Opinie o Astor Uitzendbureau B.V. w Rotterdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Astor Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Astor Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astor Uitzendbureau B.V. w Rotterdam

lulu

Super człowiek co telefon odbiera.Mówi prawdę i co jak z pracą, Praca na stikerach monotonia ale super 8 g 40 w tyg, kasa w piątek polecam

Polecam biuro Astor Uitzendbureau B.V. Solidna firma,ma pracę dla osób które szukają pracy. Nie trzeba mieć budynku 3 piętrowego na pokaz,wystarczy kultura i rzetelność z obu stron. A wszystko online załatwisz.

Jak długo trwa proces awansu w Astor Uitzendbureau B.V.?

Co to za pytanie proces awansu w Astor Uitzendbureau B.V. Startujesz z fazy a umowy o pracę póżniej b i c. Masz umowę i pracujesz otrzymujesz wypłatę co tydzień Awansować to można z pracownika pakującego na pracownika np.operatora maszyny,lub inne stanowisko na zakładzie pracy. Jakieś pytania odpowiem Pozdrawiam osoby z biura

Ula

Polecam Astoruitzendbureau To dobra firma Nie ma dużo ofert ale jak idziesz do pracy to już pracujesz Pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Astor Uitzendbureau B.V.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Technik-Mechanik E&I - Elektromonter
Rotterdam
Werckpost Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC praca!
READY_STEADY_GO
logo firmy ELEKTRYK - praca zagranicą
JobRun
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
Marzena

Każdy jest inny więc każda praca może ale nie musi przypasować osobie Pan który że mna rozmawiał przedstawił mi ofertę współpracy na stanowisko managera firmy Miły i z poczuciem humoru będziemy umawiać się na rozmowę Jestem w ogromnym szoku jaki wielki szacunek na biuro nie ludzie pracujący do osoby dzwoniącej. Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof

Biuro dobre Nie powiem złego słowa Pracowałem i bym z chemii wrócił ale nie mam transportu

Eugeniusz

Nie mają dużo ofert Żona pracuje jest zadowolona Super praca wkładanie ciastek do pojemników Dziecinnie prosta czynność Polecam Nie jestem pracownikiem ale daje 10 na 10 punktów

Osoba odbierająca telefon jest miła i uczciwie odpowieda na pytania Nie mają pracy dla stolarza Zadzwoń i zobaczysz

