PROJEKT MAT-FIZ

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PROJEKT MAT-FIZ

Czy w firmie PROJEKT MAT-FIZ praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Korepetytor, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Nowy wpis

Tak, doceniamy naszych korepetytorów dodatkowymi nagrodami :)

Stawka Nowy wpis
@PROJEKT MAT-FIZ

Czy możecie napisać coś więcej? O jakich stawkach premiowych mowa?

Krzysztof Nowy wpis

Bardzo elastyczne godziny pracy fajna atmosfera w pracy. Miejsca pracy zadbane i pachnące ogólnie bardzo przyjemnie mi się tam pracuje. Szef bardzo w porządku ochrzani jak trzeba ale również powie dobre słowo pochwali co myślę że motywuje do pracy.

Polecam Nowy wpis
@Krzysztof

Również mogę gorąco polecić. Miejsce pracy bardzo w porządku, fajna ekipa, dobre stawki. Polecam ;)

Czy PROJEKT MAT-FIZ organizuje staże dla studentów?

Tak, istnieje możliwość odbycia u nas praktyk studenckich ;)

Pracuję w PROJEKT MAT-FIZ już 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tego doświadczenia. Mam pełną swobodę w dostosowywaniu terminów, ilości uczniów oraz godzin pracy do mojego grafiku tygodniowego, dzięki czemu łatwo jest mi połączyć pracę że studiami. Wszystko jest tu poprowadzone profesjonalnie, warunki umowy są przejrzyste, wynagrodzenie satysfakcjonujące i wypłacane na czas, a szef sympatyczny i zawsze pomocny. Mogę szczerze polecić tę firmę w 100%!

@Karolina

Dzięki za opinię Karolina, doceniamy pracę z Tobą!

Rozmowę kwalifikacyjną w PROJEKT MAT-FIZ masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Korepetytor / Korepetytorka języka angielskiego?
Krzysztof

Pracowałem w firmie przez 3 miesiące i jestem zadowolony ze spędzonego tam czasu. Atmosfera w firmie znakomita, przyjazna i partnerska - z każdym się można dogadać, a w szczególności z szefem, który jest pomocny i dostępny właściwie w każdej chwili. Do firmy zostałem wprowadzony bez problemowo, zapoznanie się z panującymi zasadami nie sprawiało żadnych problemów. Dostałem tylu uczniów, ilu chciałem. Atrakcyjne wynagrodzenie, które dostawałem w firmie, pozwoliło mi na doreperowanie studenckiego budżetu.

@Krzysztof

Dzięki za opinię Krzysztof!

W Warszawa PROJEKT MAT-FIZ poszukuje pracownika na stanowisko Korepetytor. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Czy w PROJEKT MAT-FIZ występują paczki/bony świąteczne?

Dzień dobry, nie, w naszym systemie wynagrodzeń nie mamy tego świadczenia.

Martyna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą PROJEKT MAT-FIZ. Zarówno właściciel, jak i pracownicy są nieocenionym wsparciem. Stawianie jednych z pierwszych kroków w takiej firmie, to najlepsze co mogło mi się przytrafić.

@Martyna

Dziękuję Martyna!

Szymon

Pracuję w Projekt MAT-FIZ od pół roku. Podobnie jak mój brat, który także tu pracował, jest bardzo zadowolony ze współpracy. Wynagrodzenie jak najbardziej satysfakcjonujące, brak nacisku na zwiększenie lub zmniejszenie liczby godzin korepetycji w tygodniu. Wszystko jest zorganizowane w bardzo prosty i przejrzysty sposób, zarówno dla pracownika jak i klienta. Serdecznie polecam

@Szymon

Dziękujemy za opinię Szymonie!

