Opinie o Blueprint Global Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Blueprint Global Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blueprint Global Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blueprint Global Sp. z o.o. w Poznań

Barbara

Testuję brokera od jakichś 3 miesięcy i jak na razie jestem zadowolona. Rzeczywiście niskie spready, a do tego znośna egzekucja, która przy moim stylu gry jest niezbędna.

Jakub

Co jest najważniejsze mogę korzystać z większej dźwigni

Fajna dźwignia to największy plus, a do tego dosyć płynnie działająca platforma i mam komplet :) Wypłata przelewem trochę trwa ale niestety to minus tej odległości.

Kamil

Ilość instrumentów jest całkowicie wystarczająca, bo przecież i tak nikt nie handluje na kilkudziesięciu na raz, bo i po co. Żeby zacząć zarabiać wystarczy opanować do perfekcji nie więcej, jak 10 instrumentów, a najlepiej skupić swoją uwagę na kilku i rozłożyć je na czynniki pierwsze, poznając ich wykresy. Nie używam zupełnie żadnych wynalazków, jakie są dostępne na platformie, a swoje decyzje opieram wyłącznie na wykresie. Gdy próbowałem różnych instrumentów i słuchałem różnych danych i opinii z różnych stron, przegrywałem z kretesem wszystko, co inwestowałem, dopiero, kiedy przestałem opierać się na podpowiedziach innych i porzuciłem "dobre rady" wszelakich głosicieli jedynie słusznych, w ich mniemaniu koncepcji i metod handlu, zacząłem zarabiać i w 2018 r. odzyskałem wszystkie utracone fundusze, co nie udawało mi się w poprzednich latach, gdy słuchałem różnych "specjalistów"… Wracając do brokera, blueprintglobalpartners , uważam, że jest to bardzo solidny broker, a co najważniejsze, w pełni ECN, nie mówiąc już o tym, że jest on polskim brokerem. Oczywiście nie przeczę, że może są gdzieś na świecie lepsi brokerzy i pewnie są, ale jakie to ma znaczenie, jeśli wielość instrumentów, dźwignia, czy inne składniki, jak rozbudowane platformy zawierające przeróżne wynalazki i tak nie zagwarantują nam zyskownego handlu, jeśli bowiem nie opanujemy do perfekcji handlu, choćby na jednym instrumencie, to na nic nam brokerzy, którzy oferują ich setki... Jedną z przyczyn braku zysku w handlu, jest przeskakiwanie z instrumentu na instrument, a potem z brokera do brokera, licząc na to, że ten nowy będzie lepszy od tego starego, u którego trader ciągle tracił, zamiast zarabiać. Jak mówi pewne przysłowie – lepsze jest wrogiem dobrego. Polecam skupić się na kilku instrumentach i dać sobie spokój z mnogością ich, bo ta nie zapewni sukcesu w handlu. Życzę rozwagi i powodzenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Blueprint Global Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
Agata

Ciekawa oferta na kontrakty CFD, sporo akcji. Broker stabilny, koszty nawet zjadliwe. Jak na razie mam dobre doświadczenia.

Krzysztof

Świetny broker, super kontakt z obsługa, do tego sporo możliwości jeżeli chodzi o inwestowanie. Oferty przyzwoite dla każdego. Jak dla mnie super sprawa :) Zwłaszcza dzięki demo w systemie nie boję się inwestować.

Volha

Świetny broker. Jeden z lepszych na rynku pod względem bezpieczeństwa jak i samej platformy transakcyjnej. Czytelna i łatwa obsługa za pomocą smartfonu. Mają również jedne z najniższych stawek wśród brokerów.

Intuicyjna platforma , z którą się zaznajomiłam dosyć szybko. Handluje z blueprintglobalpartners od początku i jakoś pokrzepia mnie myśl, że cała firma jest w Polsce. Wydają się bardziej osiągalni w razie problemów.

Wiesław

Po dziwnych scamach od których niestety zaczynałem swoją zabawę z forex w końcu zdecydowałem się na blueprintglobalpartners, głównie za sprawą tego że są mocno regulowani no i mają siedzibe w naszym kraju. Jak na razie wszystko działa dobrze, ale dopiero zaczynam prawdziwy handel. Trzymajcie kciuki!

Radoslaw

Solidny broker, bardzo mi odpowiada ich platforma. Nigdy nie miałem problemów z nimi. Czuje się bezpieczniej gdy korzystam z polskiego brokera.

Daniel

Pozytywne doświadczenia mam z blueprintglobalpartners. Broker na światowym poziomie. Kibicuje ich rozwojowi, a sam wspieram polski biznes. Zero problemów jak do tej pory.

Ewelina

Lubię ten ich social trading, szczególnie, że można na nim dodatkowo dorobić ;) Warunki nie są takie złe, chociaż mogliby trochę spready obniżyć.

Inwestor777

Polecam! handluje od 3 lat i brak dziwnych historii. Lubię tez trzymać kasę u brokera, które biuro mogę znaleźć niedaleko... jak coś to sie do nich przejdę ;D

Sabinka

Po dziwnych scamach od których niestety zaczynałem swoją zabawę z forex w końcu zdecydowałem się na Blueprint Global Sp. z o.o. , głównie za sprawą tego że są mocno regulowani no i mają siedzibe w naszym kraju. Jak na razie wszystko działa dobrze, ale dopiero zaczynam prawdziwy handel. Trzymajcie kciuki!

Anonimowy

Platforma spoko, fajnego mam analityka, handluje 2 tygodnie, chciałem sprawdzić jak działa wypłata, środki dostałem tego samego dnia.

Monica

Jeśli chodzi o zwykłą ofertę blueprintglobalpartners to szału nie ma, ale trading społecznościowy mają naprawdę dobrze rozwinięty, chyba najlepsza platforma na rynku w moim mniemaniu.

Anita

Handluje w Blueprintglobalpartners już jakiś czas i mają chyba najlepszy moduł do handlu społecznościowego. Spready znośne, sporo nowych instrumentów się pojawia na bieżąco.

Iwona

firma godna polecenia, pracuje ok.roku, zawsze kontakt analityka ,zawsze wyplata na czas

Mateusz

pracuje z nami dawno wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o Blueprint Global Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Blueprint Global Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blueprint Global Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blueprint Global Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blueprint Global Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Stanisława Taczaka 24 lok. 103
    61-819 Poznań
  • NIP: 7831793739 REGON: 381951800 KRS: 0000760476

Blueprint Global Sp. z o.o.