Epg Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Epg Sp. z o.o.

Doma

Jak oceniacie karierę młodszego analityka zespołu wsparcia sprzedaży? jak widać najpierw oferują umowa zlecenie na minimalna krajowa ale zastanawiam się czy można potem jakoś awansować lub się rozwinąć? nie piszą o tym wprost

Agata
@Doma

Jasne, że można. Jesteś dobra w tym co robisz to masz szansę się rozwijać i awansować

Agata

Pracuje w Epg już ponad rok i uważam że dobrze się tu pracuje. Jak wypełniasz dobrze swoje obowiązki to szefostwo Cie docenia. Można awansować i rozwijać się zawodowo. Atmosfera w biurze bardzo dobra, fajne imprezy integracyjne. Osobiście polecam pracę w Epg ;)

Józek

Fajna atmosfera, polecam.

Ok

Chciałbym wyrazić swoje ogromne zadowolenie z procesu rekrutacji, który przeszedłem w Waszej firmie. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie – od pierwszego kontaktu po ostatnią rozmowę. Profesjonalizm rekruterów, ich zaangażowanie oraz otwartość na moje pytania sprawiły, że czułem się naprawdę dobrze poinformowany i wspierany na każdym etapie. Dziękuję za tak pozytywne doświadczenie!

Doświadczenie i Kompetencje

Dla mnie wszystko ok

Zbigniew

Bartek

Polecam

Polecam

Katarzyna S.

@Pracodawca jakie samochody przewidujecie dla handlowców, a jakie dla menadżerów + czy jest karta paliwowa?

Jjk

Witam Jak wygląda praca w Call center? Czy da się wyrobić jakieś premie? Może ktoś nakreślić?

Handlowiec

Jestem po rozmowie telefonicznej z Panią z działu HR . Kandyduje na handlowca , czy ktoś może opisać jak na ten moment wygląda sytuacja w tej firmie? Jak klienci na spotkaniach reagują na nią?

O.

Ile trwa szkolenie i w jakich godzinach jest przeprowadzane? Praca jest tylko poniedziałek-piątek czy można też pracować w weekendy lub w tygodniu po 16?

Od 9:30 do 15:30

Mariola

Firma zakładała u mnie instalacje fotowoltaiczną na gruncie, na początku bardzo się bałam. Jestem wdowa i tyle się słyszy o firmach, które (usunięte przez administratora) Zaufałam Pani Sarze i faktycznie wszystko było tak jak Pani mówiła na spotkaniu. Kontakt z firma jest cały czas. Instalacja szybko zamontowana i wszystko ładnie chodzi. Polecam każdemu znajomemu.

Kolega

Opinie są przecież napisane. Różnorakie można znaleść. Najlepiej przekonać się na własnej skórze jak to się mówi. My jesteśmy zadowoleni. Wcześniej mieliśmy umowę z inną „dużą” firmą, ale odradzili Nam ludzie i na Nasze szczęście; bo zostalibyśmy bez dotacji..

Cześć wam, rozważam wysłanie cv na stanowisko specjalisty ds. obsługi posprzedażowej. Doradzicie mi czy warto ubiegać się o tę pracę, jak zarobki, nastroje w zespole. Piszą o rozwoju, może ostatnio ktoś z was awansował i opowie jak to wyglądało, po jakim czasie itp.

Zosia

Nie prawda 2 dniowym To zlecenie odchodzisz kiedy chcesz Żadne okresy nie obowiązują Jestem tu 2 miesiac i sobie chwale pracę na 0,5 etatu

kruszynka
@Zosia

dziękuję za odpowiedź. a czy są jakieś kary w umowie ?

Mat
@Zosia

Ile spotkań trzeba umówić żeby się utrzymać długo w tej pracy? Jak to wygląda z zarobkami, idzie zarobić chociaz 4-5k netto? Jakie godziny pracy?

Paulina

Mi się dobrze pracuje, czas pracy elastyczny mogę pogodzić to ze studiami

Bssks
@Paulina

Potwierdzam stawki za godzinę między 28 a 35

Mat
@Bssks

EWA KONIECZNA

Witam ,jestem zadowolony z przebiegu inwestycji ..obsługiwał nas Pan kajetan ,cała realizację zabral na swoje barki i przebiegła tak jak było obiecane ???? Pozdrawiam

Bożena Nowaczyk

Polecam firmę epg, godna zaufania, umowę podpisaliśmy z Panem Kajetanem Brylińskim, ma bardzo duża wiedzę, odpowiedzial na kazde nasze pytania, miły, sympatyczny i zawsze pomocny. Wywiązał się z umowy na pompę ciepła, na wiosnę zdecydujemy się na fotowoltaike i tylko z tą firmą!

To ile godzin trzeba byłoby przepracować na słuchawce aby zarobić te 5 tysięcy na rękę o które ktoś teraz niedawno spytał? Teraz to widzę, że też samego Lidera CC poszukują, również nie ma podanych widełek, ale na tym stanowisku jakoś więcej pewnie się zarabia? z samej stawki godzinowej czy może premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Epg Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Epg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 213.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epg Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 99 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Epg Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Epg Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Epg Sp. z o.o.