SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Ducus

Witam czy mieliby państwo jakaś ofertę pracy z branży CNC ? Jestem operatorem z 7 letnim stażem pracy. Jeśli chodzi o niemiecki to komunikatywny i szybko się uczę ;)

Radzio
@Ducus

Cześć. Widziałeś to ogłoszenie w sieci dla Pracownika ogólnobudowlanego? Z kasą tak się sprawy mają, że podają 27 000–34 000 zł brutto / mies + UoP. Z tym, że są jeszcze 3 dni na wysłanie życiorysu. A jak sprawdzałem wymagania, to 2-3 lata doświadczenia i przynajmniej jedna osoba w ekipie mówiąca po niemiecku, włosku, lub francusku komunikatywnie. Jedno, co bym potrzebował bardziej wiedzieć, to o tej pomocy na miejscu. Napisano, że pracodawca organizuje pozwolenie na pobyt, ubezpieczenie, no i pomoc z zakwaterowaniem. A jak z kosztami dojazdu do Szwajcarii i później do samej pracy oraz z kosztami mieszkania? Kto to wie i doradzi, czy jest z tej pracy duży zysk?

@Radzio

No muszę ci tu napisać,że jak przyjeżdżasz to na własny koszt,zezwolenie organizuje pracodawca ,jeśli chodzi o meldunek lub zgłoszenie do gminy musisz to zrobić samemu.Jesli chodzi o zakwaterowanie opłacane jest z twojej pensji zależy co ci znajdą niekiedy 35 franków za dobę lub 50 franków za dobę.no i koszt zakwaterowania jest od 700 do 1350 franków za miesiąc lub więcej.Sam musisz przyjechać i ocenić czy się opłaca.Obecnie pracuje przez tą agencje,.Kasa się zgadza lecz niekiedy pracodawca nalicza koszty za ubranie robocze za 150 franków a jak cię zwolni po tygodniu to zapomnij że wracają pieniądze i zostajesz z tymi ubraniami roboczymi.Niekiedy zauważysz że na pasku wyplatowym są dziwne potrącenia.Co niekiedy wkurza.

@Ducus

witam . tak . posiadamy oferty z branży CNC. Zachęcam do kontaktu : KONTAKT: info@swissrecruiter.ch https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ +48 780 640 559 (także przez (usunięte przez administratora)

@Radzio

witam. w kontakcie tel może Pan uzyskać więcej informacji. Zachęcam do kontaktu : +48 780 640 559 a tak po krótce : - pomoc : tak pracodawca pomaga w zakwaterowaniu ( płatność po stronie Pana ok 500-900 chf na msc w zależności od miejsca, warunków, lokalizacji) oraz organizuje Panu pozwolenie 3 miesięczne ( przed upływem 3msc melduje się Pan w gminie). Jeśli chodzi o zysk to są osoby która miesiąc netto zamykają na 10 tys zł a są osoby które i netto zakończą miesiąc na 25 tys zł. Wszystko zależy od stawki , ilości godzin ( płatna każda godzina) oraz kosztów życia . Pozdrawiam serdecznie

@Zibip

Witam. Wymagania w Szwajcarii co do fachowców są takie że każdy powinien mieć ubranie robocze i podstawowe narzędzia. To naturalne że nie ma zwrotu za nowe ubrania bo one są Pana. jeśli chodzi o naliczenia to nie ma możliwości żeby coś było dziwne. W Szwajcarii kodeks i prawo jest jedno i odtrącenia są jednakowe dla wszystkich osób pracujących w Szwajcarii. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu wytłumaczenia w języku polskim tych potrąceń. Główne potrącenia to : podatek dochodowy, oraz 1 i 2 filar emerytalny ( składki na emeryturę). Jeśli chodzi o wypłaty to mogę śmiało powiedzieć że zawsze kasa się zgadza ( na podstawie kilku tysięcy zatrudnionych pracowników). Jedyny problem stanowi właśnie brak zrozumienia "odtrąceń" od kwoty brutto co powoduje że ludzie myślą że coś może być nie tak . Zachęcam do kontaktu , pozdrawiam

@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Ja tu muszę napisać że rozumiem potrącenia wszystkich podatków,składek zdrowotnych,oraz emerytalnych lecz mnie chodzi o całkiem inne potrącenia,nie będę tego tutaj pisał bo jak zwróciłem się do agencji w której pracowałem i powiedziałem o tym no to się obrazili na mnie i już u nich nie pracuję.No taka jest polityka zwrócisz uwagę za niezgodne z tobą potrącenia to jesteś niewygodny.

