Odlewnia Kowala

Chybie

Opinie o Odlewnia Kowala

anonim 2011-01-28 21:28:56
Zarobki są w tej firmie dobre około 1700zł netto.Jedyny błąd w tej firmie to że trzeba pracować na normy a nie na stawki.Jeśli chodzi o sobote to firma wypłaca 50%.Ogólnie polecam tą firme.
anonim 2011-06-18 14:46:09
Praca jest ok.tylko majstrowie to takie buraki [usunięte przez moderatora] .Od razu szef powinien zwolnić dyscyplinarnie takiego [usunięte przez moderatora]
????? 2014-10-29 15:47:51
Zarobki Bardzo Kiepskie na szkodliwe!!! i uciążliwe!!! warunki pracy w tej firmie jak w Chybiu tak i w Ustroniu. Kierownictwo beznadzieja, oszusci i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak samo jak i szefostwo.... WSTYD!!!!!!! BY LUDZIE PRACOWALI W TAKIM SYFIE ZA TAKIE PIENIĄDZE I DORABIALI SIE TYLKO I WYŁĄCZNIE CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I FIZYCZNYCH !!!!! JEDEN WIELKI WSTYD !!!!!
anonim 2014-11-26 21:29:23
jeden wielki syf,gnoj, bardzo duze ryzyko popazenia gdyz nie maja odpowiednich ubran chroniacych odziez i skore!,nie przestrzeganie przez pracodawce zasad bhp,nikomu nie polecam tej firmy chyba ze ktos lubi soba orac za marny grosz to prosze bardzo tam sie ludzie zmieniaja jak majtki na wieczor bo nikt nie chce tam pracowac i dawac sie ponizac,lepiej grysc tynk ze scian niz tam robic a ten co pisal ze poleca to chyba jakis lizodup.
Odlewnik 2014-12-29 18:49:04
Praca na odlewni z założenia jest brudna - to nie piekarnia. Rotacja pracowników w zdecydowanej większości wynika z ich przebywania pod wpływem alkoholu w godzinach pracy, za co zostają zwalniani. Ryzyko poparzenia istnieje, ale tylko jeśli pracownik nie przestrzega podstawowych przepisów BHP.
Odlewnik 2 2015-02-10 12:05:40
Najlepiej pisać syf i gnój szkoda tylko że pracownicy sami go robią !!!
Ryzyko poparzenia jak w domu podczas gotowania wody na herbatę trzeba uważać!
A jeśli chodzi o odzież ochronną to jest dostępna tylko niektórzy pracownicy
zgrywają twardzieli i sami mają gdzieś BHP ale jak się coś stanie to wtedy wszyscy w koło są winni tylko nie poszkodowany bo zapomniał założyć
ochronnego sprzętu bo nikt mnie nie widzi.

Odlewnik 2 2015-02-10 12:15:21
To chyba nieliczni pracownicy nie przestrzegają BHP a nie pracodawca.
Jak się nadużywa alkoholu to potem jest rotacja.
Jak się jest leniwym cwaniakiem to pewnie że lepiej jeść tynk ze ścian smacznego !!!
anonim 2015-08-29 20:40:42
Ta firma nie powinna już istnieć z takim Szefostwem i kierownictwem, pracownik jest nie doceniany, traktowany jak coś gorszego i oszukiwany na zarobkach. Beznadzieja nie polecam!!!!
anonim 2015-08-29 20:44:26
Co tu więcej pisać.... jeżeli ktoś chce niech spróbuje pracy w tej odlewni, po pierwszej wypłacie sam zrezygnuje i napisze to samo co inni, że jeden wielki syf i gnój za byle jakie pieniądze. Porażka...
AK 2015-09-01 14:55:25
Na tym forum każdy może napisać bezpodstawnie wszystko. Jeśli się ma jaja to się przychodzi i mówi co nie pasuję, a nie miesza wszystkich z błotem anonimowo. A porażką to są niektórzy pracownicy którzy sami syf robią.
Odlewnik 2 2015-09-28 13:18:36
Sądzę że wszystkie te anonimy to piszą osoby które pożegnały się z pracą na własne życzenie alkohol, niewypełnianie obowiązków i nieprzestrzeganie podstawowych zasad norm pracy. Ja osobiście pracuję w tej firmie i nie znam
osoby która by ją opuściła po 1 wypłacie z własnej woli.
Co do opinii na temat szefostwa i kierownictwa to chyba nie jest tak źle skoro firma istnieje już tyle lat na rynku i jest poważana przez klientów.
Pracownik zawsze ma prawo przyjść i powiedzieć co mu nie pasuje lub co można by zmienić lub poprawić i co mu leży na sercu i nikt go za to nie zgani a wręcz przeciwnie. Pisanie o syfie i gnoju jest bezpodstawne ponieważ to świadczy o pracownikach których zadaniem jest dbanie o porządek czyli widocznie osoby które to piszą same nie dbały o porządek i jak to ładnie opisują robiły gnój. I jeszcze jedna kwestia ile to jest byle jaki pieniądz?
rtf 2016-05-15 19:02:36
@tomuś no wlasnie bo przeciez sa takie,, rodzinne firmy,, ktore przechodza z pokolenia na pokolenie i zatrudniaja sie glownie w rodzinie nie ma w tym nic zlego
Zostaw swoją opinię o Odlewnia Kowala - Chybie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnia Kowala