Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Opinie o Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Emi

Witam pracuje z Tą firmą już jakiś czas jestem zadowolona Pieniądze zawsze.na czas a miła opieka koordynatora powoduje że nadal jestem w tej firmie jako opiekun.Zaoraszm opiekunki do współpracy z tą firmą i polecam serdecznie.

Majka
@Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Zdarza się tak może ze osoby, które przychodzą z polecenia decydują się na dłuższą współpracę niż te które przychodzą same z zewnątrz? I czy można w jednym miesiącu polecić kilka osób jednocześnie? Nie ma co do tego żadnych ograniczeń?

Aga

Z Bravecare współpracuję już prawie5 lat i jestem zadowolona z tej współpracy.Pieniążki zawsze na czas,opis zlecenia zgodny ze stanem faktycznym,chyba, że rodzina podopiecznego czegoś ,,niedopowiedziała" (zdażyło się raz i tak),ale wiem ,że mogę liczyć na pomoc koordynatora,który pomógł rozwiązać problem.Zlecenie dopasowane do moich wymagań,bez problemowy kontakt telefoniczny z opiekunką którą mamy zmienić.Koordynatorki super dziewczyny,zawsze służące pomocą,a rozmawia mi się z nimi jak ze starymi kumpelami,o wszystkim (czasem tego potrzebujemy w naszej pracy ),choć są młodsze odemnie i nigdy nie spotkałyśmy się osobiście.Polecam pracę w tej firmie.

@Aga

Dziękujemy za pozytywną opinię :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami :)

Alexandra Gábor @ koordinátor

Je to jedna z nejlepších firem která se zaobírá pečovatelskou službou nikdy jsem s nimi neměla problémy také chci poukázat na jednu z nejlepších koordinátorů paní Alexandrová vždy jak řekla tak to bylo nikdy ne jinak je to jeden z nejlepších firem vřele doporučuji Markéta Synková ❤️

@Alexandra Gábor @ koordinátor

Dziękujemy :)

Dana

Polecam oddział Kraków, super dziewczyny, pomocne... Wypłata na czas, stała opieka koordynatora☺️☺️☺️

Zuzia Nowy wpis

Hej, w ofercie dla koordynatorki jest napisane, że oferują całkowity pakiet szkoleń umożliwiający pracę na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji. co się na niego w zasadzie składa i czy pod względem rozwoju warto jest starać się o te pracę? zamierzam zmienić otoczenie dlatego rozglądam się po okolicy

Nowy wpis

@Zuzia

Dzień dobry :) Dziękujemy za zainteresowanie. Prosimy o przesłanie CV, to jest pierwszy etap rekrutacji. Wybranym kandydatom przedstawiamy szczegółowy opis zadań na tym stanowisku i potrzebnych szkoleń.

Kacha Nowy wpis
@Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Witam, te nabory dla koordynatorów o których mowa powyżej są ze względu na rozwój? oferta wiem, że już od dwóch dni jest nieaktywna. Ja pracy będę poszukiwać od wakacji i zastanawiam się czy wtedy nie będzie więcej dostępnych wakatów?

Dzień dobry. widzę dostępna ofertę (usunięte przez administratora) dla Koordynatora. W pierwszej kolejności zastanawiają mnie przedziały placowe. Rozbieżność w nich wynosi 700 zł, a z czego wynika? uwagę zwraca też to, że oferowana jest umowa zlecenie. Tej o pracę nigdy nie będzie?

