Opinie o Mm-Dent Nzoz Marzena Kalinowska-Ostapczuk w Legionowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mm-Dent Nzoz Marzena Kalinowska-Ostapczuk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mm-Dent Nzoz Marzena Kalinowska-Ostapczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mm-Dent Nzoz Marzena Kalinowska-Ostapczuk w Legionowo

Qwerty1979 Nowy wpis

Tragedia p.stomatolog kalinowska (usunięte przez administratora) na koszta wciska jakieś niestworzone komplikacje leczenia zapłaciłem za usługę astronomiczną sumę pieniędzy A po trzech tygodniach ząb nadawał się do usunięcia nie polecam tej pseudo p.stomatolog

kaś028

Chciałabym podjąć pracę w dent-med. Proszę o jakieś opinie

Bożena
@kaś028

ODRADZAM Paskudne stosunki wśród pracowników. Jeżeli postawisz u siebie atrapę mikroskopu i będziesz naciągać pacjentów to wpadniesz w oko szefowej

NN
@Bożena

Dokładnie tak, niektóre pracownice jak na przykład m.p. co robi higienę. Straszna plotkara, obsmarowuje innych do szefowej i nawet przy pacjentach nie opanowuje swojej rządzy. To Ludzie dla pieniędzy i z zazdrości oraz chciwości potrafią szkodzić innym.

Grażyna Nowy wpis
@NN

Piszesz, że przy pacjentach nie opanowuje swojej rządzy...xd Aż ciekawa jestem co na to sami pacjenci, dają się choć trochę wciągnąć w intrygę w trakcie plotkowania czy raczej czują zażenowanie i milczą?

Parę lat temu ktoś pisał o tym, że atmosfera w Dent-med nie jest przyjemna. Przypuszczam, że od tego czasu pojawili się nowi pracownicy i coś mogło się zmienić na lepsze. Jak jest z tym teraz, nastąpiła jakaś poprawa, czy w ogóle pracodawca zwraca na to uwagę i próbuje coś zrobić, żeby zatrudnionym osobom pracowało się lepiej?

Lukrecja w. Nowy wpis
@Marta

Największa żmija to m.p. resztę da się przeżyć.

Grażyna Nowy wpis
@Lukrecja w.

Czemu o razu żmija? Chodzi Ci o to, że plotkara itp jak pojawiło się o tym w komentarzach czy masz jakieś dodatkowe spostrzeżenia? ;p

Daniel

Nie polecam. Tak jak w pewnej klinice w Warszawie, po usunięciu ósemki nie ma żadnych powikłań. Natomiast tu, lekarz już z góry wie, że takowe nastąpią, więc przepisuje receptę. W razie spóźnienia się z jej wykupieniem puchnie twarz, a towarzyszy temu astronomiczny ból. Przyjmowałem Ketonal, dawkowałem regularnie co osiem godzin, zgodnie z ulotką. Dolegliwości łagodniały, jednak w dalszym ciągu istniały. Po pewnym czasie organizm na tyle się uodpornił, że już po czterech godzinach astronomiczny ból powracał. Musiałem przyjmować silny psychotrop Torecan, ażeby jakoś z tym żyć. Reszty leków z recepty nie pamiętam. W każdym bądź razie nie polecam tej placówki. Koleżanka ma obecnie podobny problem.

mm
@Daniel

Wszystko jasne. Kasa kasa kasa

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mm-Dent Nzoz Marzena Kalinowska-Ostapczuk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Legionowo
logo firmy Dyrektor Sprzedaży branża OZE
Legionowo
ID Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Mm-Dent Nzoz Marzena Kalinowska-Ostapczuk - Legionowo

Mm-Dent Nzoz Marzena Kalinowska-Ostapczuk
  • Zegrzyńska 81A lok. 9