ALL10 AS

Opinie o ALL10 AS

Slawomir zakopane 2022

Witam. Co mogę Panstwu powiedziec na temat pracy w ALL10 w Stavanger po przepracowaniu roku w tej firmie . Na samym początku co chciałbym Wam powiedzieć to iz zeby specjalnie sie nie dublowac poprzednich wpisów moich kolegow z firmy to potwierdzam opinnie na temat tego ze firma nie stosuje się do przepisów norweskiego kodeksu pracy ponieważ interpretacja Pań konsultantek z ALL10 jest bardzo wybiórcza i przeważnie na Waszą niekorzyść w skrócie firma. -nie płacą dojazdówek do pracy możecie liczyć się z tym iz na projekty bedziecie jezdzić nawet po 50 km za własną kasę i nie zobaczycie ani koronki. - wmawianie nowym pracowniką miesięcznego okresu wypowiedzenia gdzie wedle norweskiego KP wynosi on dwa tygodnie. -problemy z uznawaniem egemeldingu oraz zwolnień chorobowych. -bezpodstawne obniżanie stawek godzinowych tzn umówicie się np na 230 koron za godzine i napierwszym zleceniu przez tydzień lub dwa bedziecie taką stawke mieć lecz u nastepnego klijenta ktorego mozecie mieć za tydzień nieżadko nawet za 3 dni dostaniecie 15 lub 20 koron mniej i wytłumaczenie iż pracodawca nie chce za Was więcej zapłacić a na projekcie spotykacie kolegów z innych bemanningów ktorzy mają wszyscy nawet o dwadziescia koron wiecej niż wy mieliście przed obniżką stawki ,a w rozmach z kierownictwem firmy która Was wynajeła dowiecie się ze oni wszystkim płacą tak samo tylko wasza agencja wam daje najniższą stawke. -jesli macie problemy z firma do której zostaliscie wynajęci raczej nieliczcie na pomac ALL10 a jesli bedziecie się nieprzychylnie wypowiadac na temat klijentów ALL10 i zamieszczać negatywne opinnie na portalach to dostaniecie telefon od pani konsultantki z informacją ze jesli nie usuniecie z portalu negatywnej opinii na temat klijenta to możecie pożegnać sie z pracą . Przedczym chciałbym Was jeszcze przeszczedz przed podjęciem pracy w ALL10 to to co pisali wczesniej moi koledzy i potwierdzam to to jest to iż agencja w zasadzie nie posiada własnych kwater jesli tam pojedziecie to w 80 procentach dostaniecie mieszkanie z agencji mieszkaniowej Prohousing AS gdzie bedziecie bulic za pokój od 6500 koron w zwyz a standart moim zdaniem niski gdyż 10 lat jezdziłem po tym kraju Vikingow i nie w jeden hotel robotniczy to był wersal w porównaniu z mieszkaniami z Prohousing AS a jesli nawet miały nieco niższy standart to cena rekompensowała to gdyz cena za miesiąc w hotelu robotniczym wacha się od 3000-do 5000 tys nok za miesiąc w zalezności od lokalizacji hotelu ,więc badzcie uczuleni na to iż to co pisali moi koledzy na temat jak wyglada sprawa z Covidem w tej firmie jest prawdą bo jak zachorujecie to nie bedą mieli gdzie was umieścić . drugą wazną sprawą na którą powinniscie zwrócic uwagę jest zwrot narzedzi i ubrań roboczych jesli tego sobie nie przypilnujecie to liczcie sie ze z wypłaty może wam zniknąc od 3000-10000 nok w zależności jakie narzedzia dostaliście i kim z zawodu jesteście oraz nie dajcie sie zwieść obietnicą ze bedziecie mieć zapłacone jesli na przykład zostaniecie na swieta wielkanocne albo boże narodzenie za wolne miedzy swiętami bo też nie zobaczycie ani koronki chyba ze macie przepracowane na rzecz ALL10 750 godzin gdzie w wiekszości agencji norweskich jest to 350 godz . ALE nie mówmy o samych negatywach ALL10 jest tęż kilka pozytywów . -mają szeroki wybór projektów w róznych branżach atmosfera na projektach rózna jest sporo fajnych projektów ale i sa takie gdzie jest praca to czysty znój i niczego nie usłyszycie poza słowami litewskiego brygadzisty lub swojego rodaka tempo ,tempo ale w tej sytułaci radze zebrac się większa grupą i żucic narzedzia w kąt i powiedzieć pie-d-ole nie robie w takich warunkach przeważnie buła im szybko mięknie jesli jesteście zgrani to w grupie możecie wiecej ale to juz zalezy gdzie i z kim bedziecie pracowac. -Panie są bardzo miłe i pomocne !!! Tak ale tylko do momentu kiedy nie podpiszesz umowy i nie dojedziesz do Stavanger ale tu bym sie trzymał maksymy kobieta zmienna bywa więc tu zalezy kiedy i dla kogo nawet zaskroniec może się w grzechotnika zmienic . -wypłaty terminowo i to co macie podpisane na listach godzinowych to dostaniecie . Na tym kończę moje podsumowanie rocznej współpracy z firmą a czy wy chcecie dla nich pracować sami sobie odpowiedzcie nie namawiam nikogo ani tez nie odradzam współpracy sami sobie odpowiedzcie po przeczytaniu tej oraz innych opini na temat tej firmy. Pozdrawiam