@Zibip

w takim razie proszę śmiało napisać do mnie bezpośrednio na mój mail : martin@swissrecruiter.ch Gwarantuje że pomogę i się nie obrażę .

@Zibip

dlatego zaproponowałem Panu bezpośredni kontakt na mail ale jeśli Pan nie chce skorzystać to uznajmy że temat zakończony . Myślę również że to żadna tajemnica napisać konkretnie o co chodzi . Pozdrawiam

Katarzyna
@Zibip

Hmmm, a co wchodzi w skład takie kwatery za 35 - 50 franków? To jest pokój w jakimś mieszkaniu czy hotelu robotniczym? To są pokoje jednoosobowe, wspólna kuchnia i łazienka? Jest w cenie internet w tym lokum? Kto sprząta te części wspólne mieszkania?

@Katarzyna

witam, z reguły jest płatność tygodniowa lub miesięczna - wtedy wychodzi taniej . Są to głownie hotele pracownicze lub wynajmowane pokoje. Pokoje jednoosobowe. Jeśli chodzi o opcje pozostałe to jest już zależne od danego hotelu gdyż czasami jest wc , prysznic w pokoju a czasami wspólnie na korytarzu , z Kuchnią podobnie. Jeśli chodzi i sprzątanie to też jest różnie : czasami hotel ma personel do sprzątania a jeśli nie to samemu. Jeśli jest internet w hotelu ( wifi) to przeważnie jest w cenie. Generalnie wszystko jest kwestią ceny. Nie można np za 500 chf na msc oczekiwać cudów i super warunków bo tak niestety nie ma , natomiast jest to też kwestia indywidualna bo każdy ma inne potrzeby i wymagania . Można też zakwaterowania szukać samemu , na własną rękę - tak bardzo dużo osób czyni i nie ma pretensji wtedy do osób trzecich że ktoś musi dużo płacić a ma mały pokój itp...

@Zibip

To za co konkretnie te potrącenia są? O dużych kwotach mowa? Piszesz jakby były one zupełnie niezasadne, więc jako potencjalny kandydat chętnie się dowiem o co chodzi... Są zawierane jakieś kary umowne?