xxx

Polecam

Ula

W firmie PROJEKT MAT-FIZ pracuje od trzech miesięcy i czuje, że będzie to długa współpraca. Szukałam firmy, w ktorej będę mogła skupić się na tym co najbardziej lubie, czyli na samym nauczaniu. Moge sobie dostosować ilość uczniów do moich możliwości czasowych. Obecnie mam kilku stałych uczniów, z którymi świetnie mi się współpracuje. Praca w tej firmie jest bardzo dobrze zorganizowana i przemyślana. Dostaje ucznia, umawiam sie z nim na lekcje, wpisuje w kalendarz i gotowe. Całą resztą formalności nie musze sie martwić. Uważam, że wynagrodzenie za zajęcia w tej firmie jest bardzo atrakcyjne. Ogromną zaletą jest miły i kompetentny szef, z którym mogę swobodnie się kontaktować i odpowie mi w każdej sprawie. Szef pomaga mi również się rozwijać, abym mogła uczyć na coraz to wyższych poziomach. Jest otwarty na moje sugestie. Poznałam też kilku innych korepetytorów z tej firmy i uważam to za wartościowe znajomości, wymieniamy się wiedzą na temat korepetycji, polecamy sobie programy/narzędzia, których używamy. Cieszę się, że mogę być częścią takiej fajnej firmy :)

Małgorzata
@Ula

Skoro masz taką kontrolę nad tym, ilu uczniów przyjmiesz, to na jakiej zasadzie tam zatrudniają? Chodzi mi o rodzaj umowy. A co do atrakcyjności wynagrodzenia, to naprawdę bym się nie obraziła, gdybyś coś więcej napisała na ten temat

@Ula

Dziękuję Ula! Bardzo miło mi to słyszeć :) Ja również się cieszę, że jesteś częścią tej firmy, wnosisz tu wiele dobrego i naprawdę fajnie się z Tobą pracuje ;)

@Ula

Jak bardzo urzekła mnie ta historia...

@filand

Co konkretnie Pana/Panią urzekło?

@PROJEKT MAT-FIZ

Nie wiem kim Ty Jesteś ale zamiast zamieszczać na forum ckliwe historyjki ( popraw IP jeśli wiesz o czym mowa) to może zajmij się czystością Waszych służbowych samochodów. Miałem wątpliwą przyjemność spotkania z bohaterem zamieszczonych tutaj opowieści tzw szczęśliwych pracowników. Czas stracony. Jednak pomimo wszystko życzę Wam sukcesów i jak najwięcej klientów. Ja takie firmy jak Wasza będę omijał szerokim łukiem. To tyle.

@filand

Po pierwsze to nie przypominam sobie żebyśmy przechodzili na "Ty" Panie Andrzeju (używa Pan tego samego nicku co w CV do nas wysłanym) Po drugie wszystkie opinie są zamieszczane przez naszych pracowników - możemy dla zainteresowanych zweryfikować KAŻDĄ z nich, przekazując kontakt bezpośrednio do autora, więc nie bardzo rozumiem co miała znaczyć Pańska sugestia o "ckliwych historyjkach" i poprawianiu IP (notabene ani Pan, ani ja, nie jesteśmy w stanie sprawdzić adresu IP autorów wpisów, może to zrobić jedynie uprawniony organ typu sąd, policja, więc proszę nie wymyślać, że Pan je widział). Może i ciężko Panu to sobie wyobrazić, ale tworzymy firmę w której właśnie takie opinie piszą zadowoleni pracownicy o których dbamy m.in. w ten sposób, że dobieramy do zespołu osoby z którymi będzie im się dobrze współpracować. Pan w procesie rekrutacyjnym, po sposobie kontaktu, reprezentowanej kulturze osobistej i zachowaniu udowodnił, że do takich osób nie należy. Pana reakcja po otrzymaniu negatywnej odpowiedzi utwierdza nas tylko w przekonaniu, że nie zatrudnienie Pana było dobrą decyzją. Ciekawe również, że dopiero po niej doszedł Pan do wniosku o straconym czasie. PS Uraziła Pana czystość naszej firmowej floty (w sezonie zimowym, gdy wszędzie na drogach jest błoto) jednak muszę Pana zmartwić, auta dalej mogą być zabrudzone bo cały czas jeżdżą do dużej ilości zadowolonych klientów. Łukasz Sobota Właściciel firmy Projekt Mat-Fiz

