Janów Park Sp. z o.o.

4.7Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janów Park Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników GoWork.pl

Cieszymy się że jesteście z nami i śledzicie realizację naszych inwestycji.

Dziękujemy za wszystkie wystawione na profilu opinie – zarówno te pozytywne, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Liczymy również na merytoryczną dyskusję. Wierzymy, że dzięki Waszym spostrzeżeniom i uwagom wpłyniemy na lepsze funkcjonowanie naszej firmy. Każda opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy zdecydowani na prowadzenie otwartej, pełnej szacunku i kulturalnej dyskusji, w której przestrzegane są prawa każdego z nas. Dlatego serdecznie zapraszamy do zachowania merytorycznego poziomu dyskusji i wymiany poglądów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl, a osoby publikujące takie wpisy mogą spodziewać się konsekwencji prawnych.

Masz do nas pytania albo uwagi? Chcesz poznać aktualną ofertę apartamentów? Zachęcamy do bezpośredniego kontakt z naszym biurem sprzedaży!  sprzedaz@janowpark.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.janowpark.pl!
Gosia Nowy wpis

Zdecydowałam się na mieszkanie w Janów Park i jestem zachwycona. Home Group Black zadbał o każdy szczegół – mieszkanie jest funkcjonalne, a otoczenie przyjazne dla mieszkańców.

johny Nowy wpis

Opóźnienie się zdarzają bez przesady żeby dlatego firma miała bankrutować. Nie chce mi się wierzyć w te zwolnienia skoro pięć inwestycji jest zapowiedziana jeszcze. Pracuj ktoś tu teraz i wypowie się konkretnie czy mam się przyjąć, kasa się zgadza?

daria

Ktoś sugerował jakieś zwolnienia z powodu przestojów. A kiedykolwiek faktycznie kogoś wyrzucili w takiej sytuacji? nie wiem po co siac zamęt jeśli może to być nieprawda, a może chłopak by chciał tu pracować

dżizussssOMG

poprawka....nie mieszkania a GARAŻE PODZIEMNE muszą wybudować dla nabywców I etapu

kostek
@dżizussssOMG

Jaki ma to związek z sytuacją pracowników i ewentualnymi zwolnieniami? Pytam Ciebie jako kandydat. Nie dziwi mnie, że klienci mają problem z mieszkaniami, skoro nie umieją czytać i pisać. Można Wam szałas w lesie sprzedać :D

EWALD Nowy wpis

do tego podwyższają ceny jak dla dobrej lokalizacji w Katowicach. Drugi etap będzie budowała juz nowa spółka Janów Park II etap sp. z o.o. i jak deklarują w ogłoszeniach na różnych stronach, mają zamiar skończyć do 12.2025r Obecnie poza budynkiem przy Huta Amielia , który pnie się w górę, nic więcej nie robią na terenie...no ale są wakacje. wnioski nasuwają się same po chwili zastanowienia.

Dorota Nowy wpis

Firma zarejestrowana w KRS 4 lata temu a wypowiedzi pracowników tyle jakby zaczynali 4 tygodnie temu. Nie ma się ani z czego cieszyć ani czym chwalić pracując dla nich? Znacie sekret tej niespotykanej skrytości?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Janów Park Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Kuba

Wszędzie widzę tylko teksty o umowie deweloperskiej. A ta z pracownikami jak wygląda i jakie sa zasady? Nie chciałbym żeby od razu mnie zwolnili bo jakieś przestoje sa czy coś

niezainteresowany

Z zainteresowaniem i być może pasją będę obserwował budowę II etapu na Janów Park. Zostało 11 miesięcy do terminu deklarowanego w ogłoszeniach przedsprzedaży tego etapu. Skoro nadbudowanie 2 pięter i rewitalizację 4 juz istniejących realizowali w 3 lata to ciekaw jestem jak więcej mieszkań niż w I etapie wybudują w 11 miesięcy. A przypominam, że mieszkańcy I etapu którzy kupili garaż podziemny czekają na wypełnienie umowy deweloperskiej. Na chwilę obecną nic lub niewiele dzieje się na placu budowy.