witam Poniżej wklejamy wyjaśnienia dokładne do potrąceń . AHV, IV, EO Wszystkie trzy składki po połowie opłacasz Ty i Twój pracodawca. Na odcinku wypłaty, który otrzymałeś, wyszczególniona jest zwykle tylko część, którą ponosisz Ty. Realnie obie strony muszą odprowadzić z tego tytułu po 5,275% wynagrodzenia. Oznacza to, że łącznie na składkę emerytalną (niem. AHV), składkę na rentę inwalidzką (niem. IV) oraz na świadczenia socjalne (niem. EO) przeznaczanych jest 10,55% Twojego dochodu: 8.7% trafia do Alters- und Hinterlassenenversicherung (AHV) – w ten sposób finansujesz emeryturę. 1.4% trafia na poczet Invalidenversicherung (IV) – z tych środków są opłacane renty dla osób niepełnosprawnych oraz ich integracja społeczna. 0.5% to potrącenie do tzw. Erwerbsersatzordnung (EO). Z tych środków finansowane jest świadczenie zastępujące wynagrodzenie np. w trakcie służby wojskowej, ale i m.in. zasiłek macierzyński, czyli Mutterschaftstaggeld. ALV Szwajcarskie ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, czyli Arbeitslosenversicherung (w skrócie ALV) również po połowie opłacasz Ty i Twój pracodawca (po 1,1%). Z tych pieniędzy są wypłacane diety dla bezrobotnych w wysokości 70-80% ostatnio otrzymanego wynagrodzenia, jeśli Twoja firma ogłosi upadłość lub Cię zwolni. NBUV, BUV Jako pracownik sam ponosisz koszt ubezpieczenia na poczet wypadku poza miejscem pracy (niem. Nichtbetriebsunfallversicherung, w skrócie NBUV). Przydarzył Ci się wypadek w czasie wolnym? Od trzeciego dnia chorobowego NBUV wypłaca 80% Twojego wynagrodzenia w formie diety (niem. Taggeld). Wcześniej robi to Twoja firma. Natomiast ubezpieczenie od wypadków przy pracy, czyli Berufsunfallversicherung (BUV) opłaca tylko pracodawca. Ubezpieczenie zabezpiecza Cię w przypadku, gdy dojdzie do nieszczęścia w trakcie pracy. BVG Od 18 roku życia potrącane są również składki na zawodowe ubezpieczenie emerytalne (BVG) do kasy emerytalnej. Nie jest to jednak inwestycja w zabezpieczenie na starość, w początkowej fazie ścieżki kariery środki trafiają na poczet ubezpieczenia od ryzyka (niem. Risikoversicherung), które byłoby wypłacane dodatkowo do renty inwalidzkiej IV na wypadek niezdolności do pracy. Natomiast od 25 roku życia składka BVG jest przekazywana do kasy emerytalnej, co z pewnością zauważysz po wysokości potrąceń z wypłaty. Wysokość składki jest uzależniona od dochodu, Twojego wieku oraz częściowo od kasy emerytalnej: Wskazówka: Składkę na BVG opłaca zarówno pracownik, jak i pracodawca. Krankentaggeldversicherung (KTG) Składka na ubezpieczenie chorobowe (niem. Krankentaggeldversicherung, w skrócie KTG) może, ale nie musi być opłacana. Częściowo może być ujęta w umowie o pracę lub umowie taryfowej (niem. Gesamtarbeitsvertrag, w skrócie GAV). Wysokość składki (którą opłacają pracownik i pracodawca) waha się między 0,5 a 3%. To ubezpieczenie gwarantuje, że w razie choroby wynagrodzenie będzie wypłacane przez 720 dni. Bez KTG pracodawca musi wypłacać zasiłek chorobowy przez trzy tygodnie.

Mario

także polecam. dużo ofert. ciekawe oferty. dobry kontakt

@Mario

A napiszesz coś więcej? A nie tylko zdawkowe słowa, nic konkretnego nie mówiące. Swoją drogą to mega dziwne że codziennie pojawia się jakiś super pozytywny komentarz.

@Monika

Witam, Szanowana Pani Moniko, komentarze pojawiają się głównie od 27 grudnia. Wówczas zobaczyliśmy profil naszej firmy na portalu GoWork, więc automatycznie wysłaliśmy informację do osób zatrudnionych przez Nas w Szwajcarii o wystawienie opinii. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania odnośnie Pracy w Szwajcarii, z chęcią udzielimy odpowiedzi. Pozdrawiamy

@Monika

Dokładnie tak. To wygląda na zlecenie pisania opinii. Wszystkie na raz , a i język oraz słownictwo za "inteligentne", nie obrażając pracowników

@Piotr

Witaj Piotr. Wszystkie opinie są pisane przez pracowników którzy podjęli pracę w Szwajcarii za pomocą SwissRecruiter. Od czasu do czasu wyślemy notkę do nowych pracowników z prośbą o wystawienie opinii. Chcąc poprawić rzetelność opinii, obecnie dopisujemy prośbę o podanie imienia i nazwiska pracownika, jak można zauważyć po ostatnich komentarzach. Jeśli ktoś ma pytania dotyczące pracy w Szwajcarii, zakwaterowania itp zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem. Pozdrawiamy SwissRecruiter

Izka
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

A nie można poczytać tutaj niczego o pracy? Żeby wiedzieć, na co się człowiek decyduje. Chociaż czego oczekuje się od kandydatów, jakich kursów albo szkoły?

