Genergy Poland Sp. z o.o.

Opinie o Genergy Poland Sp. z o.o.

bysiak

nie jestem ani pracownikiem, ani klientem, trafiłem tutaj po przeczytaniu tego artykułu https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Paczkomat-na-energie-sloneczna-posrodku-osiedla-n158029.html i mówiąc otwarcie jakby nie fakt, że mieszkam w bloku to skorzystałbym z waszej oferty :-) Zasilacie paczkomat u mnie pod blokiem ze słońca wow, czyli jednak nowe technologie mogą być jednocześnie EKO.

Remek
@bysiak

Faktycznie, szacun dla firmy za takie rozwiązania, jak widać jak się chce to się da! Brawo

Magdalena

Po weryfikacji ofert z wielu firm, wybrałam Genergy. Wszystko i wytłumaczono i pokierowano przez cały proces, inwestycja naprawdę mi się zwraca. Było warto

Zbigniew z Kościerzyny

Pewna i sprawdzona firma jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne. Polecam :)

Klaudyna Nowy wpis

Genergy mnie nie zawiodło. Obsługa, montaż i produkt z wysokiej półki. Polecam każdemu, kto chce oszczędzać na prądzie :)

tymon Nowy wpis

U mnie instalacja śmiga już prawie od roku, wszystko bezproblemowo, a przy tych podwyżkach prądu tylko utwierdzam się w przekonaniu, że to była jedna z najlepszych decyzji i inwestycji.

roman Nowy wpis

Profesjonalna i godna polecenia firma. Świetny kontakt z doradcą przez cały czas realizacji inwestycji. Całość zrealizowana szybko i sprawnie. Montaż, jak i wszelka pomoc oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Poza tym bardzo korzystne opcje finansowania dla przedsiębiorców. Jako właściciel firmy widzę same korzyści z takiej instalacji, już po krótkim czasie użytkowania widoczny jest spadek rachunków za energię elektryczną. W niedalekiej przyszłości planuję rozbudowę o kolejne panele, ponownie z Genergy. Polecam!

Wera i Patryk Nowy wpis

Od pierwszego kontaktu do montażu usługa bez zarzutu. Instalacja działa bardzo dobrze.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Genergy Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Pueblos

Szybki montaż, bardzo dobry kontakt, instalacja zrobiona z ogromną starannością a o to się obawiałem jak będą kable po ścianie puszczać, wszystko w korytkach pięknie pochowane.

Miszael

Bardzo profesjonalne doradztwo, szybki montaż. Od podpisania umowy do podłączenia licznika minął jakiś miesiąc więc wszystko błyskawicznie. Czekam jeszcze na dotację, ale jestem zadowolony bo pomogli w tej całej papierologii. Polecam!

Trener

Sprzedaż i obsługa były w porządku, ale..! Montażyści mnie zachwycili. Nie tylko przeprowadzili instalację, której inne firmy nawet nie zgodziły się podjąć (ze względu na wysoki dach i skomplikowane warunki), ale również prace zostały wykonane szybko i bezproblemowo. Urządzenia zostały zamocowane stabilnie, estetycznie i precyzyjnie. Bardzo dziękuję za wykonaną pracę i mam nadzieję, że w przyszłości jakość usług nie ulegnie pogorszeniu.

M

Czy ponieśliście jakieś koszty od odstąpienia od umowy. Jest proces. Proszę o odpowiedź

Artur Kiełpino
@M

@UWAGA Również przeżyłem podobne doświadczenie. Moi rodzice podpisali umowę, a montaż zakończył się zaskakująco szybko – w ciągu zaledwie tygodnia. Dowiedziałem się o wszystkim dopiero na Wigilię. Gdy złożyliśmy oświadczenie o odstąpieniu od umowy, firma poinformowała nas, że musimy pokryć koszty, które zdążyli już ponieść. Konsultacja z prawnikiem tylko potwierdziła, że firma ma prawo domagać się zapłaty za wykonane prace do momentu odstąpienia. Niestety, rodzice nie zgodzili się zapłacić, a firma złożyła pozew w sądzie. Rozprawa już za tydzień, a koszty procesu są już wyższe niż kwota, którą moglibyśmy zapłacić w ramach porozumienia. Żałuję, że nie wiedziałem o umowie wcześniej, być może udałoby się uniknąć takiej sytuacji. Teraz, niestety, rodzice muszą ponieść konsekwencje swojej decyzji. Chcieli być sprytniejsi, a skończyło się na tym, że ich sytuacja jest gorsza niż na początku. Zobaczymy, jak rozwinie się sprawa. Tyle dobrego, że to co zamontowali to chociaż działa.

Danuta

Dzień dobry, nie wiecie czasem pod jaka nazwa teraz są dodawane oferty pracy dla doradców? Chciałam znaleźć ogłoszenie, ponieważ szukam zatrudnienia w Gdańsku w branży a tu stale pojawiają się opinie od klientów. trzeba po prostu zgłosić się już bezpośrednio? Czy warto?

Larysz

Firma zna się na rzeczy. Wszystko zostało wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Bardzo dobry kontakt i doradztwo na każdym etapie inwestycji. Bardzo zgrana ekipa instalatorów. Z czystym sumieniem mogę polecić

Marnik

Fachowe doradztwo i obsługa klienta łącznie z wypełnieniem i składaniem wniosków . Kompleksowa usługa , dobre ceny , dogodne terminy . Solidna firma godna polecenia .

kodziak

Nie spodziewałem się, że będę tak pozytywnie zaskoczony współpracą. Dotąd nie doświadczyłem tak płynnego i bezproblemowego kontaktu z żadną inną firmą.

Trafiliśmy na firme Genergy z polecenia i jesteśmy zadowoleni. Naprawdę solidny wykonawca fotowoltaiki.

Marek Nowak

Cały proces przebiegł sprawnie. Od spotkania i ustalenia szczegółów po montaż instalacji. Doradca na poziomie, wyjaśnił wszystkie niejasności, zaproponował optymalne rozwiązania.

Perkosz

Szybko, sprawnie, pełne zaufanie i zadowolenie. Zwłaszcza przy tak upierdliwym kliencie! Polecam w 100%

Loreh

Od samego początku do samego końca świetna współpraca. Przez dobór fotowoltaiki, przez montaż do kwestii formalnych

Pabiak

Profesjonalne podejście do klienta,terminowe wykonanie prac. Najwyższa jakość.Polecam!

Wiolka

Moja realizacja przebiegła bez problemów, zarówno w kwestii montażu jak również dokumentacji. I jeszcze jedna ważna sprawa jak dla mnie. Przedstawiciele firmy prezentują bardzo dobry kontakt z klientem.

Domokrążca

Jeśli jednym ze współwłaścicieli jest osoba z grupą inwalidzką dofinansowania są nawet do 100%. Jeśli zarobki są bardzo niskie dofinansowania są nawet do 130000 PLN więc doinformuj się zanim piszesz głupoty

Wojtek0

Dobry kontakt. Fachowo, sprawnie i solidnie. Znają się na swojej robocie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Genergy Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Genergy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Genergy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genergy Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Genergy Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Genergy Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Genergy Poland Sp. z o.o.