Epg Sp. z o.o.

Opinie o Epg Sp. z o.o.

Sz

Pracowałem w EPG ponad rok w dziale technicznym, dużo się nauczyłem, bardzo dobrze wspominam firmę. Zgrana ekipa, bardzo miłe pożegnanie.

Bianka
@Sz

Oooo to jak takie pożegnanie wygląda? Super brzmi, ale to jakaś imprezka pożegnalna finansowana przez firmę? Tak? I tak każda osobę się żegna, czy tylko niektóre? A jak zgrana ekipa, to znaczy że jest tu mała rotacja pracowników i ludzie się po prostu znają?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Epg Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 19 listopada na Pracuj.pl.

Mirek

Czy naprawdę umawiają 80 spotkań na miesiąc? Ile z tych spotkań jest wartościowych? Ile średnio można miesięcznie realnie podpisać umów? ile z tego można zarobić?

Dostałem propozycję pracy jako przedstawiciel handlowy w firmie EPG pytanie moje brzmi czy są tu jacyś pracownicy aby podzielić się doświadczeniem ?

Woj.
@Kandydat

Cześć, Ja pracuje 3 miesiąc i jest w miarę ok Spotkania są, klient różny się przytrafi, kilka umów wpada miesięcznie. Samochód dostajemy. Zobaczymy jak dalej

@Woj.

A z wypłacaniem pensji jest okej bez opóźnień ?

Proces rekrutacji prowadzony był wzorcowy pod względem profesjonalizmu i organizacji. Rekruterka wykazała się kompetencją i empatią, co znacząco obniżyło poziom stresu związanego z rozmową. Szybkość udzielania informacji zwrotnych oraz jasność komunikacji zasługują na szczególne uznanie.

Opowiedz o sytuacji stresowej, motywacja do pracy, trudne rozmowy z klientami

Pracuję w EPG zaraz rok, jestem po kilku awansach wewnętrznych. Ogólnie - jeśli widać, że pracujesz, to jesteś chwalony. Jak lecisz w kulki, to wypad - proste :) Prezesi są ok, kontaktowi, uprzejmi, moja przełożona jest super, dział w którym pracuję też jest super. Nie mam na co narzekać. Atmosfera jest ok, wypłata na czas. Jeśli chodzi o szkolenia - są. Firma ulokowana w dobrej lokalizacji, łatwy dojazd do biura. Dobrze pracuje mi się w tej firmie - szczerze polecam :)

klient
@Ania

Skory ale mam inne zdanie o tej firmie

Krzysztof

Ogólnie polecam firmę Epg. Bywały oczywiście niedociągnięcia z ich strony ale w granicach normy. Kontakt z samą firmą oceniam na dobry gorzej jednak z przedstawicielem. Sam montaż przebieg bardzo pozytywnie i fachowo . Pan Sebastian Simiński wykazał się perfekcyjną wiedzą i doradztwem w wykonaniu montażu pompy ciepła i służył podpowiedzią i życzliwością.

RESKO

Witam miesiąc temu moi rodzice podpisali umowę na pompę ciepła z firmą Epg z Panią Agnieszką byłem sceptycznie nastawiony do tej inwestycji i próbowałem rodziców odwieść od tego pomysłu niestety mój tata był uparty i zapatrzony w przedstawicielkę.Po miesiącu pompa ciepła jest zamontowana i jestem zadowolony że tata postawił na swoim-dlaczego? Ponieważ wszystko chodzi rodzice nie muszą schodzić do piwnicy żeby dokładać do pieca w domu ciepło i ciepła woda bez palenia w piecu.W tych czasach co się słyszy o tych którzy zakładają pompy ciepła trudno wybrać kogoś komu można zaufać.Dlatego polecam firmę Epg. Pozdrawiamy z Reska

Czy jest tutaj osoba pracująca bądź kiedyś pracująca w tej firmie na stanowisku zdalny konsultant call center?

@Tomek

Pracowałem, ale nie zdalnie tylko stacjonarnie.

Honorata
@:)

No to fajnie. A rozwiniesz temat? To w zasadzie bardzo będzie się różniło jeśli o samą specyfikę pracy chodzi? Tylko otoczenie pracy masz chyba inne i dają sprzęt, co nie?

Anonimowy Wodnik Szuwarek

Polecam, wypłata na czas. Kadra kierownicza zawsze służy pomocą.

Daria
@Anonimowy Wodnik Szuwarek

Również jestem zadowolona. Ludzie tworzą super atmosferę ;)

Pracujący
@Anonimowy Wodnik Szuwarek

Też nie mam na co narzekać. Większość ludzi jest w porządku.

Jacek
@Pracujący

Ano. Było szkolenie przed przystąpieniem do pracy i czy przydaje się ono później w codziennych sytuacjach?

Viola
@Jacek

Oczywiście, ja byłam na szkoleniu, bardzo duża wiedza sprzedażowa została przekazana dzięki temu w 2 tygodniu podpisałam umowę na PC Polecam naprawdę warto!

Honorata
@Viola

Można z ciekawości dopytać co kryje się pod pojęciem bardzo dużej wiedzy sprzedażowej? Co konkretnie zostało tam zaprezentowane, czego się nauczę?

Były pracownik dz. h.
@Anonimowy Wodnik Szuwarek

Anonimowy Wodnik z brodą Jezuska?

