Opinie o Voice Premium w Kraśnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Voice Premium. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Voice Premium na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Premium w Kraśnik

Iga Nowy wpis

Czy są przyjęcia?

Jakie wartości są cenione w Voice Premium?

Jagódka Nowy wpis

Witam , a jak jest z wypłatami ? Pieniądze wypłacane są przysłowiowo od 1-go do 1-go czy np co tydzień jak kto woli?

Jak wygląda ścieżka kariery w Voice Premium? Czy trudno jest zdobyć awans?

Bum! Nowy wpis

Systematyczna praca i wyniki a osiągniesz cel. Tak tu jest.

logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Pytanko

Czy są przyjęcia?

Tak
@Pytanko

Zapraszamy na rozmowę i ewentualne umówienie się na szkolenie :)

LKR777

Bez ściemniania nie jest to jakieś super ekstra mega wymarzone zajęcie ale też nie jest to jakieś specjalnie trudne (czy bardzo męczące to już zależy od danej osoby) zajęcie. Pieniądze się zgadzają a ekipa naprawdę fajna.

Wszystko fajnie, każdy miły dopóki nie chcesz zrezygnować wtedy jest już różnie. Praca głównie dla (usunięte przez administratora) osób które lubią powtarzalność(usunięte przez administratora) przez 8 godzin.

Nananana

Życia sie nie przewidzi... Raz na wozie raz pod wozem a teraz na słuchawce masakry nie ma choć zawsze mogłoby byc lepiej o 300%, co ważne kasiora w terminie a i oko można zawiesić na pewnej koleżance ;)

Księciulo
@Nananana

Spoko, trzeba się nagadać aby swoje zarobić co czasem powoduje nerwy i niechęć do ludzi XD ale faktycznie pieniążki na czas i co do złotówki. A to najważniejsze :)

Ferrari
@Księciulo

Najlepiej jak to co negatywne spływa jak po kaczce hehe, kasa się zgadza i ekipa też w porzo :)

Szczera

W takim miasteczku jak nasze trudno o lepszą pracę niż ta. Chyba, że jest się kuzynem jakiegoś "włodarza" :( Wymagania praktycznie żadne, najważniejsza jest motywacja :)

Teraz
@Szczera

Zgadzam się, dla osób bez znajomości lub wypasionego CV trudno o lepsze zajęcie, praca nie jest skomplikowana ale może co wrażliwszym rysować beret xd :D pieniądze się zgadzają i o to chodzi.

Gargamel

Jestem tutaj wyłącznie dla pieniędzy. Praca nic więcej.

To ja
@Gargamel

I to jest dobre podejście, mam podobnie. Kasa jak za tego rodzaju nawijanie jak cię mogę xd a załoga w porządku. I bez względu na wszystko co można powiedzieć złego czy dobrego dobrze że firma ma u nas oddział. Zawsze to jakieś wyjście.

Czy w Voice Premium możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pani V

Tak, ale dotyczy to głównie kadry. Inna sprawa, że kadra (w większości) zaczynała od słuchawki.

Prosta praca

Prosta praca dla rozgarniętych gaduł, wypłaty lepsze niż minimalne gorsze niż średnia :D

Miła osoba
@Prosta praca

Cóż... jest jak jest. Lepsza słuchawka w garści niż wielkie NIC.

Koniu
@Prosta praca

Spoko można się wkręcić lepsze niż śmieciówka pieniądze gorsze niż nadmuchana średnia krajowa a 7 x lepiej niż na jakimś dziadzie albo innych zasilaczach siedzieć na dodatek wśród zajefajnych osób.

Była

Pracowałam dopóki nie wyjechałam do innego miasta. Wspominam z uśmiechem choć lekko i łatwo to nie było... Potwierdzam płacą na czas i więcej można zarobić niż na minimum. Załoga i kadra sympatyczni, pozytywni ludzie. Polecam każdemu kto ma dość ciągłego szukania a chce po prostu zarabiać pieniążki.

Tu i teraz
@Była

Potwierdzam! Ludzie wspaniali a pieniązki jak cię mogę.

Gabrysia
@Była

Nie zawsze jest kolorowo i bezstresowo lepsza praca tu niż wieczne szukanie bez skutku...

Klaudia

rozmawiam z ludźmi co nie zawsze jest przyjemne ;) zapraszam na spotkania praca lekka choć niekiedy stresująca i co ważne w zacnym pozytywnym towarzystwie

Pan Piotr
@Klaudia

Praca średnia za to atmosfera i ludzie na 5+

Luzak

Praca na luzie, trzeba mieć gadane i tyle. Kasa konkretna bez problemów.

@Luzak

Po japońsku... jako tako :)

Fiona
@Luzak

Zdecydowanie wolę taką robotę niż jakiś z...ol na taśmie albo magazynie.

Calineczka

Najważniejsze, że w koncu udało się, nikt mi nie chciał dac sznsy a tu radze sobie i zarabiam.

Krasnal
@Calineczka

Czy firma obecnie przyjmuje do pracy?

Lexus
@Krasnal

Tak. Zapraszamy.

10.05.
@Lexus

Zaproszenie aktualne? Gdzie i o której można podejść?

Lexus
@10.05.

Zapraszamy na Urzędowską 16B, 8-16.

Jolcia
@Krasnal

Praca dla każdego. Szkolą i uczą przyjmują osoby bez doświadczenia.

Ninka

nie mam powodow do narzekan, placa na czas i ludzie pomocni, wyplata za kwiecien 2620 na czysto

Polecam

Pracowałam i dobrze wspominam. Fajni ludzie i dobre godziny pracy. Gadanie nie jest takie złe lepsze niż dźwiganie przynajmniej dla mnie. Teraz pracuję w zawodzie. Ale ta praca ratowała mnie zanim znalazłam taką możliwość.

Osa

To jest call center, telemarketing, jak ktoś wie o co chodzi będzie zadowolony. Trudno wymagać więcej od cc.

Paulina

Kiedy mogłabym przyjść na szkolenie? I czy trzeba długo czekać by zaczac pracować? Chciałabym jak najszybciej. Proszę o odpowiedz.

Teraz
@Paulina

Proszę przyjść to się umówimy. Przejdzie Pani szkolenie (2 dni po 5-6 godzin) i może Pani startować. Pozdrawiam i zapraszam.

Szukająca
@Teraz

Gdzie można się zgłosić? W jakich godzinach się pracuje?

EY
@Szukająca

Zapraszamy na Urzędowską 16b, od 8 do 16.

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Premium - Kraśnik

• Jak się pracuje w Voice Premium?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Premium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Premium?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Premium?

Kandydaci do pracy w Voice Premium napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Premium