wspolpracownik
@Slawomir zakopane 2022

Sławek przecież ty pracowałeś tam miesiąc i sie pożegnaliście:):):) akurat na twoim projekcie był zapewniony dojazd albo kasa na bilety, wiec nie opowiadaj bajek, a stawki obniżyli tym, którzy jak nie okazało obok malarza nie stali nawet i trzeba było ich uczyć jak robić. Reszta miała takie stawki na jaka sie umówiła od początku. Co do mieszkań zawsze można cos znaleźć na własna reke jak ktoś jest obrotny ty po 10 latach pownienes to wiedzieć. Jak dal mnie to firma jest ok.

Slawomir zakopane 2022

Witam. Co mogę Panstwu powiedziec na temat pracy w ALL10 w Stavanger po przepracowaniu roku w tej firmie . Na samym początku co chciałbym Wam powiedzieć to iz zeby specjalnie sie nie dublowac poprzednich wpisów moich kolegow z firmy to potwierdzam opinnie na temat tego ze firma nie stosuje się do przepisów norweskiego kodeksu pracy ponieważ interpretacja Pań konsultantek z ALL10 jest bardzo wybiórcza i przeważnie na Waszą niekorzyść w skrócie firma. -nie płacą dojazdówek do pracy możecie liczyć się z tym iz na projekty bedziecie jezdzić nawet po 50 km za własną kasę i nie zobaczycie ani koronki. - wmawianie nowym pracowniką miesięcznego okresu wypowiedzenia gdzie wedle norweskiego KP wynosi on dwa tygodnie. -problemy z uznawaniem egemeldingu oraz zwolnień chorobowych. -bezpodstawne obniżanie stawek godzinowych tzn umówicie się np na 230 koron za godzine i napierwszym zleceniu przez tydzień lub dwa bedziecie taką stawke mieć lecz u nastepnego klijenta ktorego mozecie mieć za tydzień nieżadko nawet za 3 dni dostaniecie 15 lub 20 koron mniej i wytłumaczenie iż pracodawca nie chce za Was więcej zapłacić a na projekcie spotykacie kolegów z innych bemanningów ktorzy mają wszyscy nawet o dwadziescia koron wiecej niż wy mieliście przed obniżką stawki ,a w rozmach z kierownictwem firmy która Was wynajeła dowiecie się ze oni wszystkim płacą tak samo tylko wasza agencja wam daje najniższą stawke. -jesli macie problemy z firma do której zostaliscie wynajęci raczej nieliczcie na pomac ALL10 a jesli bedziecie się nieprzychylnie wypowiadac na temat klijentów ALL10 i zamieszczać negatywne opinnie na portalach to dostaniecie telefon od pani konsultantki z informacją ze jesli nie usuniecie z portalu negatywnej opinii na temat klijenta to możecie pożegnać sie z pracą . Przedczym chciałbym Was jeszcze przeszczedz przed podjęciem pracy w ALL10 to to co pisali wczesniej moi koledzy i potwierdzam to to jest to iż agencja w zasadzie nie posiada własnych kwater jesli tam pojedziecie to w 80 procentach dostaniecie mieszkanie z agencji mieszkaniowej Prohousing AS gdzie bedziecie bulic za pokój od 6500 koron w zwyz a standart moim zdaniem niski gdyż 10 lat jezdziłem po tym kraju Vikingow i nie w jeden hotel robotniczy to był wersal w porównaniu z mieszkaniami z Prohousing AS a jesli nawet miały nieco niższy standart to cena rekompensowała to gdyz