Heniek

Czy pracownicy firmy dostają wynagrodzenia na czas? Zastanawiam sie jak to wygląda w momencie na przykład spowolnienia na rynku. Zdarzają sie opóźnienia?

Ilona

Klientela myśli, że zrobi na złość deweloperowi, a robi na złość osobom szukającym pracy, jak ja. Jak mam się przebić przez ten chłam do opinii pracowników! Którzy zresztą chyba nie piszą bo pewnie praca jest nieźle opłacana, tak? I stąd pewnie brak ofert?

dżizussssOMG
@Ilona

serio?....jak masz się dowiedzieć o pracodawcy? skoro tego nie wiesz to znaczy dla mnie że bym cie nie zatrudnił. a już podpowiadam pani inteligentnej są takie kafelki na górze forum gdzie można przefiltrować sobie pod kątem pracownika...polecam myśleć....to nie boli

fikcyjnaREZERWACIA

Półtora miesiąca od ostatniej sprzedaży mieszkania minęło(usunięte przez administratora)czyżby zbyt wysokie ceny jak za takie mieszkania w tej lokalizacji? Rynek zweryfikował ofertę. A może czekają na uruchomienie programu rządowego i wierzą że to uruchomi popyt? Mieszkanie to nie samochód który można sprzedać nazajutrz. To się kupuje na lata jeśli się nie jest flipperem. (usunięte przez administratora)

fikcyjnaREZERWACJA

a na stronie dewelopera panuje posucha...dalej maja 31 mieszkań w ofercie i dalej 9 rezerwacji na tych samych mieszkaniach są "wstawione" do tego gdy wchodzi się na stronę to wita wiadomość ze cena m2 od 7300zł gdy na otodom.pl ceny są już wyższe

@fikcyjnaREZERWACJA

UPDATE sprzedali po ponad pół roku od grudnia 2023 pierwsze mieszkanie poszła "na pniu" kawalerka # A 3.6A o powierzchni 29,8m2 z 2 pietra wiec mają 30 mieszkań w ofercie nie 31 ...brawoooooo

fikcyjnaREZERWACJA

zagadka się rozwiązała dlaczego znów w ofercie jest 31 mieszkań pojawiło się "nowe" mieszkanie A 2.7 o powierzchni 38.6 m2 na 1 piętrze oznacza to tylko jedno, deweloper ma więcej mieszkań dostępnych niż wystawia u siebie na stronie i dokłada gdy od czasu do czasu jakieś mieszkanie mu zejdzie. gdzie tu logika? dlaczego nie wystawia na swojej stronie pełnej oferty? co oni kombinują?

@fikcyjnaREZERWACJA

dziękujemy za śledzenie naszej aktualnej oferty! Wszystkie apartamenty dostępne w ramach inwestycji można znaleźć na stronie www.janowpark.pl. W przypadku zainteresowania zakupem serdecznie zapraszamy do kontaktu!

@Janów Park Sp. z o.o.

Nie śledzę waszej strony aby cokolwiek od was kupić. (usunięte przez administratora) Śledzę stronę tylko po to aby uświadomić potencjalnym nabywcom żeby mocno przemyśleli temat zakupu. ps. kiedy rozpoczynacie II etap? aaaaa przecież 2 etap to będzie realizacja Janów Park II sp zoo a nie Janów Park

@fikcyjnaREZERWACJA

Dziękujemy zatem za śledzenie naszych poczynań. Wprawdzie opinię osoby postronnej, która nie jest naszym klientem i z nami nie współpracowała trudno uznać za obiektywną i merytoryczną, niemniej jednak każda ma dla nas wartość. Proszę obserwować nasze poczynania nadal, drugi etap inwestycji już w trakcie budowy!

Parkingi podziemne powstaną pod 2 etapem inwestycji, o czym wiedzą nasi klienci. W chwili obecnej mogą oni korzystać z bezpłatnych miejsc naziemnych zorganizowanych przez Spółkę do korzystania do czasu wybudowania garażu.