@Izka

Wszystkie informacje uzyska Pani kontaktując się z nami bezpośrednio telefonicznie : +48 516 355 518 lub na naszej oficjalnej stronie : https://www.praca-szwajcaria.com/ Portal Go work jest portalem bardzie służący do opiniowania a nie to opisywania życia w Szwajcarii , wymagań itp . Wymagania są opisane w każdej ofercie pracy które również znajdują się na tym portalu ale w innej jego części . Pozdrawiam serdecznie

No name
@Izka

Dobre pytanie

@No name

na to pytanie została już udzielona odp "Wszystkie informacje uzyska Pani kontaktując się z nami bezpośrednio telefonicznie : +48 516 355 518 lub na naszej oficjalnej stronie : https://www.praca-szwajcaria.com/ Portal Go work jest portalem bardzie służący do opiniowania a nie to opisywania życia w Szwajcarii , wymagań itp . Wymagania są opisane w każdej ofercie pracy które również znajdują się na tym portalu ale w innej jego części . Pozdrawiam serdecznie"

@Monika

Pani Moniko komentarze na tej stronie nie stanowią nawet 10% osób zatrudnionych i zadowolonych. .. Prowadzimy rekrutacje na dużą skale , do największych Szwajcarskich firm .

@Mario

Dziękujemy za miłą opinie. Pozdrawiamy serdecznie

Mikołaj
@Piotr

Może się okazać że niektórzy pracownicy mają lepsze wykształcenie i doświadczenie niż Twoje. ;)).

@Mikołaj

tzn ?

@Mario

Bardzo dziękujemy za miło opinie.

Robert
@Piotr

Może właśnie mają samych inteligentnych pracowników, coś z tym nie tak?

@Robert

dokładnie tak . wszystkie osoby które dzięki naszej rekrutacji otrzymały prace w Szwajcarii to osoby inteligentne i dziękujemy im bardzo za dotychczasową super współprace .

Artur

Witam. Jestem monterem rusztowań.(15 lat doswiadczenia) Bez prawa jazdy. Niemiecki slabo (do przypomnienia), angielski komunikatywnie. Czy byłaby dla mnie jakaś oferta?

@Artur

tak. Proszę o kontakt. ???? info@swissrecruiter.ch ????https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ ????+48 780 640 559 (także przez (usunięte przez administratora)

Teraz szukają pracowników ogólnobudowlanych i mąż się zastanawia czy warto. Pomoże ktoś w podjęciu decyzji? W jakim czasie rozpatrują cv od momentu wysłania go? Mąż chciałby zacząć od zaraz, więc każdy dzień oczekiwania jest ważny. Ile w miesiącu można wyrobić nadgodzin? Wolne za dodatkowe godziny też czasem można wziąć?

@Ania

Ja przez nich pracuje lecz od 4 grudnia nie mają ofert dla budowlańców siedzę na mieszkaniu.

@Zibip

Witam. Sektor budowlany rządzi się swoimi prawami . Większość ludzi w grudniu zjeżdża do Polski i wraca styczeń - luty. Grudzień to miesiąc kiedy pracodawcy nie zatrudniają już nowych pracowników do firmy . Musi Pan rozważyć i przemyśleć samemu czy warto w Grudniu bez pracy być w Szwajcarii. Jeśli możemy jakoś pomóc proszę napisać swoją godność. Pozdrawiam serdecznie

@Ania

Witam. Prowadzimy rekrutacje do największych firm, biur w Szwajcarii. Nie jesteśmy przyszłym pracodawcą ani płatnikiem dla Pani męża i należy to rozróżnić. Wyjazd zagranice to odpowiedzialna decyzja . My możemy Pani męża polecić , zarekomendować do pracodawców a następnie po rozmowie mąż może sam podjąć decyzje. Szwajcaria to ciekawy kierunek więc jeśli chodzi o zarobki , warunki pracy to warto gdyż to obecnie jeden z lepszych kierunków jak nie najlepszy. Średnio w Szwajcarii miesięcznie pracuje się od 170-210 h. Średnio 8-9 h na dzień. Wszystkie godziny pracy oraz nadgodziny są wypłacane od razu ( nie ma potrzeby odbierać nadgodzin w urlopie tak jak jest to często praktykowane w innych krajach). Pozdrawiam