cena za miesiąc w hotelu robotniczym wacha się od 3000-do 5000 tys nok za miesiąc w zalezności od lokalizacji hotelu ,więc badzcie uczuleni na to iż to co pisali moi koledzy na temat jak wyglada sprawa z Covidem w tej firmie jest prawdą bo jak zachorujecie to nie bedą mieli gdzie was umieścić . drugą wazną sprawą na którą powinniscie zwrócic uwagę jest zwrot narzedzi i ubrań roboczych jesli tego sobie nie przypilnujecie to liczcie sie ze z wypłaty może wam zniknąc od 3000-10000 nok w zależności jakie narzedzia dostaliście i kim z zawodu jesteście oraz nie dajcie sie zwieść obietnicą ze bedziecie mieć zapłacone jesli na przykład zostaniecie na swieta wielkanocne albo boże narodzenie za wolne miedzy swiętami bo też nie zobaczycie ani koronki chyba ze macie przepracowane na rzecz ALL10 750 godzin gdzie w wiekszości agencji norweskich jest to 350 godz . ALE nie mówmy o samych negatywach ALL10 jest tęż kilka pozytywów . -mają szeroki wybór projektów w róznych branżach atmosfera na projektach rózna jest sporo fajnych projektów ale i sa takie gdzie jest praca to czysty znój i niczego nie usłyszycie poza słowami litewskiego brygadzisty lub swojego rodaka tempo ,tempo ale w tej sytułaci radze zebrac się większa grupą i żucic narzedzia w kąt i powiedzieć pie-d-ole nie robie w takich warunkach przeważnie buła im szybko mięknie jesli jesteście zgrani to w grupie możecie wiecej ale to juz zalezy gdzie i z kim bedziecie pracowac. -Panie są bardzo miłe i pomocne !!! Tak ale tylko do momentu kiedy nie podpiszesz umowy i nie dojedziesz do Stavanger ale tu bym sie trzymał maksymy kobieta zmienna bywa więc tu zalezy kiedy i dla kogo nawet zaskroniec może się w grzechotnika zmienic . -wypłaty terminowo i to co macie podpisane na listach godzinowych to dostaniecie . Na tym kończę moje podsumowanie rocznej współpracy z firmą a czy wy chcecie dla nich pracować sami sobie odpowiedzcie nie namawiam nikogo ani tez nie odradzam współpracy sami sobie odpowiedzcie po przeczytaniu tej oraz innych opinni na temat tej firmy. Pozdrawiam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ALL10 Bemanning AS?

Kikut

W zależności od projektu , na większości jest stres i pośpiech specjalnie wymuszany na Polakach jak wytrzymasz pierwszy miesiąc to później jest spokojnie. Niby pandemia mało pracowników ale czasami Polacy są traktowani , naprawdę bardzo źle w porównaniu do Norwegów i muszą robić 5 razy więcej. A najgorzej jak trafi się Polak majster który pozjadał wszystkie rozumy. Czasami trafi się ok ale to tylko czasami Większość projektów to zapierdziel.

Witam Potwierdzam opinie Zenona, to co on napisał jest prawdą. Proszę omijać All 10 Bemaning w Oslo - nie płacą za dojazd, nie płacą za nadgodziny, kombinują żeby oskubać, wysyłają na projekty daleko poza miejscem zamieszkania, oferują niskie stawki, konsultanci często mówią nie prawdę, nie wypłacają diety itd. Generalne nie polecam....

