Opinie o Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu w Poznań

Joanna Nowy wpis

Hejka. z chłopakiem widzieliśmy, że potrzebny jest teraz mechanik. Ma już on wstępne doświadczenie zawodowe, chociaż zostało ono uznane jedynie za mile widziane. wpisano też w ogłoszeniu widełki od 4 200 do 5 600 zł. co musi zrobić żeby mieć ten górny próg zapewniony?

Barhbahra Nowy wpis

Znowu jachałam pekaesem mówię wam coś niezwykłego, uwierzcie mi ta ja napisałam Bahrbahra. Ta praca silnika szum expresu i to wnętrze takie jakby co dopiero z taśmy zjechał ten pojazd coś pięknego.

Cześć, podacie mi wysokości stawek proponowanych na umowach dla kierowcy autobusu? Teraz w takiej niedawnej ofercie wyczytałem, że najpierw jest umowa na próbny przez 2 miesiące, potem na 6 miesięcy i już na sam koniec na stale. Jak teraz zarobki przy nich się rozkładają?

Zofia lat 83 pseudonim (zocha) Nowy wpis

To zależy czego oczekujesz minimalna 50 zł, maxymalna 150 zł, dla stałych rabaty.

YYYYY Nowy wpis
@Zofia lat 83 pseudonim (zocha)

Cześć. Wyjaśnisz proszę te 150 zł? 50 zł jeszcze niby zrozumiem, bo na styk wychodzi górny próg widełek 50 x 160 = 8 000 zł. kierowcom przysługują jakieś podwyżki stażowe?

Kiero wielozadaniowy

Wnioskując z komentarzy pracuje się po 15 godzin dziennie czy jak .? I o co chodzi z tą wspólną kuchnią . Po rozmowie telefonicznej wychodziło że pracuje się 168 godzin w miesiącu plus 50 godzin w gotowosci. Wiadomo że tu żadko piszę się pozytywnie o firmach ale są jakieś sprzeczności

Drsperat
@Kiero wielozadaniowy

Nie prawda praca od rana do wieczora ,zmiana popołudniową zaczyna się o 10 rano a kończy o 23.50

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KIEROWCA AUTOBUSU?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Cześć, ja nie wiem czy tak z innej beczki nie spytam przypadkiem ale czy tutaj funkcjonuje jakiś dział IT? przeglądałem sobie oferty z Poznania i taka zajawka mi wyskoczyła, że PKS Informatyka szukał, w szczegóły wejść się nie dało i teraz nie wiem, bo nie piszecie o tej pracy tu niczego.

No ja to desperatem nie jestem ale chciałem sprawdzić jak się tu jeździ, ciekaw też jestem tego spostrzeżenia jednego pana o tych 15 godzinach dziennie. Jak wystawiali ofertę z miesiąc temu to podawali górne widełki na poziomie 8,000 zł, co mnie zachęciło. Nie wiem czy jeszcze będą kogoś szukać ale czy jest tu może ktoś kto aktualnie jeździ i mógłby pracę polecić?

Polowy i tak nie zrozumiałem, nie wiem takie jaki związek z pracą ma ten wspomniany makaron. Zastanawiam się przy tym czy od kandydatów wymaga się znajomości języka polskiego?

ABC

Za pieniądze które oferują( oczywiście zapłacą ), ale to jest za 13 godzin dziennie, jeśli ktoś dojeżdża plus dojazd. Pracują tam rzeczywiście niektórzy bardzo długo i właśnie to jest problem strasznie donoszą i kablują z błachego powodu. Tematem są (jest) multum usterek wynikłych z tak jak pisałem z rozpierdolonego złomu który zaoferują i tym się będą karmić jak chlebem powszednim w czasie przerw i wszystkimi pierdołami z okolicy jak komuś odpowiada takie życie w kolektywie i gotowanie we wspólnej kuchni podczas przerw to wystarczy sie zgłosić bo braki ogromne w zatrudnieniu.

Desperat
@ABC

Czysta prawda , kierowcy pracują po 15 godzin od rana do wieczora za wszawy grosz,jakby nie można normalnego grafiku zrobic pracy na zmiany . Jak w kazdym normalnym zakladzie, w wolne dni dorabiają u konkurencji żeby przeżyć , To co piszą w ogłoszeniu o zarobkach to jedna wielka(usunięte przez administratora), zero życia rodzinnego ,praca dla desperatów jeśli ktoś chce się zatrudnić to odradzam.

Luiza

A kobiety to tu jeżdżą tak w ogóle? sama może bym sprawdziła czy dałabym rade pojeździć tym autobusem, który jest tu aktualnie sugerowany. Tylko czy naprawdę może być w takim złym stanie jak opisano? Jakie to modele? Przebiegi? Kiedy ostatnio kupiono cos nowszego?

ABC

Na początku grudnia ktoś pisał o tym, że od dwóch dni wisiała oferta dla kierowcy w moim przypadku tez właśnie widzę, że od tylu widnieje. To rotacja jakaś czy kolejne nabory? to teraz po zgłoszeniu się po jakim średnio czasie udaje się podpisać umowę i siąść za kółko?

Kierowca

Jak są przestrzegane godziny pracy .

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu jako Kierowca Autobusu. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Do wiadomości

Coś więcej na temat kierowcy i godzin pracy !

XYZ

Od dwóch dni widnieje właśnie oferta dla kierowców autobusu, z tego co widzę już ludzie kiedyś taki wątek zaczęli. Widełki są w zasadzie podane, ciekawi mnie przy tym jednak jeszcze socjal jaki obecnie przysługuje. Wskazali tylko, że jest on zgodny z regulaminem spółki. tyle ze ja go nie znam… Czyli co się na niego składa? I czy na tym okresie próbnym z opisu także wszystko przysługuje?

Ada

Czyli kierowca zgarnia max 7600 zł tak jak jest w tej ofercie z zakładki? A co tak konkretnie wpływa na to cale wynagrodzenie? Dolna granica z tego co widzę wynosi 6000 zł. Chłopak ma kat D, może by się zaciągnął, ale nie ma opinii i zastanawiam się po prostu czy warto. Może ktoś ocenić? Jaka jest w ogóle atmosfera?

@anton1
@Ada

Atmosfera jest bardzo przyjazna, wielu pracowników pracuje w tej firmie po kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat! Zarobki dobre.

Dusia
@@anton1

Prócz kierowców kogo jeszcze zatrudniacie? Akurat na takim portalu widzę oferty za kółko ale skoro atmosfera jest ok i można dłużej popracować to ciekawi mnie przy tym biuro, są w nim teraz jakieś wakaty? I ta rozbieżność w przedziałach płacowych czy jest spowodowana? Czy to jakieś premie?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu - Poznań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu?

Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Poznaniu
  • Towarowa 17/19