Opinie o P.U Zazex Zachariasz Kachniarz w Kamionka Wielka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.U Zazex Zachariasz Kachniarz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.U Zazex Zachariasz Kachniarz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U Zazex Zachariasz Kachniarz w Kamionka Wielka

Matt Nowy wpis

Korzystałem z usług tych panów. Nie polecam z względu na brak profesjonalizmu, kiepski sprzęt, brak pracowników, miała być ekipa a tu dwóch panów. Marnują dużo materiału co przekłada się na niepotrzebne koszta. Ładnie opowiada lecz podczas końcowego rozliczenia, wspomnienia tego co się zobowiązali opowiadają bajki że tak nie było ustalone. Na ścianach liczne dziurki, przetarcia tynku co skutkuje sypaniem i powstawaniem niepewności podczas czyszczenia. Następnym razem wolał bym poszukać kogoś innego zaznaczę że cenowo też nie są tanimi pracownikami

ZAZEX Nowy wpis
@Matt

Witam. Firma ,,ZAZEX,, z należytą starannością wykonuję swoje usługi, zgodnie ze sztuką budowlaną. Powyższa opinia nie jest zgodna z prawdą. Świadczyć może o działalności nieuczciwej konkurencji... Jednakże prosimy o kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia sprawy.

Matt Nowy wpis
@ZAZEX

Nie jestem konkurencją a byłym korzystającym z Państwa usług. Wyrażam publicznie nie zadowolenie z Państwa pracy aby przestrzec innych potencjalnych klientów którzy mogą być nie zadowoleni z tak nie fachowego podejścia. Myślę że każdy ma prawo wykazać opinie na temat firm z którymi miał kontakt oraz współprace. Nie polecam

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie P.U Zazex Zachariasz Kachniarz w mieście Zubrzyca Górna? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat P.U Zazex Zachariasz Kachniarz. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.U Zazex Zachariasz Kachniarz - Kamionka Wielka

P.U Zazex Zachariasz Kachniarz