@fikcyjnaREZERWACJA

Jesteśmy w trakcie przygotowywania nowej strony inwestycji Janów Park na której będzie można znaleźć informację na temat aktualnej oferty Spółki a także o wszelkich udogodnieniach, jakie przygotowujemy dla mieszkańców w poszczególnych etapach realizacji. Dla przyszłych Klientów, chcących skorzystać z możliwości zakupu mieszkań ze wsparciem rządowym kredytu hipotecznego, otworzyliśmy możliwość przedłużonej rezerwacji do czasu uruchomienia programu. Pula mieszkań objętych możliwością przedłużonej rezerwacji ograniczona, warto więc zarezerwować mieszkanie już dziś z gwarancją dostępności gdy ruszy program!

vanonim
@Janów Park Sp. z o.o.

czy wiedzieli o tym nabywcy I etapu, że garaże podziemne będą w II etapie a teraz będą mieli miejsce na klepisku z dala od wejścia do budynku? Nie wiedzieli, wystarczy pojechać pod budynek i ich zapytać. Nie usłyszycie słów zadowolenia z ich ust

niezainteresowany

skoro już wiadomo, że to forum jest przejęte przez dewelopera to wiadomo czego się można spodziewać. ale jest i tego plus bo można zadać wprost pytanie @janówpark proszę więc odpowiedzieć na poniższe: 1. kiedy mieszkańcy I etapu będą mieli wybudowane zakontraktowane zapisane w umowach deweloperskich garaże podziemne? 2. skoro osiedle Janów Park to inwestycja 5 etapowa to proszę o informację kiedy realnie będzie wybudowany etap II, który już próbujecie sprzedać a na stronie otodom terminy to koniec 2025, przy czym jeszcze nic nie zrobiliście jako przygotowania do budowy tego etapu? to będzie pewnie przydatna informacja dla potencjalnie zainteresowanych a jednocześnie nieświadomych sytuacji nabywców (usunięte przez administratora)

@niezainteresowany

Parkingi podziemne powstaną pod 2 etapem inwestycji o czym oczywiście wiedzą nasi klienci. 2 Etap inwestycji jest już w trakcie realizacji a planowany termin jego zakończenia to grudzień 2025 roku. Ponieważ strona ta dotyczy inwestycji Janów Park chcielibyśmy w tym miejscu skupić się na kwestiach właśnie jej dotyczących, dlatego chętnie odpowiemy na pytania dotyczące tak zrealizowanego, jak i przyszłych etapów inwestycji. Prosimy więc o odnoszenie się do spraw związanych z inwestycją Janów park.

@Janów Park Sp. z o.o.

Bardzo dobrze, że wreszcie jest dialog na tym forum. więc zadam pytania dotyczące ściśle planowanego osiedla Janów Park: 1. dlaczego mieszkańcy I etapu, którzy kupili podziemne garaże i komórki lokatorskie, nie wiedzieli, że powstaną one dopiero w II etapie i jak się dowiadują teraz termin to koniec 2025r? Proszę ważyć odpowiedź, gdyż wiem z pierwszej ręki, że nie wiedzieli i wywołuje to u nich obecnie wielką złość. (usunięte przez administratora) 2. Skoro w umowach jest zapis że to Janów Park Spółka Z o.o. będzie budowała całe osiedle tzn 5 etapów to po co prezes założył w tym roku nową spółkę o nazwie Janów Park Etap 2 Sp. z o.o. jako kolejna spółka celowa? Co ta spółka będzie realizowała? Nie radzę zaprzeczać temu co macie w umowie zapisane bo dysponuję kopią umowy od jednego z mieszkańców gdzie pisze tak jak wyżej napisałem. na kolejne pytania przyjdzie czas później, na razie 2 proste na początek

fikcyjnaREZERWACJA

Ja tylko czekam, aż odpiszą mi że Klienci wiedzieli od początku, że parkingi podziemne powstaną w II etapie. Czekam, ponieważ to będzie kłamstwo w żywe oczy. (usunięte przez administratora) Mało tego, z informacji jakie teraz mam, wiem że oni sprzedają miejsca parkingowe w różnych cenach i to dotyczy zarówno podziemnych jaki i naziemnych miejsc postojowych. Ale nie dziwię się bo przecież w przypadku komórek lokatorskich i podziemnych garaży oni sprzedają coś co nie istnieje.

