Opinie o Mennica Rosenberg Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mennica Rosenberg Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mennica Rosenberg Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Produkcja metali szlachetnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mennica Rosenberg Sp. z o.o. w Warszawa

Jasmina

Bardzo polecam.... kupione 100g x 8 sztuk. Wszystko odebrane !!1

Jarek

100g x 5 sztuk. VALCAMBI COMBIBAR .. wszystko ok. Sztabka złota CombiBar Valcambi Suisse 50×1 gram o próbie .9999 jest rozdzielna. Ta praktyczna cecha pozwala efektywnie gospodarować sztabką złota bez strat metalu podczas rozdzielania. Sztabki złota CombiBar Valcambi Suisse 50×1 gram o próbie .9999 mają gwarantowaną czystość. Produkcja i rafinacja złota w Valcambi są nadzorowane przez przysięgłych rzeczoznawców akredytowanych przez Szwajcarski Federalny Urząd Kontroli Metali Szlachetnych i LBMA (London Bullion Market Association). Dzięki temu sztabki złota Valcambi ściśle zachowują najwyższe standardy jakości i czystości...... takie kupione. 5 z plusem !!!

KUPIEC

Wszystko pozytywnie ok !!!! . Polecam zakupy,

pluna

Nie polecam. Zakupiona moneta z wysyłką w ciągu 24h. Po kontakcie telefonicznym usłyszałam, że termin zostanie wydłużony do 5-9 dni. Ok, rozumiem, zwiększone zapotrzebowanie, ale po 10 dniach zero informacji o wysyłce. Po kolejnym kontakcie otrzymałam nr przesyłki. Zgodnie z informacją na stronie opłaciłam przesyłkę kurierską ups. Nr przesyłki należał do pocztexu, Po konfrontacji tego faktu dostałam informacje z biura obsługi, że zmieniła się polityka firmy bo ups zatrudnia ukraińców bez umowy i rzucają oni paczkami. Brak profesjonalizmu poczty polskiej to osobna sprawa, ale nigdy bym nie zakupiła towaru wiedząc, że pocztex obsługuję przesyłkę. Podsumowując brak informacji do klientów odnosnie wysłania towaru, wprowadzenie w błąd klienta odnośnie przesyłki oraz ksenofobiczne i nieprofesjonale komentarze na temat innej firmy. Gdyby nie moje ingerencja nigdy bym się nie dowiedziała, że paczka zostałą wysłana, zagubiła się w warszawie, a w dzien doręczenia kurier nie przybył i paczka została awizowana oczywiście bez awiza . Niemiłe doświadczenie. A na stronie nadal przesyłkę obsługuje ups i wysyłka towaru jest w ciągu 24h.

@pluna

Dzień dobry.... tak zgadza się firma zmieniła przewoźnika z UPS na Pocztę Polską. Poczta Polska posiada gwarancję SKARBU PAŃSTWA oraz ubezpieczenie przesyłęk każdorazowo do 50.000 PLN. Poczta Polska nie posiada wtyczki do WRODPRESA zatem nie ma możliwości na dziś skonfigurowania sklepu pod wtyczkę Poczty Polskiej. taka wtyczka nie istnieje na rynku dla wordpres na którym jest sklep i platformowa do obsługi systemu. Nie odpowiadamy i nikt czy Listonosz zostawił awizo czy nie zostawił. Wszystkie przesyłki można monitorowac tutaj : https://emonitoring.poczta-polska.pl/ . O ile ktoś sobie nie życzy wysyłki zawsze ma możłiwośc odbioru osobistego i wtedy nie ma problemu i rozmowy o przesyłce. Godziny otwarcia i możliwości odbioru sa podane. Nie widzę komentarzy na temat innej firmy także tutaj trudno odnieść się co autor ma na myśłi ( zakładam iż to dość zawiły wątek i znany tylko autorowi tego twierdzenia. Nie mamy zatem do czego odnieśc się szczegółowo w tej kwestii. Nie miłe doświadczenie w zakresie przesyłki może spotkać każdego. Pretensje można miec do przewoźnika . Czy to Poczta Polska czy innny przewoźnik / firma kurierska. Mennica nie odpowiada za przesyłki i nie ma kontroli nad terminem dostawy . Wszystkie przesyłki są UBEZPIECZONE z potwierdzeniem odbioru w pełnym pakiecie dosyłane do Adresata. Terminy dosłania. Tak czasem termin zmienia się i jest dosłane z opóźnieniem. W tej chwili dużo osób w Polsce zamienia gotówkę na metale inwestycyjne. Sa podmioty na rynku które mają termin realizacji 2 miesiące nie wymieniając ich z nazwy ponieważ Pani Brygida może poczuć się urażona. Zgadzam się w jednej kwestii iż jeszcze nie zaktualizowaliśmy w zakłądce [ opcje wysyłki ] iż korzystamy na dziś tylko i wyłącznie z Poczty Polskiej | Pocztex. - brak czasu i musimy uaktualnić regulamin > Wtyczka pozostanie ta sama z UPS ponieważ z Poczty Polskiej nie istnieje fizycznie.... Z szacunkiem dla Pani. MENNICA.

