Opinie o SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O. w Siedlce

Co jaki czas w SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O. można ubiegać się o podwyżkę?

Marek Nowy wpis

Podnoszą tylko jak zmienia się płacą minimalna.

Anonim Nowy wpis

Nigdy

Czy w SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierownik Robót?

HR Nowy wpis

Najpierw zawieramy umowy na okres próbny (3 miesiące). Po okresie próbnym umowa na czas określony (min. 1 rok) lub od razu umowa na czas nieokreślony.

Jacek

Nie polecam praca za najniższa a musisz użerać się z klientami

Unikać szerokim łukiem. Starsi pracownicy że stażem 20 lat + zarabiają tyle samo co nowy pracownik z zerowa wiedza.

Jurek
@pracownik

Oczywiście najniższa krajowa. A premie w tym roku spadły do 150/200zl bo z roku na rok jak podwyżki najniższej krajowej idą w górę to premie w dol.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O..
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Robót w SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

HR

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Proces rekrutacji zakłada najpierw rozmowę telefoniczną, później spotkanie z przyszłym przełożonym i/lub osobą z zespołu rekrutacji. Zależy nam, żeby w czasie spotkania zweryfikować dopasowanie kandydata do stanowiska pracy, omawiamy umiejętności i kompetencje oraz historię zatrudnienia. Zawsze też opowiadamy w Solutions 30 i odpowiadamy na pytania kandydata, by uzyskał jak najwięcej informacji o swoim potencjalnym przyszłym pracodawcy. Zachęcamy do przesłania swojego CV.

Czy na kierownicze stanowisko w Lublinie odnośnie ftth jest sens aplikować w Lublinie?

Były dyspozytor

Katastrofa, jedna osoba ma wykonywać pracę trzech innych. Kultura Pani Dyrektor J. Jest po niżej poziomu podłogi(ciągłe krzyki i wyzwiska głównie na forum całej Dyzpozytorni) . Kobieta zupełnie nie zna się na tym co robi. Firma ignoruje klientów, są zbywani. Instalacja jest umówiona na konkretną datę a w przypadku braku montera dyspozytor jest zobowiązany wykonać 3 telefony w taki sposób by klient nie był by w stanie tego odebrać po czym instalacja jest anulowana bo brak kontaktu z klientem. Tak że Pani Jola nie rozumie fluktuacji pracowników, niespełniane obietnice dotyczące wynagrodzenia czy godzin czasu pracy praca od godz 8 (z koniecznością przyjścia minimum 30 min wcześniej bo obowiązków jest tyle że podczas normalnego czasu pracy pracownik nie jest w stanie wykonać wszystkich obowiązków) do godziny 18 lub 20 zależne od dyżuru. Oczywiście praca w weekend i święta. Po fali zażaleń pani Dyrektor chowa się w domu mając pretensje do wszystkich. Nie polecam nikomu!!! Praca bardzo obciążająca psychicznie, ciągły brak monterów na rejonach, już nie dziwią nikogo sytuacje w których jest tyklo jeden technik na dwa miasta i to zazwyczaj jest starszy pan który nie zajmuje się światłowodami. Praca za najniższą krajową z obiecaną premią której i tak nie ma bo zawsze firma jest w stanie znaleźć najmniejszy, najmniej istotny błąd za który premia jest zabierana w całości. Pracując tam rok widziałam nie raz jak zmusza się techników do pracy, krzyczy i wyzywa od najgorszych. Dyspozytor jest ganiony jeśli nie potrafi podnieść głosu i przymusić technika do pracy. Bardzo się zawiodłam na tej firmie, złożenie eypowiedzenia to najlepsza rzecz jaką mogłam w tamtej sytuacji zrobić..

