Opinie o Odreval Limited (Kodland) w Nicosia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Odreval Limited (Kodland). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Odreval Limited (Kodland) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odreval Limited (Kodland) w Nicosia

Internal sales manager

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Przede wszystkim- okropny chaos, dezorganizacja, niedomówienia i całkowity brak szacunku dla pracowników. Już nie będę się powtarzać,reszta opinii opisuje proces rekrutacji, ze swojej strony dodam, że od razu można było wyczuć brak profesjonalizmu, materiały szkoleniowe bardzo słabe i nikt się nie wysilił, żeby wszystko było w jęz ang. Od początku pracy niedomówienia, błąd w umowie, który nie został poprawiony (gdybym się nie upomniała o swoje, nie dostałabym wszystkich swoich pieniędzy). Team leader w pewnym momencie dostał nowe obowiązki i potrafił nie odpisywać przez kilka dni,a to ważne,bo on przydziela leady. Oczywiście to odbijało się na wynikach sprzedażowych i ogólnych,a kto miał przez to kłopoty? Oczywiście pracownik. Nowa team leaderka próbowała wprowadzać swoje "twarde" rządy,ale zamiast spokojnie porozmawiać najpierw,na forum wypunktowała błędy wszystkich-zaczęło się porównywanie oraz grożenie zwolnieniem, jeśli wyniki nie będą lepsze. Jeśli wg nich zarządzanie polega na straszeniu i porównywaniu,to chyba coś jest nie tak.. Dodatkowo,na wiadomość o moim zwolnieniu otrzymałam jakże lakoniczną wiadomość "Ok:)"- co to za podejście do pracownika? Nie mówię, żeby mnie błagać o zostanie itd,wystarczy minimalna kultura, krótka wiadomość nawet jeśli nie miałaby być szczera. Niestety,obiecana nie-korpo atmosfera to kolejne kłamstwo, jedyne miłe osoby to współpracownicy z teamu,reszta "zarządu" to fałszywe osoby, którym nie zależy na człowieku,a na zysku. A propos zysku- plus, że jest podstawa wypłaty, bonus także można zarobić,ale nigdzie nie jest on sprezycowany -nawet można było odnieść wrażenie, że to zależy od humoru leadera. W pracy,w której motywacją ma być właśnie bonus, powinien być on o tyle atrakcyjny,by ludzie rzeczywiście CHCIELI go wyrabiać. Tego również nikt nie powiedział nikomu w tej rosyjskiej korporacji. Właśnie,rosyjskiej - nie jestem uprzedzona, znam rosyjski i lubię, jednak z jakiegoś powodu na rozmowie mówi się tylko o siedzibie na Cyprze. No i spoko, jednak muszę przyznać, że czuć w tej firmie brak "zachodniego" podejścia; niezbyt dobrze widziane jest wyrażanie swojej opinii, która nie jest po myśli leadera (raz, próbując wyjaśnić czemu nie zawsze czas i liczba telefonów jest zgodna z KPI, usłyszeliśmy żeby zaprzestać "buntownicze ruchy" i pracować jak "trzeba"). Zero wolności,lepiej się nie odzywać jak się nie chce mieć na pieńku. Pomijam nierówne traktowanie pracowników w teamie- jedni jakoś mogli nie spełniać KPI i wszystko było ok, a ty jak byś się nie starał,to jak nie było wg KPI to już się było na dywaniku. Można by tak było pisać jeszcze duużo,ale tyle starczy. Reasumując, nie traćcie czasu na tę firmę,a już na pewno nie na stanowisku internal sales manager. Jedyny plus- praca całkiem zdalna.

Bartosz
@Internal sales manager

Dzień dobry, Chciałbym podzielić się swoją opinią, z tego co wiem zmienili już kierownika i teraz jest już zupełnie inaczej. Firma co miesiąc przeprowadza ankietę w celu zebrania opinii od pracowników na temat pracy w zespole Kiedy złożyłem aplikacje, otrzymałem wszystkie potrzebne informacje, a następnie Team Leader wspierał mnie przez miesiąc, aby szybko mnie wdrożyć

Wiktor

Dołączyłem do firmy jako menedżer, podobała mi się praca w zespole, nauczyłem się wielu nowych rzeczy, jestem wdzięczny mojemu przełożonemu za wsparcie Firma ma również wielu pracowników z innych krajów i poznałem kilku nowych przyjaciół pracujących zdalnie. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że firma jest zawsze otwarta na opinie i chętna do zmian. Proces rekrutacji był łatwy, wszystko zależało ode mnie, zapewnili szkolenie i materiały, a następnie trener pomógł mi wszystko lepiej zrozumieć.