Firma Mennica Rosenberg Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kasjer Walutowy

Czy jest szansa etatu w pełnym wymiarze ?

@Kasjer Walutowy

Poproszę o dosłanie CV

Jasio

Odbiór na : Al. Stanów Zjednoczonych 51 ; 04-026 Warszawa.... wszystok ok. POLECAM !!!1.... monety nowiutkie

Kurczak

Polecam ! ok.

WALDEK z Melna

Zaje fajna mennica ze złotem !!!!... Naprawdę wszystko dostałem na TIP TOP !!!. Polecam.

ZŁOTO u mnie

ODEBRANE i zapłacone uprzedniow. ... ocena na 5 z plusem !!!

Kazimierz Włocławek

10 oz tzn 10 monet 1 uncyjnych. Polecam. bardzo dobra cena.

WIELKi BRAT

https://mennica-rosenberg.pl/ - bardzo dobra MENNICA. Odbiór na miejscu. Duży PLUS !!!

Andrzej Gar

Ubezpieczenie przesyłki do 100 tys. Wszystko sprawnie... po 4 dniach od zamówienia dotarło do Nas w komplecie. Złoto szwajcarskie 100% certyfikacja.... Polecam sprzedającego. Andrzej

@Andrzej Gar

Nieprawdopodobne. Oczekuje po opłaceniu zamówienia ponad 15 dni roboczych (minęły 3 tygodnie)... "dopowiem zwrotnie" czytałam z 10-razy w e-mailach bez konkretnej odpowiedzi o nr zamówienia, o terminie oczekiwania, realizacji zamówienia .... wszystko opłaciłam - po Pana opinii mam wielki znak zapytania co się dzieje z moim zamówieniem. O jakich zgłoszeniach mi piszą z Mennicy Rosenberg po 2 tygodniach od opłacenia... ile tych zgłoszeń? słaba komunikacja z tą Mennicą. Serdecznie pozdrawiam i spokojnego dnia życzę

Wacław
@Akinom

Sztabka złota oraz złote sztabki portal Inwestycji Mennicy w Polsce należący do Mennica Rosenberg sp. z o.o. prowadzącej sklep internetowy www.mennica-rosenberg.pl na platformie zapewniającej obrót metalami szlachetnymi oraz równoległy rynek wtórny. Zapewniamy w systemie ciągłym 100 % bezpieczeństwo kupna i sprzedaż złota o wszystkich próbach pobierczych oraz platyny | srebra | palladu | miedzi i rodu pod każdą postacią. Zaświadczenia i pozwolenia gwarantujące bezpieczeństwo zakupów : Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy nr. 001/05/2020/PP – PDF również Kasjer Walutowo Złotowy nr. 005/05/2020/KAS – PDF ( dokumnety są w siedzibie firmy lub Download sklepu internetowego; centrala Al. Stanów Zjednoczonych 51 ; Warszawa 04-026.

