4? Można spodziewać się jakichś konsekwencji? Jak to jest z premią? Bo piszesz, że często jest problem z tym, żeby się zgadzała... Za co właściwie można ją otrzymać? I w jakiej wysokości? Myślę nad aplikacją do tej firmy.

Raczej polecam się zastanowić czy chcesz być tak traktowany. Bez szacunku powiem wprost. Pracujesz na umowę zlecenie, więc coś takiego jak L4 nie ma prawa bytu. Musisz się prosić, żeby ktoś za ciebie przyszedł, a często jest to problem. Premie się dostaje za wyrabiane targety, gdzie w martwych miesiącach są one kosmiczne i niemożliwe do wyrobienia.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.?

Zlecenie, nie dają raczej umowy o pracę

Możesz opisać to traktowanie jak najgorszego? A jak w kolejnym miesiącu plany uda się wyrobić to pracownik znów jest dobrze traktowany? Ktoś rzeczywiście stracił pracę za niewyrobienie planów czy to tylko takie zastraszanie?

Czarna

P.P.H. Elwix oferuje bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia zarówno dla osob, które studiują jak i tych, które kontynuują współpracę na umowie o prace (tutaj plusem elastyczny grafik, dopasowany do zajęć, możliwość pracy w wymiarze godzin 3/4 etatu lub poniżej). Premie są uzależnione od uzyskanych wynikow indywidualnych, dlatego jezeli ktoś lubi aktywna sprzedaż, może sporo zyskać. Warto tez wspomnieć o bonusach takich tak: ubrania pracownicze lub opieka medyczna PZU. Są również szanse awansu na wyższe stanowiska. Polecam tego pracodawcę!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.?

Piotrek

Jestem zadowolony z pracy i współpracy, jak większość wieloletnich pracowników, którzy w firmie Elwix.pl pracują po 5, a nawet 10 lat. :) Większość opinii niestety tworzona jest przez "pracowników sezonowych", którzy przychodzą zatrudnić się na wakacje i oczekują, że praca będzie polegać na siedzeniu cały dzień w pustym sklepie. :/ Dochodzi do tego, że po upomnieniu, by zainteresowali się potrzebami klientów, gdy ten wchodzi do sklepu, grożą wypowiedzeniem i "opisaniem w internecie".

Dorian
@Piotrek

Zwykle ile takich sezonowych osób do pracy jest zatrudnianych? Są tylko na zleceniu? A stali pracownicy mają bardziej stabilną umowę np. na czas nieokreślony czy tez terminowe?

@Dorian

W firmie są zatrudnione zarówno osoby na umowę o pracę i pełny wymiar etatu jak również studenci na umowie zlecenie, którzy zazwyczaj pracują na mniejszy wymiar godzinowy.

Aktualność
INDIGOOD - przyszłość to piana!
Wrangler angażuje się w ekologiczne metody farbowania denimu!
Skąd się bierze niebieski denim?

Technologia Indigood™

Denim barwiony pianą

Główne zalety:
• Brak ścieków poprodukcyjnych
• Obniżenie odpadów o 60%

Piotrek

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.?

Elwix

Do naszych zespołów sprzedaży szukamy osób komunikatywnych, łatwo nawiązujących kontakty, pracowitych, z wysoką kulturą osobistą. Zatrudniamy osoby z minimum - średnim wykształceniem, mile widziana znajomość języka angielskiego. Ważna jest dla nas sumienność w wykonywaniu zadań, odpowiedzialność i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Lol

Trzeba mieć status studenta i czas

Beata
@Lol

No ja akurat jestem studentką, ale wiecznie nią nie będę ;p To jak, potem takie osoby są żegnane czy można umowę na stałe dostać? Dla studentów pewnie umowa zlecenie?

kandydatka

Czy warto starać sie o pracę sprzedawcy w którymś z salonów w Warszawie? Myśłałam o Ursusie albo Mokotowie.

Bożena

Czy ja dobrze widzę, że ogłoszenia dla specjalisty ds. obsługi klienta są sprzed 3 lat i więcej? Czy były też późniejsze, ale je usunięto? Może wiecie, czy będą szukali sprzedawczyń z doświadczeniem w sklepach odzieżowych?