Patryk

Cześć, pracuję w firmie od ponad 4 miesięcy i mogę powiedzieć, że firma wykonuje świetną robotę, często sprawdzają stan współpracowników, proszą o opinie na temat pracy, zawsze mogę zaproponować swój pomysł

Emma

Lider rynku w swojej branży -nauka programowania online dla dzieci. Bogata stabilna. firma Wypłaty 2 razy /miesiąc, praca cąłkowicie zdalna Polecam

Firma Odreval Limited (Kodland) prowadziła rekrutację na stanowisko Korepetytorzy z zakresu Roblox/Scratch. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Sebastian TC Menadżer(część 2)

Atmosfera w zespole jest nijaka, pewnie przez to że jest olbrzymia rotacja kadry, za moje dwa tygodnie okresu próbnego, widziałem około 10-14 osób którzy przyszli i odeszli. Wszyscy wiedzą że każdy jest w firmie tymczasowo, są osoby którzy pracują około roku, ale to nie zmienia, niestety, faktu że osoba która pracuje tyle czasu i osobą na okresie próbnym mogą być zwolnione z dnia na dzień. O tym właśnie mówiono otwarcie w firmie. Oprócz samej sprzedaży dużo spotkań wirtualnych, celem których jest omówienie różnych technik wciskania produktu. Brak jakiegokolwiek rozwoju… Bardzo mityczne wydaje się możliwość przejścia do innego działu lub zatrudnienia, ponieważ firma jak i jej pracownicy mają wywalone na to, każdy się martwi tylko swoimi bonusami byle tylko nie zostały nałożone kary (system kar tutaj jest bardzo rozwinięty). Bardzo żenujące podejście do pracownika przy zwolnieniu z firmy, który dawał z siebie wszystko, poświęcił 5 tygodni swojej pracy, brał zastępstwa za osoby które nie mogli stawić się do pracy w określonym dniu. W ostatnim dniu, brak informacji o kontynuacji współpracy. Jedynie następnego dnia wieczorem dostałem wiadomość, że nie osiągnąłem 30%… i tyle. Po czym od razu dostałem wiadomość na telegramie od jakieś osoby o wypełnienie, uwaga! formularzu - feedbacku: „opowiedz nam, jak ci się pracowało z naszą firmą”. To jest jakaś żenada xD Pomijając nawet tego faktu, że nie było wiadomości typu, dziękujemy za współpracę i t.d. I na sam koniec jeżeli chcesz mieć staż zatrudnienia, ZUS, NFZ i tego typu „bajery” musisz zakładać działalność prywatną, i od tych 32 zł/godz sam musisz rozliczać się z fiskusem lub pracować na czarno bez żadnych gwarancji. Reasumując, tak wygląda biznes prowadzony ze wschodniej granicy – tej „gorszej wschodniej granicy”. No i część systemów jest napisana cyrylicą… hm.. dziwnie prawda? No i na co dzień musisz używać Telegramma, a w tej appce można usunąć czaty również innej osoby z którą prowadzona konwersacja. Czyli w każdym momencie mogą cię wyrzucić i wszystko usunąć, brak kontaktów, wszystkie cechy firmy słupa. P.S. bardzo się cieszę, że dla mnie wszystko się skończyło na wcześniejszym etapie. Napisałem tą opinię, żeby kolejne osoby dobrze się zastanowili przed rozpoczęciem swojej „przygody” w Kodlandzie i dla siebie podjęli decyzję, czy warto marnować tyle czasu dla firmy której nie zależy na kadrze. Jeżeli ktoś lubi grać w totolotka, oferta pracy trial class menadżera jest dla was ;) P.S.S. Jedyny pozytywny fakt, zostałem dokładnie rozliczony ze wszystkich przepracowanych godzin, nadgodzin i bonusów – tutaj bez zarzutów