Dziunia ilonka

Wszystko płacone solidna firma

Izabela

Nigdzie nie można znaleźć opinii na temat tej agencji pośrednictwa pracy. Agencja ta nie posiada nawet biura, do którego można jechać choćby na podpisanie umowy. Pracowałam przez to biuro 3 dni dla firmy Erkin (pakowanie małych produktów np. czekoladek). Na początku przez telefon miła Pani opowiada o wspaniałej pracy dla kobiet i miłej atmosferze w tej rodzinnej firmie. Stawką 10,05 plus dodatki i zwrot za dojazd wg. CAO czyli 0,19e za km. Nic o umowie. Dostaje wiadomość z adresem i informacja, że koordynator będzie czekał rano w firmie. No spoko, prace ogarnęłam w weekend, więc myślę sobie, to bardzo miło, że rano przed pracą dopełnimy formalności. Po przybyciu do firmy wita mnie koordynator Edward, który ledwo co mówi po niderlandzku (już nie będę wspominać o braku prezencji). Dostaje papiery do ręki a tam główne zasady biura np. numer alarmowy do biura, ze trzeba mieć obuwie ochronne a nie wolno miec pomalowanych paznokci itd. Okazuje się, że umowa będzie za tydzień, bo ich księgowa jest na urlopie. Przychodzi szef firmy (turek) i pokazuje nam kantyne. Każdy z pracowników ma swój kubek (brudny), czepek ochronny, który dostaliśmy prawdopodobnie po jakichś innych pracownikach i nosi się go aż do zajechania, fartuch prany raz na ruski rok. Zakaz używania zbyt dużej liczby ręczników papierowych do wycierania rak. Na hali ani jednego Polaka i ani jednego pracownika z agencji. Same turki na kontrakcie. Podczas pracy jest kategoryczny ZAKAZ ROZMAWIANIA. Praca jest nudna i monotonna i nie można się do nikogo odezwać takze mozna umrzec z nudow. Dodatkowo tempo pracy jest chore i wymagają takiego tempa już od 1 dnia pracy. Po 1 dniu dzwoni do mnie koordynator i pyta jak podoba mi się praca, mówię o tym zakazie rozmawiania to śmieje mi się do słuchawki i prosi, żeby nazajutrz zająć się nową osobą, która przyjdzie do pracy, bo "Ja nie będę specjalnie jechać taki kawał". Teraz z perspektywy czasu pluje sobie w twarz, że się zgodziłam. Na następny dzień przywitałam dziewczynę i pomogłam się zaklimatyzowac. Na 3 dzień dowiaduję się, że umowa będzie za min.3 tygodnie, bo z nowym rokiem weszły jakieś nowe zasady i że jednak nie będzie zwrotu wg CAO, bo niby ten Turek nie zgodził się na duży zwrot za dojazd i będzie to Max 20-30 euro tygodniowo (gdzie mialam do pracy 50km czyli dziennie robiłam 100km) i możliwe, że dopiero wypłacane na koniec miesiąca a nie do każdej wypłaty a wypłata będzie dopiero po 14 dniach A nie po pierwszym tygodniu. Dodatkowo dziewczyna, która pracowała ze mną 1 dnia i zapomniała się odbić na wyjściu miała nie dostać pieniędzy, bo niby Turek powiedział, że za 1 dzień to on jej nie zapłaci. Okazało się również, że Pan Edward koordynator jest właścicielem agencji i sam wszystko ogarnia także jest to Polska agencja pośrednictwa pracy a to już mówi samo za siebie. Tak zakończyła się moja współpraca z ta firma. Myślę, że oszukiwanie ludzi w dodatku swoich rodaków odbije się Wam czkawką. Wstyd, że Polacy mając możliwość, zamiast pomóc to jeszcze sami wyzyskują. Dostali ostrzeżenie, że jeśli mi nie zapłacą to ja wiem gdzie się z tym zgłosić. Pieniądze dostałam po ok 2 tygodniach a umowy nie widziałam na oczy. NIE POLCEAM. UNIKAĆ JAK OGNIA.

@Izabela

Podpisuje się pod tym w 100%. Mogę tylko dodać że moja pierwsza przerwa na kantynie- usiadłam sobie gdzieś tam w kącie a szef podchodzi do mnie i mówi że nie mogę tu siedzieć i że mam się przesiąść i palcem pokazuje mi jakie miejsca dla mnie są dostępne . Po czym na moje miejsce przyprowadza i sadza kobietę „swojego pochodzenia”. Ehh brak słów !

Ewela

Proszę zauważyć DO izabela - iza Pani dokonała wpisu a pod nim sama zareagowała na swoją wystawioną opinię biura/ DUŻOOOO się napisała a ile problemów miała szkoda słów Jak Ci warunki nie odpowiadają to odchodzisz Proste Coś ciężko uwierzyć w te wszystkie oskarżenia do FIRMY I ASTOR wkurza mnie jak osoby piszą i spamują wszystko i wszystkich Ja nie zgadzam się odnośnie wpisu Tej Pani Ja z Den haag jeżdziłam do tej firmy i super mi sie pracowało Dojazdy płatne czyli km.w obie strony Pierwsze rozliczenie km po 2 tygodniach pracy a póżniej z tygodnia na tydzień Jak ktoś ma problemy ze coś nie zapłacone i rozliczone to nie zgadzam się Polecam z całym sercem ASTOR POZDRAWIAM

Anka
@Izabela

Pierwszy krok to popatrz na siebie Drugi nie oceniaj bo możesz być sama oceniana Trzecie zacznij szanować siebie to poszanujesz drugą stronę. I naucz się żyć wśród łudzi bo jak pracowałas to na dzień dobry miałaś problemy ze wszystkim Po trzech minutach na kantynie wszystkich ludzi namawialas by nie szli do pracy Szkoda słów

Sebastian

Co Ci kobieto daje pisanie bzdetow Ogarnij się Jak praca się nie podoba to w kraju za kasjerke duży wybór marketów

Justyna
@Izabela

Dziwnie ze piszesz nigdzie nie można znaleźć opinii na temat tej agencji. A jak znalazłaś u nich pracę i musiałaś mieć kontakt?