Małgorzta Cz-K

Polecam firmę EPG w pełnym tego słowa znaczeniu.W lipcu ub.roku zdecydowaliśmy się na pompę ciepła i wybór padł na EPG.Przedstawiciel p.Łukasz,wyróżniający się wiedzą i fachowym doradztwem przedstawił nam projekt i parę tygodni później (tak chcieliśmy) rozpoczął się montaż,cechujący się pełnym profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół nawet wizualny.Panowie Paweł i Bartek przyjechali tylko po to aby zainstalować mi regulator pokojowy, za co jestem im bardzo wdzięczna.Po tak owocnej i miłej współpracy zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne, które są już założone i czekamy tylko na przedstawiciela Energii.Dziękuję Wam i też sobie za trafny wybór.

Szukam

Czy trwa rekrutacja na do administracji?

Ktoś
@Szukam

Musiałbyś podpytać, bo nic nie ma na pracuj

Wika
@Ktoś

Jest tylko do Call Center I przedstawiciel handlowy

Babania
@Wika

A jak praca w call Center? Ile można zarobić i jakieś warunki?

Abc

Niedawno zostałam zatrudniona.

Xyz
@Abc

I jak wrażenia?

Pracuje tu kilka miesięcy. Jak w każdej Firmie są wzloty i upadki. Raz lepiej raz gorzej. Trzeba robić swoje i tyle.

Marian K.

Wczoraj została zamontowana w moim domu pompa ciepła. Jestem zadowolony z montażu i obsługi przez EPG. Dofinansowanie też pomogli ogarnąć. Generalnie wszystko Ok.

Zdzisław
@Marian K.

Potwierdzam. U mnie też EPG zamontowało pompę ciepła. Wszystko działa bez zarzutu.

hh

Wiesław
@Marian K.

Mi EPG zamontowało pompę ciepła 2 miesiące temu. Montaż bardzo sprawny i wszystko działa jak powinno ;)

Agnieszka
@Marian K.

Ja też z mężem jestem zadowolona z zamontowanej pompy. Polecam!

@Marian K.

U mnie były małe opóźnienia z montażem pompy ciepła wynikające z braku dostępności konkretnego elementu instalacji na rynku. Sam montaż i kontakt z przedstawicielem bardzo dobry. Polecam

Alex
@Marian K.

Tydzień temu zamontowali nam pompę ciepła nie działa jak powinna nie dogrzewa nawet do 20 stopni a problem jest w tym że nikogo to nie obchodzi z EPG dzwonimy i ciągle jesteśmy zbywania obietnicami bez pokrycia nikt nie sprawdził nie ustawił pompy a kilowaty biją 100kw na dobę można oszaleć nie podpisujcie żadnej umowy szkoda zdrowia⚡⚡

@Marian K.

Również polecam firmę. Porządnie dobrali i zamontowali mi panele fotowoltaiczne.

@Marian K.

Również mogę polecić firmę. Ekipy profesjonalna, posprzątali po zamontowaniu pompy ciepła.

Roman
@Marian K.

Ja też jestem po zamontowaniu pompy ciepła i fotowoltaiki. Rachunki niższe i jaka wygoda. Dzięki EPG!

...

Tak

Czy można dobrze zarobić jako handlowiec?

Zarobki

Czy to prawda, że przedstawiciele mogą zarobić nawet 15 tysięcy? Chciałbym mieć chociaż 6 co miesiąc przy normalnej spokojnej pracy.

Lukasz
@Zarobki

15 tys to ja w 2 miesiącu już zarobiłem Trzeba się starać pisać umowy i wypłata jest godna

Iwona
@Lukasz

To od umowy jest płacone czy na jakich zasadach to działa? Jakieś prowizje? I czy podstawa jakaś też jest?

@Lukasz

Ile umów trzeba podpisać?

Jak można pracować

Czy są jakieś oferty na dział telefoniczny, sprzedaż, obsługa klienta, szeroko rozumiane call-center???

@Jak można pracować

Jakiś czas temu szukali, ale jak jest teraz tego nie wiem

Kazik

Polecam z czystym sumieniem wszystko dopilnowane przez pana z którym podpisałem umowę

Mirka
@Kazik

Ja też serdecznie polecam. Wszystko zgodnie z obietnicą. P.Bartosz chętnie służył pomocą i udzielał mi odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jarek
@Kazik

U mnie całkiem sprawnie wszystko poszło. P. Łukasz pomógł mi też w uzyskaniu dofinansowania

Jarek S.
@Kazik

U mnie również przebiegło wszystko zgodnie z tym co obiecał P. Wojtek

Ula
@Kazik

U nas były małe zawirowania z dostępnością wybranego przez nas sprzętu, ale Pan Bartek zrobił wszystko, żeby wszystko dobrze wyszło. Polecam

Jacek

Czy da się teraz zarabiać po 15-20 tysi miesięcznie? Znajomy mi mówił że podobno to możliwe. Dużo trzeba pracować czy rzeczywiście tak dobrze jest płacone. Chciałbym się dostać i liczyć na takie zarobki jak mówił znajomy.

@Jacek

Sporo, na jakim stanowisku niby mieliby tak płacić? Ciekawa jestem, czy to faktycznie realne. I na jakiej zasadzie działa.

U. L

Wszystko było świetnie aż do 28 listopada 22 kiedy to moja pompa zamontowana we wrześniu 22r przestała pracować. Zgłoszenie awarii zostało przyjęte następnego dnia rano. Do dzisiaj 2/12/2022 bez jakiejkolwiek informacji kiedy dojdzie do naprawy. Dzisiaj to wszystkie połączenia z mojego nr są zwyczajnie odrzucane. Jak można tak traktować swoich klientów. Po takich doświadczeniach nie polecam tej firmy. Dobrze zastanówcie się jak zostaniecie potraktowani.

Terka
@U. L

Mam to samo nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Epg Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Epg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 209.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epg Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 93 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Epg Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Epg Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Epg Sp. z o.o.