@Akinom

Nie szybciej jest napisac do Nas na email w sprawie jakiejkowleik tylko 20 razy pisać jedno i to samo Jak Ma Pan adres email Lub imię i nazwisko ? Meenica

Dzięujemy za 2 pozytywne zdania. ZAPRASZAMY ponownie/ MENNICA

@Wacław

Szanowny Panie Wacławie, Przesyła Pan ofertę? czy reklamę? A zwyczajne zapytanie o swoje zamówienie znowu jest niezauważone. Jeden klient pisał ok 4dni, drugi wypisuje ok 2 tyg, może ktoś dorówna ok miesiąc u mnie za niedługo... widać pozostaje i mi Państwa tutaj reklamować. Z wyrazami szacunku

Majka z Walimia
@Akinom

AKINOM trzepałeś dziś z rana gruszkę .. czy jeszcze nie ? M.

@MENNICA

Zaszła nietypowa sytuacja mojego zamówienia: jeden klient bardzo ukontentowany, a drugi (ja) bardzo niezadowolony. Po długiej próbie kontaktu-udało się.., była chwila na rozmowę, wykazano skruchę do mojej sytuacji. Wyjaśniono źle przekazane wcześniej informacje i brak kontaktu. Dodatkowo Mennica jest otwarta na zwrot pieniędzy w takich sytuacjach. Przyjęłam przeprosiny, gdyż zależy mi mocno na zamówieniu, to pewnego rodzaju podarunek... póki co nadal oczekuje. Spokojnego wieczoru

Spokojnego dnia dla PANI. Zapraszamy ponownie. MENNICA

MENNICA

Ranking pt. „Mennice Polska” prowadzony przez Mennice. Analizy i aktualne ceny złota w Mennicach Polskich. Cena złota i kurs złota. Zapraszamy do zapoznania się z cenami z Mennic w Polsce według kurs’u LMBA. Rzeczoznawcy dostępni on-line i stacjonarnie. Mennice Polskie to inwestycje w najlepsze złoto. Mennicy Złota i Srebra wiodącym serwisem w Polskich inwestycjach.

Państwo z Torunia

Kupione. Zapłącone. Odebrane osobiście. BARDZO dobra cena zakupowa. kupiliśmy 2/3 tygodnie temu około. Do dziś jesteśmy zarobieni jakieś 20% około. Bardzo dobra MENNICA ze złotem. Duzy wybór asortymmentu. Profesjonalna obsługa. Pani Karolina polecamy !!!! TORUŃ.

KLAUS

Przesyłak doszła do FRANKFURT nad Menem w ciągu 5 dni. POLECAM. Wszystko zgodnie z ustaleniami ! K.

Jacuś

Bardzo polecam. TANIO i sprawnie... Jestem naprawdę zadowlony . .... gdzie inni maja MEGA opóźnienia MENNICA ROSENBERG działa błyskawicznie ! J

Marlenka

Spamerskie działania na gowork .. tylko widzę a w szczegołności dopuszcza portal zarzucania z jednego IP i jednej osoby zasypywanie jednym i tym samym tekstem ... śmietnik nie portal z opiniami !!!

@Marlenka

Zgadzamy się w 100% z powyższym. Nikt tego nie moderuje ani nie weryfikuje czegokolwiek tutaj. Totalny bałagn GOWORK. Meenica

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Po ok. 2 tyg. (co jest raczej zrozumiałym czasem oczekiwania) otrzymałem przesyłkę. Profesjonalna i miła obsługa. Polecam!!!

MARIUSZ

LUDZIE !!! połowa Polski kupuje złoto a że ktoś ma opóźnienia to normalne... LITUJECIE się na Ukraińskim przemysłem a nie potraficie poczekać kilka dni na paczkę.... Polska rzeczywistość. Polak Polakowi oko ..... itd... Do mnie wszystko doszło. Poczekałem chwilę tylko.... Mariusz.

Czy w Mennica Rosenberg Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Karol z BUkowiny

TAK. Dostawa bezpośrednia do klienta

Helena
@Karol z BUkowiny

A od kiedy ten pomysł dokładnie wszedł? Macie własny transport czy zlecacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Rosenberg Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Rosenberg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Rosenberg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Rosenberg Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mennica Rosenberg Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Chełmska 21
    00-724 Warszawa

Mennica Rosenberg Sp. z o.o.