Opinie o Ewenement Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ewenement Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ewenement Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewenement Sp. z o.o. w Poznań

Tomasz W

Uważajcie na tą firmę nie wypłacają pieniędzy!!!

Szczery do bólu

Zdumiewające i nieprawdopodobne jest tok Pana wypowiedzi. Zatem "szczera praca" jak żeś Pan to określił jest wypłacana... A nieszczera Nie. Na jakiej podstawie ta interpretacja została napisana? Bo z pewnością nie na podstawie prawa pracy jeżeli coś to Panu mówi... Proszę się zapoznać z kodeksem praw pracownika.

Tomasz W

Polecam firmę Ewenement, pracuje w tej firmie parę miesięcy kasa na czas i premia jestem zadowolony polecam .

Mi
@Tomasz W

Poczytajcie sobie opinię czysty blask firma z Poznania tych samych (usunięte przez administratora) żadnej pozytywnej opinii . Też mi są wini pieniądze . A te panie z biura z Konina siedziby głównej są tak przestraszone że już tel nie odbierają .(usunięte przez administratora)

Lola Nowy wpis

Witam, niby widziałam w sieci, że firma działa w jakiejś branży budowlanej ale ogłoszenie dla pracownika budowy jakoś mi się nie wyświetliło. tutaj niektórzy wspominali o zatrudnieniu jako ogrodnik czy też pracownik sprzątający. Gdzie uzyskać dostęp do tych ofert?

Sosnowiec Iwona

Polecam firmę Ewenement pracuje 2 lata jestem brygadzistka cały etat plus premia ,jestem zadowolona ,jestem pracowita i za to jestem doceniona.

Xxx Nowy wpis

Pracuje w Sosnowcu p.Mirka wcześniej tyrala na urzędzie miejskim w Sosnowcu na ul.Moscickiego i Ewenement płacił tej pani bez umowy.Teraz tyra na klubie Jana Kiepury Sosnowcu.Ewenement traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) bo ludzie tego chcą i dają się wykorzystać byleby tyrać za nie pelna najniższą krajową.

Marzena Wrocław Nowy wpis

Polecam firmę Ewenement, praca w firmę to przyjemność Polecam osobą które uczciwie chcą zarobić, towar na czas kasa jak w zegarku.

Witam serdecznie wszystkich ,I pozdrawiam tez nieudaczników którzy tu wypisują bzdury, a do roboty dwie lewe ręce , ja pracuje w firmie i jestem bardzo zadowolona z pracy i z płacy ,polecam firmę Ewenement.

@Karolina

Słuchaj mnie firma nie ewenement ale czysty blask (usunięte przez administratora) na duże pieniądze i pracowałem uczciwie zrezygnowałem bo nie zostało mi wypłacone wynagrodzenie . Mam na wszystko dowody ale sprawa w sądzie czy pip nie ma sensu bo ci ludzie nie mają nic na siebie tylko prezesi słupy .

Były pracownik Nowy wpis
@Karolina

Jedynymi nieudacznikami są Państwo B., którzy prowadzą ta firmę. Działają od wielu lat tym samym sposobem. Na początku płacą normalnie, potem próbują ucinać coś z pensji i teraz mamy 2 opcje: -zgadzasz się na obniżkę pensji = jesteś dobry -nie zgadzasz się = okradną Cie przy najbliższej okazji

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ewenement Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Sprzątanie? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tomasz W

Polecam firmę Ewenement, bardzo dobre zarobki, chemia i sprzęt na czas ,wynagrodzenie na czas polecam firmę.

Niepokojący się zdaje taki komentarz zaraz po wejściu w opinie. czemu od razu stwierdzasz, że to nieprawda? Ja to chciałem spojrzeć czy tu ogrodników nie będą przyjmować teraz na wiosnę, mam doświadczenie a firma pokazała mi się w tych okolicznych, coś o naborach wiadomo?

Piszę bo jak widzę i czytam te negatywne opinie to simiać się chce ,ja polecam firmę Ewenement bardzo dobrze mi się pracuje polecam.