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

Ponq

Jest jakaś oferta dla stolaż meblowy ? 7lat doświadczenia komunikatywny angielski

@Ponq

tak KONTAKT: info@swissrecruiter.ch https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ +48 780 640 559 (także przez (usunięte przez administratora)

Monia

Mąż właśnie znalazł ofertę na gowork'u dla spawacza w Zurychu. W ogłoszeniu podane jest, że dają uop, a na jaki czas można dostać tę pierwszą? Jest jakiś okres próbny ? Czy niemiecki trzeba dobrze znać czy może same podstawy wystarczą?

@Monia

dzień dobry . tak zawsze jest umowa Szwajcarska. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie Szwajcarskiej. Umowa : 1sza umowa jest na okres 3miesięczny .MA to związek z pozwoleniem na prace które też jako pierwsze jest na okres 3 msc. Po tym okresie pracodawca wystawia umowę na czas nieokreślony . Jest to normalna procedura gdzie pozwolenie na pobyt idzie w parze z umową o pracę.

@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

A czy po przejściu z umowy na okres 3 miesięcy na umowę na czas nieokreślony coś się zmienia? Może zarobki zostają zwiększone? Albo pracownik ma dostęp do większej ilości benefitów? Dajcie znać, czy są jakieś korzyści z tego przejścia. Planuję złożyć CV

Dzień dobry . Zmiana umowy z 3 msc na czas nieokreślony często niesie za sobą podwyżkę. Nie jest to jednak coś wpisane w regulamin lub umowę i należy tu indywidulanie rozmawiać / negocjować / ustalać warunki z firmą zatrudniającą. Jeśli chodzi o benefity - tu nie ma żadnych dodatkowych przywilejów . Pozdrawiam

Spawacz

Jak jest że zjazdami na urlop? Jest rotacja 3 tygodnie pracy i tydzień w domu ? proszę o odpowiedź:)

@Spawacz

witam. Urlopy to kwestia indywidualna ustalana z firma / szefem . Z doświadczenia możemy napisać że zjazdy na tydzień co 3-4 tygodnie nie są problemem i są normalnie akceptowane.

Jakie narzędzia pracy zapewnia SWISS RECRUITER SP. Z O.O.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Karina

Witam, dziekuje z cslego serducha za miłą opiekę, zalatwoenie moich oczekiwan w 101 % Polecam, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego i najlepszego ????????

@@Karina

Witam. Cieszymy się że kontakt i opieka od naszej rekruterki Kariny spełniły Pana oczekiwania. Zawsze staramy się pomagać oraz profesjonalnie podchodzić do każdej osoby. Dziękujemy za miłą opinie.

Kalu90

Witam jak odbywa się rekrutacja??z I w jaki sposób jest sprawdzana znajomość języka niemieckiego??

Wanda
@Kalu90

Co do niemieckiego, to też jestem ciekawa nie tylko weryfikacji, ale też doszkalania. Jest opcja dostania od firmy pomocy np. dodatkowych kursów językowych? Finansują takie kursy lub dofinansują częściowo kurs niemieckiego?

@Kalu90

weryfikacje przeprowadza przyszły pracodawca tj firma Szwajcarska. Pozdrawiamy serdecznie

Lukasz Kita

Jedna z lepszych agencji w której prscowalem . Profesjonalizm i pomocni

@Lukasz Kita

dziękujemy i bardzo nam miło . Pozdrawiamy serdecznie

Marek Piatek

Polecam, jestem zadowolony ,mimo tego że na początku nie wypaliło to stanęli na wysokości zadania i szybko znaleźli mi kolejna firme .dzięki jeszcze raz

@Marek Piatek

Dziękujemy Marku za miłą opinie. Ważne ze udało się szybko pomóc . Pozdrawiam serdecznie

Jest ok ..