@niezainteresowany

Drogi @niezainteresowany, cieszy nas twoje dalsze wnikliwe śledzenie i zgłębianie informacji na temat inwestycji Janow Park, mimo tak wyraźnie akcentowanego braku chęci zakupu… Oczywiście chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania, kto wie, może jednak uda nam się ciebie do nas przekonać. Bo chyba inwestycja wydaje się całkiem interesująca, skoro nadal zadajesz o nia pytania? Zapraszamy wiec do spotkania w biurze sprzedaży lub też bezpośrednio na inwestycji, gdzie szeroko będziemy mogli omówić wszystkie związane z nią kwestie.Niestety tajemnica handlowa nie upoważnia nas do upubliczniania zapisów umów, jakie łączą nas z poszczególnymi klientami. Wydaje się, że jest to na tyle oczywista sprawa, że nie wymaga dalszego wyjaśniania. Zapewniam jednak, że jeśli którykolwiek z naszych klientów ma jakieś pytania bądź wątpliwości jesteśmy do jego dyspozycji i chętnie mu na nie odpowiemy. W końcu kto pyta nie bladzi :). Ponadto nam również zależy na uczciwym, transparentnym i kompleksowym przedstawieniu tematu, liczymy więc na wzajemność w tej sprawie. Jak uważasz @niezainteresowany (czy może powinniśmy się do ciebie zwracać @bobbudowniczy vel @fikcyjnarezerwacja vel @wojtekk vel @alanzkatowic)?

@fikcyjnaREZERWACJA

Komórki lokatorskie w 2 etapie? Oczywiście będą, mieszkańcy 1 etapu mogą jednak korzystać z tych które są wykonane w ich budynku. MIejsca postojowe w różnych cenach? Tak, różnicujemy je w zależności czy jest to miejsce naziemne, miejsce postojowe podziemne czy też garaż. Nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli w przesłanej ofercie coś było niejasne warto następnym razem po prostu dopytać. Chociaż tu chyba nie o uzyskanie odpowiedzi chodzi, prawda?

@Janów Park Sp. z o.o.

Czyli różne ceny i standardy dla różnych klientów to normalne u was...super. Ciekawe co na to mieszkańcy, którzy już kupili od was mieszkania. (usunięte przez administratora) Wystarczy, że ktokolwiek podjedzie pod inwestycję i zapyta przypadkowo spotkanego mieszkańca a zweryfikuje to co napisałem.

@Janów Park Sp. z o.o.

sprytnie manipulujecie słowami RÓŻNE CENY na miejsca parkingowe podziemne i na miejsca postojowe naziemne. Wy proponujecie różne ceny na ten sam rodzaj miejsca parkingowego różnym Klientom.

@fikcyjnaREZERWACJA

nie wiem co jest celem i powodem rozpowszechniania nieprawdziwych informacji, ale powtórzę - różnicujemy je w zależności czy jest to miejsce naziemne, miejsce postojowe podziemne czy też garaż.

@fikcyjnaREZERWACJA

Ceny mieszkań, jak zresztą na każdej inwestycji, poddawane są aktualizacji. Oferta zakupu zawiera informację dotyczącą terminu obowiązywania danej oferty. A jeśli chodzi o standard wykończenia mieszkania jest on taki sam dla wszystkich (chyba że klient korzysta z opcji indywidualnej aranżacji - jeśli w danym momencie taka opcja jest dopuszczalna). I tak, mieszkańcy rezerwujący mieszkania w przedsprzedaży mieli zupełnie inną cenę niż oferowana aktualnie. Zachęcamy tym samym do rezerwacji mieszkań w przedsprzedaży chcąc uzyskać najlepszą ofertę!