@PROJEKT MAT-FIZ

Brawo za ujawnianie tajemnicy korespondencji. Ja nie chwalę się publicznie kim Wy Jesteście bo pewne sprawy podlegają tajemny negocjacji. Zatem plus dla Ciebie gamoniu,że przedstawiłeś się z imienia i nazwiska. W internecie nic nie ginie. Wszystko można zweryfikować. Ponieważ nie masz pojęcia o profesjonalizmie i brak Tobie pokory to baw się dobrze. Dalszą dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu. Spadaj. Andrzej Filipek ( bardzo niezadowolony klient szemranej firmy z Radości).

@filand

Żadnej korespondencji z Panem nie ujawniamy. Przykro nam, że ma Pan takie problemy z przyjęciem informacji o niezatrudnieniu. Faktycznie dyskusja z osobą reprezentującą Pański poziom kultury sensu nie ma, niemniej jednak, taki komentarz wymaga naszej reakcji. Drodzy Czytający, oczywiście Pan Andrzej NIE JEST naszym klientem, a byłym kandydatem do pracy którego zdecydowaliśmy się nie zatrudniać. Sami oceńcie czy chcielibyście żeby taka osoba była Waszym współpracownikiem, lub korepetytorem Waszych dzieci. My nie. Łukasz Sobota Właściciel firmy Projekt Mat-Fiz

@PROJEKT MAT-FIZ

Spadaj. Na nic więcej nie zasługujesz. Nie wypisuj bzdur gamoniu To tyle.

Facet wypisuje brednie.

Pracowałem w PROJEKT MAT-FIZ 2,5 miesiąca, szukając pracy przed wyjazdem. Mimo, że był to stosunkowo niedługi okres, to dzięki Łukaszowi rozwinąłem się niesamowicie. Jest szefem, który uczy i sprawdza, a następnie wskazuje błędy i sugeruje rozwiązania, nie narzucając przy tym jedynej słusznej metody. Atmosfera w pracy była bardzo pozytywna, pensja wysoka i wypłacana zawsze przed ustalonym terminem. Uczniowie też pojawiali się szybko. Polecam serdecznie, szczególnie tym korepetytorom, którzy chcą usprawnić relację z klientem i organizację kalendarza. Czuję, że nabyte umiejętności zostaną ze mną na długo.

@Michał

Dzięki za opinię Michale! Świetnie się z Tobą pracowało!

Zuzanna

Pracuję w PMF od wakacji i bardzo polecam, kontakt z szefem jest dobry, profesjonalny i bezproblemowy, czas pracy elastyczny, płaca bardzo dobra, warunki bardzo w porządku, wypłaty na czas i bez żadnych problemów. Życzę każdemu szefa takiego jak Łukasz!

Barbara
@Zuzanna

Hej, brzmi super! A może wiesz od innych pracowników jak wygląda ścieżka rozwoju w firmie? Można na coś liczyć?

@Zuzanna

Dzięki Zuzia, świetnie mieć Cię na pokładzie!

@Barbara

Odpowiem za Zuzannę. Firma cały czas intensywnie się rozwija, a wraz z tym pojawia się miejsce na rozwój pracowników. Nie mamy sztywno ustalonej ścieżki rozwoju, jednak zaangażowany i chętny do pracy korepetytor zawsze może liczyć na awans.

Tosia

W firmie PROJEKT MAT-FIZ pracuję od kilku miesięcy. Jestem bardzo wdzięczna za ogrom zaufania jakim mnie obdarzono w momencie przyjęcia mnie na stanowisko korepetytora. Uwierzono we mnie I moje możliwości mimo młodego wieku. Satysfakcjonujące wynagrodzenia, zawsze w terminie. Praca w tym miejscu to sama przyjemność.

@Tosia

Mimo młodego wieku - czy to oznacza, że firma przyjmuje do pracy już studentów?

@Tosia

Dzięki za opinie Tosia! Świetnie się z Tobą pracuje

@Andrzej

Tak, przyjmujemy. Bycie studentem to nie grzech ;) Liczy się dla nas przede wszystkim podejście do ucznia i umiejętność przekazywania wiedzy.

