Ness Solution Sp. z o.o.

Opinie o Ness Solution Sp. z o.o.

BylyPracownik

Rekrutacja 2 etapowa: z ness wstępna rozmowa o pieniądzach, doświadczeniu itp itd, później z klientem rozmowa techniczna i po tym feedback czy się udało czy nie. Współpraca spoko. Kasa ok. Szybka realizacja faktur na b2b. Od czasu do czasu ktoś zadzwoni i zapyta jak się podoba praca u klienta. Calikiem miło. Po złożeniu wypowiedzenia firma zapomina o Twoim istnieniu i ostatnie 3 faktury wypłacają dopiero jak się przypomnisz, że termin zaraz się kończy lub jest już po terminie. I palą głupa, że nie rozumieją jak to się wydarzyło, ale nie jestem jedyną osobą, która tak miała.

@BylyPracownik

Czyli przyjaciel albo wróg? Ze skrajności w skrajność. :/ A czym spowodowana był ta chęć co do złożenia tego wypowiedzenia?

BylyPracownik
@Honorata

Klient po prostu mi nie odpowiadał tak do końca i zaproponowana mi była lepszą ofertą. Ness chciało mnie zatrzymać większymi pieniędzmi, ale w tym przypadku po prostu klient był problemem. Po złożeniu wypowiedzenia ness też stało się problemem.

@BylyPracownik

No to mało profesjonalne podejście niestety. Szkoda w sumie, ale tak właściwie to nie było możliwości zmiany tego klienta?

Kadry Ness
@BylyPracownik

Nie zdarzyło się Ness Solution nie zapłacić nawet 1 faktury, niezależnie od statusu współpracy i nawet charakteru jej rozwiązania. Sposób w jaki opisuje Pani sytuację czyli nie zapłacenie konsultantowi 3 faktur zdradza, że nie ma Pani pojęcia jak funkcjonują umowy B2B, okresy wypowiedzeń, okresy płatności oraz prawne jak i wizerunkowe następstwa ich nieprzestrzegania.

Mateusz

Pracuję dla ness solution od września ubiegłego roku jako analityk jesli chodzi o rozmowę rekrutacyjną to była 1 ogólno HRowa i 1 techniczna na plus współpraca z firmą i wypłata bardzo sprawnie realizowana oraz ilość dostępnych projektów Firma powoli się rozrasta a co za tym idzie możliwości rozwoju na róznych projektach dla innych klientów ness solution

Paulina
@Mateusz

A ta rozmowa ogólna i techniczna to była w jednym dniu czy ten proces rekrutacyjny trwał jednak dłużej. Ile czasu było na zadanie tchniczne?

Honorata

Wie ktoś jak długo działa już firma? Bo widzę, że na forum mówi się tylko o rekrutacji, to wygląda tak jakby zgarniali do siebie ludzi. Widzę, że ktoś dostał się jako QA, jakie jeszcze inne stanowiska są w firmie do obsadzenia? Orientuje się ktoś?

@Honorata

Zachęcam do śledzenia strony www.ness.com.pl - Znajdują się tam aktualne projektu.

Tester

Fajne podejscie do rekrutacji w ktorej otrzymujesz od razu po rozmowie technicznej feedback na temat dopasowania do danego projektu. W moim przypadku rekrutacja byla 2 etapowa - stanowisko QA.

@Tester

Rozmowa techniczna w Ness przebiega w luźnej i przyjaznej atmosferze. W moim przypadku otrzymałem feedback pod koniec tygodnia w formie podsumowania co było pomocne w nadrobieniu braku. Chyba jedna z nielicznych firm na rynku która przykłada się transparentności

Zuzanna
@Paweł

A o co pytali na tej rozmowie technicznej?

@Zuzanna

Na rolę testera kładą nacisk na dopasowanie pod konkretny projekt. W moim przypadku rozmowa była podzielona na 3 etapy. 1 etap - krótkie omówienie czego dotyczy projekt oraz jakie są cele oraz wyzwania. Czym potencjalnie będę się zajmował. 2-etap - pytania o moje doświadczenie pod kątem projektowym. Kilka pytań z teorii ISTBQ oraz SQL a także praktyki testerskiej. Pojawiły się też pytania o Webserwisy 3-etap to podsumowanie i pytania z obu stron. Całość trwała w moim przypadku 45 min

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ness Solution Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
czyzyk

Rozmowa sprawnie przeszła - 2 etapy, 2 projekty do wyboru. Poziom rozmowy wewnętrznej - bardzo trudna. Rozmowy u klientów - łatwe (standardowe pytania). Komunikacja bezproblemowa, krótki termin płatności faktury i sprawna rekrutacja. Na początku współpraca wygląda bezproblemowo.

@czyzyk

A na czym konkretnie polegają te projekty? I w Twoim przypadku jaki był wybór i na który wariant padł?

Zostaw merytoryczną opinię o Ness Solution Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ness Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ness Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ness Solution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ness Solution Sp. z o.o.