Dusia

Witam, czy mogę prosić o szersze wyjaśnienie? W jakim zakresie zlecenie nie było weryfikowane? Przede wszystkim co się stało i jak agencja w późniejszym czasie na to zareagowała? Zastanawiam się po prostu czy udało się ten temat wyjaśnić

Szanowna Pani, wszystkie zlecenia są weryfikowane i sprawdzane. Każdy Opiekun/Opiekunka ma codzienny kontakt ze swoim Koordynatorem i może na bieżąco zgłaszać uwagi i reklamacje. Jeśli zależy Pani na wyjaśnieniu sprawy, proszę o informacje na adres: contact@bravecare.eu

Iza

Zawsze mam na 2 chyba chyba że weekend to w poniedziałek

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bravecare Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Opiekun/ka osób starszych w Niemczech.
Emi

zainteresowana
@Emi

witam, prosze napisac do kiedy w tej firmie wplywa wyplata na konto? czy firma oplaca busa w obie strony przelewem i czy umowa przychodzi do domu przed wyjazdem ozusowana?

Sylwia
@Emi

A jak z zusem? Odprowadzają?

@Sylwia

Tak, ZUS jest odprowadzany. O wysokości składki informujemy podczas rozmowy o współpracy.

@zainteresowana

Wpłata na konto jest realizowana według umowy. Transport do i z miejsca zlecenia jest dla naszych współpracowników bezpłatny. Szczegółowych informacji udzielamy podczas rozmowy z kandydatami :)

Kaśka
@Anna

Podczas rozmowy? A jakie potencjalne wysokości składki są możliwe? na podstawie czego się je ustala?

@Kaśka

Wszystkie warunki umowy ustalamy bezpośrednio, podczas rozmowy z kandydatami, współpracą z którymi jesteśmy zainteresowani. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych współpracowników :)

dobre pytanie!
@Kaśka

a co stoi na przeszkodzie, skoro juz tutaj przedstawicielka firma odpowiada, udzielic informacji w jakim przedziale sa to skladki? podobnie jak, do kiedy wplywa wyplata na konto, oprocz tego, ze "zawsze na czas":/

Mila
@dobre pytanie!

Pozwolę sobie odkopać ten temat, bo sama byłabym ciekawa tych wspomnianych warunków. Z tym, że czy tutaj nie chodziło o to, że z każdym może to być ustalane indywidualnie? Gdybym potrzebowała mieć wypłatę do 1-ego zamiast do 10-tego byłoby to opcjonalne?

@dobre pytanie!

Na przeszkodzie informowania o szczegółach zasad współpracy stoją nasze procedury. Zachęcam do kontaktu, przesłania CV i wówczas, po pozytywnym przejściu rekrutacji, kandydat ma możliwość poznać warunki współpracy z nami :)

@Mila

Szanowna Pani, Jeśli w umowie wskazano termin płatności do 10, wynagrodzenie będzie wypłacone do 10 - go. Jeżeli chodzi o terminy płatności, nie robimy wyjątków.

@Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Witam, tylko ze co to za wyjątek? Mam na myśli to, że jest napisane, że „do 10”? tak? czy to oznacza, że wypłaty można spodziewać się wcześniej? Czy jakiekolwiek inne ustalenia są elastyczne?

@Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Czy którekolwiek z ustaleń mogą być więc elastyczne? Nie mam pojęcia jak z wypłatami, o które tu spytano ale co z terminami i stawkami? Zdarzają się w różnych sytuacjach inne zlecenia? Wynagrodzenie przed wyjazdem bywa negocjowalne?

Terminy, stawka ustalane są pomiędzy stronami przed podpisaniem umowy i przed podjęciem zlecenia. Wypłata realizowana jest zgodnie z zapisami w umowie. Dodatkowe premie można otrzymać za polecenie firmy innej Opiekunce, a także podczas świąt.

@Anna

Jakie są teraz zasady odnośnie tych poleceń? Czy one w ogóle się zmieniają? Nie mam limitu? Mogę kilka osób jednocześnie zadeklarować? Jakie warunki musza wtedy spełnić?

Polecający dostanie 200 euro, jeśli polecony Opiekun ( z którym do tej pory nie współpracowaliśmy; nie ma go w naszym systemie) przepracuje z nami minimum miesiąc na zleceniu.

@Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Ta zasada odnośnie tych euro to od kiedy już trwa w praktyce? mam na myśli wysokość kwoty. Chyba ze stale się zwiększa? Jest to netto? Czyli ta druga osoba jest w tym wszystkim neutralna? Dużo osób zatem trafia właśnie z takiego polecenia?

Tak, to jest kwota 200 euro netto dla polecającego, jeśli polecony przez niego opiekun nie pracował do tej pory z nami i przepracuje z nami na zleceniu minimum 1 miesiąc.

Majka
@Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Jaki jest styl zarządzania w Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Bravecare

Jestem pracownikiem w firmie Bravecare i mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę. Koordynatorki z oddziału w Płocku super pozytywne dziewczyny można na nie liczyć w każdej sytuacji. Wypłata zawsze na czas nawet i przed terminem .Zlecenia zgodne z opisem jak również kontakt z opiekunką która jest na miejscu. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam serdeczne Koordynatorki

@Bravecare

Dziękujemy :) Jako zespół, dokładamy wszelkich starań by współpraca z nami dobrze się układała :)

Katarzyna

Firma godna polecenia , solidna i uczciwa . Wypłata na czas Dobry kontakt z koordynatorem, opiekunka jest zaopiekowana. Polecam oddział Płock

@Katarzyna

Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy i życzymy Pani wszystkiego dobrego :)

Beata76

Pracowalam z Firmą Bravecare pare ładnych lat jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą firmą. Zawsze przychylali się do moich próźb. Polecam z calego serca.

@Beata76

Dziękujemy za dobre słowa Pani Beato. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego :)

Paulina Rutkowska

Polecam firmę Bravecare i koordynatorki z oddziału Płock, wypłata zawsze na czas. Zlecenia są takie, jakie zostały przedstawione przez koordynatora. W razie jakichkolwiek problemów można liczyć na pomoc ze strony firmy.

@Paulina Rutkowska

hejka, a miałaś faktycznie jakikolwiek problem czy tylko tak piszesz? generalnie fajnie jest wiedzieć na to trzeba być wstępnie przygotowanym, dlatego tak pytam. co do jakości pracy koordynatorów to czy można teoretycznie prosić o zmianę jak coś nie będzie odpowiadało? ilu ich w zasadzie może teraz pracować tak w sumie? były jakieś nabory ostatnio?

Barbara Cyganczuk
@Paulina Rutkowska

Witam jeżdżę z firmą Bravecare od prawie 7 lat jest to super firma Panie z oddział Płock są przemiłe i zawsze pomocne zlecenia są takie jak w opisie a wypłata zawsze na koncie o czasie. Polecam ta firmę BRAVECARE z czystym sumieniem

@Barbara Cyganczuk

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami :)

@Aga

Dzień dobry. A ja jako przyszła opiekunka chciałam zapytać o kilka kwestii. Pierwsze moje pytanie jakie składki odprowadza firma do ZUS? Czy są to składki od najniższej krajowej czy od średniej krajowej? Również interesuję mnie jak wygląda sytuacja z karami w firmie Bravecare. Na pewno są kary w związku ze spożywaniem alkoholu na szteli czy kradzieży i to pochwalam ale czy np jeśli szybciej zjedzie się ze zlecenia (oczywiście czekajac na zmienniczke) też są jakieś kary? I jak sytuacja wygląda z kartą ekuz? Pozdrawiam Kasia

@Kasia

Dzień dobry :) Zapraszam Panią do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr tel. 22/400 78 76, 796 388 344. Mamy dużo różnych atrakcyjnych zleceń i odpowiemy na Pani pytania :)

aha
@Anna

czy odpowiadacie na maila na podstawowe pytania od kandydatek?

@Anna

Pani Anno proszę napisać jakie składki ZUS odprowadzacie?

Dzień dobry, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami; tel: +48 400 78 76

@aha

Z miesiąc minął od tego zapytania. Po jakim czasie dostałaś zwrotkę z tego maila? Po jakim czasie od zgłoszenia udaje się ogarnąć wyjazd?

