Opinie o Mennica Rosenberg Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mennica Rosenberg Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mennica Rosenberg Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Produkcja metali szlachetnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mennica Rosenberg Sp. z o.o. w Warszawa

@negat

Nie polecam, złożyłem zamówienie w oparciu o oficjalną ofertę. Mimo deklaracji mennicy o akceptacji zamówienia do 60 minut, po 90 minutach czekania zacząłem dzwonić na podane nr telefonów - nikt nie odebrał i nie oddzwonił. Szukałem punktu mennicy podanej na liście, pod wskazanym adresem nikt nie wiedział o takim punkcie sprzedaży. Informację o odrzuceniu zamówienia otrzymałem po ponad 6 godzinach bez podania przyczyny. Z poważaniem. Ostatni raz.

@Negat

UWAGA. Od dnia 1 marca 2023 sklep internetowy oraz stacjonarny mennica-rosenberg.pl prowadzi sprzedaż metali inwestycyjnych tylko i wyłącznie za kwoty przekraczające wartość sumaryczną zamówienia 200.000 PLN do odwołania. Warunki oraz terminy realizacji są indywidualnie ustalane i realizowane w 14 dniowych terminach. Wszelkie zamówienia poniżej kwoty 200.000 PLN będą anulowane i nie będa realizowane. Mennica Rosenberg sp. z o.o. realizując politykę zarządu spółki od 1 marca 2023 roku przechodzi tylko i wyłącznie na sprzedaż hurtową i realizajcę indywidualnych zamówień. Sprzedaż detaliczna metali inwestycyjnych poprzez sklep internetowy jak i sklep stacjonarny zostaje zamknięta z dniem 28 luty 2023 do odwołania. Wiodąca działalność spółki zostaje zmieniona na : 47, 91, Z, SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET a w szczegółności przez publikacje ogłoszeń internetowych poprzez wyspecjalizowane portale ogłoszeniowe. Sprzedaż zegarków Patek Philippe oraz innych dóbr poza metalami inwestycyjnymi pozostaje bez zmian. Od dnia 1 marca 2023 spółka Mennica Rosenberg sp. z o.o. w związku z powyższa decyzją zmiany działalności wiodącej spółki dokonuje wykreślenia swojej działalności z rejestru podmiotów kantorowych NBP. Wykreślenie z rejestru z dniem 28.02.2023 następuje na wniosek spółki do odwołania. Wszelkie poniższe zapisy mają zastosowanie w przypadku podjęcia decyzji przez spółkę Mennica Rosenberg sp. z o.o. o realizacji zamówieniana ( dot. tylko i wyłącznie metali inwestycyjnych ) przekraczającego sumaryczną kwotę zamówienia 200.000 PLN do odwołania. Decyzja o zamknięciu działalności kantorowej na wniosek Mennica Rosenberg sp. z o.o. dostępna – TUTAJ. Od dnia 1 marca 2023 niniejszy regulamin zostaje zaktualizowany o § 15 tj. działalność wiodącą spółki czyli Publikację Ogłoszeń internetowych za pośrednictwem Mennicy Rosenberg sp. z o.o. o sprzedaży czy zakupie przedmiotów przez podmioty trzecie nie związane kapitałowo czy osobowo ze spółką Mennica Rosenberg sp. z o.o. z rynku wtórnego. Nie dotyczy to marki zegarków Patek Philippe w sklepie mennica-rosenberg.pl oraz sprzedaż i zakup poza platformą i domeną internetową w sklepie stacjonarnym lub za pośrednictwem giełdy ogłoszeniowej co jest regulowane odrębnym regulaminem dla rynku wtórnego na portalu gielda.mennica-rosenberg.pl

Hej, wygrzebałam na ich stronie jakąś starą ofertę pracy do obsługi sklepu internetowego. Ale nie ma nic nowego, żadnych ogłoszeń, czy wiecie coś o aktualnych wakatach? W tamtej ofercie wymagali np. znajomości baselinker, wordpressa, ale ja jestem świeżakiem, to bez doświadczenia i tej wiedzy, to nie mam szans na zatrudnienie?

