Opinie o Tesla Gigafactory Berlin w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tesla Gigafactory Berlin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tesla Gigafactory Berlin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesla Gigafactory Berlin w Berlin

Robert

Część gdzie złożyć CV do Berlina do fabryki Tesli pozdrawiam

Maciek

Siemka dostałem zaproszenie na rozmowę fraser Cnc ktoś tam już pracuje i może powiedzieć coś o warunkach i jakie stawki maja ?

Bomba
@Maciek

Nie.mówili Ci ile placa??? Najnizsza tam to 2700brutto to wyjdzie.jakies.1800 netto.ale.od tefo mieszkanie itp.woec.dupy nie urywa.chyba ze mieszkasz kolo granicy i 1100.euro cie urzadza.na koniec.miesiaca

Maciek
@Bomba

Maja dzwonić do mnie w tym tyg dostałem maila ale za 2700 to ja z domu nie wychodzę zobaczymy co powiedzą :)

Wedm
@Maciek

Jak Tesla ma operatorowi CNC z doświadczeniem płacić 2700€ brutto to chyba Elon sam na maszyny wejdzie. Ta kwota to żart. Lokum w okolicy to pewnie 500-600€ więc niech szybko podnoszą wynagrodzenia.

maciek
@Wedm

Hejka bylem rozmawialem olałem :) oficjalnie 40h nie oficjalnie soboty w robocie po 10h kasa zenada 3,5k to jakies pewnie 2,6k na reke nie wiecej jak 42k rocznie za 3 zmianowa prace:) taka propozycja a mam 10l doswiadczenia w szwajcarii i niemczech trzeba szukac w CH pozdrawiam i odradzam

Pawel
@maciek

Czego sie spodziewales. To jest korporacja, a w tych jeszcze nikt sie nie dorobil. I tak placa calkiem dobrze, tyle, ze warunki pracy do (usunięte przez administratora) Zycia prywatnego praktycznie nie masz.

Pawel
@Wedm

2700€ bez nadgdodzin, to nie jest wcale tak zle. Bez przesady, CNC, to nie fizyka kwantowa. Inna sprawa, to warunki pracy. Taka korporacja, to ostatecznosc. Lepiej zaczepic sie w nieduzej firmie, gdzie chociaz troche im zalezy na pracownikach.

Bomba
@Pawel

Gdzie tak płaca 2700netto ?? Przy obsludze tokarki u elona????? z 300 godzinami chyba

rudolf

tam ściągają wszystkich bez szkoły z Berlina,to jest ich szansa nauczą się zawodu,lepiej auta budować niż cukierki pakować.

Matylda

Cześć, wiecie jak mogę się skontaktować z HR w Berlinie? jakiś mail lub nr tel?

Firma Tesla Gigafactory Berlin poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Operator Maszyn CNC
Berlin
BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (087)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Kierowca C+E plandeka z ADR S
Werkservice
:) siemka

Posiada ktoś bezpośrednio do HR kontakt aby wysłać CV ? Czy tylko przez stronę ich ? Z góry dziekuje za odpowiedz

Pnt
@:) siemka

Obawiam się że już po rekrutacji, zmieniła się strona, już nie można wysłać ogólnej aplikacji tylko na konkretne stanowisko.

Thomas Hinz -Tiergarden
@:) siemka

Swoje CV wyślij do: Arbeitsamt Frankfurt (Oder), tam jest stworzona jednostka która rekrutuje do Tesli.Oraz na oficjalnej stronie internetowej firmy. Tesla.lnnych możliwości nie ma.

Pnt
@Thomas Hinz -Tiergarden

Bzdura kompletna. Pisałem do urzędu we Frankfurcie, adres i telefon dostałem od redaktorów Gazety Lubuskiej. Lokalnie wg miejsca zamieszkania to ten urząd może rekrutuje ale Niemców. Mi odpisali że dla pracowników z poza Niemiec to tylko przez stronę Tesla.

papaj

A co tu opiniowac jak fabryka jeszcze nie ruszyla. Niby ludzi tam szukaja ale jakos ciezko znalezc konkretne informacje odnosnie tej oferty. Jak ktos cos wie wiecej to prosze o wpis.

Proszę o opinie dotyczące zakładu Tesla Gigafactory Berlin.

Zostaw merytoryczną opinię o Tesla Gigafactory Berlin - Berlin

• Jak się pracuje w Tesla Gigafactory Berlin?

Zobacz opinie na temat firmy Tesla Gigafactory Berlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesla Gigafactory Berlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tesla Gigafactory Berlin