ADHD
@Janów Park Sp. z o.o.

takkkk....kupować w przedsprzedaży "gruszki na wierzbie"...II etap w sprzedaży od kilku miesięcy, jego budowa nie ruszyła a termin oddania to koniec przyszłego roku... (usunięte przez administratora)

Kondziu

Cześć. chce zmienić pracę ze względu na zarobki i tak myślę też nad nimi. Podwyżki u was normalnie weszły i na zarobki nie ma co specjalnie narzekać?

mieszkaniec

wszystko zrobiliśmy zgodnie z ustawami dot wspólnoty. Potrzebna kancelaria i dobra znajomość swoich praw :) Kasa nigdy nie powinna iść do "zarządcy", kasa idzie na konto WSPÓLNOTY. na "wspólny" nasz DOM. zarządca tylko zarządza pieniędzmi, opłaca rachunki itd itd. To co było w kwestii dewelopera - nadal takim pozostaje, czyt. niedoróbki itd. Słaba frekwencja wynikała przede wszystkim z tym, że HOME MEDIA nie POINFORMOWAŁO z wyprzedzeniem o zebraniu wspólnoty :) czy kogoś to dziwi? Mnie nie. Spotkanie dot. zmiany zarządcy odbyło się już tak jak miało być. Frekwencja była piękna :)

NICK

napisał do wszystkich mieszkańców email, że jest gotów na przeniesienie własności i czeka na odbiory mieszkań i kontakt aby się porozumieć w sprawie wysokości dopłat. czegoś nie rozumiem, ale trudno jest logiką ogarnąć poczynania JP...skoro nie ma ogrzewania to jak można odebrać technicznie mieszkanie? jak po podpisaniu protokołu odbioru wymusić na takim deweloperze egzekucję obowiązków? masakraaaaaa

NICK

na moje oko, to deweloper skończy kotłownię w 2024 ???????????? a tak na poważnie to uważam, że gdy skończy kotłownie i ją uruchomi to na zewnątrz będzie tak ciepło, że nie będzie potrzeby włączania ogrzewania i test odbędzie się na jesień 2024. mogę się założyć o butelkę 18 letniej whisky

Mieszkaniec
@NICK

Przy ew. Podpisywaniu aktów notarialnych radzę wziąć prawnika swojego lub samemu wskazać swojego notariusza. (usunięte przez administratora)

bidny
@Mieszkaniec

Chlopie co ty wypisujesz masz akt notarialny. W którym jasno wszystko pisze po pierwsze pisze o przyłączu z Taurona, po drugie dostarczenie ciepłej wody i ogrzewania. Podpisujesz ze spółką i bedzie ciepło skąd takie przepuszczenia. Budowa idzie pełną parą. Chyba widać, że jestes od konkurencji. Wszystkiego dobrego w nowym roku

Mieszkaniec
@bidny

Budowa idzie pełną parą - do czasu. Od razu widać że nie masz bladego pojęcia o czym i o kim piszesz. O jakim patodeweloperze... . Wszystko wyjdzie z czasem :) powoli a zaczniecie odkrywać super niespodzianki przygotowane przez spółeczkę :)

@bidny

@bidny 1. nie będzie przyłącza z Tauron Ciepło bo gdyby było to nie byłaby budowana kotłownia. 2. kotłownia nie jest jeszcze operacyjna i tylko deweloper wie co dalej i kiedy będzie ciepło (usunięte przez administratora) 4. @bidny. zapomnij, że wykąpiesz się w ciepłej wodzie jeszcze przez kilka dobrych miesięcy a biorąc pod uwagę fakt, że sprzedaż idzie im jak po grudzie to wątpię w kolejne etapy inwestycji więc będziemy mieszkali na gruzowisku pozostawionym po wyburzeniu drugiej części starej konstrukcji.

@NICK

kotłownia została uruchomiona w okresie grzewczym. Gdzie możemy się zgłosić po odbiór whiskey?

B

Byłem na miejscu, architektoniczna porażka, nijak ma się do zdjęć z wizualizacja. Nie polecam

ADHD
@B

cytat z ich strony: "...Janów Park to najnowszy projekt budowy nowoczesnego i komfortowego osiedla, które powstaje z myślą o jego przyszłych mieszkańcach..." To sama prawda jeśli się literalnie przeczyta co napisane. (usunięte przez administratora)

@B

Staramy się by nasze realizacje jak najwierniej odzwierciedlały wizualizacje. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie trafimy we wszystkie gusta.