Ogłoszenie jako pracownik w kantorze internetowym dalej jest dostępne. Ja akurat mam angielski i niemiecki więc się zastanawiam nad kontaktem. Był już ktoś na rozmowie rekrutacyjnej i co nieco powie? Zastanawiam się ile jest etapów takiej rekrutacji i z racji tego, że szukam dość poważnie pracy czy można liczyć na szybką odpowiedź firmy w ramach ich decyzji?

Karola Nowy wpis

Tak ja miałam bardzo szybkie info zwrotne. Zakładam że jak są zainteresowani to jest szybkie info o procesie rekrutacji. Karola

Ile lat doświadczenia w sprzedaży trzeba mieć żeby dostać tu pracę? Można znać tylko język angielski, bo widziałam na stronie, że wymagany jest i niemiecki i angielski? Czy jest jakaś pensja, od której zaczyna się pracę?

Maria Nowy wpis

4 lat okolo + eng min.

Widziałam na ich stronie, że mają ogłoszenie do bsługi klienta i chcą w nim znajomości angielskiego B1. Czy wystarczy mieć certyfikat? Czy jednak ktos to weryfikuje potem np. poprzez rozmowę?

MENNICA

Firma Mennica Rosenberg Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno

Jakie są warunki zatrudnienia w Mennica Rosenberg Sp. z o.o.?

@negat

@@negat

Negat
@MENNICA

Tak ważna informacja powinna być widoczna na waszej stronie internetowej a najpóźniej po złożenia zamówienia. Ponieważ informacji nie było straciłem w sumie 8 godzin a nie 60 min (taki czas wyświetlał się na waszej stronie po złożeniu zamówienia) na czekanie na decyzję w sprawie zatwierdzenia zamówienia. Każdy sprzedawca szanujący swoich potencjalnych klientów wyeksponuje tak istotną informację. Zakupy za kwotę poniżej 200 000 PLN były z mojej strony jednocześnie próbą sprawdzenia wiarygodności waszej oferty. W waszej ofercie znalazłem monety o tych samych parametrach z tym że jedna była trzykrotnie tańsza od drugiej. W mojej ocenie wasze działanie jest niezgodne z kodeksem handlowym. Z poważaniem

@Negat

Mariola Kalinska

Bardzo szybko przesyłka dotarła. Ubezpieczenie po stronie MENNICY. Polecam

Helena
@Mariola Kalinska

Rozumiem, że nic się nie uszkodziło? Jak długi był ten czas dostawy?

@Mariola Kalinska

Oczekuje na realizację kilka tygodni od zamówienia - komunikacja bardzo słaba. Brak odpowiedzi od obsługi rosenberg na pytanie jaki jest czas oczekiwania, ani jaki jest maks czas realizacji zamówienia.

@Mariola Kalinska

Dodam, że moje zamówienie było określone 48h, obsługa przed moim złożeniem i opłaceniem zamówienia oznajmiła, że mogą być opóźnienia, bo np. trzeba płatność zaksięgować (co zostało zrobione w 2 dni, była dopłata=2 przelewy), i sugerowano 4-5 dni roboczych... fakty są zupełnie inne (minęło 15 dni roboczych). Jaka jest Państwa opinia? Jakie opinie w sprawie dostawy produktów?

MARIUSZ
@Akinom

LUDZIE !!! połowa Polski kupuje złoto a że ktoś ma opóźnienia to normalne... LITUJECIE się na Ukraińskim przemysłem a nie potraficie poczekać kilka dni na paczkę.... Polska rzeczywistość. Polak Polakowi oko ..... itd... Do mnie wszystko doszło. Poczekałem chwilę tylko.... Mariusz Walewicz

MARIUSZ
@Akinom

Pięknie .... pisać że ktoś się z paczką spóźnia kilak dni..... LUDZIE !!! połowa Polski kupuje złoto a że ktoś ma opóźnienia to normalne... LITUJECIE się na Ukraińskim przemysłem a nie potraficie poczekać kilka dni na paczkę.... Polska rzeczywistość. Polak Polakowi oko ..... itd... Do mnie wszystko doszło. Poczekałem chwilę tylko.... Mariusz.