Jest ok..

@Jest ok ..

dziękujemy za miłą opinie Pozdrawiamy serdecznie

Zacznę od tego że przed współpracą ze Swiss Recruiter poprosiłem o rade w sprawie innego pracodawcy który mnie zatrudniał i jak się później okazało był (usunięte przez administratora) Radę dostałem bezinteresownie i od tamtej współpraca ze Swiss Recruiter przebiega bezproblemowo, czyli od prawie dwóch lat. ???? Pozdrawiam

@Andrzej

Dziękujemy Andrzeju za miłą opinie. Zawsze do usług a współpraca z takimi ludźmi jak TY to czysta przyjemność...

Tomasz Zamerski

Super biuro. Ogarniają wszystko na czas. Z wypłatami nie ma problemu..są bardzo pomocni..jestem mega zadowolony i polecam.

@Tomasz Zamerski

Dzięki Tomku za miłą opinie. z Tobą współprace od lat mogę ocenić profesjonalnie jak i bardzo przyjacielsko. Jesteś przykładem mega w porządku człowieka jak i super fachowca. Pozdro serdeczne

na stronie www nie są aktualizowane aktualne oferty pracy . Aktualne oferty pracy codziennie są aktualizowane na Facebooku. podaje linka i zachęcam do zaobserwowania profilu ( wtedy będzie Pan na bieżąco). : https://www.facebook.com/SwissRecruiter Pozdrawiam serdecznie

Pablo

Jak najbardziej mogę polecić Swiss recrutera, chciałem wyjechać do Swiss tylko w celach zarobkowych na 3 miesiące... a przeciągało się tak że zostałem na stałe i przeprowadziłem się tu wraz z żona???? Po wysłaniu CV już w następnym tygodniu miałem pracę... W której pracuję do dziś. Polecam jak najbardziej i Pozdrawiam Swiss recruterow ????

@Pablo

Witaj Pablo, Dziękujemy za miłą opinie i jak zawsze do usług . Pozdrawiamy SwissRecruiter

Andre

Witam, czy tylko jezyk francuski ??? , biegle mowie , czytam w jezyku francuskim, jestem hydraulikiem z 20 letnim stazem , szukam pracy

@Andre

witam. Również z językiem Francuskim posiadamy oferty na start " od zaraz " dla Hydraulików . zachęcam do kontaktu . info@swissrecruiter.ch ( po wysłaniu cv skontaktujemy się z Panem telefonicznie) . Pozdrawiamy SwissRecruiter

Sławomir Dębski

Polecam Panią Karinę Profesjonalizm, zaangażowanie o każdej Porze dnia i sytuacji. Zawsze interesuje Się losem pracownika łącznie z dojechaniem Na miejsce pracy i przebiegiem pracy. Polecam na100% Dziękuję Pani. Pozdrawiam

@Sławomir Dębski

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinie. To bardzo miłe i budujące kiedy nasi rekrutrzy są tak oceniani . Pani Karina świetnie wykonuje swoją pracę i takie opinie są tylko motywujące do dalszego działania. Pozdrawiamy serdecznie Swiss Recruiter

Witam chciał bym podzielić się opinią odnośnie Pana Marcina i jego zespołu. Pan Marcin wraz z zespołem pomogli mi i mojemu koledze w wyjeździe do Szwajcarii i w wielu innych kwestiach. Oprócz tego służą zawsze dobrą radą, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Marcinem I jego zespołem. I przy okazji chcielibyśmy bardzo podziękować za jego miłą i kompetentną pomoc jego i jego zespołu. ????serdecznie pozdrawiamy

@Andrzej

Panie Andrzeju dziękuje za bardzo miłą opinie . Zawsze z przyjemnością i dużym zaangażowaniem pracujemy z takimi ludźmi jak Pan i Pana kolega. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 171 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWISS RECRUITER SP. Z O.O.