Sabina
@Izabela

Trzy dni pracowałaś 8 godzin stałam pracując i obserwujac Ciebie. NIe potrafisz naklejki na opakowanie zakleić Ale przez 8 godzin pracy byłaś wykończona super pracą. Polecam Astor dobra praca

Jarek

Ojjjj Ty to do każdej firmy i biura coś Masz Na setach wywalił Ciebie szef za szybką i bardzo dobrą pracę Też obsmarowalas biuro i pakowalnie sera Zejdź na ziemię NIe znam Astor biura Jak widzę (usunięte przez administratora) pisany to reaguje

Elżbieta

Astor Uitzendbiuro to biuro nie posiada biura stacjonarnego. Jest setki biur pracujących online. A tysiące na świecie. Dlatego ludzie którzy chcą przyjechać na kawkę mają problemy. Tak się ludzie nauczyli z innych biur ze przyjdzie porozmawia gadżety reklamowe dostanie A do pracy nie pójdę pójdę przecież koordynator mnie zna kawę w biurze piłam piłem. Mam chody jak będzie sobota do pracy nie idę A co i zrobią Znam ta czy tamtą przecież jest ok Niech idą do roboty w sobotę inni. Takie myślenie człowieka jest nie na poziomie. Ale tak biura ludzi nauczyło A to wina pracowników biur moim zdaniem Ludzie nie potrafią zrozumieć że stacjonarne biuro jest miejscem pracy dla ludzi tam pracujących A nie przesiadujacy i czekający na imprezę. Tak myślę że Ci co chcą przyjechać na Holandię i mają swoje priorytety to nie będą zajmować się pisaniem o tym że pracą 8godzin stojącą pracę mi dali A jaka by Pani Izabela chciała leżącą i pachnącą chyba? Pani Izabela chyba nie rozumie zasady zatrudniania Jak dzwonisz w eekend do pracy w poniedziałek to chyba normalnie ze umowa będzie do 2 3 dni dane osobowe muszą być wpisane do zawarcia umowy. Trzeba biuro szykanowac ze dostałaś zatrudniona z dnia na dzień.? To się chwali A nie pluje w twarz To nie ten rejon pracy Zadowolona byłam z rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko pakowanie warzyw i owoców Miły kulturalny Pan wszystko wytłumaczył Ja jestem pozytywnie nastawiona na te biuro Polecam Astor Uitzendbiuro

Wiktoria
@Izabela

Pamiętam Ciebie Iza weszlas na kantyne i już głośno było. Twoje pytania do nas na dzień dobry Pamiętam jak zapytał mnie chłopak czy mąż A tu na hali można jeść i palić ? Chyba Ewa odpowiedzala ze od tego jest przerwa A na hali się pracuje Wybuch śmiechu z waszej strony mówił sam za siebie ze nie długo tu nie zabawicie. Obraza na dzień dobry szefa hali to że jest innej narodowości nie znaczy że trzeba do niego krzyczeć Każdy szef w pracy mówi o pracy a Wy się mu w oczy patrząc powiedziałaś żeby się walił. A z serów 300 metrów od hali Was też właściciel wyrzucił. Ja pracowałam i złego słowa na biuro i halę nie powiem Tylko polecam

Krystian
@Izabela

A jak chcesz umowę dostać? Może zalajkujesz i będzie To nie jest portal społecznościowy tylko biuro pracy które potrzebuje Twoje namiary by umowę stworzyć Chyba biura muszą unikać Ciebie Ja dzwoniłem jestem murarz nie mają pracy na budowie Spoko koleś odebrał telefon przedstawia się i ma szacunek do rozmówcy Dla mnie Ok