MENNICA ROSENBERG
@Akinom

W czym moge pomóc ? Jaki numer przesyłki. Sprawdzimy w systemie i dopowiemy zwrotnie na zapytanie kontakt bezpośredni proszę dosłać na biuro @ mennica - rosenberg . pl Z szacunkiem, MENNICA

MENNICA ROSENBERG

@MENNICA ROSENBERG

Nie otrzymałam od Państwa nr przesyłki - nikt nie informował o wysłaniu; a jedyne co otrzymałam to "potwierdzam ... Będziemy się kontaktować według kolejności zgłoszeń"-jakich zgłoszeń? i brak odpowiedzi na pytania, kontaktowałam się m.in z podanym e-mailem parę razy, gdzie również prosiłam o nr zamówienia.

@MARIUSZ

Miałam informację z Mennicy, że 80% Polaków kupuje złoto. Akurat z mojego otoczenia co najwyżej, w podskokach 20%, a bliżej 10%.

Majka z Walimia
@Akinom

@Akinom AKINOM coś Ty taki nerwowowy ... na wsi w AKINOMOWIE Ukraińcy już biegają po polach ? .. .. M.

Jacuś
@Akinom

To PRAWDA u mnie na wsi wszyscy kupili .;-)))) ..co jak nie złoto teraz ma wartość ??? .

Spokojnego dnia dla PANI. Zapraszamy ponownie. MENNICA

@Helena

Dziękuję. Zapraszamy w ustalonym terminie. Odbiór zawsze możliwy u Nas stacjonarnie. MENNICA

Akinom

Przesyłka dotarła po 5 tygodniach i 4 dniach roboczych od złożenia zamówienia. Nadal pozostaje przy opinii o słabej komunikacji ze strony Mennicy.

@Akinom

Tak zgadza się. Przesyłka w trakcie zwrotu z powodu pbroblemu z firmą przewozową. Reklamowana za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dosłana ponownie. Ubezpieczenie po stronie Mennicy. Finalnie wszystko dosłąne ponownie i odebrane przez kupującego. Czasem może się zdarzyć potknięcie firmy kurierskiej. A czy komunikacja z kurierem słaba czy czas oczekiwania 2 tygodniowy na rozpatrzenie i zwrot paczki od kuriera. Normalny czas oczekiwania według Regulaminów.... Z Szacunkiem. Mennica

@MENNICA

A tutaj piszą Państwo coś zupełnie innego niż przekazują, jeśli w ogóle uda się po niemal 2 tygodniach otrzymać informację. Dziękuje za zgodę o faktycznym opóźnieniu.

@Akinom

Dziekujemy bardzo za dokonanie zakupów. Zapraszamy ponownie. Mamy teraz duże rabty dla stałych klientów Nawet 10%. Szczególnie polecamy : Sztabka PAMP z czystego złota (99,99%) zapakowana w certyfikat CertiPAMP, który chroni samą sztabkę i jednocześnie potwierdza jej autentyczność. Certyfikat zawiera również unikalny numer seryjny sztabki oraz informacje takie jak, zawartość, masa i czystość złota. Sztabki szwajcarskiego producenta PAMP charakteryzują się niezwykle pięknym wykonaniem. Awers sztabki zdobi wizerunek rzymskiej bogini dobrobytu Fortuny oraz jej atrybuty: snopy pszenicy, kwiaty maku, róg obfitości, drogocenne monety oraz koło Fortuny. Z Szacunkiem . Mennica

@Akinom

Dodam, że kontaktowałam się tylko z Państwem z Mennicy. Możliwe, że sytuacja z kurierem dotyczy innego klienta.

