Brilliant Finish Sp. z o.o.

NIP: 6431770059 REGON: 369908311 KRS: 0000725978

Adres: Karola Szymanowskiego 9 lok. 1, 41-103 Siemianowice Śląskie

Opinie o Brilliant Finish Sp. z o.o.

Monia Nowy wpis

Liczę na jakieś wiadomości o pracy hydraulika. Mam chłopaka, który jest zainteresowany no i tak zbieram info dla niego. Wtedy jak szukali, to napisali, że rekrutacja jest stacjonarna. Ale wiecie, ile jest etapów, czy są tylko rozmowy, czy jest też jakiś dzień próbny no i czy rekrutację prowadzi HR, czy potencjalny przełożony?

Mateusz Nowy wpis

Polecam współpracę - konkrety, bez owijania w bawełnę. Można zawsze liczyć na kontakt i rozmowę.

Natalia Moch Nowy wpis

Wszystko na najwyzszym poziomie. Od pierwszej rozmowy z przedstawicielem, cała inwestycja stała sie dla mnie jasna i klarowna. Pomoc w ubieganiu sie o kredyt oraz wszelka papierkowa robota byla nieoceniona! Zdecydowanie polecam kazdemu kto tylko zastanawia sie nad fotowoltaika w swoim domu

Wiktor Mila Nowy wpis

Obsługa oraz montaż instalacji przebiegł bez żadnego problemu. Bardzo serdecznie dziękuję całej firmie za fachową pomoc!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Finish Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Asystent / Asystentka - Sekretarz / Sekretarka? Podziel się swoimi wrażeniami!
Kazimierz Witnarski

Instalacja pompy kasai 16kw oraz paneli Fotowoltaicznych 9.9kw Usługa została wykonana w terminie, profesionalnie. Polecam każdemu kto się waha!

Jakub Ostocki

Bez owijania w bawełne, profesjonalne podejście i realizacja, od momentu kontaktu po odbiór instalacji. Obsługa w biurze jak i ekipa montażowa 10/10 Polecam Briliant Finish do kompleksowej realizacji instalacji fotowoltaicznej.

Weronika Lubańska

Jestem bardzo zadowolona z założonych paneli fotowoltaicznych, wszystko działa tak jak powinno. Najwyższa klasa premium

Nataniel Uszok

Profesjonalizm. Kontakt Umowa Realizacja Wszystko na najwyższym poziomie Polecam

Luciusz Duda

Od dwóch lat korzystam z fotowoltaiki montowanej przez tą firmę. Wszystko działa bez zarzutu, a i portfel oddycha przy kolejnych rachunkach za energię elektryczną. Ekipa która montowała instalację była super profesjonalna i terminowa. Polecam

ALEKSANDER

FIRMA GODNA POLECENIA!

Filipiak Marian

Firma bardzo kompetentna. Fachowa obsługa. Praca wykonana w uzgodnionym terminie. Polecam.

Sebastian Kowalski

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu firmy na każdym etapie realizacji. Od pierwszego kontaktu, potem wizyta przedstawiciela, dobór sprzętu, montaż, zgłoszenie do energetyki - wszystko na najwyższym poziomie. Polecam!

Łukasz Ostrowski

Zakupiona fotowoltaika i pompa ciepła. Wszystko w porządku, sprawna instalacja, opieka nad klientem, pomoc w uzytkowaniu aplikacji. Polecam.

Darek Jakubiec

Firma zakładała mi pompę ciepła wraz z panelami fotowoltaicznymi. Obsługa jak i montaż bez żadnych zastrzeżeń, wszystko działa poprawnie. Kontakt z ekipą, która mnie obsługiwała bardzo dobry. Co najważniejsze odbierają telefon. Pozdrawiam

Tadeusz Janczyk

Jeśli szukacie pompy ciepła jak i panele fotowoltaiczne to, jest to najlepsza firma na rynku!

Jerzy

Polecam Na kazdym etapie wspólpracy byłem zadowolony. Od pierwszego telefonu po montaz 100% satysfakcji

Dominik

Sam kupilem pompe kasaia 16 kw. polecam!

Igor Porębski

Nie jestem w stanie powiedziec jednego zlego slowa co do pracownikow Brilliant Finish Od poczatku do samego konca zajeli se mna wzorowo I dzieki temu od roku ciesze sie praktycznie darmowym pradem Pozdrawiam i dziekuje Igor

Janek Turski

Bardzo fachowa obsługa Przedstawiciele firmy konkretni i rzeczowi Polecam ich pompy

Andrzej Janowski

kupiona pompa kasai 14kw i panele fotowoltaiczne zakup w tym roku polecam Andrzej

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Finish Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Brilliant Finish Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Finish Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Finish Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Finish Sp. z o.o.