Brilliant Finish Sp. z o.o.

NIP: 6431770059 REGON: 369908311 KRS: 0000725978

Adres: Karola Szymanowskiego 9 lok. 1, 41-103 Siemianowice Śląskie

Opinie o Brilliant Finish Sp. z o.o.

Patrycja Klis

Fenomenalna obsluga klienta. Od samego poczatku do konca wiedzialam co gzie i jak. Polecam fotowoltaike tej firmy

KRZYSTOF BONIEK

BARDZO PROFESIONALNA FIRMA! JESTEM SUPER ZADOWOLONY Z POMPY OD WAS. POZDRAWIAM

Kamil

Zakupilem pol roku temu pompe kasai 16 + panele foto. Jestem zadowolony z zakupu, mozna polecic

Wlodzimierz Baksinski

Super firma, kontakt z klientem na najwyzszym poziomie. Polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Finish Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Asystent / Asystentka - Sekretarz / Sekretarka? Podziel się swoimi wrażeniami!
Aleksandra Moch

Jestem bardzo zadowolona z podejscia jakie miała firma do naszej transakcji. Od samego poczatku az do konca bardzo profesionalnie. Instalacja pompy jak i paneli przebiegła sprawnie. Przedstawiciel pomogł z papierami o dofinansowanie jak i poradzil co do sprzetu jaki bylby najlepszy do naszego domu. Ogolnie rzecz biorac klasa. Polecam i pozdrawiam serdecznie Aleksandra

Czarek Tomaszewski

Bardzo profesionalna firma! polecam!

Dariusz Chopolek

Mam pełne zaufanie do tej firmy. Zakladalem pompe kasai 14 u siebie, u rodzicow kasai 12 i wiadomo do tego panele. Kasa ktora oszczedzam jest naprawde spora. POLECAM

Andrzej Sykuła

Zdecydowanie polecam tę firme!

Jan Trusz

Od roku pompa kasaia spisuje się na medal. Planuje jeszcze na następny rok zamontowac więcej paneli fotowoltaicznych

Dawid J

Sprawna instalacja paneli oraz pompy.Polecam.

Ola Kosut

POLECAM!!!

Tomasz Andrzejewski

Osobiscie polecam uslugi tej firmy. Sam zakupilem u nich pompe kasai 16 jak i panele fotowoltaiczne do tego. Od pierwszego telefonu wszystko szlo gladko, co nie jest czeste jak kazdy dobrze wie. Ich sprzet mam juz okolo pol roku, akutalnie wszystko dziala pierwsza klasa. polecam, inwestycja szybko sie zwraca

Daniel Myszkin

Instalacja pompy i paneli sprawna i bezbledna. Naprawde korzystna cena za caly komplecik. Dodatkowo pomoc z wniskami o dofinansowanie. Polecam!

Monika Pudo

Super podejscie do klienta. Odrazu zlapalismy kontakt z przedstawicielem i w kilka tygodni od pierwszego spotkania mielismy juz montowane panele. Polecam!

Robert Suchy

Sprzet 1 klasa, panele i pompa kasai 12 zamontowana. teraz tylko lapac sloneczko

Mateusz Sobolewski

pompa oraz panele zamontowane 4 miesiace temu. wszystko dziala i jest ok. polecam firme

Jolanta Dydak

Polecam w 100%. Od poczatku do konca wspolpraca z firmą odbywala sie bardzo profesionalnie. Jesli ktos sie zastanawia nad kupnem paneli jak i pompy to zachecam. Sama zakupilam pompe kasaia 14, do tego panele fotowoltaiczne, ponad rok je mam u siebie i oszczedzam mase pieniedzy.

Filip Jantar

jestem bardzo zadowolony z pompy kasai ktora kupilem od was. kazdemu polecam

Fachowa obslucha, wszystko tiptop, polecam!

Tymon Nowak

Jestem super zadowolony z uslug tej firmy, goraco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Finish Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Brilliant Finish Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Finish Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Finish Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Finish Sp. z o.o.