Odlewnia Kowala

Opinie o Odlewnia Kowala

Sara Nowy wpis

Managera Sprzedaży nie szukają? W wyszukiwarce mi się pokazało coś co wyglądało jak oferta do nich, niestety po wejściu wyskoczył tylko jakiś komunikat z błędem, szkoda strasznie. Znalazłam to forum i liczę, ze się dowiem tutaj chociaż. Jak coś to jaki poziom stanowiska, junior mid czy inny?

Magdalena

Ktoś to sugeruje że wpisy są kasowane. A niby dlaczego miałyby być? To jakaś tajemnica, jak się tam pracuje? Piszcie normalnie a nie ;)

Były
@Magdalena

Proponuję się przejść i zobaczyć na własne oczy. Kolejna firma, która biurowiec ma wystawiony za miliony, a na hali klepisko i nieremontowane maszyny z lat 70-tych i 80-tych. Kwestię kierownictwa pominę.

Julia
@Były

Coś dość niefajnego z tym kierownictwem, że wolisz pominąć? Czyli biurowcy w pracy tutaj mają się dobrze?

Poldolot
@Julia

Pracując tam kierownictwo zakładu jakiś sztucznych problemów nie robiło pracownikowi Bardziej kierownictwo powinno się zająć pewnymi pracownikami co zawsze dojeżdżają do pracy samochodami z grupy VW . Pracując tam byłem świadkiem jak jeden z ÓW pracowników stosował mobbing wobec osoby jawnie upośledzonej/chorej umysłowo Za takie zachowania wobec takiej osoby powinna być dyscyplinarka tego samego dnia Mam nadzieję że nadejdzie lub nadszedł ten dzień gdzie ÓW pracownik został rozliczony z swojego zachowania

Julia
@Poldolot

Skoro widziałeś takie rzeczy to czemu wprost na to nie doniosłeś? To chyba żaden wstyd w sytuacji, gdy widzisz, że dzieje się źle?

Poldolot
@Julia

A skąd ta pewność że nie mówiłem o tej sytuacji przełożonemu ??? W opinii na tej stronie napisałem o tej sytuacji żeby ludzie wiedzieli co ich czeka jak pójdą tam pracować

Grażyna
@Poldolot

No i co przełożony na to powiedział?

Poldolot Nowy wpis
@Grażyna

Klasyczny tekst kierowniczy słyszany tysiąc razy : ,,Jak się nie podoba nie musisz tu przychodzić'' Dodam że sytuacja miała miejsce w oddziale w Chybiu

Odlewnik Nowy wpis
@Poldolot

Ciekawa sytuacja, jeden pracownik ubliża drugiemu pracownikowi, ty to zgłaszasz przełożonemu a on na to że jak cię nie to nie podoba (jak ktoś gnębi druga osobę w pracy) to masz nie przychodzić. To może trzeba było to zgłosić Właścicielom?

Poldolot Nowy wpis
@Odlewnik

No właśnie żałuję że nie poszedłem z tym do właściciela tylko do kierownika ,Z reszta kierownik mógł też tak w nerwach powiedzieć bo zawsze ganiania miał po zakładzie jak nakręcony zabawkowy samochodzik cały czas chłop w biegu był Jak nie jedno to drugie miał na głowie nie dziwię się że mając tyle obowiązków na swojej głowie tak powiedział i olał sytuacje

Jerzy

W wątku tym nie pojawiła się dawno żadna nowa opinia, dlatego też z tego właśnie miejsca chciałbym zadać pytanie, czy w ogóle warto tam ubiegać się o zatrudnienie? W 2020 roku nie ma żadnych wpisów, dlatego też proszę o odświeżenie wątku. Ktoś coś?

@Jerzy

Nie ma wpisów, bo wszystkie są kasowane

rtf

@tomuś no wlasnie bo przeciez sa takie,, rodzinne firmy,, ktore przechodza z pokolenia na pokolenie i zatrudniaja sie glownie w rodzinie nie ma w tym nic zlego

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Odlewnia Kowala? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
tomuś

@aśka stabilność to fakt w tym przypadku. Nawet jeśli zatrudniają głównie rodzinę, to świadczy o tradycji w firmie.

aśka

widzę że sporo jest na rynku polskim odlewni ze stopów aluminium, i to takich rodzinnych., konkurencja rośnie. ale ja chyba jednak chciałabym się zatrudnić w tej bo skoro działają od 1986 roku to znaczy że są stabilni i nie będę musiała się bac o to czy firma przetrwa kolejny rok, takie jest przynajmniej moje zdanie

Odlewnik 2

Sądzę że wszystkie te anonimy to piszą osoby które pożegnały się z pracą na własne życzenie alkohol, niewypełnianie obowiązków i nieprzestrzeganie podstawowych zasad norm pracy. Ja osobiście pracuję w tej firmie i nie znam osoby która by ją opuściła po 1 wypłacie z własnej woli. Co do opinii na temat szefostwa i kierownictwa to chyba nie jest tak źle skoro firma istnieje już tyle lat na rynku i jest poważana przez klientów. Pracownik zawsze ma prawo przyjść i powiedzieć co mu nie pasuje lub co można by zmienić lub poprawić i co mu leży na sercu i nikt go za to nie zgani a wręcz przeciwnie. Pisanie o syfie i gnoju jest bezpodstawne ponieważ to świadczy o pracownikach których zadaniem jest dbanie o porządek czyli widocznie osoby które to piszą same nie dbały o porządek i jak to ładnie opisują robiły gnój. I jeszcze jedna kwestia ile to jest byle jaki pieniądz?

Lód

@AK wydaje mi się, że wiele czasu musi minąć, zanim ludzie zaczną mówić właścicielom firm wprost, co ich boli, co się im nie podoba, a co jest w porządku. Niestety w czasach, gdy internet dostarcza nam tego typu stron, gdzie można się wypowiedzieć, forma rozmowy szczerej zupełnie schodzi na dalszy plan..

Odlewnik

Praca na odlewni z założenia jest brudna - to nie piekarnia. Rotacja pracowników w zdecydowanej większości wynika z ich przebywania pod wpływem alkoholu w godzinach pracy, za co zostają zwalniani. Ryzyko poparzenia istnieje, ale tylko jeśli pracownik nie przestrzega podstawowych przepisów BHP.

Praca jest ok.tylko majstrowie to takie buraki [usunięte przez moderatora] .Od razu szef powinien zwolnić dyscyplinarnie takiego [usunięte przez moderatora]

Zarobki są w tej firmie dobre około 1700zł netto.Jedyny błąd w tej firmie to że trzeba pracować na normy a nie na stawki.Jeśli chodzi o sobote to firma wypłaca 50%.Ogólnie polecam tą firme.

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia Kowala - Ustroń

Odlewnia Kowala