Opinie o Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo w Niepruszewo

Czy w Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo są szkolenia zewnętrzne?

mirek Nowy wpis

czy ten pracodawca jest uczciwy wyplata na czas i oplacone wszystkie skladki ?

Czy w Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Robert Nowy wpis

Nie bede sie ukrywać pod nickami, ale nie polecam dla kogoś powyzej 3,5t. Tacho to cudowna tworczość (żaden kierowca nie jezdzi na legalu bo nie moze przy takim planowaniu) . Dwoje braci...cudowne magnesy, Reszta tez podkleja bo wymagania... Szef placi i wymaga. Nie polecam a wrecz odradzam komuś na ciezarowki... Dziś splonela jedna bo hamulce sie spalily, ale to chyba nie problem bo brat szefa to techniczny. Nie zna się, ale miny umie robić. Szef to uczciwy czloweik, ale ma w rodzenstwie debila chyba... Trudno się odnieść sprawiedliwe...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Ślusarz Narzędziowy
KGL S.A.
logo firmy Operator techniczny
GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Operator Produkcji
Niepruszewo
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
Xxxxx007

Praca tam jest jak w (usunięte przez administratora). Praca dniami i nocami. Po 16 a nawet więcej Zero organizacji pracy, logistyki. Nie umiejętnośc w zarządzaniu. Rodzinna firma masakra i non stop pretensje.

MaxMax

Uwaga na tą firmę, nie polecam pracy dla Pana Ireneusza, niby w okresie próbnym kwota 3000tys netto co jest bajką kompletną, chyba że chce się zrobić 300h miesięcznie to może taka kwota być. Jazda przeładowanym autem, ręczne wyładowywanie około 3,5tony towaru dziennie. O rampach można zapomnieć, auta nie wyposażone w windy. Po załadunku o 1 w nocy i trasie 15h zapomnij o dniu wolnym. Dostałem kolejne zlecenie na załadunek tym razem o godzinie 2:30, niby trasa krótsza. Postanowiłem zrezygnować podczas okresu próbnego, za 4 trasy (52 godziny w pracy ) otrzymałem przelew 350zł czyli wychodzi 6zł na godzinę. Omijać z daleka tą nieuczciwą firmę, sprawa została również zgłoszona do inspekcji transportu aby się przyjrzeli całej tej sprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo?

Zobacz opinie na temat firmy Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rejent Spedycja Ireneusz Rejent Niepruszewo