Genergy Poland Sp. z o.o.

Opinie o Genergy Poland Sp. z o.o.

Guest

Fachowa porada, profesjonalny montaż i dobra cena. jestem zadowolony z wyboru firmy do wykonania naszej instalacji fotowoltaicznej

Kokos

Firma wykonała sprawnie i dokładnie montaż. Jestem zadowolona z wykonania i jakości sprzętu. Następnym razem też bym wybrała ten zespół!

Potro

Terminowo, sprawnie i profesjonalnie. Dobra cena! Wszystkim polecam firmę

Dyrro

Zaskakująco konkurencyjne ceny idą w parze z wysoką jakością usług. Fachowa obsługa klienta zawsze dostępna do pomocy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Genergy Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
K.Kornel

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania pracowników tej firmy. Usługi, które świadczą, są zawsze na najwyższym poziomie, a ich ceny są uczciwe i transparentne. Gorąco polecam!

Barkoś

Firma ta zasługuje na najwyższe oceny za swoje usługi. Nie tylko są one wyjątkowo skuteczne, ale także dostępne w przystępnej cenie. To prawdziwy przykład na to, że wysoka jakość nie musi być droga

Jagoda

Mogę śmiało polecić ich usługi każdemu, kto oczekuje solidności i skuteczności.

Bogdan

Profesjonalizm, rzetelność i elastyczność to cechy, które wyróżniają tę firmę spośród innych. Ceny są dostosowane do jakości usług, a cały proces współpracy przebiegł sprawnie.

Paralina

Polecam tę firmę wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i solidność.

Leon

Montaż przeprowadzony przez specjalistów świadczył o ich wieloletnim doświadczeniu, co przełożyło się na bezbłędne działanie sprzętu. Bez wątpienia polecam tę firmę każdemu poszukującemu wysokiej jakości usług.

Kuroń

Cała obsługa transakcji przebiegła bardzo sprawnie, a montaż instalacji został wykonany przez doświadczoną ekipę. Widać, że wykonali już setki takich instalacji fotowoltaiki.

Maki

Bardzo dobry kontakt z klientem, świetne doradztwo i obsługa!! Polecam

Lazzo

Perfekcyjnie wykonana praca. Wszystko przebiegło sprawnie i w atrakcyjnej cenie. Polecam w 100%.

Kamill

Firma zasługuje na wielkie uznanie za umiejętność łączenia doskonałej jakości usług z bardzo konkurencyjnymi warunkami współpracy. Moje doświadczenia są niezwykle pozytywne, więc śmiało polecam każdemu zainteresowanemu.

Czy na wiosnę będzie ktoś jeszcze potrzebny na obsłudze klienta? od tego czasu będę szukać pracy. mam już doświadczenie. przy tych komentarzach od klientów zastanawiam się nad ewentualnymi premiami. Jakie teraz wychodzą?

Podobne zaciekawiło mnie to, że opinia jest wyrażona przez byłego pracownika. w tej ocenie słowa odnośnie braku kompetencji zostały skierowane tylko w stronę zarządzających? A co z pozostałymi pracownikami?

Sebastiann

Rewelacyjne podejście do klienta ! Od samego początku aż do końca montażu. Każdy problem rozwiązany nawet wychodzący poza zakres usług. Chciałbym żeby każda firma miała tak dobry kontakt z klientem!

camilla

Solidna firma. Doskonały kontakt, profesjonalna obsługa.

Kivo

Nie spodziewałam się tak miłej współpracy począwszy od wyceny po sam montaż. Bardzo profesjonalne podejscie do klienta, jakość wykonanego montażu i sprzętu na wysokim poziomie a cena BARDZO przystępna

Korper

Doświadczyłem profesjonalizmu i solidności tej firmy. Zadziwiająco dobrze przygotowane wszystko, ciągły kontakt, a cena usług na naprawdę konkurencyjnym poziomie. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością polecam każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Genergy Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Genergy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Genergy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genergy Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Genergy Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Genergy Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Genergy Poland Sp. z o.o.