Mati
@Izabela

W każdym biurze można znaleźć jakieś wady i zalety Pani Izabela nie była chyba poinformowana przez pierwszego pracodawcę ze w tym kraju ponosi się koszty wlasne Żaden mieszkaniec i pracownik nie żali się na forum ze paliwo kosztuje Bilety kupują za swoje rowery mają Sam premier do pracy rowerem się porusza i nie opisuje bo muszę dojeżdżać Każdy wybiera swoją drogę do pracy i pracę Pani Izabela powinna poczytać o historii Holandii teraz Niderlandów. Biblioteka publiczna w każdym mieście jest czynna także zapraszam do lektury. Będzie mogła Pani Izabela po wyjściu z biblioteki ja też opisać i ocenić. Byłem pracownikiem wszystko dobrze Ale poyjechałem do Londynu Polecam Astor Uitzendbiuro

Julek
@Izabela

Każdy szuka odpowiedniej pracy Biuro zmieszać z błotem potrafisz Ludzi gnonić potrafisz Nie podoba mi się Twoja historia nie ma sensu to co napisałaś A już wiarygodność sama sobie odpowiadasz Izabela odpowiada ja czyli.SAMA TY Ja jadę pozytywną opinię dotyczącą Astor Uitzendbiuro Spoko Pani mi powiedziała że jest praca Ale nie posiadają mieszkań Prawda i kultura Brawo Pozdrawiam miłą Panią z biura

Ala Amsterdam
@Izabela

Pani sama nie wie co pisze Zdanie za zdaniem zaprzecza sama sobie Jak to możliwe że po drugim dniu jest się szefową i ogarnia ludzi ich wprowadzenie na halę Za moment ze sa problemy z umową Ciężko zrozumieć i uwierzyć takiej opini. A tu rezygnacja z pracy Ja tak myślę że Pani Izabela Nie została na tej hali bo tam szefa drugiego nikt nie potrzebuje. Zadzwoniłam i bardzo miło mnie Pan poinformował że nie ma teraz pracy na terenie Amsterdam bo tam mieszkam. Jestem z nim w kontakcie i zamierzam podjąć pracę.

Darek
@Izabela

Hehehe A jakby kazali założyć Ci maskę w zakładzie pracy bo to czas epidemi To co byś zrobila??? Też opis negatywny? Czy zgłoszenie do polskiego sanepidu ze Ciebie zmuszają do przestrzegania przepisów .??? Ogarnij się kobieto

Basia
@Izabela

Jak możliwe jest pisanie takich głupot? Nie rozumiem tego wpisu Jeśli zadzwoniła Pani w piątek że szuka Pani pracy i w poniedziałek idzie do pracy To logicznie ze są potrzebne do skanu dokumenty by umowę stworzyć. Ale Pani to chyba Księżniczka jest bo z tego co się orientuję to biura są zamknięte w weekendy. Także podziękować by trzeba było osobie co odebrała telefon i dała Panią do pracy Ludzie są oburzeni jak można takie (usunięte przez administratora) pisać

Irek
@Izabela

Szanowni Państwo Proszę przeczytać ten wpis Koleżanki Izabela To co pisze to są żale i pretensje do całego świata ze znalazła się w kraju w którym coś ma zrobić wbrew sobie Jeśli się zdecydujesz na pracę to pracuj Po co szukasz pracy jak się nie słuchasz przełożonych. Moim zdaniem biuro ok

Eliza
@Izabela

Obrażanie poniżanie rasizm to Pani Izabela przedstawia w swojej opinii. Radzę w sposób kulturalny się zachować i w miarę możliwości zdecydować się na przeprosiny na forum. Osoby które są obrażanie zapewne nie mają pojęcia co Pani napisała i obrazila. Ale jak te osoby kiedyś dowiedzą się o tym wpisie to Pani Izabela nie zdaje sobie sprawy z konsekwencjami jaki mogą ja spotkać. Wymiana imion i firm na forum jest ok ale bezpośrednio znieważenie to z czasem Pani odczuje Pozdrawiam serdecznie czytajacych Do biura dzwonilam Miło grzecznie mi Pan przekazał ze nie ma pracy w okolicach mojego miejsca zamieszkania Odczulam dobrą energię od osoby kontaktowej Pozdrawiam Pana Eliza Venlo