@Kasia

Szanowna Pani, uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z nami; po przeprowadzeniu pierwszej rozmowy, przekażę informację naszym koordynatorom na temat Pani doświadczenia w opiece, referencji z miejsc pracy, wykształcenia, znajomości języków. Jeżeli po przedstawieniu Pani osoby koordynatorzy uznają, że to właśnie Pani CV jest interesujące na dane zlecenie, zadzwonią do Pani bezpośrednio i z pewnością wówczas będzie miała Pani możliwość zadać im pytania. Zapraszamy do kontaktu : 22/400 78 76

@Zainteresowany

Zapraszamy do kontaktu:) 22 /400 78 76. Po weryfikacji Pana/Pani kompetencji i po kolejnym etapie, jakim jest przedstawienie ofert pracy, ma miejsce, albo nie, kolejny etap polegający na rozmowie o warunkach współpracy i dopiero na tym 3- cim etapie ustalane są jej warunki. Ostatni etap rekrutacji to rozmowa pomiędzy 2 zainteresowanymi stronami, Zasady współpracy są ustalane indywidualnie z osobami, z którymi chcemy współpracować i nie są to informacje, które podajemy do wiadomości publicznej.

Alexandra Gábor @ koordinátor

@Alexandra Gábor @ koordinátor

Dziękujemy :)

Maria

Bardzo polecam współpracę z firmą. Jeżdzę z nimi już od 2 lat, mam swoje stala spokojna sztele. pojechalam z jezykiem srednim za 1600 a teraz juz zarabiam 1700. wyplata zawsze jest na czas.

Anna Hanna
@Maria

Dziękuję za pozytywną opinię. Spokojnych i zdrowych świąt dla Pani :)

nienienie
@Maria

nie polecam bo wrzucili mnie dwa razy na mine

@nienienie

"Minę"? I czemu zamiast otworzyć nowy wątek psujesz ludziom zeszłe święta?

Batyskaf
@Bożena

Bo to debil i nie patrzy na daty

Alexia
@Maria

Firma moim zdaniem nie jest godna zaufania. Byłam z nimi na dwóch zleceniach i największe zarzuty mam pod kątem terminu płacy i kontaktu z koordynatorką. Trafiłam na bardzo opryskliwą osóbkę która zupełnie nie potrafila udzielić mi wsparcia kiedy tego potrzebowałam. Stają po stronie niemów tyle że mają gdzieś opiekunki które na nich robią.

@Alexia

A w jakich sytuacjach potrzebowałaś tego wsparcia? Bo chciałabym móc sobie to wszystko jakoś wyobrazić. :/

Dolega
@Maria

Nie wiem gdzie ty widziałas te 1700 . Oni wszystko zabraliby dla siebie a nam zostawiają ochłapy. Firma średnia bez rewelacji

Lina roza
@Maria

Pracowałam z brave care, z moja koordynatorka p. Ania miałam zawsze kontakt , wypłaty ok i zawsze pomocna , skąd wy bierzecie te opinie na temat agencji .Ja polecam każdemu i tyle , ile ludzi tyle opini.

@Lina roza

Podkreślasz, że zawsze była pomocna. I zastanawiam się, czy jakiekolwiek problemy podczas pracy Cię tu spotkały? To byłby mój pierwszy wyjazd i chciałabym być przygotowana na każdą ewentualność... Opowiedziałabyś o tej współpracy coś więcej?

