Opinie o Karpińska Elżbieta Sopelek w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karpińska Elżbieta Sopelek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karpińska Elżbieta Sopelek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karpińska Elżbieta Sopelek w Ustroń

Anonim Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego nasze opinie są usuwane! Jeżeli chodzi o pracę to dno totalne, nie liczą się dla nich ludzie, jedyne co się liczy to pieniądze i standardy a ludzi traktują gorzej niż psy.. jest to szczególnie skierowane to Pani Menager i szefostwa. Jak można tak podle traktować ludzi? Przeciez traktujecie ich jak siłę robocza i nic więcej. Ludzie mają uczucia i emocje których nie mogą przy was okazać bo jeżeli to zrobią to lecą do domu. Trochę zrozumienia nie zaszkodzi. Radziłabym zmienić Panią Menager na kogoś innego i kogos kto jest empatycznie nastawiony do ludzi a nie tak jak obecną Pani Menager. Jedyne co robi to (usunięte przez administratora) po ludziach i nic więcej. Nie polecam tej pracy chyba ze macie nerwy ze stali. Lepiej znaleźć inna lepsza pracę niż pracować w tym cyrku bo można nieźle przypłacić psychika przez to.(usunięte przez administratora)

Anonim x3x Nowy wpis
@Anonim

Szczera prawda. Lepiej się trzymać z daleka od tego miejsca pracy. Szkoda nerwow I zdrowia na takie traktowanie. Szczególne podziękowania za to co dzieje się teraz należą się Magdzie bo to tylko i wyłącznie z jej winy pojawia się coraz to więcej negatywnych opinii. Ludzie przejrzeli na oczy i widzą co się dzieje. I tak jak napisał ktoś wyżej.. usuwanie opini nic wam niestety nie da bo będą się pojawiać nowe i nowe. Nie da się uniknąć prawdy bo prawda zawsze się obroni i wyjdzie na jaw.

Ewa Nowy wpis

Czemu usuwacie komentarze, które w żadnym stopniu nie są ani wulgarne, ani obraźliwe? Jest to szczera opinia pracowników, których to właśnie WY zatrudniliście, a w późniejszym etapie potraktowaliście jak (usunięte przez administratora) ;)

Anonim Nowy wpis
@Ewa

Ponieważ boją się prawdy która może im zaszkodzić. Ludzie widzą co się dzieje I sami wyciągają już odpowiednie wnioski

Miki1310

Cudowna Pani kierownik! Przyjemna atmosfera pracy, stawka jak za wykonywaną pracę jest moim zdaniem adekwatna ;)

Izabela
@Miki1310

Ale faktycznie zespół się wymienił jak ktoś niżej pisał, jest nowa załoga? Jak oceniasz kierownictwo? wszystko dobrze działa?

Miki1310
@Izabela

Tak zespół jest zmieniony ale myślę że nie będę ale tutaj zagłębiać z tym jak dokładnie było.. odnośnie kierownictwa.. nie mogę narzekać bo naprawdę wszystko gra z tej strony ;)

@Miki1310

Nieważne jak było, ważne że teraz jest dobrze i jesteś zadowolony. Jeśli chodzi o stawki to też się poprawiło? Bo wcześniej ludzie na to narzekali. Lepiej to wygląda według ciebie?

Agnieszka

Poczekaj, tak po prostu po tym jak Cię zwolnili wróciłaś? Nie rozumiem chyba motywacji co do tego, skoro podobno tak niefajnie Cię potraktowali?

@Agnieszka

Minęło pół roku, moja przyjaciółka dostała "szansę" zostać kierownikiem lokalu w Ustroniu, sama się bała, pojechałam z nią dla wsparcia. Wyprowadziliśmy się z dnia na dzień 200km od domu. Mając 19 lat, wsparcie od strony biura zerowe. Stworzyłyśmy nowy zgrany zespół, wszystkich wyszkoliliśmy a tu takie coś

Krzyś

Mam nadzieję że ktoś wkoncu dobierze tej firmie by skończyć tak traktować pracowników.

Agnieszka
@Krzyś

No jeśli to prawda nadzieję można mieć zawsze, tylko pytanie jak Ty sobie to wyobrażasz? Kto mógłby z czymś takim coś zrobić?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Karpińska Elżbieta Sopelek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik Montażu
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca- Dział mięsny
Hrappka.pl
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.

Miałam okazje pracować tam 3 miesiące, bardzo nie polecam. Rzadko piszę tu opinie a le ta firma zasługuje na wyróżnienie. Kierownictwo traktuje Cię z góry, czasami czułam się poniżana. Stawka niska i za tą prace polecam znaleźć inną pracę. :)

Gabriela
@Anna

No to ciekawe gdzie lepiej płaca? Jak wiesz to daj znać nawet kwoty nie podałaś ile wynagrodzenia jest

Beata

Matko święta jakie opinie! Jakim cudem firma działa? I czym pracownicy zostali przekonani? Skoro praktycznie na nic nie można liczyć i według piszących jest taka wielka "beznadzieja". A może coś się w końcu zmieniło na lepsze?

Konr.955

Pracodawcy to (usunięte przez administratora)

gpo1

MASAKRA. Jako miejsce pracy? totalna żenada, nie polecam, beznadziejne pieniądze, beznadziejne kierownictwo, potrafią dzwonić z pierdołą a jak chodzi o pieniądze to nikt nic nie wie, o umowie - nikt nic nie wie, a jak ktoś chce połowę w łapę połowę na konto - bezproblemu.

Ibg222

Jak najbardziej nie polecam, stawki kiepskie w porównaniu z ilością pracy do wykonania, kierownictwo nie uczciwe, dwulicowe, zero jakiejkolwiek pomocy, nawet jak by miało dość do zostania jednego pracownika na zmianie w takim lokalu. Krótko mówiąc żenada, kiepska nic kontaktu, załatwienia czegokolwiek, brak umowy, problem ze stawka, wielokrotnie trzeba się upominać o odpowiednią wysokość wypłaty, bo jest liczona przeróżne po mimo innych ustaleń z początku. Kierownik lokalu - masakra. Wredna i nieuprzejma.

Zostaw merytoryczną opinię o Karpińska Elżbieta Sopelek - Ustroń

• Jak się pracuje w Karpińska Elżbieta Sopelek?

Zobacz opinie na temat firmy Karpińska Elżbieta Sopelek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karpińska Elżbieta Sopelek?

Karpińska Elżbieta Sopelek