Miś
@Andrzej

TO prawda , All10 ściąga ludzi z polski i nie dają pracy , nie tylko w Oslo w stavanger tez tak robią ,obiecują złote góry potem się wycofują , nie polecam

Mis
@Andrzej

Jak nie placa za dojazdowki? Chyba ponizej 7,5 km. Powyzej zawsze mialem dostalem dojazdowke. Stawka taka jak w zleceniu taka na wyplacie. A ze ktos nie odroznia stawki minimalnej na umowie od stawki w oppdragu to juz o nim swiadczy

@Andrzej

Jak praca byla 300m od mieszkania to nie placili dojazdowki. Ale dokladali do kwatery.

Stefan
@Mis

Ja dojeżdżałem do pracy 40 km w jedną stronę, ani korony nie powąchałem za dojazd, ty@Andrzej nie bierz tych tabletek bo Ci szkodzą.

Firma ALL10 Bemanning AS prowadziła rekrutację na stanowisko Praca w Norwegii. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Janek

Nie jest zle. Dlugie projekty, ciuchy daja, narzedzia tez, panie mile, choc strasznie o liste godzin scigaja. Gdybym nie zjechal do PL przez kovida to bym zostal w tej firmie. Ja polecam, wszystko bylo dobrze.

Karol

Czy to Polska firma?

@Karol

Norweska. Ale sporo polek pracuje dogada sie

Jan

Fatalnie oceniam tą firmę , mobing i brak poszanowania dla pracowników . Od 2019 roku Związki Zawodowe Elektryków w Norwegii wywalczyły zwrot niezapłaconych należności dla elektryków . Odradzam podjęcie pracy , nawet konsultanci odchodzą z all10 . Pracowałem dla nich i nie chcę nigdy więcej , jestem specjalistą w systemach sterowania , z 12 letnim stażem pracy w Norwegii .

Damian
@Jan

Zwiazki naobiecywaly zlote nie wiadomo co, apo tem jak przyszlo co do czego to sie okazalo ze wszystko zgodnie z prawem. Tylko wyciagnely kase na zapisanie sie do zwiazkow. Od radzam zwiazki zawodowe.

Budowlaniec

Dzień Dobry Zimowa pora byłem na zasiłku w navie. Teraz z powrotem pracuje w swojej firmie. Ale w ostatnim czasie dostaje dość często smsy, jak i również telefony z firmy ALL10 Bemanning AS. Przedstawiają w smsie warunki super. Tylko wypada rzucić swoja prace i gnać się przyjąć jak najszybciej do all 10, bo miejsc zabraknie. Ale stawki podać przez telefon nie chcą. Tylko słyszę ze super warunki. Moje pytanie jest skierowane do pracowników byłych, jak i obecnych. Jakie naprawdę warunki zapewniają w ALL10 Bemanning AS. Jakie są stawki w umowie ? Jak umowa jest skonstruowana ? Czy za dojazdówkę zwracają? Jakie narzędzia zapewniają lub czy za narzędzia swoje płaca ? Jak jest z ubraniami ? Jak płaca za nadgodziny ? Jak długie kontrakty maja ? Ogólnie mówiąc proszę o opisanie najważniejszych kwestii związanych z pracą związana z firma ALL10 Bemanning AS.

zenon
@Budowlaniec

Po pierwsze nie dają w biurze umowy do wglądu jak i w języku polskim , wysyłają umowe na meila żeby podpisać elektronicznie ale najlepsze jest w opdragah /zleceniach Jezeli zostaniesz odeslany z projektu do domu z powodu zlego zachowania lub zle wykonanej pracy, tracisz prawo do wyplaty wynagrodzenia za otrzymane zlecenie. Tak że pod ten punkt mozna podciągnąć dosłownie wszystko i zostaniesz bez pieniędzy

@zenon

A komus nie zaplacili? Mi zaplacili nawet jak chlopaki na projekcie nie dostali kasy bo firma padla. Oni mieli stale umowy tam, a my w All10 i wszystko bylo zaplacone. Wiec nie wiem skad masz te informacje

Zostaw merytoryczną opinię o ALL10 AS - Stavanger

• Jak się pracuje w ALL10 AS?

Zobacz opinie na temat firmy ALL10 AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALL10 AS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 15 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALL10 AS