Steinkopf as- , -

Stavanger

Opinie o Steinkopf as- , -

anonim 2009-04-29 10:30:30
hei,jestem byłym pracownikiem firmy steinkopf as,naprawdę dajcie sobie luzik, pierwsza pensja po 2 miesiącach,a później też tylko problemy i zlewka na pracownika, jak sie nie upomnisz o swoje to zawsze będziesz w plecy z kasą
anonim 2009-05-18 19:20:06
To prawda. Pracowałem u nich w zeszłym roku. Kręcą z kasą jak się da.
Jeśli masz problem z mieszkaniem to możesz raczej iść pod most niż liczyć na nich. Ogólnie firma do [usunięte przez moderatora]
anonim 2009-06-18 18:39:12
A znacie gościa Gaute Steinkopf szfa.
Jakie zarobki oni proponują,mam od nich ofertę na montera
Dajcie jakieś sygnały co robić,brać czy olać

pozdrawiam radomianin
Stoczniowiec 2009-06-24 19:22:20
Witam.Masz oferte?Do jakiej miejscowosci?Bo ja tez mam.Zobaczymy co z tego wyjdzie...
putin79 2009-07-31 17:34:22
witam .ja takze pracowalem dla steinkopf as i niestety ale nie polecam gosc kazda koronke ci [usunięte przez moderatora] nawet za cos z czym nie miales nic wspolnego np.za mieszkanie w ktorym nie mieszkales ferie penge[pieniadze na urlop] lubi z tym zalegac potraca pieniadze za narzedzia i to nie male ale ogólnie sympatyczny facet bo wie ze dobry bajer to polowa sukcesu
Nunek 2016-04-21 14:55:33
Wiesz co, ja nie pracowałem, ale pracował mój kumpel, teraz wyjechał do UK i przypomniało mi się, że może po nim mają wakat jakiś, dlatego chciałem się zapytać czy może ktoś cokolwiek wie o możliwości pracy tutaj czy póki co jest pusto z takim info??
Zostaw swoją opinię o Steinkopf as- , - - Stavanger
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steinkopf as- , -