Pracownik obecny
@Były dyspozytor

Faktycznie katastrofa. Najgorsze, że nie chcą zapłacić wyłącznie za przychodzenie do pracy, wymagają rozpoczęcia pracy od godziny 8.00 a najgorsze to, że wymagają wykonywania swoich obowiązków, myślenia i znajomości procedur. Gdyby nie to to byłoby całkiem fajnie A tak na poważnie. Podczas rozmowy nikt nie mówił, że praca jest lekka łatwa i przyjemna. Przeciwnie podkreślano, że jest to praca pod presją czasu i praca z serwisantami. Podkreślano również, że jest to praca ciekawa gdzie się dużo dzieje i że jest to praca z ludźmi. Jedni to lubią inni nie. Widać, że "Były dyspozytor" miał z tym problem. Mówiono również o tym, że centrum pracuje 7 dni w tygodniu a czas pracy dyspozytora rozliczany jest kwartalnie. I znowu jednym odpowiada praca, gdzie dni pracujące przeplatane są wolnymi innym nie. Zarobki to wynagrodzenie zasadnicze plus nagroda miesięczna, która potrafi wynieść 900 zł, ale niestety (patrz wyżej) trzeba na nią zapracować. Co do P. Dyrektor. Może jest cholerykiem, może zdarza się, że podnosi głos, ale potrafi przyznać się do błędu i przeprosić. Stara się też, w miarę możliwości, uwzględniać potrzeby pracowników np. konstruując grafik. I chyba ma dosyć wysokie kwalifikacje plus duże doświadczenie w zarządzaniu. Jest ciężko, jest ciekawie, serwisanci jedni bardziej inni tylko sympatyczni, w przypadku problemu można liczyć na wsparcie innych pracowników. Dyspozytorzy samodzielnie zarządzają swoim czasem pracy. Dni wolne pozwalają na załatwienie spraw osobistych. Firma oferuje umowę o pracę, ubezpieczenie zdrowotne. Kodeks jest przestrzegany. Zarobki bez opóźnień wpływają na konto. Polecam pracę

ex
@Pracownik obecny

Z tą nagrodą proszę się nie rozpędzać, jakieś 70% dyspozytorów nadal otrzymuje pensję wysokości najniższej krajowej, więc to o czym piszesz że można "zapracować" jest śmieszne... Większość nie ma czasu na zapracowanie sobie tej premi ze względu obciążenia bieżącymi obowiązkami. Odnośnie P. Dyrektor, gdyby była fair wobec pracowników, nie ukrywała by zmian i informowała o nich dzień przed wejściem w życie, albo chociaż śmieszna puszka na "skargi i zażalenia" przecież żaden z postulatów nie wszedł w życie... Wszystko zostało zignorowane i zapomniane. Sprzęt na którym pracują dyspozytorzy to jest żart, telefony które ledwo działają, nie mówiąc już o komputerach na których "program" działa jak działa. Wracając do osoby odpowiadającej, widać że ktoś jest blisko P. Dyrektor, jest na to określenie ale obejdzie się bez niego ;) Płaca powinna być większa niż najnizsza krajowa, jednak to firma międzynarodowa która w tym przypadku ogarnia 2/3 naszego kraju, i jest nie do uwierzenia że nie ma pieniędzy, że firma ma straty, że słaby miesiąc. No błagam... Typowe wymówili Januszexu. W dzień wypłaty można zobaczyć że firma ma poczucie humoru i z banku przychodzi śmieszne, a zarazem przerażające i smutne powiadomienie. Radzę przyjrzeć się sprawie i w końcu docenić pracowników za ich trud włożony do utrzymania wskaźników. P.S. Domyślam się że będzie kipisz w tej sprawie w firmie oraz głośne dochodzenie "KTO TO NAPISAŁ?!!, współczuję byłym współpracownikom, trzymajcie się :)

Głos
@Były dyspozytor

Ponieważ jest prawdziwa i pokazuje problemy z jakimi mają do czynienia ludzie tam pracujący

Edyta
@Głos

I Ty też do nich się zaliczałeś i właśnie to był powód Twojego odejścia stąd? :/ Jak konkretnie do tego doszło i jak długo byłeś tu zatrudniony?

HR
@Były dyspozytor

Witam serdecznie. Zarówno te dobre jak i złe opinie są dla nas bardzo cenne. To pozwala nam wyciągnąć wnioski. Jednak aby uniknąć pomówień i bezpodstawnych oskarżeń poprosimy o konkretną taką sytuację ,która jak Pani twierdzi miała miejsce w naszej firmie. Oczywiście po przedstawieniu argumentów przeanalizujemy zaistniałą sytuację i wyjaśnimy to z panią Dyrektor. Poprosimy o kontakt: 512 810 831 Pozdrawiamy .

@ex

Serio najniższa krajowa? Przecież w tych czasach nie da się za to przeżyć. Targety są ustawione za wysoko żeby dostać te 9 stów dodatkowo? Tobie się czasem udawało?

Zostaw merytoryczną opinię o SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O. - Siedlce

• Jak się pracuje w SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O.?

SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O.