Opinie o Jan Pol Bud Janek Krzysztof w Baran kol.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jan Pol Bud Janek Krzysztof. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jan Pol Bud Janek Krzysztof o rekrutacji.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Pol Bud Janek Krzysztof w Baran kol.

Judyta Nowy wpis

Już rok temu w ogłoszeniu całkiem niezła stawka była, 110,00–140,00 zł za godzinę, ciekawe jak teraz się to prezentuje. Ojciec mi kazał poszperać dalej jak mu powiedziałam, bo szuka nowej pracy. Dajcie znać, czy jakieś podwyżki były ostatnio i na co teraz można liczyć.

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Jan Pol Bud Janek Krzysztof? Czy można liczyć na pełen etat?

Nie można na nic liczyc. Ktoś się podszywa i wyłudza pieniądze za bilet lotniczy następnie kontakt sie urywa

Pracownik..

Nie wysyłać zadnych pieniędzy to (usunięte przez administratora) Zgłosić sprawe na policję. Pod biuro podróży tez się podciął. Kobieta z biura zawiesiła działalność dwa lata temu. Powinnismy sie wszyscy jakos skontaktować.

@Pracownik..

Cześć mnie tez zrobił na kasę już byłem na policji

Prawdopodobnie to nie jego jedyna oferta o pracę takich ofert ma więcej na praca pl. Nie dajcie się oszukać to tą sprawą zajmuje się już prokurator

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jan Pol Bud Janek Krzysztof? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pawlose

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Kupiłem bilet lotniczy zgłaszam sprawę na policję.

@Pawlose

Też zostałem (usunięte przez administratora)

@Pawlose

Podasz maila ? Mam taką samą sytuacje

@Pracownik..

pawlose2@wp.pl

Pracownik..

(usunięte przez administratora) nie wpłacać na rezerwację biletu!

janpol

(usunięte przez administratora) sprawa na policji ktos podszywa sie pod ta firme

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Pol Bud Janek Krzysztof - Baran kol.

• Jak się pracuje w Jan Pol Bud Janek Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Pol Bud Janek Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan Pol Bud Janek Krzysztof?

Jan Pol Bud Janek Krzysztof