Aga
@Izabela

Iza pamiętam sytuację odnośnie mojego dnia jak nie zaznaczyłem na zegarze mojego końca pracy. Ale wszystko zostało poprawione. Dostałam zapłacone za ten dzień. DLACZEGO DLACZEGO opowiadasz nie prawdę????? Odpowiesz mi??? Podcierasz moją osobą sobie (usunięte przez administratora) Dlaczego nie napiszesz nie umiem naklejane naklejek i składanie różnych ciastek nie jest dla mnie taka praca. Piszesz nieprawdę Ja pracuję dalej i jest super.

Magda
@Izabela

Piszesz Cytat Na hali nie ma żadnego Polaka same turki Tak napisałaś To jak znalazła się Polka co godziny były zapisanie Ale klamstwa i wszystko wyssane z palca. Ciesz się że te TZW turki nie pozwali o rasizm

Julia
@Izabela

Dobrze napisałaś Magda Ta Izabela to nie wie chyba że tu monarchia Tu nikt nikogo nie dyskryminuje A rasizm ze strony Izabela to przekroczenie zasad panujących w kraju tulipanów Tu każdy ma inny charakter i z innej kultury Ale szacunek do człowieka jest najważniejszy Nie obraża się człowieka bo urodził się w innym kraju Astor Uitzendbiuro to biuro holenderskie. NIe Polske Ja polecam

Irena
@Izabela

Jak możesz pisać ze nie można było rozmawiać Zgadzam sie Nie mogłaś Izabelo rozmawiać bo nie ze jest zakaz Ale tu już z Twojej strony bardzo duża bariera językowa Ty z tego co pamiętam to po polsku Młoda jesteś i bez angielskiego do pracy przyjechała Nic przecież nie zrozumiałaś co w angielskim czy holenderskiim mówili do Ciebie Dlatego przyszła Izabela do mnie by zapytać szefa dlaczego nie można pić alkoholu w czasie pracy. PAMIĘTASZ? Co mogę napisać biuro wyplacalne i normalne

Romano
@Izabela

Jak To jest możliwe Izabela ? Czy po napisaniu w w opinii przeczytałaś ją? Tempo jest chore i już w pierwszym dniu szybko trzeba pracować Po czym niżej piszesz ta praca to nuda i monotonia Czyli trzeba się zdecydować Albo jest tempo albo nuda? Moim zdaniem to jakis amok był i tak bez składu i ładu opinia została wpisana przez IZABELA

Mariusz
@Romano

Minęło już dwa i pół roku, a tu ciągle to samo? Co miało być sprostowane, to już zostało. Ile jeszcze można to ciągnąć? Może warto się skupić na tym, co aktualne? Czy agencja pomaga w znalezieniu lokum do zamieszkania? Dojazd również leży w gestii zleceniobiorcy? Jak długie są pobyty? I czy można liczyć na pomoc kogoś z biura na miejscu, powiedzmy koordynatora? Z góry dzięki.

Pati Pati
@Mariusz

Biuro nie ma mieszkań służbowych Nie bawią się z tym. Nie ma biura w Polsce bo to Holenderskie jest. W sumie dobrze bo nie mają problemów z pracownikami i negatywną opinią jakie i dlaczego tak drogie.A to (usunięte przez administratora) i filmiki na portalach. I też ogólnych problemów związanych z zakazami i nakazami na mieszkaniach. Holenderskie biura nie maja aut słuzbowych Holendrzy do pracy dojazd mają swój. Moim zdaniem to dobre jest ,bo masz transport z biura i czekasz 3 godz. do czasu kiedy bus dojedzie i 1 godz. jazdy To wtedy zaczyna sie (usunięte przez administratora) i wyzywanie ludzi w biurze A jak swój transport to kończysz pracę i jedziesz do domu swoim samochodem Dobrze przemyślane Biuro nie ma obowiązku zapewnić Ci transportu to wszystko zależy czy posiadają flotę czy nie