@Bożena

Oczywiście, że szukali i będą szukać. Rotacja jest ogromna i wcale nie ma co się dziwić ;)

Mikołaj
@Lol

Z jakiego powodu jest tak duża rotacja? Napisałeś, że nie ma co się dziwić, ale co konkretnie? Zarobki, atmosfera? Jakoś nie wyczytałem tego w wątku

Pracowałam przez chwilę w Factory Ursus, kierowniczka nie ma pojęcia o byciu kierownikiem, podobno prawie cały poprzedni zespół zwolnił się i wcale się nie dziwię bo praca tam to największa męczarnia jaka mogłaby kogokolwiek spotkać. Kierowniczka i jej pupilki siedzą ciągle na zapleczu, a nowe osoby w kółko muszą układać spodnie, które już wcześniej były ułożone, nie ma żadnych profitów z pracy tam. (usunięte przez administratora)

pracownik Lee Wrangler Factory

Osobiście pracuję w Factory Ursus prawie rok i mamy świetną atmosferę i bardzo zgrany zespół. Profity są ogromne- premie naprawdę baardzo atrakcyjne. Niestety, osoby oczekujące zapłaty za stanie i rozmawianie mają chyba jednak zbyt wygórowane oczekiwania. Za to „układanie spodni” pracownik ma przecież płacone, a układają je nie tylko „nowe” osoby- jednym z obowiązków każdego pracownika jest utrzymywanie porządku na sklepie, co według mnie jest logiczne i każdy chyba się z tym liczy idąc do takiej pracy. Największa męczarnia jaka mogłaby kogokolwiek spotkać? Osoba która pisze takie rzeczy naprawdę nie ma pojęcia o jakiejkolwiek pracy... Dorosłe życie to nie Keeping Up With The Kardashians i żeby zarobić jednak trzeba się troszeczkę wysilić. Do każdego kogo zniechęciła ta opinia: Jeśli macie jakiekolwiek pojęcie czym jest praca, nie martwcie się- gwarantuję, że będziecie zadowoleni z pracy zarówno u nas- w Factory jak i w każdym innym sklepie firmy Elwix. Z całego serca polecam zarówno kierowniczki regionalne, które są przesympatycznymi i mega pomocnymi osobami, jak i szefów, którzy zawsze pochwalą za dobre wyniki i z pewnością doceniają każdego ze swoich pracowników.

@pracownik Lee Wrangler Factory

Chyba jednak pracowałaś w innej firmie. Oni i docenianie pracowników?? XDdd

Mania

Cześć! Byłam pracownikiem jednego ze sklepu Lee Wrangler w firmie Elwix w Lublinie. Poznałam super osoby z którymi utrzymuje kontakt do dnia dzisiejszego. Sama prace również bardzo dobrze wspominam. Elastyczny grafik, fajna stawka godzinowa i super premia oczywiście dla osób które są zaangażowane w swoją prace i chcą dać coś od siebie. Szefowie mili. Z kierowniczka zawsze się dało dogadać i dojść do porozumienia. Polecam wszystkim studentom którzy szukają pracy! To dobre miejsce na prace podczas studiów :)

Konsument

Dziękuje za informacje dzięki Waszym wpisom zaoszczędziłem 120 zł. Zamiast kupić spodnie u nich za 330 kupiłem obok w za 221 Big Starze w Galeri Łódzkiej. Chociaż podobał mo się fason, krój a obsługa była perfekcyjna. Na Panią ze sklepu złego słowa nie mogę powiedzieć. Pełen profesjonalizm, ale co z Tego skoro firma jest jaka jest. Raz się naciąłem na firmę krzak dlatego zawsze pytam co drukuje się na paragonie i kupuje tylko w sklepach firmowych.

Regis
@Konsument

A co ma piernik do wiatraka? Big Star i Lee/Wrangler to zupełnie różne rzeczy.

Zygmunt Bauman

To co tam się dzieje to się nawet fizjologom nie śniło.Wstyd, żenada, kompromitacja, hańba oraz (usunięte przez administratora)

Hala

Zarząd zdaje się nie ma pojecia kogo zatrudnia na stanowiskach kierowniczych, ślepo ufa i daje wolna rękę niekompetentym zarządzającym Zespół który przynosi zyski, dba o klientów i markę zostaje zwolniony tylko dlatego, że Pani kierownik ma taki kaprys...

Więziony pracownik

Kierowniczka namówiła mnie na pisanie pozytywnych komentarzy, zmusiła mnie. Cofam wszystko! Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o.