@ADHD

Ideą inwestycji Janów Park jest stworzenie kompleksowego i komfortowego miejsca przyjaznego mieszkańcom. Oczywistym jest, że punktu usługowe (typu restauracje/sklepy/gabinety day spa) oraz inne miejsca pozwalające przyjemnie spędzić czas będą powstawały sukcesywnie wraz z rozwojem osiedla. O tym jakie udogodnienia będzie można znaleźć na osiedlu będzie można przeczytać na nowej stronie inwestycji.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników GoWork.pl

Cieszymy się że jesteście z nami i śledzicie realizację naszych inwestycji.

Bob Budowniczy

to juz 2x gdy administrator usunął post z nr księgi wieczystej, tak jakby to była jakaś tajemnica...takie coś każdy może znaleźć. ok, jeśli ktoś jest zainteresowany tymi danymi to niech napisze że chce ten nr i go tu wkleje...może admin nie zareaguje szybko i nie usunie kolejny raz.

WojtekK

Czy któryś z mieszkańców może napisać coś na temat mieszkania z ogłoszenia na otodom? (usunięte przez administratora) Parter, duży metraż który mi pasuje, ale czy tam jest jakiś ogródek gdzie można na trawie usiąść? Na zdjęciach z ogłoszenia 3-cim i 6-stym fajnie to wygląda. Pewnie do własnej aranżacji zieleń przed tarasem. Chętnie bym odwiedził ale jeszcze przebywam zagranica i przy ciekawej ofercie może bym je zarezerwował. dzięki za jakiekolwiek informacje.

fikcyjnaREZERWACJA

Cotygodniowy raport z sprzedaży mieszkań oparty o dane z strony dewelopera Ilość oferowanych mieszkań w I etapie = 31 mieszkań [stan niezmienny od grudnia 2023] Ilość mieszkań w "rezerwacji" = 9 mieszkań [stan niezmienny od ponad 2 miesięcy] WNIOSEK: Deweloper nie aktualizuje strony mieszkań, co byłoby bardzo dziwne, zważając na fakt że dwa miesiące temu zmienili status 9 mieszkań w I etapie i 10 w II etapie na "rezerwacja" Bardziej prawdopodobne jest to, że tej (usunięte przez administratora) deweloper przestrzelił się z ofertą i ma kłopoty w sprzedaży mieszkań. Bardziej wiarygodne jest to drugie, bo wystarczy pojechać na miejsce i zobaczyć na ilu balkonach realnie pojawiły się ślady bytowania mieszkańców i ile samochodów realnie stoi na tymczasowym parkingu.

fikcyjnaREZERWACJA

Mijają już ponad 2 miesiące od momentu gdy deweloper pozaznaczał na swojej stronie mieszkania które są zarezerwowane. ŻADNA rezerwacja nie jest realizowana na tak długi czas poza takimi, które są krętactwem i próbą manipulowania.lacji tego dewelopera. Ilość mieszkań od początku grudnia nie zmieniła się a nawet wzrosła o 1 mieszkanie z 30 na 31. Ilość rezerwacji niezmienna w I etapie = 9 szt na tych samych mieszkaniach od ponad 2 miesięcy. (usunięte przez administratora) Do myślenia daje również fakt, że maja na ogłoszeniach na otodom napisane ukończenie II etapu sprzedawanego w "przedsprzedaży" na koniec 2025. I etap "budowali" 3 lata. (usunięte przez administratora) Garaży podziemnych dla mieszkańców I etapy nie rozpoczęli , komórek lokatorskich również nie ma. (usunięte przez administratora)

fikcyjnaREZERWACJA

update raport z akcji fikcyjna "REZERWACJA" ilość "rezerwacji" bez zmian, a same "rezerwacje" wiszą na tych samych mieszkaniach od miesiąca ilość mieszkań oferowanych w I etapie bez zmian (usunięte przez administratora) a na dodatek maja błędy na stronie: 1. mieszkanie A.6.10 na planie o powierzchni 92m2 sprzedają jako 59m2 gdzie nawet wielkość pokoi im się nie zgadza 2. mieszkanie A4.1 nie ma planu mieszkania (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Janów Park Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Janów Park Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janów Park Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.