Opinie o S-Line Sp. z o.o. w Mąkoszyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie S-Line Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Line Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Line Sp. z o.o. w Mąkoszyce

Vvc Nowy wpis

Polecam! Nie mam nic do zarzucenia.

Byly pracownik Nowy wpis

Firma porażka. Szef wulgarny ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) nawet gorzej .Pani która rządzi na produkcji jak mozna to nazwać rządzeniem jest taka sama jak szef wulgarna,niekultularna,przeklina.Na szwalni tez rządzi Pani której władza udezyla do głowy.Zimą temperatura na hali niższa jak na dworze jak ktoś nie był na Sybirze to polecam eslaine.

Margolcia Nowy wpis

Najgorszy zakład pracy z jakim udało się spotkać. Aż ciężko słowami opisać... Atmosfera tragiczna... Pani kierownik uważa się za nie wiadomo kogo, jest strasznie nie miła, przeklina, w niekulturalny sposób odzywa się do pracownika. Szef....nie lepszy, rzuca przekleństwami, również jest nie miły dla nowych pracowników, wręcz toksyczny. I nie słowny. Jak na szefa nie potrafi wysłuchać pracownika i porozmawiać z nim. Pracuje się w temperaturze jaka jest na dworze. Zimno jak w kostnicy.... W temperaturze z dużym minusem sam szef kazał wykonywać pajacyki przy maszynach aby się rozgrzać. Panuje tam fałsz, na palcach można pokazać osoby uczciwe i chętne pomocy nowym pracownikom, reszta dla mnie to dno. Tam się pracuje jak na akordzie mimo że płacone na godzinę. Ciągłe poganianie i krzyczenie na nowych pracowników. Zła organizacja pracy. Maszy na których się tam pracuje wiecznie zepsute. Przede wszystkim BRAK szkoleń BHP !!!!! Nowi pracownicy są traktowani jak "śmieć", uważam że tak nie powinno być. NIE POLECAM !!!!! Trzeba by było mieć nerwy ze stali i to będzie jeszcze mało na ten zakład!!!!!!!

Były Pracownik Nowy wpis

Brak organizacji pracy Pani Kierownik wulgarna Szef nie reagujący na odzywki niby pani Kierownik ciągłe wyzwiska i pośpieszania Nie mila atmosfera Fałsz ! Zimno Szef również wulgarny Nie polecam zakładu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w S-Line Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Aduś

Chyba najgorsza praca w okolicy. Trzeba mieć nerwy że stali żeby tam wytrzymać,toksyczny szef

Witam, Szukam byłych pracowników których można zapytać pod kątem możliwości współpracy. Czy można podjąć pracę na 50% etatu? Czy klimat w pracy jest odpowiedni? Czy firma gwarantuje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Dzięki za wskazówki.

Adek

Klimat nie jest odpowiedni, ciągle poganianie, przekleństwa , najgorsza firma chyba w okolicy

Zostaw merytoryczną opinię o S-Line Sp. z o.o. - Mąkoszyce

• Jak się pracuje w S-Line Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S-Line Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Line Sp. z o.o.?

S-Line Sp. z o.o.
  • 142