PROJEKT MAT-FIZ

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PROJEKT MAT-FIZ

Maks

Do firmy Projekt Mat-Fiz zatrudniłem się już na pierwszym roku wymagających studiów inżynierskich. Miałem wiele wątpliwości czy dam radę pogodzić tą pracę z egzaminami, kolosami i wieloma innymi obowiązkami studenta. Okazało się, że godziny pracy nie są z góry narzucane, atmosfera jest bardzo pozytywna, kontakt z pracodawcą jest 24/7, czyli kiedy nowy pracownik ma wiele pytań to o wszystko może dopytać i dowiedzieć się niezbędnych informacji. Cieszę się że mogę zarobić bardzo zadowalające pieniądze wykorzystując swoje umiejętności intelektualne, nie czując przy tym presji oraz mając pozytywny kontakt z klientami którymi są maturzyści. Sam niedawno podchodziłem do matury i wiem że bez odpowiedniego wsparcia ciężko osiągnąć dobre wyniki, także cieszę się że powstają takie firmy jak Projekt Mat-Fiz uczące jednych z najważniejszych przedmiotów które otwierają przed ludźmi wiele możliwości oraz co więcej że mogę być częścią tego przedsięwzięcia.

@Maks

Dzięki Maks, też się cieszymy że jesteś z nami!

Gorąco polecam,elastyczny grafik i realne wsparcie w każdym możliwym momencie.

@Paweł

Dzięki Paweł!

Pracuję w firmie MAT-FIZ już pół roku i śmiało mogę ją polecić. Atmosfera jest super, kontakt z założycielem także - jest bardzo pomocny i troszczy się o pracowników. Godziny pracy można dopasowywać według uznania do własnych potrzeb. Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Każdy problem lub niepewność zawsze można wyjaśnić z Łukaszem. Miło współpracuje mi się z firmą. Polecam

@Anna

Dzięki ;)

Jakub

Współpracę z firmą Projekt Mat-Fiz prowadzę od kilku miesięcy i jak dotąd nie mogę mieć do niej zastrzeżeń. Cenię sobie przede wszystkim elastyczność, którą mam tutaj zapewnioną. Sam decyduję o tym, ile chcę pracować i z kim współpracować, a terminy i formułę spotkań ustalam bezpośrednio z uczniami, tak, by wszyscy byli usatysfakcjonowani. Można spokojnie połączyć tę pracę ze studiami i innymi aktywnościami tak, by nic nie kolidowało. Przy tym wynagrodzenie jest na satysfakcjonującym poziomie, rzetelnie rozliczane i płatne zawsze w terminie. Polecam!

@Jakub

Dzięki Jakub!

Rozmowę kwalifikacyjną w PROJEKT MAT-FIZ masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Korepetytor / Korepetytorka języka angielskiego?
MDK

Polecam! + jasne zasady i dobre warunki pracy + miła atmosfera + świetny kontakt z pracodawcą + elastyczny grafik + co miesiąc plik z opracowanymi godzinami i pytaniem, czy wszystkie zajęcia zostały prawidłowo uwzględnione + terminowe wypłaty

Teresa
@MDK

W jakim trybie jest ta praca, zdalne korki, czy kiedy pandemia trochę przygasała, to spotykałeś/aś się z uczniami na żywo?

@MDK

Dzięki Monika!

Zostaw merytoryczną opinię o PROJEKT MAT-FIZ - Warszawa

• Jak się pracuje w PROJEKT MAT-FIZ?

Zobacz opinie na temat firmy PROJEKT MAT-FIZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROJEKT MAT-FIZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 21 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROJEKT MAT-FIZ