Jakim trzeba być debilem żeby samemu sobie pisać opinie i tak ludzie się dowiedzą jak jest prawda o wynagrodzeniach są zbierane osoby (usunięte przez administratora)a jest ich naprawdę dużo po wpisach na FB i bardzo chętnie opowiedzą to przed kamerami nie tylko program Uwaga ale także interwencja zainteresowała się firmami państwa B. Ma nam pomóc bardzo dobra kancelaria . Ten się śmieje co się śmieje ostatni . (usunięte przez administratora)

A33

Zgadzam się jak najbardziej z tym co jest napisane. Mi i koleżance także nie wypłacono wypłaty za miesiąc luty a jej jeszcze za styczeń..oczywiście także zgłosiliśmy wszystko do inspekcji pracy. Jeszcze te okłamywanie że tak księgowa robi przelew. Tak to robi że do dziś go nie ma.

Edek

Polecam firmę Ewenement wszystkim którzy są chętni do pracy ,osobą które są uczciwe i nieoszukuja tylko pracują, Polecam tą firmę.

Raczej bez wezwania nikogo nie wpuszczą na salę sądową,ale już nie długo odliczam dni,do PIP-u też jest zgłoszenie ode mnie.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Nn

31.01.2024 08:01

Nnikona wywiad

Chcę opowiedzieć o pracy w tej firmie. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że moja przygoda z firmą Ewenement, tak w zasadzie, była stratą czasu i pieniędzy.

Polecam pracę w tej firmie każdemu kto pracuje szczerze ,ale jak ktoś chce się przyjąć i ściemę robić to ostrzegam bo będzie szybko zwolniony ,to firma dla dobrych pracowników.

Pracownik utrzymania czystości.

Nnikona wywiad

Koniec umowy. Dodatkowo firma oczekiwała na przetarg, więc nie przedłużono mojego zatrudnienia.

Nnikona wywiad

Poczucie humoru przełożonego było jedynym plusem, jaki dostrzegam w tej pracy.

Nnikona wywiad

Nie było możliwości rozwoju, wynikało to ze specyfiki mojego stanowiska.

Nnikona wywiad

Firma nie planowała żadnych szkoleń, przynajmniej ja nie wiem o takich planach.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Nnikona wywiad

Wynikało to zapewne z oszczędności. Chciałam odbyć szkolenie z zakresu obsługi maszyn czyszczących.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Nnikona wywiad

Nie mogę się wypowiedzieć, gdyż nie miałam styczności z innymi pracownikami firmy Ewenement.

Nnikona wywiad

Wyplata wynagrodzenia ustalana była na 10. dzień miesiąca. Po miesiącu pracodawca zdecydował, że jednak będzie to 15. dzień w danym okresie rozliczeniowym. I tak oto, wypłaty otrzymywałam po 15. dniu miesiąca, a najpóźniejszy termin był 24. dnia.

Nnikona wywiad

Terminowość wypłat zdecydowanie - to kwestia, nad którą pracodawca powinien się pochylić.

Pracownik z Ukrainy

Dzień dobry ,jak zaczęła się wojna z całą rodziną przyjechałem do Polski i zacząłem pracę firmie ewenement dzięki (usunięte przez administratora) w tej firmie mogłem wyżywić swoją rodzinę z góry dziękuję za okazaną pomoc ,poleciłem firmę wielu moim znajomym i pracują do tej pory i polecam dalej pozdrawiam serdecznie.

Ktoś
@Pracownik z Ukrainy

A jak ty pięknie po polsku piszesz drogi Ukraińcu. Pokaż umowę o pracę i zgłoszenie do ZUS. Jacek lub ktoś od niego nie pogrążaj się i skończ wypisywać te głupoty . Niedługo będzie że pracuje u ciebie Janek z Zanzibaru. I jak te osoby które chcą nakręcić o waszej firmie chętnie się do nich przyłączę i opowiem jak się pracuje . Pozdro .

Mi
@Tomasz W

Wawa Dorota

Witam serdecznie pracuje w Warszawie od 3 lat i jeśli jest się osoba która jest pracowita i lojalna to polecam firmę. Tylko osoba które chcą pracy i dobrej pracy .

Zuza gdanisk

Polecam firmę Ewenement praca jest ciężka ale jak przychodzi dzień wypłaty plus premia jestem bardzo zadowolona, Polecam firmę i pozdrawiam.