@Akinom

Wszystko się ZGADZA. Fortuna Pamp. Bardzo pozywtyna realacja z klientem. Duża wyrozumiałość i skorelowanie na współpracę z MENNICĄ. POLECAM z pełną odpowiedzialnością ! Dziękuję za kontakt i zapraszamy ponownie do realizacji. MENNICA

@MENNICA

NIE POLECAM. Na podstawie dostępnej tu (opinie klientów), i w nagłówku opinie, moją komunikacje z firmą, ich stałe slogany, nie dotrzymanie pewnych zapewnień odnośnie opóźnienia, dostawy z nadszarpniętym opakowaniem (możliwe, że wysyłanym kilkakrotnie, stąd taki wygląd) - a miał to być prezent, o czym Państwo z Mennicy byli poinformowani...

Dorota

Na stronie znalazłam ofertę pracy w mennicy, a czy jest tu ktoś kto pracuje i odpowie mi na kilka pytań, bo to poważna oferta? Pracę można wykonywać z domu jeśli to obowiązki głównie internetowe ? Piszą o uczciwości, ale czy trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności?

Jaro

Bardzo dobry asortyment SKLEPU. Dotarło wszystko do mnie !. Polecam a w szczególności 100 gramowe ! MANUFAKTURA Rosenberg brzmi ciekawie Jaro

Bardzo dobra osbługa SKLEPU. Dotarło wszystko do mnie !. Polecam w 99% ;-) Marek

Lidia
@Marek

A ten 1% to dlaczego zostawiłeś? :)

MAREK
@Lidia

... dla zasady ;-. ).. 100% nikt niedostaje a 99% moglem dac ;-))) M.

@Lidia

tak, ten 1 procent to tak naprawdę mówi wszystko o tej firmie. Albo jest w 100 procentach OK albo nie jest do końca uczciwa.

LIDIA
@Marek

.. w sumie 1 % czy 99% to nie jedno i to samo ? ... 100-1 daje 99 a 100+1 daje 101 '))). Taka wyższa matematyka jak dla mnie. M

Helena
@LIDIA

No taka wyższa, że sama jednak jej do końca nie łapię. ;p Ale ten jeden odjęty % to do uczciwości się odnosił jak zasugerował czy do czego w końcu? Przezorność? ;)

JADWIGA
@Helena

Procent procentowi nie równy szczególnie w górach.... Jadwiga

Co wchodzi w socjal Mennica Rosenberg Sp. z o.o.?

Jarek

Sam nie wiem... może protale Polsko Niemieckie ?

Karlow

Polecam mennice

Ksawier

Polecam. Złoto zgodne z opisem i ustaleniami . Udany zakup !

Dariusz
@Ksawier

Dużo kosztowała cię ta przyjemność? Kupujesz sztabki czy monety?

KONIU

Kto ma sześć koni w wozie, tysiąc złotych w szkatule, a pannę we dwu milach, ten może czapkę na stole położyć. Kto na białym koniu nie siedział, nie siedział na dobrym. Kto nie jeździ na koniu, z niego nie spadnie. Kto nie ma konia, ten piechotą chodzi.

@KONIU

Też mądre przysłowie. !

Jurek

Wszystko ok. POLECAM bardzo to !!! ZŁOTO na miejscu !

Jaśmina

Szukam Pracy jako Kasjer. Coś może wiadomod ?

Julia
@Jaśmina

I jak masz tam pracę? Jak Ci się podoba i jak zarobki?

Waldek z Oświęcimia

Zajefajny SKLEP. Dostawa w 3 dni i była umnie .

Kaczorek

POLECAM !!. duzy pozytyw dla Mennicy.

Jasny

Bardzo mi się spodobała 100 gramowa sztabka. Towar o dziwo dostępny na miejscu. Co w innych mennicach nie ma miejsca. Mennica Rosenberg polecam w 100% . Wszystko prawie dostępne na miejscu. Ponadto bardzo duży wybór produktów. Następny zakupy na pewno będa w Mennicy Rosenberg.... Klient

@Jasny

Zapraszamy ponownie. MENNICA

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Rosenberg Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Rosenberg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Rosenberg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Rosenberg Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mennica Rosenberg Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Chełmska 21
    00-724 Warszawa

Mennica Rosenberg Sp. z o.o.