Opinie o Energoinstal-Bud Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Energoinstal-Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energoinstal-Bud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energoinstal-Bud Sp. z o.o. w Koszalin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Energoinstal-Bud Sp. z o.o.?

Iwona

wiadomo coś na temat obecnych warunków zatrudnienia i jak wyglądają początki tutaj? ktoś pisał o braku umowy na start albo o jakiś problemach co do niej. Ktoś ostatnio miał jeszcze podobnie? a jeśli chodzi o samą specyfikę pracy i zarobki to jak oceniacie?

Paulina
@Iwona

Pani Izabela osoba tragedia , człowiek może się starać robić wszystko a ona i tak znajdzie temat do afery. Nie szanuje pracowników ,wyzywa wszystkich interesuje się czyimś życiem nie docenia czyjeś pracy , mówi jedno robi drugie z pracowników robi (usunięte przez administratora) . Dyryguje tym kto kiedy ma iść na urlop na siłę ludziom go wciska ,mówi o dużych wypłatach a jest najniższa krajowa . Nie polecam siedzialam trzy miesiące w morze myslala że znajdzie ofiarę do znęcania ale ja sobie nie pozwoliłam . Chciała ukarać mnie dyscyplinarna bo jak to stwierdziła podszywają się pod nią gdzie to są tematy wręcz żałosne . Nie polecam przez pierwszy miesiąc jest miała a potem zrobi z ciebie takiego (usunięte przez administratora) że pożałujesz. Pozdrawiam

Art
@Paulina

Więc zapewne była pani punktualna w pracy i zawsze wychodziła o ustalonej porze ? Bo z tego co obiło mi się o uszy była pani niepunktualne i kończyła pani prace kiedy pani chciała co raczej nie przejdzie w żadnej firmie

P Nowy wpis
@Iwona

Jestem 3letnim pracownikiem i jest wszystko w porządku nie mam zastrzeżeń

P.aulina pracownik 3letnim Nowy wpis
@Paulina

Może napiszesz Co zrobiłaś że dyscyplinarne dostałaś ???nie ładnie podszywać się pod szefową i załatwiać sobie zaświadczenia na lewo . Jestem 3letnom pracownikiem i nie mam zastrzeżeń co do firmy. A nazywanie kogoś debilnym świadczy o Twoim ilorazie inteligencji którego po Twojej wypowiedzi nie można się spodziewać . Firma jest wypłacalna Firma jest uczciwa Urlopy są zawsze planowane by każdemu odpowiadało . Wypłaty są tak jak wszędzie pozatym szefostwo zawsze jak są święta nagradza pracowników premią. 3miesiace pracowałaś w których byłaś co chwilę na zwolnieniach lekarskich przychodziłaś do pracy kiedy Ci się podobało .Żaden pracodawca nie będzie tego tolerował. Nie pozdrawiam .

Paulina Nowy wpis
@Art

Po pierwsze najpierw było ustalone ze strony owej pani że mogę przychodzić na 7 30i wychodzić jak skończę potem nie pasowało i już miałam przychodzić do 10,po a jak wychodzić do max godzinę przed końcem i to zapistwac a na końcu konkretnie i tak bylo zmienione inaczej zamieszanie po całości .

Kurka

Nie polecam tej firmy pracowałam tam rok czasu za bardzo się interesuje czyimś życiem a co do umow mozna glugo czekać nawet potrafi dać po miesiącu umowę nawet potrafi wgl nie wypłacić wypłaty bo powie że wszystko musiała za cb rb już tak jednej osobie zrobiła na prawdę nie polecam tej firmy unikać szerokim ukiem (usunięte przez administratora)

Art
@Kurka

Dziwna sytuacja ponieważ pracuje w tej firmie 2lata i wypłata zawsze jest na czas a często nawet przed i jeszcze nigdy nie widziałem nieścisłości odnośnie kwot

Nie polecam firmy nie wypłacalna kobieta dużo wymagająca a mało płacąca!

Xxxx
@Karolina

Witam mozna prosić o więcej informacji na ten temat pozdrawiam

Pinokio
@Xxxx

Tzn co z tą pracą nie tak jest

....
@Xxxx

Nie zgodzę się z opinią firma jest wypłacalna .a wymagania są jak w każdej pracy .

Kurka
@....

Chyba mało wiesz o tej firmie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Energoinstal-Bud Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby w Energoinstal-Bud Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pinokio

Nie i nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Energoinstal-Bud Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Energoinstal-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energoinstal-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energoinstal-Bud Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Energoinstal-Bud Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energoinstal-Bud Sp. z o.o.
  • Zwycięstwa 137-139 lok. 408
    75-950 Koszalin
  • NIP: 6692544675 REGON: 369712631 KRS: 0000720400

Energoinstal-Bud Sp. z o.o.