Jakub

Pracuje w PROJEKT MAT-FIZ od początku roku i jestem bardzo zadowolony. Ilość godzin pracy i terminy mogę dostosować pod siebie, bez problemu łączę to ze studiami. W krótkim czasie dostałem tylu uczniów o ilu prosiłem. Pensja jest wysoka i wypłacana zawsze terminowo. Kontakt z pracodawcą jest zawsze bardzo szybki.

@Jakub

Dzięki Kuba!

Jan

Od kilku miesięcy pracuję w firmie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Proste zasady, dowolna liczba godzin pracy i grafik. Dużo swobody, bezpośredni kontakt z klientami i szefem. Co miesiąc podsumowanie przepracowanych godzin i wypłata na czas. Polecam!

@Jan

Dziękuję Janku

Jeżeli chodzi o firmy zajmujące się korepetycjami, to zdecydowanie PROJEKT MAT-FIZ jest najlepszą z jaką się dotychczas spotkałem. Bardzo dobra stawka, różnorodność klientów co do formy zajęć, całkowite panowanie nad swoim grafikiem. Jednocześnie bez żadnych obowiązków związanych z przyjmowaniem płatności czy ogólnym rozliczaniem. Warunki pracy na miejscu też super, przestrzeń jest dobrze przygotowana do korepetycji. Zdecydowanie polecam!

Teresa
@Paweł

Piszesz, że przestrzeń dobrze przygotowana do zajęć, a czy miałeś możliwość uzyskania od firmy dodatkowych pomocy naukowych, których nie było na wyposażeniu, ale uznałeś, że będą przydatne? Czy firma zapewnia takie rzeczy po zgłoszeniu przez korepetytora?

@Paweł

Dzięki Pawle!

@Teresa

Szczerze mówiąc, nie miałem dotychczas takich potrzeb. Są niewielkie zasoby pomocy naukowych na miejscu. Myślę, że jest to kwestia do dogadania, gdyby były potrzeby, bo pracodawca jest otwarty na propozycje a propos ogólnej współpracy.

Agata

Jako kilkumiesięczny pracownik firmy mogę śmiało polecić pracę w Projekt Mat-Fiz. Od samego początku pracy są jasno określone warunki, przejrzysta struktura. Dużą zaletą jest elastyczny grafik i możliwość dostosowania go do swoich potrzeb. Wynagrodzenie na bardzo fajnym poziomie. Polecam każdemu zarówno tym którzy chcą sobie dodatkowo dorobić jak i tym którzy szukają pracy na pełen etat.

@Agata

Dziękuję

Aleksandra

Od 4 miesięcy pracuje w firmie Projekt Mat-Fiz i zdecydowanie polecam. Jasne warunki umowy, dobra stawka, szczególnie w porównaniu do konkurencji. Elastyczny grafik, sami decydujemy, czy bierzemy danego ucznia, i co bardzo ważne, rzeczywiście można dostać sporo uczniów, jeżeli się chce. Poza tym też na plus jest na pewno pozytywna atmosfera w pracy i kontakt z szefem.

@Aleksandra

Dzięki Olu!

Zuzanna

Pracuję w Projekt Mat-Fiz już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Na pewno atutami są pozytywna atmosfera oraz praca w młodym zespole, ale według mnie najważniejszy jest stały kontakt z pracodawcą. Zawsze można o wszystko zapytać i dogadać się w wielu sprawach. Zarobki również są satysfakcjonujące. Czas pracy jest indywidualną kwestią pracownika, dlatego z łatwością można połączyć pracę ze studiami.

Dzięki Zuzia!

Zostaw merytoryczną opinię o PROJEKT MAT-FIZ - Warszawa

• Jak się pracuje w PROJEKT MAT-FIZ?

Zobacz opinie na temat firmy PROJEKT MAT-FIZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROJEKT MAT-FIZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 21 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROJEKT MAT-FIZ