@Bożena

Ja bardzo polecam , przeleciałam wszystkie agencje , iż ta najlepiej mi się pracuje , polecam a jestem już w tym zawodzie od 20 lat , Polecam bardzo mocno

@Dolega

Ja też dostaje 1700 euro , co w tym dziwnego, znasz język i tyle , po co wylewasz tu żale i .wprowadzasz ludzi w błąd, ja polecam te agencje i tyle

@Maria

Czyli jak pracuje pani dwa lata na jednej szteli, to nie ma pani pojęcia o innych sztelach. Wiec prosze troche pozmieniać szteli i sie przekonać a nie od razu przechwalać firme

@Dana

A czy przypadkiem dla tej Pani samym w sobie plusem nie jest to, że firma zapewnia jej dostęp właśnie do jednej szeli od tylu lat? widać, że ta Pani to chyba bezpiecznie się czuje. ciekawa jestem na ile najwięcej lat firma udostępniła komuś tę możliwość

@Dolega

1700 euro netto / m to przeciętne wynagrodzenie w naszej firmie i wiele osób tyle właśnie u nas zarabia. Osoby z wieloletnim doświadczeniem w opiece, bardzo dobrą znajomością języka, pracowici, sumienni, kulturalni, z którymi dobrze układa nam się współpraca mogą zarobić nawet do 2200 euro netto /m. Więc zapraszamy do współpracy i kontaktu 22/400 78 76 :)

Jak wygląda ścieżka kariery w Bravecare Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Brawecare Do.Zo.o Warszawa

Witam wszystkich chciałam tylko się podzielić swoją opinią na temat firmy Brawecare .Dla mnie to bardzo uczciwa firma mile i uczciwe koordynatorki ,nigdy nie trafiło mi się żeby wypłata nie była na czas a nawet zawsze jest wcześniej na koncie .to jest mój drugi wyjazd do tej samej rodziny która jest naprawdę bardzo dobra i będę tu wracać.A jeśli chodzi o pomoc że strony firmy to dzwonią dwa razy w miesiącu i pytają czy jest wszystko w porządku.Pozdrawiam .

NICK

PIERWSZY RAZ POJECHAŁEM Z BRAVE CARE DO PODOPIECZNEGO DO GAILINGEN. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZTEJ SZTELI. RODZNA PODOPIECZNEGO BARDZO W POŻADKU ISA BARDZO MILI DOMNIE. PODOPIECZNY PAN SZMIT TERZ JEST DOMNIE BARDZO W PORZĄDKU. PANI KOORDYNATOR JEST BARDZO MIŁA JAK ZADZWONIE JEST BARDZO POMOCNA POMOGLA MI UMOWĘ PODPISAC ELEKTRONICZNIE.

Red

Było ok jest dno dlaczego pracując przez okres wakacji stały opiekun nie dostaniesz bonusu wakacyjnego ? Musiałbym się zwolnić i na nowo przyjąc by dostać premie za wyjazd to kpiny z pracowników ? Jechałem do kobiety a miałem dwie osoby za 1700euro i sama koordynator mówi mi że za mało zarabiam za dwoje dziadków ? No to proszę mi podwyższyć ? No i tyle na ten temat

@Red

Dzień dobry :) Proszę o kontakt z biurem 22/400 78 76, wyjaśnimy sprawę.

wrona9918@gmail.com

Pracuje w tej firmie.Czytam opinie i zastanawiam się dlaczego ludzie piszą nieprawdę np.,ze długo trzeba czekać na wypłatę lub o niegrzecznych koordynatorkach.Zawsze rozmawiam z oddziałem w Płocku.Zawsze te Panie są najwyraźniej grzeczne i pomocne .A wypłaty za przepracowany miesiąc idealnie na czas.Proszę uwierzcie mam doświadczenie z Promedica 24 ,AJ Partnes i zFirma z Krakowa.Wymienione Firmy to porażka .

@wrona9918@gmail.com

czyli padło jednoznaczne porównanie co do konkurencji? a można prosić o szersze? czy jedynie pod względem kontaktu można tego dokonać? Pani przytoczyła akurat oddział w Płocku, tylko teraz pytanie co z pozostałymi? Koordynatorzy mają jednolity zakres szkoleń oraz identyczne warunki zatrudnienia niezależne od lokalizacji? Czy ktoś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bravecare ApS Sp. z o.o. Oddział w Polsce