Opinie o Scania Wrocław oddział Pietrzykowice w Pietrzykowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Scania Wrocław oddział Pietrzykowice. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Scania Wrocław oddział Pietrzykowice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scania Wrocław oddział Pietrzykowice w Pietrzykowice

Czy w Scania Wrocław oddział Pietrzykowice zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nick Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca na stanowisku Mechanika?? Atmosfera, zarobki dobre? Kiero ok?? Jak z benefitami??

Czy w Scania Wrocław oddział Pietrzykowice występują paczki/bony świąteczne?

Renata

Z tego, co piszecie rozmowa rekrutacyjna nie przebiegała najlepiej. Ktoś też dał znać, że ciężko otrzymać umowę na stałe. No i tak się zastanawiam czemu pracodawca nie chce jej dawać? Jest jakiś czas po którym jednak się taką umowę dostaje?

Alex Nowy wpis
@Renata

Tak. Dostajesz umowę kiedy widać ze chcesz się czegoś nauczyć. Kiedy maja wątpliwości dają Ci umowę na kolejne kilka miesięcy. To korporacja. Jest określona liczba etatów. Jeśli widać ze jesteś leser to załoga sama doprowadzi do zwolnienia Ciebie. Nikt będzie tu robił za kogoś. Każdy pracuje na wspólny cel. Chcesz dużo musisz dać z siebie dużo.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Scania Wrocław oddział Pietrzykowice? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik Sortowni Paczek
Pietrzykowice
Inwork Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Scania Wrocław oddział Pietrzykowice?

Edd

Na początku masz umowe próbna jak wszędzie. Po próbnej wszystko zależy od tego czy się wykażesz czy nie. Jeśli jesteś specjalista to możliwe ze dostaniesz umowe na stałe, a jeśli nie zaimponujesz swoimi umiejętnościami to umowa na czas określony. Kwestia rozmowy….

Zorro
@Edd

Zamiany które zaszły w kwietniu wyszły wszystkim na dobre. Zmiana kierownika tylko wyłącznie na plus. Praca w spokoju, a nie w stresie jak to było wcześniej, skończyło się darcie (usunięte przez administratora).. jasne i przejrzyste reguły. Skończyło się kolesiostwo. Wszystko idzie w dobrym kierunku… mam nadzieje ze jeszcze przydupasy poprzedniego kierownika zostaną posprzątane….

Edd

Człowieku Ci co maja lepkie łapki to są jeszcze w Pietrzykowicach. Głowę odcięli ale została jeszcze szyja i ręce. Czekam z niecierpliwością na kolejne ruchy…

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Scania Wrocław oddział Pietrzykowice?

Prezesoo

Sam się zwolnisz zanim dostaniesz umowe na stałe

ppp25

Podpinam się pod temat może ktoś wyrazić swoją opinię na temat pracy w Scanii Pietrzykowic

Prezes
@ppp25

Przebieg rekrutacji można podsumować w następujący sposób: od pałacu do stodoły. Przyjeżdżasz na rozmowę wszystko fajnie marka premium, według mojego zdania lider wśród aut ciężarowych, a później po rozmowie mogę stwierdzić ze stodoła albo gorzej. Rekrutacja jest prowadzona w biurze gdzie mimo zamkniętych drzwi wszystko słychać na zewnątrz. Dodatkowo byłem świadkiem jak jeden krzyczy na drugiego- później okazało się, ze była to osoba prowadząca rekrutacje. Osoba prowadząca rekrutacje jest niekompetentna, sama rozmowa prowadzona w sposób żałosny i na bardzo niskim poziomie. Opowiadanie bajek historyjek i nie stworzonych rzeczy, pytania kierowane do mnie niezgodne z prawem (prośba o doręczenie referencji z poprzedniego miejsca pracy, pytanie o nałogi) Generalnie komedia i nie polecam nikomu, zmarnowany czas. Nawet jeśli by zadzwonił z oferta pracy to nie przyjąłbym jej chociażby na sytuacje z przed rozmowy. Obiecał, ze zadzwoni powiadomić o wyniku rekrutacji i oczywiście tego nie zrobił mimo zapewnień. Porażka.

Paw

Czy ktoś może podzielić się opinia na temat pracy w tym oddziale??

Zostaw merytoryczną opinię o Scania Wrocław oddział Pietrzykowice - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Scania Wrocław oddział Pietrzykowice?

Zobacz opinie na temat firmy Scania Wrocław oddział Pietrzykowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scania Wrocław oddział Pietrzykowice?

Scania Wrocław oddział Pietrzykowice