Wiesława

Doradzę pani jak odzyskać pieniądze od firmy Ewenement proszę iść i pracować uczciwie i na pewno otrzyma pani pieniądze ,tylko trzeba pracować a nie na papierosa i w telefonie się siedzi robota sama się niezrobi , ale jak ktoś leci w kulki to potem kasy niema ,trzeba wykonać pracę by niebyło skarg by firma niedostała kar umownych bo pracownik wykonał zile swoją pracę ,ja swoją pracę wykonuje i wynagrodzenie mam na czas pozdrawiam.

Wrrr
@Wiesława

Ciekawe spostrzeżenie droga Pani. Rozumiem, że Pani jest rozproszona w całej Polsce i widzi co kto robi Zresztą jaka płaca taka praca... Z czego płaca to mało powiedziane w tym ????????????????????

@Wiesława

Słuchaj Jacuś pisząc te opinie nie pomagasz sobie . Wisisz mi 5500 zł już rok za pracę na gospodarstwie u Moniki w Niemczech. Poblokowaleś wszystkie moje nr jak odbierzesz tel to obiecujesz przelew a nie ma go . Prezes słup Artur już nie pracuje bo go (usunięte przez administratora) na kasę . Jak chcecie mogę wysłać faktury i przelewy od tego (usunięte przez administratora). Z 10 tys przelał mi niecałe 4 tys .

Witam serdecznie polecam firmę Ewenement pracuje w Wałbrzychu juz od 3 lat i bardzo jestem zadowolona z pracy w tej firmie praca bardzo dobra towar zawsze na czas polecam.

Wałbrzych, akurat moje miasto. :) Widzę ze 3 lata w naszym rejonie można pracować. ale czy to cały czas w tym samym obszarze? Mam już doświadczenie w sprzątaniu i właśnie czegoś szukam, tutaj jednak widzę wzmiankę o towarze. O jakim stanowisku mowa?

Tatiana z Ukrainy

Pracuję w firmie od samego początku jak przyjechałam z Ukrainy prawie 2lata ,I przez te 2lata wszystko mam na czas ,ile razy chciałam wcześniej wypłatę dostałam beż problemu polecam firmę wszystkim co podchodzą do pracy i do życia szczerze i lojalnie .

Jednak dobrze? A z czego konkretnie może wynikać taka zmiana podejścia do tematu? Jeśli jednak nawet dobrze się pracowało to głównie ze względu na jakie okoliczności? czy one stale obowiązują?

Firma Ewenement pisze sobie sama pozytywne opinie. Nie wypłacaja wypłat i oszukuja jak sie da. Dzwonie ciagle to Pana jacka ktory ma gdzies to ze nie placi ludziom.Bierze kase od obiektow ktore ma i z koncem umowy nie wyplaca ludziom a teraz jeszcze pisze sobie pozytywne opinie. To kpina jakas. Nie placa za prace i za urlopy (usunięte przez administratora)

Polecam firmę Ewenement praca jest ciężka ale zarobki są bardzo dobre i wszystko na czas ,zaliczkę można dostać jeśli się przepracuje tydzień Polecam.

Ja z Olsztyna

Piszę bo czytam opinie i niezgadzam się bo znam tą firmę bo pracuje juz rok i naprawdę wynagrodzenie mam zawszę do 10tego ,premia tak samo więc niewiem o czym ci ludzie piszą ale domysilam się że te negatywne opinie piszą osoby (usunięte przez administratora) z pod sklepu ,dostanie wypłatę i osoby niema w pracy dopułki nieprzepije wszystkiego ,oczywiście jest zwolniona z pracy taka osoba i potem niema pracy i piszą opinie ,wogule nie jest mi żal tych ludzi jak sobie pościelą tak się wysipią ,ja polecam firmę ludzią którzy są solidni tak jak ja .

Monika z Lublina

Polecam pracę w firmie Ewenement pracuje juz 2lata i jestem bardzo zadowolona z pracy ,obecnie dostałam umowę na 2 lata i jestem bardzo zadowolona Polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Ewenement Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ewenement Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ewenement Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewenement Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 31 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ewenement Sp. z o.o.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 77A