SEKRET
@Izabela

Ale Kobieta się rozpisała. Żeby jeszcze tak sprawnie pracowała jak każdy szczegół opisany A zastanawiam się nic nie jest pisane co się na tej produkcji robi i jaki produkt jest pakowany Pani to lubi pisać bajki nie ma nic w Pani wypowiedzi sensownego Rości sobie Pani prawa do dopłat dojazdy do pracy hehhehehe A KOSZTY WŁASNE GDZIE??? ZA DARMO WSZYSTKO BY WSZYSTKO CHCIAŁA hehehehe Ja zadzwoniłem i moja koleżanka pracuje jest super

Marta koordynator
@Izabela

Kłamstwa że strony P Izabeli Umowa fazaA została podpisana we wtorek Rozpocząć Pani chciała w poniedziałek rano i tak się stało W niedzielę wieczorem przesłane dokumenty z Pani strony i brak zrozumienia ze w nocy nie dostanie Pani umowy tylko po 2 dniach Wiem bo ja odbierałam od Pani telefon Bylam koordynator Astoruitzendbureau B.V. 1 rok do chwili wyjazdu z NL do USA Bardzo polecam współpracę z Astoruitzendbureau

Dagmara W

Polecam współpracę z Biurem Astoruitzendbureau Mam nadzieję że się przyda opinia dla wszystkich zainteresowanych Plening w piatek do 18 Na Cały tydzień Wypłata w piatek ale niekiedy już w czwartek Bez problemów biuro Dają tylko pracę Polecam wszystkim

Olga

Zadzwonilam I Zaskoczenie Odebrał Pan uprzejmie i bez problemu odpowiedział mi na pytania Nie mają mieszkań dojazdu do pracy i nie załatwiają ubezpieczenia Wszystko We własnym zakresie Astoruitzendbureau daje pracę i po przepracowaniu tygodnia czysta Wypłata na konto I tak powinno być A opłaty każdy sam sobie ponosi Pracuje I jestem zadowolona z biura i pracy

Irena

Polecam biuro Po rezygnacji z powodu wyjazdu wszystko co jest na solaris zostało mi wypłacone Po tygodniu jak nie pracowałam Polecam Jak masz transport i mieszkasz na swoim

Młoda

Pracowałam 3 miechy na czekoladkach Stawka dla mnie była srednia ale jak zobaczyłam pracę to powiem SUPER Biuro ma na tej lokacji mniejszą stawkę ale za to do wypłaty byłam w szoku. POZYTYWNIE Za 40 PRAWIE 400 EURO STIKEROWANIE I PRZEPAKOWANIE CIASTEK. Mniejsza stawka większa wypłata Jak skończę szkołę to wracam podoba mi się podejście ludzi w biurze Nie ma problemów z przelewami POLECAM

Magda

Polecam biuro mają spoko pracę i nie ma problemów z wypłatami.

Emma

LUDZIE INFORMACJĘ MAM DLA WAS MYLICIE DWA BIURA JEST ASTOR UITZENDBIURO I AZOR UITZENDBIURO NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO ZE SOBĄ NIE OCENIAMY JAK NIE WIEMY JEDNOCZEŚNIE POLECAM TE DWA

Marzena

Cała prawda o ASTOR Uitzendbiuro Zatrudnieniaja do biura miłych grzecznych ludzi koordynatorzy na poziome Samo to świadczy o właścicielach którzy są bardzo inteligentni na bardzo wysokim poszanowaniem człowieka. Zadzwoń zapytaj Polecam tę biuro ok pracowałam 3 lata Marzena

Dora

Podpisuje się pod Eli Dobre biuro Polecam

Eli

Jedynym biurem które na start na produkcji daje 12 brutto plus wakacyjne i urlopowe Nie (usunięte przez administratora)na wpłatach Polecam

Norek

Wypłaty na czas W piątki też odcinki z wypłaty Własny transport i mieszkanie A i informacje o pracy w piątek do 18 na cały tydzień POLECAM ASTOR UITZENDBIURO

Zostaw merytoryczną opinię o Astor Uitzendbureau B.V. - Rotterdam

• Jak się pracuje w Astor Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Astor Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astor Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 34 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astor Uitzendbureau B.V.