Sebastian TC Menadżer

Jeżeli nie cenisz swój czas, ta firma jest dla Ciebie... Na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej mnie pytano czy chciałbym zarabiać aż 32 zł za godzinę? – tego rodzaju pytania trzeba będzie zadawać klientom, żeby motywować ich do zakupu produktu. Dalej mówiono było, że wystarczy pracować tylko 15 godzin tygodniowo. Tylko w obu tych przypadkach po pierwsze, nie można ustalić więcej niż 3 godziny pod rząd w trakcie dnia (normalny człowiek i tak więcej nie wytrzyma, bo to cały czas gadanie z klientem non stop), tak że powinna być bezpłatna godzinowa przerwa, jako i również dużo czasu zajmuje wypełnianie różnego rodzaju raportów (ich naprawdę dużo, a jak nie sprzedałeś, to wtedy jeszcze po każdej nieudanej lekcji, trzeba napisać mały esej z refleksjami dlaczego ci się tego nie udało zrobić). Po-drugie, praca w weekendy co najmniej jeden dzień weekendowy musi być zagospodarowany i dni powszechne od 15 do 20 godziny (również trzeba zachować tę przerwę bezpłatną godzinową). Dalej po rozmowie kwalifikacyjnej zaczyna się bezpłatny trening, mówiono, że trwa 3 dni a potem egzamin. Na praktyce, mój trening trwał 2 tygodnie: a to grupa kandydatów się nie uzbierała, a to mentor nie pracuje akurat w tym dniu, a to ktoś coś zapomniał, a to musisz odrobić zadania domowe i td. Dalej czekasz na wyznaczenie terminu egzaminu. No i jasne, za ten stracony czas również nikt ci nie zapłaci, a musisz samodzielnie wszystkiego się nauczyć, pooglądać łącznie ok. 5 godzin nagrań, wykonać jakieś testy na platformie (3-4 godziny łącznie), wypełnić (usunięte przez administratora) tabelek Excel o tym jak będziesz wciskać produkt klientowi (inaczej to nie można niestety nazwać). W moim przypadku egzamin był bez zarzutów, dalej przysługuje 2 godziny indywidualnych zajęć z mentorem, które będą opłacone za stawką 32 zł/god tylko w przypadku zaliczonego 2 tygodniowego okresu próbnego. To znaczy u mnie oni są w gratisie, ponieważ nie miałem zaliczonego okresu próbnego. No i ten okres trwał jeszcze z tydzień. Od razu chcę zwrócić uwagę, że podane przeze mnie okresy są bardzo ścisłe, ponieważ cały czas pędziłem i przyśpieszałem menadżerów, gdybym tego nie robił to całe przygotowanie do pierwszego dnia pracy trwało nie 3 tygodnie, a co najmniej miesiąc. Co mogę powiedzieć o samej pracy? Wszystko zależy od klienta, jego humoru i nastawień - wiadomo, jak wszędzie, tylko jest „ale”, cały sukces zależy od konwersji, czyli wyniku sprzedaż i on powinien być na poziomie nie mniej niż 30% sprzedanych lekcji od przeprowadzonych. W tym właśnie tkwi problem, ponieważ dużo klientów przychodzi odebrać darmową lekcję i mówią, że dziś pakietu nie kupią (tj nigdy). Drugi rodzaj klientów jest przerażany cennikiem na końcu lekcji i standardowo mówią, że oni muszą pomyśleć przedyskutować i t.d. Przy tym wszystkim, podczas pierwszej rozmowy było mówiono mi, że pracują tylko z ciepłymi lidami, na praktyce tak nie jest, bo to właśnie menadżer musi jeszcze zachęcić kupić ten produkt.

Mogę zdecydowanie polecić pracę w Kodland Pracuję w Kodland od 6 miesięcy, i ogromnym plusem jest zgrany zespół, oraz dobrzy i wyrozumiali team leaderzy Praca jest w pełni zdalna. W Kodland możliwości awansu są na prawdę duże co jest dla mnie również wielkim plusem Zdecydowanie mogę polecić pracę w Kodland!

Mateusz

Pracuje tu parę miesięcy. Polecam tę prace każdemu kto chce pracować zdalnie, szczególnie osobom które pracują do południa i chcą sobie dorobić po godz 16 oraz w weekendy. Praca z dziećmi jest bardzo przyjemna. Materiały dostarcza firma. Komunikacja jest ok. Płaca nie jest najgorsza jak na zakres obowiązków porównując z innymi miejscami. Pomimo tego, że jest to korporacja, nie ma potrzeby styczności z innymi ludźmi, oprócz komunikacji z osobami zarządzającymi, co jest zrozumiałe. Ogólnie spoko

Roberto

Pracuję w tej firmie już jakiś czas, ponad pół roku. Na tej podstawie mogę śmiało stwierdzić, że firma zdecydowanie zmierza w dobrym kierunku i stale się rozwija. Potwierdzają to cykliczne pojawianie się naprawdę nowych, dobrych kursów dla dzieci, szkoleń dla tutorów, wspólnych spotkań dla pracowników i analiz współpracy. Firma podzielona jest na działy, w których każdy ma swojego kierownika, a Ty jako pracownik otrzymujesz wsparcie w każdej chwili. Dla mnie najlepsze warunki to praca zdalna i mobilna, możesz dostosować grafik do swoich potrzeb, a nawet mieć dodatkową pracę. I generalnie pracują tu naprawdę fajni ludzie z ponad 40 krajów, którzy tworzą cudowną i przyjemną atmosferę.

igor

Pracuję w Kodland od prawie roku. Zajmuję się nauczaniem kursu. Firma się super rozwija zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Poznałem tu wielu naprawdę ciekawych ludzi i miałem możliwość pracy przy różnych projektach. Na zarobki również nie mogę narzekać. Polecam pracę w tej firmie moim znajomym, polecam również tutaj. Myślę, że zdecydowanie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Odreval Limited (Kodland) - Nicosia

• Jak się pracuje w Odreval Limited (Kodland)?

Zobacz opinie na temat firmy Odreval Limited (Kodland) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odreval Limited (Kodland)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 15 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Odreval Limited (Kodland)