Opinie o PHU Roman Jan Romaniuk White Hotel Jan Romaniuk w Krynica Morska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PHU Roman Jan Romaniuk White Hotel Jan Romaniuk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU Roman Jan Romaniuk White Hotel Jan Romaniuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Roman Jan Romaniuk White Hotel Jan Romaniuk w Krynica Morska

Była pracownica Nowy wpis

Właściciel to burak i (usunięte przez administratora) Pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) do podłogi. Pracowałam kilka miesięcy i nadal nie wiem jak tam wytrzymałam. Nawet przy gościach poniżał pracowników, a odzywał się do nas gorzej niż do zwierząt. Wszyscy byli zastraszani przez właściciela, właścicielka natomiast traktowała nas jak (usunięte przez administratora) na swojej łasce. Znęcanie się szefa kuchni (i jego lali) nad pracownikami restauracji norma, a właściciele byli w tym temacie głuchoniemi. Ceny na stronie z klimatyzacją, ale na miejscu okazuje się że że to za pokój który ma dostęp do klimatyzacji więc trzeba znowu dopłacić. Generalnie żart za żartem. Wielu gości mówiło nam po cichu że to ich ostatni pobyt w tym „hotelu”. A no i 4 gwiazdki to właściciel moze sobie na kartce co najwyżej narysować (a nie na kostce brukowej czy w pokojach), bo hotel nie ma ani jednej i oby nigdy nie miał, bo to będzie tylko zwodzić ludzi.

Były gość Nowy wpis

Byliśmy gośćmi w tym obiekcie w maju i od tamtej pory ciagle śledzimy losy pracowników w tym miejscu. Opinie na Google już wystawiliśmy. Wszystko co jest napisane wyżej to prawda. Jedzenie jest bardzo niskiej jakości ale jest smaczne. Pracownicy mili, natomiast ciagle widać ze kłócą się z właścicielem obiektu, który nie przebiera w słowach. Probowalismy sprawę gdzieś zgłosić, ale nie mielismy wystarczająco dużo dowodow na to co się tam wyprawia.

gosc Nowy wpis

Miałem nieprzyjemność być gościem tego obiektu w sierpniu tego roku. Kilka razy słyszałem jak (usunięte przez administratora) krzyczał na swoich pracowników. Słowa jakie padały z jego ust były niewybaczalne. Jestem w szoku, że ktoś tam pracuje z własnej woli. Obiekt generalnie bardzo ładny i zadbany natomiast atmosfera w tym miejscu jest koszmarna. Pracownicy ( jak juz ktos napisal w opiniach na google) wyglądają na zastraszonych. Nowy , piękny hotel ale brak mu rodzinnej atmosfery, z którą spotykam się w wielu hotelach w Polsce czy w mojej rodzinnej Warszawie.

Właściciele niekompetentni, nie liczy się nic prócz pieniędzy. Zero zaufania do pracowników, ciągłe kontrole, kłamstwa i oczernianie. Atmosfera w pracy nie zachęca. Nie polecam, szkoda nerwów.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHU Roman Jan Romaniuk White Hotel Jan Romaniuk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
Krynica Morska
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik ochrony - Mierzeja Wiślana
Krynica Morska
Seris Konsalnet Holding S.A.
Anionim

(usunięte przez administratora) To w jaki sposób traktuje się pracowników jest niewyobrażalnym absurdem. Wyzwiska, krzyki, brak szacunku ... mało brakuje, aby sprawy trafiły do sądu. (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam tej pracy!

Omijać to miejsce!!

(usunięte przez administratora)krzyczy na pracowników przy gościach hotelowych, grozi na osobności i wyzywa od najgorszych. Szkoda pracowników, którzy z racji na słabą sytuację finansową zostają u pracodawcy. Żadne pieniądze nie są w stanie wynagrodzić tak wielu negatywnych słów z ust pracodawcy. (usunięte przez administratora)

Były pracownik.

Miejsce z ogromnym potencjałem (usunięte przez administratora)nie mają pojęcia na temat prowadzenia biznesu i szacunku do drugiego człowieka. Nienawidza ludzi. Tak samo podle traktują swoich pracowników , jak i gości hotelu. Przekleństwa i wyzwiska kierowane w stronę pracowników są na porządku dziennym. Nie polecam tej pracy nikomu. Obiecywane premie i gruszki na wierzbie, których nigdy nie zobaczycie na oczy .

Bubo
@Były pracownik.

(usunięte przez administratora) Krzyki na pracowników przy gościach nie zachęcają do przyjeżdżania do tego miejsca, a tym bardziej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Roman Jan Romaniuk White Hotel Jan Romaniuk - Krynica Morska

• Jak się pracuje w PHU Roman Jan Romaniuk White Hotel Jan Romaniuk?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Roman Jan Romaniuk White Hotel Jan Romaniuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

PHU Roman Jan Romaniuk White Hotel Jan Romaniuk